Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

• Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

Искав да обиколя света... Да скитам и да скитам... Ето това е истинки живот за мен - да не принадлежиш към някъде или на някой... Свобода в пълния смисъл на думата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свободата е главата мила моя!Много хора се чувстват свободни без да са обикаляли света,а аз се чувствам най свободна в моята боксониера от 40 кв.м.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свободата е главата мила моя!Много хора се чувстват свободни без да са обикаляли света,а аз се чувствам най свободна в моята боксониера от 40 кв.м.

Имах предвид свободата в пълния смисъл на думата - без да де притесняваш, че ще закъснееш някъде, че някой те чака, че трябва да переш, миеш и т.н. Свободата да се движиш където си искаш, както си искаш...

П.С. Бих могла да пиша мн по тази тема, ама на! трябва да тръгвам, щот след 5 мин. трябва да хвана автобуса... Ето това имах предвид ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да отида в Германия,Анлия,Дания (абе въобще целият скандинавски полуостров)Южна Aфрика(Йоханесбург),Mароко и ако може Бразилия :P много съм нахална:yanim: харесвам тези страни ,защото са уникални сами по себе си и култура им е много разнообразна и интересна ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

искам да отида в Германия,Анлия,Дания (абе въобще целият скандинавски полуостров)Южна Aфрика(Йоханесбург),Mароко и ако може Бразилия :lol6: много съм нахална:) харесвам тези страни ,защото са уникални сами по себе си и култура им е много разнообразна и интересна :)

Англия и Гермнаия незнаех ,че са на Скандинавския полуостров ... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Англия и Гермнаия незнаех ,че са на Скандинавския полуостров ... :)

E, ти пък сега... девойката има предвид Дания и сие. :)

Аз пък искам да ида в Бразилия, Перу и Мексико.

Ама най-вече при ония диваците, че там ми е мястото. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз бих искал просто да имам повече време и да обиколя България, защото мисля че има какво да се види било то добро или лошо. Това е моето мнение просто искам да обиколя България.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да се преместя да живея в Италия, където съм бил 2 пъти. Освен това искам да прекарам време и във Франция (където също съм бил), както и в Канада и САЩ. Също и Испания и Германия. Но искам и в България да се разхождам, имаме си готини градове и тука!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ли не искам......даже си имам списък с най-желаните дестинации,Япония,Австралия,Шотландия и т.н.Много обичам да пътувам.А наскоро ми попадна една статия в "National Geographic" с 500-те места в България,които всеки трябва да посети и да види поне веднъж.Мисля задължително да го направя :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Искам отново да отида в Париж. Искам да видя Тадж Махал. Искам да играя танго в Буенос Айрес. Искам да се изкатеря на Урулу и да посетя операта в Сидни. Искам да прелетя над цингите в Мадагаскар с парапланер. Искам да видя Ниагара през зимата. Искам да слушам фадо в Лисабон. Искам да посрещна Нова година във Виена и на първи да преживея на живо концерта на Виенската филхармония. Искам да не се събуждам....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самотен остров на край света...

Ще полудееш сам...

Сега искам да отида в Германия, защото там отиде един приятел, когото много си обичам Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще полудееш сам...

Сега искам да отида в Германия, защото там отиде един приятел, когото много си обичам Публикувано изображение

И оттам можеш да ми дойдеш на гости в Дания :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самотен остров на край света...

+1, ама ако може да има Ток, Интернет, топла и студена течаща вода, климатик, басейн, стая с добро обзавеждане, храна в изобилие и за много години, бункер и система за предупреждение за опастности от урагани и други проблеми...

Па и 2-3 мацки да има, няма да се разсърдя :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И оттам можеш да ми дойдеш на гости в Дания :angry:

Да, ама Публикувано изображение

Не мога да нося няколко дини под една мишница, както се казва Публикувано изображение

А искам, не е да не искам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение, Франция е невероятна страна, била съм там и пак бих отишла с най-голямо удоволствие! А, Марсилия е моят град мечта, направо го обожавам, има някаква притегателна сила, поне за мен! Иначе бих посетила Латинска Америка!

Там бе като на екскурзия във Вселената, като пходих аз.А аз мечтая денонощно за Египет, и Долината на кралете.Мога да си го позволя, друга причина ме спира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтата ми още от 8 годишен е да обиколя USA, по-конкретно New York и щата Калифорния. Англия-Лондон и Франция-Париж естествено, но още съм твърде малък 13-14 години. Ама ме обзема едно странно чувство което ми казва, че като порасна ще сам някакъв беден хулиган Публикувано изображение незнам дали ще успея да направя мечтите си реалност. Публикувано изображение Но първо трябва да науча English перфектно разбира се. Ако някой е ходил в тези изброени държави е голям касметлия! Жалко, че аз нямам такава възможност. Публикувано изображение

Редактирано от Don't Cry (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз сега бях в Рила на team building с фирмата.... не съм сигурна дали ми се ходи някъде в чужбина, защото ..... а бе ше ви го разкажа по-така... едни симпатяги от ИВЕНТ ГРУП ни заведоха на team building.... аз по принцип съм разцъквала наляво надясно, но тези хора знаят за места, които не бях чувала дори.... много ми хареса. Аз бих се върнала пак там :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване