Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

Искам пак да ида до Испания или по-конкретно в Мадрид, Барселона, Майорка...

Няма да откажа да повторя и посещението на Санторини, Гърция...за мен това е най-красивият им остров! Тасос, масос ...останалите - нищо са ...обаче този е райско кътчел Е ..и Тесалоники не бих пропуснала. :P

ААааа...не мога да забравя и някой (който е да е) от Далматинските острови, Хърватия...ох, размечтах се Публикувано изображение

UK, USA, Белгия...

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

Не бих отказала и на малка обиколка из Близкия Изток - например Изреал и специално Йерусалим и Иран. Също така Йемен, ОАЕ, Саудитска Арабия, Мали, Мароко и още дооста места ;) И да не забравяме Източна Европа - Черна гора, Албания...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха ... айде следващия път с мене ? :wors:

Аз пък незнам ... не ми се иска да ходя в Америка ... и в Европа има много готини места , който можем , а и е по - лесно да посетим :wors:

Хайде, кога ще си организираме околосветско пътешествие? :)

искам пак на люлките Публикувано изображение

Там е лесно Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих отказала и на малка обиколка из Близкия Изток - например Изреал и специално Йерусалим и Иран.

Както и на доста места в Африка - Йемен, ОАЕ, Саудитска Арабия, Мали, Мароко и още дооста места ;)

И да не забравяме Източна Европа - Черна гора, Албания...

Географията явно ти куца. Йемен, ОАЕ и Саудитска Арабия са в Азия Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Географията явно ти куца. Йемен, ОАЕ и Саудитска Арабия са в Азия Публикувано изображение

Знам. Просто пропуснах да добавя Азия - исках да ги сложа едно до друго, но бързах. Сега ще си оправя грешката, а модерагтора да изтрие спама ако може :P.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да ида в Индия, Австралия и Канада.

ОФФ:

Какви люлки, бе Докторе? Публикувано изображение

Как какви бе Б.? Нали го знайш какво хлапе е! На детските люлки иска да го водят пак. Предполагам, че обича да си харзулка дъртото дупе по пързалката не по-малко от малката. Публикувано изображение Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде искате да отидете ?

На майната си. И като отида искам да не се върна. И на Оня свят ми се ходи, ама за там екскурзии не организирали. Ако някой е намерил туроператор, който извършва пътувания по тази дестинация, с връщане обратно - нека ми се обади...

Също така ми се ходи из цяла България, с една раничка на гръб. Ходи ми се и на Алпите, Швейцария, Хималаите, Индия, Скандинавските страни - започвайки и свършвайки с Швеция, Мексико, Канада, Аляска, Египет, Египет, болка моя, всички богати на нефт и шейхове страни.... И като ме заболят краката от ходене искам да се върна обратно в България, да се кротна в някоя планина, в една колибка, да пия прясно козе мляко, да слушам воя на вълците нощем и песните на птичките денем, да гледам звездите легнала на тревата ....... и никой да не чувам и никой да не виждам. Ей, това искам и ей на тези места ми се ходи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На майната си. И като отида искам да не се върна. И на Оня свят ми се ходи, ама за там екскурзии не организирали. Ако някой е намерил туроператор, който извършва пътувания по тази дестинация, с връщане обратно - нека ми се обади...

Също така ми се ходи из цяла България, с една раничка на гръб. Ходи ми се и на Алпите, Швейцария, Хималаите, Индия, Скандинавските страни - започвайки и свършвайки с Швеция, Мексико, Канада, Аляска, Египет, Египет, болка моя, всички богати на нефт и шейхове страни.... И като ме заболят краката от ходене искам да се върна обратно в България, да се кротна в някоя планина, в една колибка, да пия прясно козе мляко, да слушам воя на вълците нощем и песните на птичките денем, да гледам звездите легнала на тревата ....... и никой да не чувам и никой да не виждам. Ей, това искам и ей на тези места ми се ходи!

Много добре написано. Аз се чувствам почти по същия начин. Е, за разлика от теб, оня свят не ми е любопитен. Така или иначе ще отида там. Това поне е сигурно. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си направя едно околосветско пътешествие и да обиколя всички забележителни места, дори да ми отнеме 30 години или повече, но за целта ми трябват много пари. Най-много искам да отида в Дубай, Венеция, Египет, Божи гроб и... в момента за повече подробности не се сещам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да си направя едно околосветско пътешествие и да обиколя всички забележителни места, дори да ми отнеме 30 години или повече, но за целта ми трябват много пари. Най-много искам да отида в Дубай, Венеция, Египет, Божи гроб и... в момента за повече подробности не се сещам. :speak:

точно , тамън като се върна ще съм пенсионер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно , тамън като се върна ще съм пенсионер

И ще ти изплащат пенсията в зависимост от това докъде си го докарал с околосветското :help:

Иначе това си е идея - започваш от Европа - обикаляш източните съседки, отпавяш се към Запад, а после на Север към Скандинавия, после праиш едно кръгче на Близкия Изток и от там - хоп в Азия. Като стигнеш до Тибет си хващаш самолета и кацаш в Канада, оттам надолу към Щатите оттам към Южна Америка и после едно кръгче и в Африка и готово. Прибираш се с големия куфар и сядаш да хапнеш вафли :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Също така ми се ходи из цяла България, с една раничка на гръб.

Хайде да слагаме по една раница и да потегляме. Аз също много искам да разгледам цялата ни Родинка :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да слагаме по една раница и да потегляме. Аз също много искам да разгледам цялата ни Родинка ;)

Аз за тази цел си купих чисто нова планинска раница Публикувано изображение .

Ох, как ми се ходи пак към Мелник и Родопите...

Това е идея обаче - някой път ще си откраднем някои петък-събота-неделя, ще се сберем задружно, и ще направим един Kaldata поход. Публикувано изображение Осъществимо е, ама вие сте несериозни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да отида в Франция - Париж,Индия,Москва,Берлин,Мюнхен,Арабските емирства,Египет!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

навсякъде ми се ходи , по-лесно е да кажа къде не ми се ходи Публикувано изображение

"Къде не искате да отидете?" Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си изготвил план-график.

Тази година(лятото на 08) България

лято 09 Кипър

лято 10 Япония

лято 55 Марс Публикувано изображение

са остава да изкакарам кинти $$$

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да отида някъде в Франция - но не съм сигорна точно къде. Искам да си общувам с французи - много ми харесва :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много години си мечтая да отида в Китай и Египет! Тези две страни ме вълнуват най-много (аз още България не съм опознала, че за чужбина ли се готвя, карай :P ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХРАДЧАНИ, СТАРОЕ МЕСТО, КАРЛОВИЯ МОСТ, ВАЦЛАВСКИ НАМЕСТИ. И да пия тъмна крушовице под есенното слънце. Ехе...... и наденички с горчица.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой път ще си откраднем някои петък-събота-неделя, ще се сберем задружно, и ще направим един Kaldata поход. Осъществимо е, ама вие сте несериозни

Я да не ме обиждаш така, за походи съм винаги навит. И двама да сме все е нещо! Тъкмо ще си изпробвам новата раница, че още не е минала бойно кръщение по планините.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да не ме обиждаш така, за походи съм винаги навит. И двама да сме все е нещо! Тъкмо ще си изпробвам новата раница, че още не е минала бойно кръщение по планините.

Еми айде Публикувано изображение Пепс и Ейцид Бърн на поход...супер :wors:

То и аз имам една чисто нова раничка на Ташев - планинска и само дебна кога да я изпробвам :speak: .

П.П: Ама аз сериозно. Някой път ако се отганизираме като хората може да отидем тук-там:yanim:. На мене така ми се е доходило до Мелник (не само заради хубавото вино Публикувано изображение ).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване