Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sonyericson

Всичко за Windows Vista - дискусии, проблеми, мнения...

Препоръчан отговор

имам активатор за вимдовса да стане до 2007 година когато ще излезе палната версиа каде да ви го пусна да го пробвате

Правилата забраняват публикуването на warez съдържание.

Ако го публикуваш тук най-много да получиш едно наказание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах си Vista Pre-RC1 и е яка! Но не мога да включа АЕРО-то, моля ако някой знае от къде се пуска да ми каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
инсталирах си Vista Pre-RC1 и е яка! Но не мога да включа АЕРО-то, моля ако някой знае от къде се пуска да ми каже

Аеро интерфейсът е включен по подразбиране. Видео картата ти съвпада ли с изискванията на Vista?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да имате минимум карта с DX9 за да ви се включат ефектите ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип имам 6600, ама ся съм с оборотна защото оная се прецака и съм с 9250, тя уж поддържа DX9, ама аз не съм инсталирал никакав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A някой ще ми каже ли как да махна изобщо вистата от компа щото точно сега не ми идва на акъла,пък и имам за много други неща да мисля sad.gif.Айде който може да подаде едно рамо да го дава,че ми е грозно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвай тази програма, за да махнеш Vista boot loader, после ще трябва да форматираш партишъна sad.gif (!ако си я сложил на отделен партишън!)

Редактирано от to4i (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а като си ми върнат N6600 (asus) ще стане ли?

И да питам RC1 пак ли е за 15 дни само?

Редактирано от CoCa-CoLa_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурацията ми е следната:

MBD Albatron

K8X250 - s.754, nForce3 250, 800+, 2xDDR400, AGP8x, 2*ATA 133 + 2*SATA 150ch./ RAID 0,1 & 0+1, LAN, 6ch. Audio, 8x USB 2.0, ATX

CPU AMD SDA2800BXBOX(64bit) SEMPRON 2800+ BOX, 256K, Palermo, 1.40V, s.754

HDD Maxtor 80GB 7200

RAM: DDR 333 512MB Kingston

Video:Radeon 9200SE 128MB

Моля ви кажете ми ще тръгне ли Windows Vista и какво трябва да сменя за да тръгне.

Моля ви кажете ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С GeForce 6600 GT 128 mb ще тръгнат ли там всичките цветни работи и графики ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С GeForce 6600 GT 128 mb ще тръгнат ли там всичките цветни работи и графики ?

Да щом тръгват на Ati 9550 128/128 :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатни ключове за Виста RC1 до 1 юни 2007, за повече инфо тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Намерих това : Windows Vista Upgrade Advisor RC1 Build 1.0.0000.309 . Това е предварителен продукт , който се инсталира на Уинбозата ХР , за да я подготви за инсталирането на Виста-та ! Задължително е да си накачите всички USB-устройства , за да може да ги обработи . Тази програма ще пробва и подготви Вашата система преди инсталацията на Виста-та . ... Заповядайте :

http://rapidshare.de/files/32916096/Window...radeAdvisor.msi

До скоро ! Успех ... с Уинбозата ! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам следните въпроси.

1во как ще върви на

-Pentioum 4

-2.66Ghz

-512 RAM

-GeForce FX5200

2ро как се инсталирва.Смисъл пак по същият начин както ХП СВ 2 ли?

3то не съм много на ясно ама как мога след инсталацията сичко да ми бъде изтрито??Смисъл един авер ми проказа как се преинсталира и колкот пъти преинсталирам толкова пъти се ми остават старите неща в ПСто.А аз искам на чисто да почна пак.

И 4то драйверите който съм ползвал при ХП дали ще вървят на Вистата???Имам предвид за видео, звък...

ПП: А и последен въпрос.Игри които съм ограел на ХП дали ще тръгват и на ВИСТА???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Имам два въпроса - дали ще ми *тръгне* Windows Vista като по вода. Конфигуразията ми е:

Интел, Pentium 4 1.6 ghz (overclock; оригинално 1.5 ghz)

Nvidia GeForce 4 MX 440 64 MB

640 MB RAM

Имам достатъчен хард, за да си инсталирам тази ОС.

Колкото до версията, която имам предвид - Windows Vista Final.

И има ли смисъл да си сменям своята ОС или е по-добре да си остана с XP-то. Вие какво мислите?

Редактирано от Xugpa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1во как ще върви на

-Pentioum 4

-2.66Ghz

-512 RAM

-GeForce FX5200

3то не съм много на ясно ама как мога след инсталацията сичко да ми бъде изтрито??Смисъл един авер ми проказа как се преинсталира и колкот пъти преинсталирам толкова пъти се ми остават старите неща в ПСто.А аз искам на чисто да почна пак.

И 4то драйверите който съм ползвал при ХП дали ще вървят на Вистата???Имам предвид за видео, звък...

ПП: А и последен въпрос.Игри които съм ограел на ХП дали ще тръгват и на ВИСТА???

1-во: Малко ще се озори РАМ-а, но би трябвало да си върви ;) !

2-ро: Нещо не разбрах какво точно имаш предвид под "същият начин както ХП СВ 2" ohmy.gif , но инсталацията й (на Vista) до голяма степен ще е същата като на ХР ;) (разликите ще са главно в интерфейса cool.gif )...

3-то: За целта трябва да си форматнеш харда и евентуално да го разделиш на дялове...

4-то: Само ако са по-нова версия, която е съвместима и с ХР, и с Vista, но те са рядкост sad.gif , ще трябва да изтеглиш нови от сайтовете на производителите :) !

ПП: В общия случай, да, освен ако не са 16-битови biggrin.gif ! Не се притеснявай!

Добре. Имам два въпроса - дали ще ми *тръгне* Windows Vista като по вода. Конфигуразията ми е:

Интел, Pentium 4 1.6 ghz (overclock; оригинално 1.5 ghz)

Nvidia GeForce 4 MX 440 64 MB

640 MB RAM

Имам достатъчен хард, за да си инсталирам тази ОС.

Колкото до версията, която имам предвид - Windows Vista Final.

И има ли смисъл да си сменям своята ОС или е по-добре да си остана с XP-то. Вие какво мислите?

Ще "тръгне" biggrin.gif , но не "като по вода" :P ! Според мен няма смисъл да инсталираш Vista, по-добре си остани с ХР-то до Vista Service Pack 1 cool.gif !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1во как ще върви на

-Pentioum 4

-2.66Ghz

-512 RAM

-GeForce FX5200

На всички тези въпроси има отговори в Google.

За изискванията и по-точно твоята конфигурация: http://www.microsoft.com/windowsvista/getr...or/default.mspx

Инсталацията: http://www.winsupersite.com/reviews/winvista_beta1_01.asp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи инсталнах си Вистата.Искам сега да питам.Драйвери от каде да взема, ако може да ми дадете линкове към задалжителните защото си нячмам си пониятие какво трябва да си слага.А и за антивирусната коя върви НОД32 мога ли да си сложа или......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи инсталнах си Вистата.Искам сега да питам.Драйвери от каде да взема, ако може да ми дадете линкове към задалжителните защото си нячмам си пониятие какво трябва да си слага.А и за антивирусната коя върви НОД32 мога ли да си сложа или......

neck без да се обиждаш, но като си нямаш понятие какво правиш защо слагаш бета версии на програми , още повече на операционна система. Изчакай да излезе официално , тогава ще има и по добра драйверна поддръжка и повече програми писани за нея. В момента няма да спечелиш нищо - само ще се измъчиш.

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
neck без да се обиждаш, но като си нямаш понятие какво правиш защо слагаш бета версии на програми , още повече на операционна система. Изчакай да излезе официално , тогава ще има и по добра драйверна поддръжка и повече програми писани за нея. В момента няма да спечелиш нищо - само ще се измъчиш.

;)

Сложих я за да я пробвам...верно е за 1ви път инсталирвам виста..Хубаво де ще стоя на пробен период ако не ми допадни ще е махна.. Аз само молч да ми кажете от де да ги сваля основните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сложих я за да я пробвам...верно е за 1ви път инсталирвам виста..Хубаво де ще стоя на пробен период ако не ми допадни ще е махна.. Аз само молч да ми кажете от де да ги сваля основните...

Как да ти кажат основните, като ти не даваш никаква информация - дъно , процесор, видео и аудио карти, мрежова карта, имаш или нямаш някаква периферия - принтер, скенер и т.н.

Ако ги знаеш тези неща влизаш в сайтовете на производителите на отделните компоненти и търси Vista драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега ако искам да си сложа стария ОС (Windows XP SV2) Как да го направя.. Защото не ми дава като сложа диска не ми дава да дам Инстал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже как да сваля защитата и изтрия файловете на вистата от харда? angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За каква защита говориш? Не знам за такава.

Ако ще слагаш обратно ХП, при чиста инсталация setup-а би трябвало да затрие файловете на виста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...