Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

току-що, gagodrago написа:

И какво е "Азов"?

Като го чета на обратно AZOB = BOZA 

и за боза ще се молите, ала ще си помислим от НАТО дали ще ви дадем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2945

• Coco1

1853

• absurt

1796

• Тhе Monstеr

1745

преди 5 минути, gagodrago написа:

И какво е "Азов"?

Като го чета на обратно AZOB = BOZA 

Добре обучени доброволци, които мразят руснаците. А,,, и с доста оръжие, което получват и ще получават от нас

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета ви писанията- дърти мъже и се чудя, инфантилизъм ли ви тресе,щото за старческо слабоумие ви е рано още!?

Що не се опитате да си представите себе си като войници там- цял ден стрелби, нападения, отбрани, ежеминутни сводки се пращат по всички медии, за всяка крачка напред или назад. А, вие, се редувате да ходите на лов за непълнолетни, че да ги изнасилвате между две атаки или придвижвания от град към град. И сте толкова загорели за тоя месец война, че не можете да си укротите нагона!? Покрай изнасилванията, стрелбите и придвижванията, следите къде има най- гъсто разположено население, па спирате, изтрепвате го, после му копаете общ гроб и докато копаете пак притичвате да изнасилите някое непълнолетно, че и майка му, леля му и родата до девето коляно, която ви чака скупчена и със събути гащи за улеснение!? 

За мен, това е силно безмозъчна работа- манипулация и от двете страни,от толкова ниско ниво, че чак обидно за човешката интелигентност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какви ги вършат "милите" и "бедни" украйнци, дето в София и безплатно ползват градски транспорт и се държат като последни простаци и престъпници. Не е единичен случай.

В Бургаско пропищяха: Наглостта на украинските бежанци мина всякакви граници! Това вече е прекалено!

Храни куче да те лае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ето какви ги вършат "милите" и "бедни" украйнци, дето в София и безплатно ползват градски транспорт и се държат като последни простаци и престъпници. Не е единичен случай.

В Бургаско пропищяха: Наглостта на украинските бежанци мина всякакви граници! Това вече е прекалено!

Храни куче да те лае!

Ама 40 кинта получавам на ден за всеки....8-9 остават за мен. Като прибавим и това дето дават кеш - какъв е проблема>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владимир Кличко - дезертира

Спортните герои са сред първите кандидати, когато някой търси пример за поведение. А когато се стигне до бой, на сцената излизат тези, които са се доказали в предизвикателство един срещу един, шампионите от ринга, тепиха, татамито... Владимир Кличко е един от най-успешните боксьори в цялата история на тежката категория и поиска да пренесе този свой статут на бойното поле. Точно в неизменните традиции, които повеляват, че мъжът се доказва, когато заложи живота си на своята позиция...

Но всичко това свърши, когато Д-р Стоманен чук реши да напусне “поста” си в Киев, за да се отдаде на “дипломатическа мисия”. По собствените му обяснения това бил по-добрият начин да помогне на родината си във войната с Русия. В Германия пък потвърдиха, че бившият боксьор е пристигнал на дипломатически преговори в Берлин, тъй като украинската страна иска да се възползва от огромната му популярност в страната. Именно в Германия шампионът прекара почти цялата си кариера на върха на тежката категория и проведе много от големите си мачове.

Но много потребителите на социалните мрежи го обвиниха в дезертьорство! Според тях Кличко е трябвало да остане на фронта, за да даде пример като се сражава с нашествениците. Други стигат дотам да твърдят, че спортните звезди, като братята Кличко, настоящият шампион при най-тежките Олександър Усик и бившият в лека категория Васил Ломаченко, както и тенисисти като Серхий Стаховски, всъщност са “рекламни лица” на войната и участват повече със снимки с униформи и оръжия в социалните мрежи, отколкото с реален принос в битките. Някои дори подозират, че знаменитостите изобщо не са в Киев, а в Лвов или Полша, откъдето пращат посланията си. При това по-големият брат на Владимир - Виталий, е кмет на украинската столица след Майдана през 2014-а.

Всъщност именно Виталий минава за истинския боец от двамата братя, още от времето им на ринга. Двамата дебютират като професионалисти в една и съща галавечер в Хамбург през 1996-а и се устремяват към върховете. Виталий обаче е по-убедителен и по-бързо си проправя път към мачовете за шампионските пояси. През 1999-а печели титлата на WBO с нокаут срещу Хърби Хайд, но я губи от Крис Бърд година по-късно. Брат му я връща в семейството, но по иронията на съдбата впоследствие се налага именно баткото да “отмъщава” за поражение на Влад - от южноафриканеца Кори Сандърс. А в боксовите среди почти всички се плашат от големия брат, който е готов да се сражава с невиждана ярост на ринга, докато за Владимир се говори, че има “стъклена брада” и е лабилен психически.

Но докато Виталий в крайна сметка се задоволява с една титла - тази на WBC, която минава за най-престижната, то брат му започва мисия по обединяване на останалите. Изпълнена е през 2011-а, когато побеждава по точки Дейвид Хей и така семейството събира всичките пояси в тежка категория. На призивите да се изправят един срещу друг, за да определят безспорен шампион, двамата отговарят, че са обещали на майка си никога да не се бият помежду си.

Впоследствие Виталий се оттегля като “шампион емеритус” и се посвещава на политическа кариера като лидер на партията УДАР (Украински демократичен алианс за реформи), която става част от силите, направили Майдана. Владимир пък прави още няколко защити на титлите си, една от които срещу Кубрат Пулев. Но година по-късно в Дюселдорф за изненада на всички губи по точки от надутия британски циганин Тайсън Фюри и след над 10 години без поражение слиза от върха. Новият шампион обаче бързо сдава поясите заради отказ за ги защитава, проблеми с наркотиците и пложителни допинг проби. А Влад решава, че все още не е време да спре и решава да опита силите си още веднъж. След година и половина бездействие излиза срещу новия доминатор Антъни Джошуа в опит отново да си върне трона, а две федерациите решават да връчат вакантните титли на победителя. 41-годишният Кличко успява да се изправи след нокдаут и на свой ред на прати британеца на пода, като в един момент изглежда, че ще вземе победата. Но в 11-ия рунд мощен ъперкът слага край на надеждите му за подвиг и Влад приключва кариерата си на пода. За разлика от брат си, който си тръгна като шампион...

Дали сега историята не се повтаря? Виталий отново остава “на терен” като кмет на Киев, поне засега, докато Владимир се измъкна от родната Украйна в толкова важен момент. Бъдещето ще покаже дали “дипломатическата мисия” ще се увенчае с успех.

Похвали се с убийство на руснаци

На критиците, които го обвиняваха, че всъщност стои далеч от истинските битки Владимир Кличко отговори с хвалбата, че убивал руснаци на бойното поле. Братята дадоха интервю, в което разказаха, че редовно взимали участия в набези из Киев с цел да обезвредят врагове, а при един от тях убили шестима руснаци. Не беше уточнено какви точно руснаци са станали жертва на бойната група, тъй като официално руските войски не са влизали в Киев. Кметът Виталий е наложил комендански час в столицата и обикаля лично да го налага и да залавя нарушителите, така че е възможно битката да се е завързала при подобен случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, NewRedDragon написа:

На първо място - Американец - от далечната вече 2009-та г. - когато получих съотеръния документ. Надявам се до 3-6 месеца да имам и Хърватско гражданство - полага ми се по линия на жената. Иначе съм роден в бг, но не го смятам

----------------

Вие американците сте крадци и измамници.

Не се изненадвай, че ви мразят по целия свят.

Нас ни излъгахте и ни завлякохте с несъществуващи самолети за 4 000 000 000

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, gagodrago написа:

----------------

Вие американците сте крадци и измамници.

Не се изненадвай, че ви мразят по целия свят.

Нас ни излъгахте и ни завлякохте с несъществуващи самолети за 4 000 000 000

Платихте ли ги тези 4 милки? Ако -да = ще си чакате самолетите. Парите са взети

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

Чета ви писанията- дърти мъже и се чудя, инфантилизъм ли ви тресе,щото за старческо слабоумие ви е рано още!?

Що не се опитате да си представите себе си като войници там- цял ден стрелби, нападения, отбрани, ежеминутни сводки се пращат по всички медии, за всяка крачка напред или назад. А, вие, се редувате да ходите на лов за непълнолетни, че да ги изнасилвате между две атаки или придвижвания от град към град. И сте толкова загорели за тоя месец война, че не можете да си укротите нагона!? Покрай изнасилванията, стрелбите и придвижванията, следите къде има най- гъсто разположено население, па спирате, изтрепвате го, после му копаете общ гроб и докато копаете пак притичвате да изнасилите някое непълнолетно, че и майка му, леля му и родата до девето коляно, която ви чака скупчена и със събути гащи за улеснение!? 

За мен, това е силно безмозъчна работа- манипулация и от двете страни,от толкова ниско ниво, че чак обидно за човешката интелигентност.

За съжаление руският войик е такъв, дори в 21-ви век.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, andiay написа:

Аз знам, какъв съм, 

Не дум ай:giggle1:

преди 39 минути, Coco1 написа:

Пето - внимавай да не се вживееш прекалено в тях, че връщането назад е почти непосилна задача, дори и с медикаменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NewRedDragon написа:

Платихте ли ги тези 4 милки? Ако -да = ще си чакате самолетите. Парите са взети

--------------

Ти май не си никакъв американец, или си толкова неграмотен, че не познаваш числата.

Завлякохте ни не с 4 милки, а с 4 билки. Разликата е хиляда пъти.

От измамници като вас нищо не чакаме. През 2030 година уж сте щели да ни пробутате безнадеждно остарял модел самолети на 57 години.

Скапаните ви американски бракми ще стават само за музейни експонати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, insec написа:

за щастите бабето си пада по такива

Нявява и за младоста през соца. Била много вървежна сред таваришите :giggle1: Е поне така казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наглост! Ама тези за какви се мислят бе? Няма ли кой да им скръцне с зъби? Нацисти скапани! Да си седят в Украйна!

Украинският посланик пак ни напъва за оръжия и да преименуваме улици ВИДЕО.

Шибаняци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Браво на украинския посланик, че тия наште русороби са се снишили по ниско от тревата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Coco1 написа:

Не дум ай:giggle1:

Мда, правилно съм го казал, не знам що го цитираш постоянно.

Не че и ти знаеш де, ма не ми пречи, нито пък ме ласкае, че се опитваш да се аргументираш с мои думи.

То и папагала запаметява някоя и друга дума, ма полза никаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

Мда, правилно съм го казал, не знам що го цитираш постоянно.

Изпълнявай си рецептата. Забравяш я

Айде че на родопското ти одеяло вече му е скучно без теб 

преди 14 минути, Coco1 написа:

Пето - внимавай да не се вживееш прекалено в тях, че връщането назад е почти непосилна задача, дори и с медикаменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, absurt написа:

Никой не ни пита и за всеизвестната- исторически приета година на основаване на държавата, ама на- все се намират всезнайковци, готови с радост да омаловажат всичко, което сме правили през вековете. Често съм се питала, откъде иде тая комплексарщина, защото и до днес ни дърпа назад.

Всеизвестна за кого? За нас. И не, реализма не  ни дърпа назад. Самозаблудите ни дърпат назад. Самозаблудите и заспиването в сладки сънища върху някогашно величие. Велика била Първата българска държава. Велика била и втората. Третата обаче е пълна скръб. А тя е България на сегашните българи и е такава, каквито сме ние- шайка лицемерни страхливци и готованци. Такива ни направиха 45 години съветска власт. Преди нея, българите били като ония българи, дето ритали руски и хазарски задници, а след това и византийски. И САЩ няма нищо общо с това. Сега имаме възможност, донякъде и благодарение на САЩ, малко от малко да си върнем достойнството... Как ли? С много работа и пълно скъсване със съветската власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, gagodrago написа:

Ти май не си никакъв американец

Тоя американец? Абе тук някой дрога ли почва да взима? Съчков бил военен и обучавал войници, сега тоя бил американец! А стига бе! Бил в Америка и си дошъл поради некадърност! :giggle1: Тука легенди ли създавате? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Тоя американец? Абе тук някой дрога ли почва да взима? Съчков бил военен и обучавал войници, сега тоя бил американец! А стига бе! Бил в Америка и си дошъл поради некадърност! :giggle1: Тука легенди ли създавате? :giggle1:

То и ти беше полковник нали? 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тhе Monstеr написа:

пълно скъсване със съветската власт.

Ку не е съветската власт тия русороби няма какво да ядат. Соца взимаше от работещите и даваше на тия. Затва плачат по-цял ден за Расия, соц и т.н

преди 1 минута, Тhе Monstеr написа:

То и ти беше полковник нали? 😆

Първо доносник на БКП и след това за награда полковник :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Невъзможно е да забравя предупреждение, което аз съм дал, при това не случайно.

Но то си е предупреждение и то към определен типаж, а не е рецепта.

За теб то не важи, твоят случай е друг, за него никога не е имало лечение.

Просто каприз на природата.

Не разбирам също и фикцията ти по родопските одеала, да не са ти някакъв фетиш?

Възможно е, хора всякакви, макар че някои имат само външните белези на хората.

На мен лично никога не са ми харесвали, нито родопските одеала, нито подобията на хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...