Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пандемията всъщност е нищо повече от естествен подбор

Препоръчан отговор

Както знаем човешкия свят е идентичен на животинския. В джунглата силните оцеляват, слабите се давят, тоест измират. Света за цялата си история е минал през много катаклизми. Тези катаклизми са имали  за цел по естествен начин да редуцират населението. Слабите да си отидат, и да останат силните. Ще цитирам един велик човек и пълководец Чингис Хан: 

Трудните времена създават силни хора!

Силните хора създават лесни времена!

Лесните времена създават слаби хора!

Слабите хора създават трудни времена!

В момента света се намира в трудни времена благодарение на преобладаването на слаби хора в него. И тези слаби хора трябва да си отидат. Ако не ги умори пандемията, ще ги довършат ваксините. И така трябва! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 91
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 минути, Христофор_1 написа:

Ако не ги умори пандемията, ще ги довършат ваксините. И така трябва! 

А ако „слабите хора“,са твоите приятели или твоето семейство?Искаш убийство ли?Разсъждаваш,като палач...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Христофор_1 написа:

Както знаем човешкия свят е идентичен на животинския. В джунглата силните оцеляват, слабите се давят, тоест измират. Света за цялата си история е минал през много катаклизми. Тези катаклизми са имали  за цел по естествен начин да редуцират населението. Слабите да си отидат, и да останат силните. Ще цитирам един велик човек и пълководец Чингис Хан: 

Трудните времена създават силни хора!

Силните хора създават лесни времена!

Лесните времена създават слаби хора!

Слабите хора създават трудни времена!

В момента света се намира в трудни времена благодарение на преобладаването на слаби хора в него. И тези слаби хора трябва да си отидат. Ако не ги умори пандемията, ще ги довършат ваксините. И така трябва! 

Така ли. Хайде тогава да видим през първата и втората световна война дали е било така. Ама как не ви омръзва да ръсите глупости не ми е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно вярно е това което казва автора , ако всъщност пандемията не си вземе полагаемото , то тогава друга болест ще се развие за в бъдеще от "спасените" но лабилни слаби люде и пак така до следващата.Тази ми ти борба с природните сили обаче води до деградация на вида ни и е разрив с естествената среда в която живеем ,заради което ставаме все по слаби и болнави. Борбата на човека с болестите е напълно ялова до сега , медицината абсолютно никога няма да смогне с културната промяна наложена от цивилизационния начин на живот и премногото болести произлизащи от него та на практика винаги ще сме по-болнави и слаби от прародителите си.Това е потвърдена истина в която обаче никой не вслушва , а да се връщаме назад вече е немислимо.Трябва си последния голям катаклизъм , бил той война или друго нещо който да рестартира положението в което днес вече се намираме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Milkydead написа:

Напълно вярно е това което казва автора , ако всъщност пандемията не си вземе полагаемото , то тогава друга болест ще се развие за в бъдеще от "спасените" но лабилни слаби люде и пак така до следващата.Тази ми ти борба с природните сили обаче води до деградация на вида ни и е разрив с естествената среда в която живеем ,заради което ставаме все по слаби и болнави. Борбата на човека с болестите е напълно ялова до сега , медицината абсолютно никога няма да смогне с културната промяна наложена от цивилизационния начин на живот и премногото болести произлизащи от него та на практика винаги ще сме по-болнави и слаби от прародителите си.Това е потвърдена истина в която обаче никой не вслушва , а да се връщаме назад вече е немислимо.Трябва си последния голям катаклизъм , бил той война или друго нещо който да рестартира положението в което днес вече се намираме.

Медицината иска да има болни хора, за да произвежда лекарства и медикаменти и да печели пари. Няма файда да има здрави хора. Това вече е пределно ясно. 

Човешкият свят не е идентичен с този на животните. Авторът си няма и на идея за какво говори. Просто ръси тъпотии на тон. И веднага ти давам пример. Срещат се 2 огромни силни и здрави лъва и започват да се бият. Никой не отстъпва. Резултатът е осакатяване или смърт поне на единия. Естественият подбор няма нищо общо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, N1K17Y написа:

Надявам се да започнем с теб. 

Ако съм слаб за този свят нека да се започне с мен. Само, че аз съм си оплел тарантуловата паяжина преди 20 години, и съм на такова място, и в такава позиция, че засега съм недосегаем. Ходя си на бачкам си, бръмча си където ми душа сака, в крепоста ми така съм си я устроил, че съм подготвен за 30 годишна обсада. Мога да изкарам в нас 30 години без да си показвам носа на вън. Айде, че отивам да си купя нова кафемашина от магазина и по-късно съм на бачкане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам авторе, според мен няма нищо нормално или хубаво на пандемията. Защо да няма слаби хора? По какъв начин пречат? Ако на планетата ни има само силни хора, рано или късно и те ще станат слаби, защото ще започнат да се унищожават помежду си и така ще дойде краят на света. Трябва да има и слаби хора, аз ги харесвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Димитър 59 написа:

А ако „слабите хора“,са твоите приятели или твоето семейство?Искаш убийство ли?Разсъждаваш,като палач...

Моите близки хора с в крепоста ми на сигурно. Но те си излизат да си пазаруват и разпускат, но може и да не излизат, защото съм им подсигурил всичко за 30 годишна обсада. А приятели са ми приятели защото имат определени интереси от мен като и аз от тях. 

Няма вечни приятели, има вечни интереси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Milkydead написа:

А колко хубаво е било през Средновековието, когато половината население на Европа умира от чума. Сега все някакви разглезени хора съсипват здравето си и едвам доживяват до 90 години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mystery__22 написа:

Не знам авторе, според мен няма нищо нормално или хубаво на пандемията. Защо да няма слаби хора? По какъв начин пречат? Ако на планетата ни има само силни хора, рано или късно и те ще станат слаби, защото ще започнат да се унищожават помежду си и така ще дойде краят на света. Трябва да има и слаби хора, аз ги харесвам.

От слабите хора полза няма.Много от тях при нас  са цял живот на социални помощи, които аз и силните на деня плащаме със нашите огромни данъци. Никой на никого не е длъжен в този живот. Длъжен си само към най-близките си. Майка, баща, деца, брат и сестра, както и към Господ. Джъст фемили ис импортеннт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми по тази умрялата ти логика, дай хората да си отиват от рак, понеже някой му е слаб акъла в главата и не знае да отстрани появил се на кожата му глупав тумор. Или пък разболяват се един два зъба - какво чакаш, да те гътне да умреш ли?! Или отиваш при доктора?! Човек живее повече, до прага на най-здравите, когато се лекува! Когато не се лекува си отива безцелно! Ако питаш мен как природата трябва да се изчиства от лошите видове - то трябва да е чрез полова малфункция, така че да не се раждат. Само че пак доктора е зад генетиката, така че да се раждат напълно здрави видове като се изолират лошите гени, формации и т.н. Само че напук на природата, реално се случва нещо съвсем друго! Природата прави повече грешки от човека! Размножава повече хората с умствена изостаналост, бедните, болните от ранни смъртоносни болести, нечистоплътните, циганите които живеят в мизерия, неспособните да отглеждат деца хора, психично болните, малоумните, нечистоплътните с инфекции, такива с диагноза шизофрения, ловят дете от първия път, а богатите интелигентни хора, които дават маса пари, не могат и едно да създадат! Тук какво ти е обяснението драги @Христофор_1? Двама бели раждат -> един бял, най-много двама! Двама от приматите, раждат по двама и по повече! Тъй като тези хора не залагат на семейството и на отглеждането, цялото потомство се измъчва и страдат повече. Това ли е целта? Да се стимулира повече смъртност, мизерия и боледуване с кратък живот? Или да се стимулира повече здрави хора, творци в науката и да насърчава еволюция и прогрес? Кажи, кое от двете е приоритет на природата? Понеже аз виждам, че приоритет е развъждане на лош вид!

И каква е тази смешна теория с Чингис Хан? Аз го знам с Шейх Рашид от Дубай! За същото е дадено ТУК:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mystery__22 написа:

И все пак mystery не смяташ ли че хората са премного в сегашния с 8 милиарден брой ? Колко повече хора да му трябват на тоя свят ? А тук става въпрос именно за хора резистентни към условията които този свят налага , по-добре да имаме хора с по-силен имунитет отколкото други с по-слаб такъв които ще друсат лекарства цял живот , което пък от своя страна води до деградация на породата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Христофор_1 написа:

Ако съм слаб за този свят нека да се започне с мен. Само, че аз съм си оплел тарантуловата паяжина преди 20 години, и съм на такова място, и в такава позиция, че засега съм недосегаем. Ходя си на бачкам си, бръмча си където ми душа сака, в крепоста ми така съм си я устроил, че съм подготвен за 30 годишна обсада. Мога да изкарам в нас 30 години без да си показвам носа на вън. Айде, че отивам да си купя нова кафемашина от магазина и по-късно съм на бачкане.

:lol6::lol6::lol6::lol6: - Значи 30 години можеш да не излизаш от вас, но отиваш да си вземеш нова кафемашина и по-късно си на работа.  Мисля, че е време да си смениш дилъра. И внимавай някой откачен Естествен подбор да не те блъсне с колата или пък друг да не те гръмне, нищо че си мегаяк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Христофор_1 написа:

Само, че аз съм си оплел тарантуловата паяжина преди 20 години, и съм на такова място, и в такава позиция, че засега съм недосегаем. Ходя си на бачкам си, бръмча си където ми душа сака, в крепоста ми така съм си я устроил, че съм подготвен за 30 годишна обсада. Мога да изкарам в нас 30 години без да си показвам носа на вън.

--------------------

Пази се да не ти падне някоя саксия на главата от високите етажи, и внезапно да прекъсне недосегаемото ти съществуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато намериш сили да отговориш на моите въпроси, тогава се хвали колко си над нещата. Иначе ти си повече на дъното, отколкото всеки друг пропаднал човек!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Христофор_1 написа:

Моите близки хора сa в крепостта ми на сигурно. Но те си излизат да си пазаруват и разпускат, но може и да не излизат, защото съм им подсигурил всичко за 30 годишна обсада.

Я, ама ти май си прибрал бедните ти роднини от бг да ги храниш там от твоите доходи.
Ами така е, като не те искат холандките все някой трябва да ти харчи парите.
Я кажи кои си ги подслонил, да те похвалим тука и те дадем за пример.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Milkydead написа:

И все пак mystery не смяташ ли че хората са премного в сегашния с 8 милиарден брой ? Колко повече хора да му трябват на тоя свят ? А тук става въпрос именно за хора резистентни към условията които този свят налага , по-добре да имаме хора с по-силен имунитет отколкото други с по-слаб такъв които ще друсат лекарства цял живот , което пък от своя страна води до деградация на породата.

Да, много са, но мисля че има и други начини да се спре това. Може да се въведе закон, който да забранява повече от едно дете на семейство. Така или иначе, пандемията отнема живота на някои хора, тъжно е, но наистина Земята е пренаселена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Ми по тази умрялата ти логика, дай хората да си отиват от рак, понеже някой му е слаб акъла в главата и не знае да отстрани появил се на кожата му глупав тумор. Или пък разболяват се един два зъба - какво чакаш, да те гътне да умреш ли?! Или отиваш при доктора?! Човек живее повече, до прага на най-здравите, когато се лекува! Когато не се лекува си отива безцелно! Ако питаш мен как природата трябва да се изчиства от лошите видове - то трябва да е чрез полова малфункция, така че да не се раждат. Само че пак доктора е зад генетиката, така че да се раждат напълно здрави видове като се изолират лошите гени, формации и т.н. Само че напук на природата, реално се случва нещо съвсем друго! Природата прави повече грешки от човека! Размножава повече хората с умствена изостаналост, бедните, болните от ранни смъртоносни болести, нечистоплътните, циганите които живеят в мизерия, неспособните да отглеждат деца хора, психично болните, малоумните, нечистоплътните с инфекции, такива с диагноза шизофрения, ловят дете от първия път, а богатите интелигентни хора, които дават маса пари, не могат и едно да създадат! Тук какво ти е обяснението драги @Христофор_1? Двама бели раждат -> един бял, най-много двама! Двама от приматите, раждат по двама и по повече! Тъй като тези хора не залагат на семейството и на отглеждането, цялото потомство се измъчва и страдат повече. Това ли е целта? Да се стимулира повече смъртност, мизерия и боледуване с кратък живот? Или да се стимулира повече здрави хора, творци в науката и да насърчава еволюция и прогрес? Кажи, кое от двете е приоритет на природата? Понеже аз виждам, че приоритет е развъждане на лош вид!

И каква е тази смешна теория с Чингис Хан? Аз го знам с Шейх Рашид от Дубай! За същото е дадено ТУК:giggle1:

Toва е толкова нелеп софизъм.Да кажеш природата прави повече грешки от човека е същото като да кажеш , киселото мляко има по-лош вкус от киселото мляко.
Човека е природата , да несъмнено е най-некачествената еволюционно дефектна маймуна от всички , която най-вероятно ще изчезне много скоро , това не променя факта че в един много по стабилен вид ,близък до автентичната си маймуно-природа тази на предците ни , е много по-красива и щастлива от сега ! 
Училищата в Делхи отварят врати въпреки замърсения въздух - Азия - Новини Бг (novini.bg)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Milkydead написа:

това не променя факта че в един много по стабилен вид ,близък до автентичната си маймуно-природа тази на предците ни , е много по-красива и щастлива от сега !

Я пак кажи на кое викаш щастлив вид? Да не намекваш нещо, че си уморен от живота? Защото твърдиш, че не си щастлив! Гледам и етносите, които живеят кратко, сигурно умират от щастие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ама тука много сте се навързали.
Не ви ли светва лампата че авторчето е 10-12 годишно?
Тия неща точно децата в този възрастов диапазон ги дъвчат, а крепостта му сигурно се намира в Minecraft.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Я пак кажи на кое викаш щастлив вид? Да не намекваш нещо, че си уморен от живота? Защото твърдиш, че не си щастлив! Гледам и етносите, които живеят кратко, сигурно умират от щастие!

Намеквам че хората са по щастливи в нецивилизационни условия и за да се върнем към рая на първите хора , този на адам и ева трябва да живеем като тях.Това имам да кажа.Много съм недоволен от цивилизациония прогрес който почти сигурно  ще унищожи човешката маймуна .
А вие феминизирани от капитализма женчовци имате силна нужда да си намерите тестисите и да ги погледате известно време , за да сте сигурни че все още са си на място , защото какво е по-важно в крайна сметка от да живеем мъжествено , ако ще и този живот да е по кратък ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mystery__22 написа:

Да, много са, но мисля че има и други начини да се спре това. Може да се въведе закон, който да забранява повече от едно дете на семейство. Така или иначе, пандемията отнема живота на някои хора, тъжно е, но наистина Земята е пренаселена.

Нищо лично, но как разбра, че Земята е пренаселена. Има толкоз места, където няма жива душа, има райони, които пустеят. И всеки човек има силен имунитет иначе ще умре на секундата. Човешкото тяло го атакуват хиляди вируси и микроби постоянно. Едни ги убива бързо, други по-трудно, а с трети се е научил да живее в симбиоза.

преди 49 минути, Bubbles написа:

Ей ама тука много сте се навързали.
Не ви ли светва лампата че авторчето е 10-12 годишно?
Тия неща точно децата в този възрастов диапазон ги дъвчат, а крепостта му сигурно се намира в Minecraft.

То е ясно, че е 10-12 годишно и затова му мрънкаме толкоз "белким" му светне под каскета, че говори простотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Milkydead написа:

Това имам да кажа.

Да, не изненада никого с поредната повторяема глупост. Пълниш калдата вече толкова време с едно и също... Ти, вероятно се имаш за невероятен мъжкар, с тестиси по-големи от футболни топки... :) Тия видове 'виртуални мъжкари' се наричат просто "комплексари".

преди 2 часа, Milkydead написа:

Тази ми ти борба с природните сили обаче води до деградация на вида ни и е разрив с естествената среда в която живеем

Мдааааа - това имах предвид. Вида ни - сигурен ли си към "кой вид" си? :)

Много ХОМО още не са излезли от пещерите, но пък са се научили на виртуални мурафети.

преди 16 минути, Емил Костов написа:

Нищо лично, но как разбра, че Земята е пренаселена.

Ми така си говорят клюкарите по ФБ , в гру-пичките за конспирации... за които революционерите са много светнати. Пренаселеността на планетата е поне от5 години дежурна мантра, като за тях няма значение че е малоумна, щото има клипчета, филмчета и постове от "умни хора'' дето ги разбират много нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, _ramus_ написа:

Да, не изненада никого с поредната повторяема глупост. Пълниш калдата вече толкова време с едно и също... Ти, вероятно се имаш за невероятен мъжкар, с тестиси по-големи от футболни топки... :) Тия видове 'виртуални мъжкари' се наричат просто "комплексари".

Мдааааа - това имах предвид. Вида ни - сигурен ли си към "кой вид" си? :)

Много ХОМО още не са излезли от пещерите, но пък са се научили на виртуални мурафети.

Ми така си говорят клюкарите по ФБ , в гру-пичките за конспирации... за които революционерите са много светнати. Пренаселеността на планетата е поне от5 години дежурна мантра, като за тях няма значение че е малоумна, щото има клипчета, филмчета и постове от "умни хора'' дето ги разбират много нещата.

Всеки може да вярва на каквото си поиска. Да населението се е увеличило, но никой не споменава голямата смъртност, невъзможността за създаване на поколения, това че повечето част от населението се е нагъчкало в определени градове или райони.

Колкото до малоумният ФБ, тази помийна яма отдавна съм я изключил. Единствено я държа заради месинджъра.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване