Премини към съдържанието
_Bri_

Краят на света : през 2012 или 2060 година?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Да поживеем до 2012 и ще видим :rolleyes:

Редактирано от saber123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да поживеем до 2012 и ще видим :rolleyes:

:) за това съм напълно съгласна .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bildera_,защо пък не?Аз си се обичам всеки миг и със всеки дъх Публикувано изображение

А колкото до разцепването на континентите-Земята ще се разцепи,не от западното,а от източното крайбрежие на америка,а Южна Америка ще бъде лошо разтърсена не "от горе до долу",а от "долу на горе"!

Так видях аз апокалипсиса!

Докторе, мислех те за сериозен, а ти се изявяваш като ПАРАдоктор ( няма нищо общо с парите, ако така си го възприел :) )

Абе то и аз обичам всеки миг и с последния си дъх гърлото на стъклото, но това е друга тема, засягаща и мръсното ни подсъзнание ;)

Такаааа...

Като сме почнали с предказанията, нека и аз кажа моето. Сънувах, че евростратегията препоръчва плодов сок след фитнес и след работа! Ами извинявайте, ама съм малко далеч от темата и се оттеглям...

:rolleyes: за това съм напълно съгласна .

Както се казва, ако това беше написано в една тема от раздела "Секс, Еротика И Капка Любов" и аз щях да бъда напълно съгласен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е важно колко дълго ще живеем, а как ще живеем. Това е разковничето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2060 ли? Имаше теории и за 2000 ама освен някои и друг бъгав компютър да показа 1900 и стотната ни6то друго не стана!!! А и тогава да е!!! Кво?!? Още утре може да умра, само, че съм приел смъртта и не ми прави вече такова впечатление Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краят на света ще настъпи през 2060 година. Предсказанието е направил още преди три века един от най-популярните учени Исак Нютон. Това става ясно от негови ръкописи, които са изложени от днес в Еврейския университет в Ерусалим.

Късчето хартия, върху което Нютон е направил изчисленията си, че края на света ще настъпи през 2060 година, беше открито и обработено едва преди няколко години. За това предсказание на популярния учен Би Би Си дори направи филм със заглавие „Исак Нютон: Мрачният еретик”. Сега писмото от 1704 година, в което Нютон е описал предсказанието си, е част от изложба озаглавена „Тайните на Нютон”, открита в Ерусалим.

От въпросното писмо става ясно, че ученият е определил кога ще дойде краят на света на базата на фрагмент от Библията. Нютон твърди, че Армагедон ще настъпи точно 1260 години след възстановяването на Свещената Римска империя от Карл Велики. Годината на това събития е 800-та. плюс пророкуваните от Нютон 1260 прави точно 2060 година.

Моите уважения към Нютон :) , но не съм съгласна - интересно е, че в същата тази Библия, на която се позовава, се казва, че никой не знае точния ден и час, когато ще се случи това; чудно е, как точно изтъкнат учен като Нютон е пропуснал тези редове... Иначе, всички искаме да знаем, кога ще се случи това важно събитие, но истината е, че няма да разберем...колкото и да ни се иска, ще бъде момент на изненада... Публикувано изображение:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че Нютон е бил прав...Ванга каза че това ще стане през 2050...е няколко годинки голяма работа...Лошото е че още ще съм жив (дай Боже здраве и живот) и тогава какво ще правят много хора....Ми има много просто решение...купуваме пуканките зимаме спрайтовете хващаме по едно гадже да ни прае компания и ще гледаме как свършва света Публикувано изображение:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей,брей-2060? :) По моите изчисления,не е тази година,а 2050-тогава ще свърши света Публикувано изображение

Тъй-тъй, ама недей променя историята. 2060 е перфектната година. Ще съм на 82г. т.е. в разцвета на старостта си. Отдавна ще съм пратила децата да живеят на друга планета. Понеже изкупиха Луната, аз съм запазила имоти за сина - на Марс, а за дъщерята - на Венера. Понеже гробните места все недостигат и естествено поскъпват, то Земята ще се превърне в един огромен парцел. Няма да се охарча, погребението ми ще е безплатно. Просто идеално. :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем може да бъде решен ;)

В какъв смисъл????Ще дойдеш да ме убиваш ли ??? Публикувано изображение Внимавай...пълен съм с изненади Публикувано изображение

Не наистина обоснови се защото не те разбрах какво искше да кажеш или да намекнеш!

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен 2060 година ме устройва идеално! И аз като наборката по-нагоре ще съм на 82,и с нетърпение ще чакам Апокалипсиса Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че Нютон е бил прав...Ванга каза че това ще стане през 2050...е няколко годинки голяма работа...Лошото е че още ще съм жив (дай Боже здраве и живот) и тогава какво ще правят много хора....Ми има много просто решение...купуваме пуканките зимаме спрайтовете хващаме по едно гадже да ни прае компания и ще гледаме как свършва света Публикувано изображение:wow:

Това да не ти е " Ресторант на края на вселената " ;)

Любимата ми поредица - " Пътеводител на галактическия стопаджия" . Ако някои от вас са я чели, знаят, че всъщност може и отдавна да е дошъл края на Земята :)

А ето я и книжката: Пътеводител на галактическия стопаджия - 5 части.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не ти е " Ресторант на края на вселената " ;)

Да ...хвана ми смисъла нещо такова :wow: !!!!!! Исках да кажа че не тряабва да се притесняваме кога ще е края на света....може пък да е утре...никой незнае кога ще е!!!!А това с пуканките и спрайта значеше че не тряабва да ни пука така или иначе все някога ще стане и ние нищо не можем да направим с това!!!!Освен ако не изместим планетата малко вляво или вдясно за да не я улучи кометата или там каквото и да е Публикувано изображение:) ...тоест да сме разпуснати когато дойде този момент на края за нас...и начало за някой друг!!!! Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен 2060 година ме устройва идеално! И аз като наборката по-нагоре ще съм на 82,и с нетърпение ще чакам Апокалипсиса Публикувано изображение

мноу набори тука :rolleyes:

ич не ми пука кога ще се мре .. никой не може да избяга от трапа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще съм на 64 :rolleyes: Ае някоя друга годинка+ да кажем 2070 и мен ме устройва. И аз да видя края на свето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мноу набори тука ;) ич не ми пука кога ще се мре .. никой не може да избяга от трапа

Тук си абсолютно прав!Точно така трябва да бъде...когато на човек не му пука ....той няма проблеми и живее по добре от всекиго!!!!!!! :rolleyes:

Аз пък ще съм на 64 ;) Ае някоя друга годинка+ да кажем 2070 и мен ме устройва. И аз да видя края на свето.

По повод наборите двамата с теб ще сме на 64...и аз като тебе......сигурно ще е якооооооооо !!!!!!!! (живот и здраве)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искено се съмнявам ама много ама защо да не изчакаме да стане 2060 и после да говорим. Публикувано изображение

Ако не ме блъсне кола до тогава или естествено ако можем да говорим за тогаваПубликувано изображение .

Предлагам 2060 да подновим форума дотога няма да стане ясно ,то смисъл голям в него няма ама е забавен.

Ама през 01.01.2060 мисля ,че съм съм жив защото преживях и 2000 или 2002 имаше някво пресказание за армагедон и за тогава.

Разочарован сам от Нютон цитирам saver123 "Нютон се е уповавал на Библията за предсказането си ( нещо нетипично за човек на науката).".

Абе ще си призная до ся ви лъгах Пра Пра Пра Пра дядо ми е100% прав в изчисленията имам но имам информация ,че изчисленията са саботирани от Професор Илиан Вучков - направил е един - на + ... изчислих на ново - армагедон е утре МУАХАХХА.

Редактирано от darkwonderer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То някои човешки същества и в момента изживяват края на света така че май всеки сам за себе си ще стигне до неговия край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ви казвам дърпайте заем с голяма лихва и харчете докато можете :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ви казвам дърпайте заем с голяма лихва и харчете докато можете :).

Ти да не работиш в някоя банка? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе в началото и аз се вълнувах при разкази и догадки за края на света, особено когато наближи 2000-та година, ама сега вече не вярвам ,хайде да доживеех, пък то ще си покаже ;) Иначе тогава аз, живот и здраве, ще съм на 77 лета,не е никак малко, дано да видя хубави неща до тогава,а предполагам ще има и други предположения за крах докат доживеем тая година

А ви казвам дърпайте заем с голяма лихва и харчете докато можете ;).

Ааааа няма нужда, а ако се окаже,че няма да настъпи краят тогава,а ? Какво ще правим,затънали до уши в дългове.Не, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИЕ ОЩЕ ЛИ НЕ СТЕ РАЗБРАЛИ, ЧЕ ЧОВЕК Е ЗАПЛАХА САМО ЗА СЕБЕ СИ. ПЛАНЕТАТА НЯМА ДА ХОДИ НИКЪДЕ НИЕ ЩЕ СИ ОТИДЕМ. Края на света - булшит края на човечеството може би :) А иначе все ми е тая - все пак зачетете се и в подписа ми :super:

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИЕ ОЩЕ ЛИ НЕ СТЕ РАЗБРАЛИ, ЧЕ ЧОВЕК Е ЗАПЛАХА САМО ЗА СЕБЕ СИ. ПЛАНЕТАТА НЯМА ДА ХОДИ НИКЪДЕ НИЕ ЩЕ СИ ОТИДЕМ. Края на света - булшит края на човечеството може би :) А иначе все ми е тая - все пак зачетете се и в подписа ми ;)

Публикувано изображение На нас ни я ясно, тук говорим дали това ще стане 2060 или не! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение На нас ни я ясно, тук говорим дали това ще стане 2060 или не! :)

Ми не ми пука когато тогава. Светът НЯМА да се свърши с нас Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светът щял да свърши едикогаси пълни глупости. Когато е паднал метиорита и е избил динозаврите е дал възможност на бозайнитзите да се развият и доминират ,ако ще има край на света ще е за нас като раса и ще е преидизвикан от собствената ни простотия а не армагедон,наказание от господ или подобна глупос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване