Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 21 часа, insec написа:

Ще съм наистина изненадан, ако това комплексирано джудже наистина си вярва, че с оръжие и убийства, ще убеди украинците в правотата си. Уви според мен още много години ще се лее кръв в Украйна, само и само, заради комплексите на едни болшевишки кретени.

А, аз ще съм наистина изненадана, ако милионите руснаци, които са там, са благодарни на бандеровците за тормоза и упорито ще се дърпат от автономия и присъединяване към родината им. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 33,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2558

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1686

• absurt

1538

Най-изненадан е все Кирчо.  Уж не му дрънчеше на война.  Отвсякъде му личи, че и редник дори не е - като е без карана казарма.  Не унищожават украинските войници, те повечето не желаят да воюват и да са като пушечно месо, заради бандеровците.  Държи се Кирчо като безхаберна муха без глава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

А, аз ще съм наистина изненадана, ако милионите руснаци, които са там, са благодарни на бандеровците за тормоза и упорито ще се дърпат от автономия и присъединяване към родината им. 

Просто трябва да се ликвидира джуджето и всичко приключва - територията, наречена "русия" отива под Американски контрол и всичко си идва на правилното място

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, attj написа:

Указанията и преценките на американците имат почва само в НАТО и в ЕС.

Ще променим и това! Но първо на ред е джуджето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NewRedDragon написа:

Мандатът на Путин като президент изтича през 2024 година.  Тогава той ще бъде на 72 години.   Медведев отново може да го замести и не очаквам  някаква видима разлика за политиката на Русия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Украинците ги освободиха. Кога обаче ще освободят нас българите, отново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Мандатът на Путин като президент изтича през 2024 година.  Тогава той ще бъде на 72 години.   Медведев отново може да го замести и не очаквам  някаква видима разлика за политиката на Русия.

Медведев няма да може да го замести - по чисто физически причини.... освен ако и на него не му няправят мавзолей, но с фосъчна фигура - по същите физически причини. Тази територия трябва да е под пълния контрол на USA!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

Тази територия трябва да е под пълния контрол на USA!

Видяхме им пълния контрол при талибаните в Афганистан, при арабите в Сирия и т.н.  Те дори и съюзника си Ердоган в Турция не могат да контролират. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, NewRedDragon написа:

Значи вие г-не сте един от вярващите в доктрината за избраност на американската империя и нейното право да управлява света.А смятате ли да се биете за САЩ-Украйна ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Milkydead написа:

Значи вие г-не сте един от вярващите в доктрината за избраност на американската империя и нейното право да управлява света.А смятате ли да се биете за САЩ-Украйна ?

Не съм вярващ в нищо. От 2004- годи АЗ съм Гражданина на USA - със всички права и превилегии! А дали ще се бия за USA - срещу всичко руско - ДА, ако трябва. Зависи и от парите все пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, потребител01 написа:

Украинците ги освободиха. Кога обаче ще освободят нас българите, отново?

Казваш най-после 16 республика на Россия. След 3 опита да се подари Болгария, дано този е успешен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Типичен американец...All about the honey

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Не съм вярващ в нищо. От 2004- годи АЗ съм Гражданина на USA - със всички права и превилегии! А дали ще се бия за USA - срещу всичко руско - ДА, ако трябва. Зависи и от парите все пак

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, attj написа:

Указанията и преценките на американците имат почва само в НАТО и в ЕС. Сега дали са виновни за събитията в Украйна!?

Забравяш, че Русия също искаше в ЕС и НАТО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Milkydead написа:

Тцъ - All about the money!

Noney е дъщерна омпания на PayPal и не съм работил в нея или за нея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Лудар написа:

Забравяш, че Русия също искаше в ЕС и НАТО.

Нека я приемат -да няма срамни и смешни изцепки на Кирчо    https://pik.bg/какво-разбрахме-от-просто-киро-в-брюксел-макрон-се-моли-на-путин-петков-го-заплашва-европа-news1087897.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

""Тази територия трябва да е под пълния контрол на USA!""

Приятел! В техническите раздели имаш много хубави и добре обяснени твои отговори но тук въобще не те бива!

Не съм голям привърженик на руснаците, още по вече на американците , но поне гледам да изказвам по реални мнения във форума. Прави лошо впечатление, че голяма част от Вас пишат в тези политически форуми , без да са запознати добре кое как и защо се случва. Лекции по политика не мога да изнасям, но едно мога да Ви кажа.

Истинска утопия е да вярва човек, че някоя от по могъщите и развити страни, може да управлява Русия или да я пороби, както ви се иска. Няма как да стане а с приказки никога не е успявало. А и "джуджето" колкото и да Ви се иска, не можете да го премахнете. Забравяте че когато се е създавало НКВД, американците са били напълно пияни по баровете на градовете им. Същото това джудже още преди 2-3 години премахна хора от генералитета и ръководството на висшия ешелон, хора с много високи звания и авторитет от редиците си. Аз съм за мир между двата народа, защото войната с нищо не може да доведе за просперитета на една държава, а води само до смърт и разрушения. Трябва да си много наивен човек, за да си вярваш че Русия ще допусне пояс около себе си от натовски бази. Гледайте по реално на нещата и се уважавайте взаимно един друг. Нямаше да пиша в тази тема. Единственото, което ме накара е постът ти, който си написал по горе. Иначе, много те уважавам заради знанията ти и опита който имаш в електрониката.

"А дали ще се бия за USA - срещу всичко руско - ДА, ако трябва. Зависи и от парите все пак"

Когато смесва човек тези две понятия - идея и пари и избере парите - този човек не е в състояние да спечели НИЩО!

Ако имаш забележки или каквото и да било, ще се постарая да ти отговоря на въпросите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, attj написа:

Е няма да я приемат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, NewRedDragon написа:

Просто трябва да се ликвидира джуджето и всичко приключва - територията, наречена "русия" отива под Американски контрол и всичко си идва на правилното място

Ще ти се, присадено американче. Бе, акълите ли ви изпиват, като спечелите тая зелена карта? Колко по- голям и значим ще се почувстваш ти, лично, ако дъртака, начело на щатите, постави целия свят под контрола на скапаната ви държава? Някога учил ли си история? Да ти е направило впечатление, че вечни империи няма и накрая всяка империя се сгромолясва? Вече иде и вашия ред, хипопотами, отворили уста да глътнете цялата земя. Изродена работа, ей! Успя да ме вбесиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kolev72 написа:

А и "джуджето" колкото и да Ви се иска, не можете да го премахнете.

Защо? Да не е безсмъртен? Ликвидира се джуджето и всичко си идва на мястото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Лудар написа:

Е няма да я приемат.

Кога!?  Много скоро това в Украйна ще свърши.  То е по-малко война от бандеровската АТО в източна Украйна.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...