Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, absurt написа:

Дипломираното невежество уби знанието. Само дето, ти дори не си достатъчно дипломирана......TCGOZ.gif.10f5bbcb1242fc476b9909d88fce7e0f.gif

Браво, бе юнак! Наследството от родителите и дедите ти са просто стереотипи, ако не са подплатени солидно с финикийски знаци!? Маймунска ти работа.

Нещо каза ли ? По темата имам предвид, за личните нападки знам.

Фьешън шоу в Москва 

00-hero-gender-neutral-clothing.jpg

Опа :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 33k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2533

• Тhе Monstеr

1745

• Coco1

1674

• absurt

1521

преди 16 минути, N1K17Y написа:

Фьешън шоу в Москва 

Опа, я. Малкото ти мозъче не схваща, че не ми пука дали и в кои други страни позволяват на джендърите да се вихрят. Интересува ме в България да не успеете. От колко години тати ти Сорос налива парици в такива като теб, белким ни присъедините към "цивилизованите либерасти", ама все не се получава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Опа, я. Малкото ти мозъче не схваща, че не ми пука дали и в кои други страни позволяват на джендърите да се вихрят. Интересува ме в България да не успеете. От колко години тати ти Сорос налива парици в такива като теб, белким ни присъедините към "цивилизованите либерасти", ама все не се получава. 

Евреина Сорос още ми дължи пари да подкрепям нацистите в Украйна, давай ги едно по едно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BANKATA написа:

И през соца ли Сорос наливаше пари на българските джендъри да са такива?

Да и през Соца глобалистите имаха влияние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, symanbg написа:

Да и през Соца глобалистите имаха влияние.

Такива ги пращаха по затворите на специализация! Дълги им бяха договорите. 5-10 годишни.

Излизаха добри "специалисти"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, BANKATA написа:

И през соца ли Сорос наливаше пари на българските джендъри да са такива?

Това е ново, маймуняк- я, разкажи ни за джендърите по времето на соца, че ще да си единствения, който знае за тях. 

Освен ако не бъркаш "джендър" с обикновен педал, де, щото с твоята интелигентност, все си в някаква грешка.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Това е ново, маймуняк- я, разкажи ни за джендърите по времето на соца, че ще да си единствения, който знае за тях. 

Освен ако не бъркаш "джендър" с обикновен педал, де, щото с твоята интелигентност, все си в някаква грешка.... 

Питай васко кеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Фьешън шоу в Москва 

да ти кажа

в перник такива няма

това са дрехи само за подиумите и някой да си ги носи вкъщи

ако няма пари  облича дрехите на сестра му и майка му  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един факт и един слух

Факт:   Девет украински войници, които напуснаха територията на блокирания завод Азовстал в Мариупол, представляват интересите на по-голяма група и поискаха преговори, каза Александър Ходаковски, основател на батальон "Восток" (ДНР).

„Сега тече оживен етап от преговори. Това беше само първата група, която напусна. Както се оказа, групата напусна, представлявайки интересите на по-голяма група, която продължава да бъде в Азовстал“, каза Ходаковски в ефира на предаването 60 минути по телевизия „Россия 1“.

Слух:  В радиомрежите се носят слухове, че Ukies ще се предадат масово, ако Азовстал се предаде. От много източници изглежда така:  В 17.30 ч. масовата капитулация на ВВС ще започне от Азовстал, радиовълните гъмжат от НОВИНИ по целия фронт...16.05.2022 г.

Това е един източник:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бившият руски олигарх Михаил Ходорковски, който сега живее в изгнание в Германия, се присмя на президента Путин, по повод спрения газ за България.

1. Настояваш българите да плащат с рубли, въпреки че договора им е в евро.

2. Те отказват.

3. Спираш им газа.

4. България се договаря за внос на газ от САЩ на цени по- ниски, от тези на Газпром.

5. Българите са възхитени от поредната " гениална" многоходовка на Путин.

https://www.facebook.com/groups/567744504416189/permalink/719210209269617/?app=fbl

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Hristo52 написа:

Бежанка???!!! На плаж в Гърция!!???

Скандал в Гърция: Разкрачена гола украинска бежанка на плажа се ожали от войната ВИДЕО 18+.

С физиономия на абсолютна...от занаята!

Защо да е скандал ? Не разбирам защо след като гърците накараха цяла Европа да им плаща следобедните сиести, се учудват на такива ,които са равни на тях по наглост.

Иначе ,че украинските марички обслужват Европа с междукрачието си не бива да учудва никой. Това е процес,който тече  от години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BANKATA написа:

Иди**ти има на всякъде.

Виж нашият премиер Кирчо  като същинско лъжливо овчарче колко много хора е излъгал...Дори такива като  руския олигарх Михаил Ходорковски...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако Ukies имат някакъв разум, време е да се предадат.
Чичко Путин трябва да изправи нацистите под съд и да се справи с това!
Нас не ни питаха дали ги подкрепяме. САЩ и заблудени евролидери разпалиха конфликта.
Майната му на Европейския съюз и американските престъпни семейства, всички те трябва да отговарят.
Никой обикновен гражданин в Европа не подкрепя тази глупост.
Русия има много по-добър лидер.
Само овцете подкрепят това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, _nib_ написа:

Любен Дилов-син предупреди: Украинската мафиотска групировка "Братва" стъпва в Бургаско

Да не са намислили щатите, да направят и тук в БГ майдан?

преди 9 минути, Вaсил написа:

photo_2022-05-16_14-58-24.jpg.619d1846eb10e8d8e9a45ba8da56219c.jpg

Туй от коя игра е? Не че съм много запален по пуцалките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Тhе Monstеr написа:

Бившият руски олигарх Михаил Ходорковски, който сега живее в изгнание в Германия, се присмя на президента Путин, по повод спрения газ за България.

2. Те отказват.

3. Спираш им газа.

4. България се договаря за внос на газ от САЩ на цени по- ниски, от тези на Газпром.

https://www.facebook.com/groups/567744504416189/permalink/719210209269617/?app=fbl

Кажи, че се бъзикаш! Щото, ако насериозно го публикуваш, значи Господ се бъзика с теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Sliderum2 написа:

Туй от коя игра е? Не че съм много запален по пуцалките.

Провери в Телеграм...

Цитат

С заблокированными на "Азовстали" в Мариуполе представителями украинских военных достигнута договоренность о вывозе раненых, введен режим тишины и открыт гуманитарный коридор, по которому раненых украинских солдат вывозят в больницу в Новоазовск (ДНР) — Минобороны РФ

Цитат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Кажи, че се бъзикаш! Щото, ако насериозно го публикуваш, значи Господ се бъзика с теб.

Оффф, той Господ се избъзикал с теб преди 60 години, ти си тръгнала мен да гледаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Тhе Monstеr написа:

2. Те отказват.

3. Спираш им газа.

кирчо каза че корабите  са тръгнали от сащ и ще пристигнат юни

не каза  коя година обаче 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, BANKATA написа:

Питай васко кеца

Ти Васко не закачай, че той е повече мъж от всичките подлоги, дето тук сте се събрали. Васко никога не е бил джендър, нито е демонстрирал обратност. Нито е ходил по улиците като паун с метла в з.дника. Какво прави, който и да е, вкъщи и в спалнята си, е негов проблем. 

Но, Васил нито се е оповестил в двойка с някого, нито се е засилил да осиновява дете с когото и да е. Така че, ако ще говориш за него, само след като си измиеш ла. няната уста поне с кило белина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...