Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 25 минути, ivottoshev написа:

ме обвиняваш в лъжа

Да, обвинявам те, но не ми стана ясно, това каква връзка има с лъжата ти, че съм твърдял, че Русия и Турция имат обща граница.

Тя лъжата ти си е лъжа, написаното стои.

А, това, че ми приписваш твърдения, които не съм писал, си е още една лъжа, към всичките ти уйдурми.

Никога не съм казвал ,че Русия и Турция имат обща граница. Ти лъжеш.

Никога не съм оспорвал твърдението ти, че Русия и Турция нямат обща граница. Това е друга твоя лъжа.

Нали никога не лъжеше, Тошевче, май а ?

Гърчччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччч !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 47k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

3691

• miro20

2123

• Coco1

2117

• absurt

1929

А, ето какви мерки ще вземат за зимата. Намерих.

Пресни новини.

https://www.investor.bg/evropa/334/a/bydeshtite-germanski-upravliavashti-sa-blizo-do-sdelka-za-uzakoniavane-na-kanabisa-339441/

В Берлин искат да се легализира, узакони не само канабиса, но и амфетките, кокаина и екстазито(моли).

https://www.t-online.de/region/berlin/id_100038610/berliner-gruene-wollen-harte-party-drogen-entkriminalisieren-.html

kokain-liegt-auf-einem-tisch-symbolbild-

Моли!

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/ecstasy-und-kokain-berliner-gruene-wollen-harte-party-drogen-entkriminalisieren-a-8aa7f15c-7f12-4ea0-a0df-30f093a285c1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Щяли да раздават някакви помощи на гражданите към края на септември. Уж, искаха да си затварят атомните електроцентрали. Сега пък искат да отложат това. Отварят и централи на въглища. Пък са за зелената енергия. От септември се увеличава тока. Газът вече се увеличи 3 пъти. Какви помощи? Какви 5 лева. 

12 евро щяло да стане минималната заплата. 12 евро на час. С тия цени това е все едно 20 стотинки в джоба да имаш и да се гордееш.

Е те и тук готвят помощи, тока вече го увеличиха, плямпат да пестиме, даже има ограничение до каква температура да се ползва климатик...
...Готина зима иде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Да, обвинявам те, но не ми стана ясно, това каква връзка има с лъжата ти, че съм твърдял, че Русия и Турция имат обща граница.

А, това, че ми приписваш твърдения, които не съм писал, си е още една лъжа, към всичките ти уйдурми.

Никога не съм оспорвал твърдението ти, че Русия и Турция нямат обща граница. Това е друга твоя лъжа.

Нали никога не лъжеше, Тошевче, май а ?

Гърчччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччччч !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Лъжецът се дере, "дръжте лъжеца"! Голям майтап!

пп. Абе, възможно ли е да не си разбрал какво си отговорил на твърдението на Тошев, че Турция и Русия нямат обща граница? Щото, въобще не си разбрал какво е написал Тошев?662911770_download(1).gif.97c0fc8d4f583f8d53f25178c3c6753e.gif662911770_download(1).gif.97c0fc8d4f583f8d53f25178c3c6753e.gif662911770_download(1).gif.97c0fc8d4f583f8d53f25178c3c6753e.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Като хукнат рашистите да бягат от Херсон, както края на март бягаха от Киев, Чернигов и Сума, тогава ще е уместно да се каже, че свършва войната.

Мистичната украинска Херсонска офанзива изобщо не се случи и няма да се случи

В "западните" медии много се говори за украинска офанзива в южната област Херсон. Въпреки това повечето от твърденията, направени за това, изглежда са отделени от реалностите, които се наблюдават на място. Подробeн поглед  показва, че няма такава офанзива и че има малък шанс някога да има такава.

Предполагаемата офанзива от месеци е основна тема на разговор:

Битката в Украйна се разраства, докато Киев започва контраофанзива - New York Times - 29 май 2022 г.
    Украйна си връща част от територията при контранастъпление в района на Херсон – Министерство на отбраната – Ройтерс – 9 юни 2022 г.
    Близо до Херсон украинците си връщат територия в голяма контраофанзива – Washington Post – 29 юни 2022 г.
    Украйна подготвя контранастъпление, за да си върне провинция Херсон – Economist – 3 юли 2022 г.
    Херсон отцепен: Украинската контраофанзива набира скорост в южния град – Fox News – 29 юли 2022 г.
Един превзет малък град и неуспешен опит за пресичане на река е всичко, постигнато от така прехвалената офанзива на Херсон от май.

Това може да се дължи на факта, че въпреки шума украинската Херсонска офанзива не е имало и няма да има.

За украинските лидери в Киев тази офанзива е само шега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, glen написа:

Това може да се дължи на факта, че въпреки шума украинската Херсонска офанзива не е имало и няма да има.

Не се притеснявай - ще има бой и то не само на територията на Украйна. Обръча на САЩ oколо раша се затяга! 101-ва въздушнодесантна дивизия тръгна на сам. А от тук и към масква. Нали знаеш, че тия не вземат пленници - унищожават всико живо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, teo-glavata написа:

Нали знаеш, че тия не вземат пленници - унищожават всико живо!

Да не са от ония дето ядоха бой от нашенци в лозята на едно русенско село май беше?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vpvelev написа:

Да не са от ония дето ядоха бой от нашенци в лозята на едно русенско село май беше?

Не не са! От близо 80 г тия не са стъпвали в Европа. Сега просто идват за да унищожават всичко що е руснак по тия ширини

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, teo-glavata написа:

101-ва въздушнодесантна дивизия тръгна на сам

Щом Тео-главата го знае, рашъните няма как да са чували за това... Нека да дойде баба за огънче...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, teo-glavata написа:

От близо 80 г тия не са стъпвали в Европа.

Няма и да стъпнат още 80 години най-малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vpvelev написа:

Първите 2400 + бойна сухопътна техника са в Румъния от вчера. В неделя на Ново село иидват 950 обучени убийци и почват чистката - първо в бг, че явно има много народ за "изчезване" в бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, vpvelev написа:

Сигурно са тия от филма Спасяването на редник Райън,

Спилбърг ще им режисира в Херсон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, vpvelev написа:

Вече официално сме цел на Русия. Благодарете на НАТО!

42.7141761258129, 26.62370017336489

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Joss Bomon написа:

И какво като сте цел? Вий гледайте да не станете цел на САЩ и НАТО, че натам вървят нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, maxthon написа:

Е още ли не разбрахте, че големия вой е от другата страна заради това, че Аеца се изключва от мрежата на Украйна? Росатом вече започнаха активни постъпки за това. Ако стрелбата по Аеца е с цел да се забави това хубаво, но риска за авария си остава. Кой в момента отбранява централата и кой стреля по нея мисля е ясно?

Sent from my Ericsson R320s via WAP browser.

Глей да, колкото готино се нареди.  Путин държи есср и за газовите и за електрическите топки, нали електричеството е в свързана мрежа, може да пусне ток в пренапрежение и да изпържи жиците на есср.. Всъщност, май въобще за всички топки ги държи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, attj написа:

Тролінг і брехливі папуги!

Дедиди80 е по-специалист от тебе Коко по ги разбира транслейтите

преди 19 минути, Joss Bomon написа:

42.71451899353126, 26.62315671426658

Сега е момента да помолиш господарите си да те приберат вечно в Мосейково

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Joss Bomon написа:

Реджеп дали ще си плюе на петите, да не се запалят докато дрифти да бяга да се крие у господарите в сащ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Coco1 написа:

Дедиди80 е по-специалист от тебе Коко по ги разбира транслейтите

Ти да не си Лудото Кики или си ПростоКоки    АФЕРА.БГ | КАК „АМЕРИКА ЗА БЪЛГАРИЯ“ ДАВА МИЛИОНИ НА МРЕЖА ОТ МЕДИИ И НПО-ТА, КОИТО ПРОМОТИРАТ „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА“ И „ДЕМОКРАТИЧН

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, teo-glavata написа:

Не не са! От близо 80 г тия не са стъпвали в Европа. Сега просто идват за да унищожават всичко що е руснак по тия ширини

---------------

Да се пазят, че по тези ширини може да ги срещне някоя руска патка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, vpvelev написа:

https://old.segabg.com/article.php?id=622313

Не беше преди 80 години, ама трололинките удобно са забравили. Мерси, че ме сети да им напомня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

В поста ми има САМО и ЕДИНСТВЕНО следното: "Турция няма обща граница с Русия"

Ти (твърдейки, че си погледнал картата) ме обвини в лъжа.

След като според теб аз лъжа, че няма обща граница, каква е твоята позиция? Има или няма такава граница :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

До там ни докараха.

Ако не се перехме много като малки паленца и не угаждахме на САЩ и НАТО сега това нямаше да се случи и цяхме да караме с евтин бензин и газ.

преди 45 минути, Sliderum2 написа:

Реджеп дали ще си плюе на петите, да не се запалят докато дрифти да бяга да се крие у господарите в сащ?

Според сводките на Реджеп, украинците отдавна са превзели Москва и са пред Владивосток.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...