Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

Еми айде Публикувано изображение Пепс и Ейцид Бърн на поход...супер :)

То и аз имам една чисто нова раничка на Ташев - планинска и само дебна кога да я изпробвам :) .

П.П: Ама аз сериозно. Някой път ако се отганизираме като хората може да отидем тук-там:). На мене така ми се е доходило до Мелник (не само заради хубавото вино Публикувано изображение ).

Че ти да не си мислиш, че аз си приказвам колкото да се намирам на приказка, казва се кога и къде и се тръгва. С малко повече късмет и добро желание може и повечко народ да сме.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

Че ти да не си мислиш, че аз си приказвам колкото да се намирам на приказка, казва се кога и къде и се тръгва. С малко повече късмет и добро желание може и повечко народ да сме.

То се е видяло, че двмаата с теб ще сме организаторите :speak:

Взимаме си топли дрехи и хубав ром, качваме се на някой влак/автобус и отиваме на планина Публикувано изображение

П.П: Това наистина трябва да се приведе в действие. Каto те знам и аз тебе какъв си пътешественик - дупето ти само път да види и се е затътрило :shake_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То се е видяло, че двмаата с теб ще сме организаторите ;)

Взимаме си топли дрехи и хубав ром, качваме се на някой влак/автобус и отиваме на планина Публикувано изображение

П.П: Това наистина трябва да се приведе в действие. Каto те знам и аз тебе какъв си пътешественик - дупето ти само път да види и се е затътрило :huh:

Ром не пия ама мога да направя изключение. Ами кат сме организатори давай да започваме агитацията преди да е натрупало 2 метра сняг и да си останем у дома покрай камината.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ром не пия ама мога да направя изключение. Ами кат сме организатори давай да започваме агитацията преди да е натрупало 2 метра сняг и да си останем у дома покрай камината.

Зиме-лете, аз съм винаги навита;)

Всъщност при организацията на подобно нещо трябва човек да се съобрази с доста фактори - кога е най-удобно за всички участници (някой са на училище, други на работа и т.н.), къде е най-добре да се отиде (сега не върви за два дена да отидем на другия край на България и само да бием пътя), съответно и финансите трябва да се имат в предвид (то не че за едно такова мини-пътуване на човек му трябват кой знае колко пари) и т.н.

Ако се стегнем и се съберем хора и се организираме както трябва можем да си прекараме един страхотен уикенд нейде из красивите български планини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се ходи в Индия ,за предпочитане щата Гоа ,за един месец да си почина както аз си знам .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се ходи до Йерусалим(Божи гроб) и до Кръстова гора.Второто може би ще стане,но за първото незнам Публикувано изображение А между другото в нашата мъничка България има толкова прекрасни кътчета за които и много хора не са подозирали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по скоро не каде да отида а ми се иска да направя едно якооооо околосветско пътешествие Публикувано изображение;)

от всяко интересно място по един хубав спомен на това му казвам "велико пътешествие"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аз искам да отида не само на екскурзия, но и да се преместа да живея в Ню Йорк :bighat:

Публикувано изображение

Самоубиец Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самоубиец Публикувано изображение

Зашо самоубиец??? Това е един от най-голямите градове в света а може би и най разивтия. А едва ли няой може да си има и представа какви възможности предлага :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зашо самоубиец??? Това е един от най-голямите градове в света а може би и най разивтия. А едва ли няой може да си има и представа какви възможности предлага :)

Че е развит, развит е (центъра на глобализацията). Но в такава лудница не всеки може да живее. За мен си остава един лабиринт от сгради, небостъграчи и хора...много хора :rolleyes:

Пък и там има контрасти и то големи. Не всеки може да си позволи да живее в някой сносен квартал, а като попаднеш в някой от не особено приятните квартали на Ню Йорк...абе не е хубаво преживяване :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В коя държава не сте били и искате да отидете или пък сте били и пак искате да я посетите ? Защо ? ;)

Публикувано изображение

Аз искам тук...от миналата година го искам..до тогава не бях искала да обикалям никъде не и на точно определено място...Иначе може би искам да пообиколя на повече места - красиви места...

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искала да отида в Италия. По-точно Венеция-гондоли,музика,дворци криещи толкова тайни.Имам приятел от Реджо ди Калабрия.Описвал ми е,че е много хубаво.Искам да посетя и Асизи-вечния град.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искала да отида в Италия.

По-точно Венеция-гондоли,музика,дворци

криещи толкова тайни.Имам приятел от

Реджо ди Калабрия.Описвал ми е,че е много

хубаво.Искам да посетя и Асизи-вечния град.

Здравей!

Венеция наистина си заслужава да се види заради интересната архитектура, гондолите, площада Сан Марко- Но иначе този град не е нищо особено, поне за мен. Когато тръвах за там, имах невероятни очаквания, а срещнах само силната миризма на тиня. Хубав е, но има много по-красиви места, които си залужават много повече.

Аз лично много бих искала да посетя Монако. Също така Израел, Нова Зеландия, Тайланд. Много искам също така да видя пирамидите, защото за мен те са нещо уникално и мистично. Има една островна държава в Океания, Микронезия, която също бих искала да посетя. Разбира се не искам да пропусна и баналните: Франция, Испания, Португалия.

Поздрави ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Венеция наистина си заслужава да се види заради интересната архитектура, гондолите, площада Сан Марко- Но иначе този град не е нищо особено, поне за мен. Когато тръвах за там, имах невероятни очаквания, а срещнах само силната миризма на тиня. Хубав е, но има много по-красиви места, които си залужават много повече.

Поздрави :)

Абсолютно съм съгласен с казаното .... :P Хората , които не са били във Венеция имат огромни очаквания за нея , които явно често остават неоправдани . Не казвам , че града е лош , напротив , красив е , обаче повечето си мислят , че той е нещо уникално ... поне за мен не е така .

Вонята на тиня , както каза и dari_varna ти убива желанието да разглеждаш забележителностите на града .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз пък искам да отида на някой остров, примерно на Бахамите или на Шеиселските острови. На някое по екзотично място. Освен това искам да отида в Япония, първо, защото има богата история и много красиви места, и второ, защото в момента е една от най-развитите страни в света. Но където и да отидеш е важно да си прекараш готино и да го запомниш само с добро. :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Аз пък искам да отида на някой остров, примерно на Бахамите или на Шеиселските острови. На някое по екзотично място. Освен това искам да отида в Япония, първо, защото има богата история и много красиви места, и второ, защото в момента е една от най-развитите страни в света. Но където и да отидеш е важно да си прекараш готино и да го запомниш само с добро. :)

Сейшелските острови ! :clap:

Аз също искам да посетя Бахамите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето тук Публикувано изображение

Rio de Janeiro Brasilien

и тук Публикувано изображение

Дубаи :wow:

Редактирано от lisssa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега съм ходил само в Италия и Германия,ноооооооооо мечтата ми е да посетя Дубай .

П.С на 18 съм така че дано да ме огрее някой ден Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване