Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

• Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

Публикувано изображение

Някъде извън нашата планета, но да взема с мен и принцесата от мечтите ми и да бъдем завинаги заедно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам в Маямиии

Публикувано изображение

Редактирано от little_amore (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега...в Несебър

Публикувано изображение

Доживях и аз да го видя. Определено е много красиво там :tease:

Но аз в момента искам да съм някъде насред планината, до едно малко, студено езерце...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето Несебър отново....бих се върнала там ;) ПП: Е само за протокола бих отишла където и да е само да не се връщам в Шопландия :)

post-234948-1248513081_thumb.jpg

post-234948-1248513099_thumb.jpg

post-234948-1248513109_thumb.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
като се втрнеш, искам да ме научиш да танцувам румба Публикувано изображение

Аз пък напоследък съм се присетила за Пирин и ми се иска да поскитосам там...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се втрнеш, искам да ме научиш да танцувам румба Публикувано изображение

Аз пък напоследък съм се присетила за Пирин и ми се иска да поскитосам там...

идвам и аз!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

идвам и аз!!!!!!!!!!

Стига ти толкоз за таз година... :)

Аз обещах на малкия до края на лятната ваканция да го заведа на "Сребърна" или "Плевенската панорама"...За съжаление отново трябва да избирем само едното... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам някъде далеч от цялата тази варненска шумотевица и "градски" живот! Искам някъде на спокойно и хладно място - на планина, на море - не знам, просто да е далеч от тази паплач тука!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Където и да е..важно е самото пътуване, а не крайната точка

Kakво ти пречи в случая? Имаш книжка, имаш МПС. Иди до село да видиш баба ти и се върни.

Колегата ми има гости от Белорусия, които за първи път са зад граница. Най-щастлива е дъщеря им, защото си е купила джинси Lee ... на промоция за 50$, а в Белорусия стрували 150$. Туристи, за тях морето е до колене. Вчера решили да отидат сами на плажа. Сутринта се качили на такси съпроводени от колегата ми. Настъпил обяд с жарко слънце и решили да се прибират. Обаче с един белоруски на никъде. Изпаднали в паника. Ни английски отцепили, местния хептен. Звънят по едно време на работата и гледам колегата им дава напътствия да помолят минувач, та той по телефона да обясни ситуацията. Ха сега си представи някаква тумба паникьосани хора на улицата. Ти минаваш покрай тях на път свои дела, а те на чужд език ти обясняват нещо и ти подават телефон. За беда по това време руснаците са на работа и местните ги мислили за кукувици. Един схванал идеята и по телефона получил напътствия, да им хване маршрутка за определения град.

Учи езици щом си решила да пътуваш към екзотични страни.

Използвам слуая да се похваля. Към подаръците прибавих пуловер. Трябваше да избирам между открит с триъгълник или закрит. Избрах закрит - тип поло. Отишли да гледат пингвините в Патагония и ми обещаха да ме водят там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kakво ти пречи в случая? Имаш книжка, имаш МПС. Иди до село да видиш баба ти и се върни.

Колегата ми има гости от Белорусия, които за първи път са зад граница. Най-щастлива е дъщеря им, защото си е купила джинси Lee ... на промоция за 50$, а в Белорусия стрували 150$. Туристи, за тях морето е до колене. Вчера решили да отидат сами на плажа. Сутринта се качили на такси съпроводени от колегата ми. Настъпил обяд с жарко слънце и решили да се прибират. Обаче с един белоруски на никъде. Изпаднали в паника. Ни английски отцепили, местния хептен. Звънят по едно време на работата и гледам колегата им дава напътствия да помолят минувач, та той по телефона да обясни ситуацията. Ха сега си представи някаква тумба паникьосани хора на улицата. Ти минаваш покрай тях на път свои дела, а те на чужд език ти обясняват нещо и ти подават телефон. За беда по това време руснаците са на работа и местните ги мислили за кукувици. Един схванал идеята и по телефона получил напътствия, да им хване маршрутка за определения град.

Учи езици щом си решила да пътуваш към екзотични страни.

Използвам слуая да се похваля. Към подаръците прибавих пуловер. Трябваше да избирам между открит с триъгълник или закрит. Избрах закрит - тип поло. Отишли да гледат пингвините в Патагония и ми обещаха да ме водят там.

Има няколко езика на тоя свят, дето съм се убедила, че са универсални - все ще намериш кой да ги говори Публикувано изображение

Тази твоя случка ми припомни изпъленението на майка ми това лято. Цял живот мрънкоти, че не знае английски, а аз само й пиля на главата, че пък руски говори за сметка на това, ама не. Само го плюе тоя руски и това си е.

Да, ама това лято като си изтърва самолета във Франкфурт, да я питам аз, как щеше да се оправи, ако и руски не знаеше Публикувано изображение

Урок за децата: учете деца, езици учете! Че с единия български само, мамата си е е*ало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Искам да ида до морското дъно

ама там е много студено :P

Колкото и да си пиша и казвам къде искам да отида, скоро няма да стане...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване