Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

• Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

бяхме в Куба сега през месец март. Страхотно е в рамкките на хотела и плажа. Извън тях е БГ преди 25 год. Въпреки това надскочи очакванията ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено ми се обикаля Северна Африка,искам да ида в Етиопия,Египет,Канарските острови,Азорските острови...дали ще ида някога....!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Искаммм в Ибиза Публикувано изображение

На испански се чете "ИбиСа" :) както в "Сerveza"-сервеса.. Публикувано изображение

Редактирано от aeu (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Москва-Кремъл

Санкт Петербург-Ермитажа

Ще си умра с мечтата...Няма развитие по въпроса...И бяла лястовичка не видях тази пролет...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

И аз искам на такова място!

И аз искам там,но ми се стува че толкова много хора го искаме,че май никак няма да е безлюдно ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам там,но ми се стува че толкова много хора го искаме,че май никак няма да е безлюдно :P

Бихте ли ми казали какво ще правите там, като е безлюдно? То вярно, че става дума за почивка, но без хора...

Аз бих предпочела на някое спокойно място, да не е забързано и натоварено, но да има хора :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След толкова много снимки, и на мен взе, че ми се доходи на някое спокойно островче :-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

А Бора Бора?

Аз само да прескоча от Бора Бора за малко до Крушуна....и се връщам обратно пак че онзи пич дето ми го прати ще ме чака....хахаха!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече няма значение къде, но определено имам нужда да се махна за малко от ежедневието...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък точно в момента искам да съм тук...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...t&p=1454866 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък точно в момента искам да съм тук...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?s=...t&p=1454866 :)

Шефке, дай да се водим заедно, щото и аз много се зарибих по туй хотелче :) Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шефке, дай да се водим заедно, щото и аз много се зарибих по туй хотелче :)

Кажи кога тръгваме, да си стегна метлата и долитам да те взема ;)Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз искам да отида в Сащ(Ню Йорк, Маями и Лос Ангелис) , Египет (Кайро и долината на царете) , Дубай, Китай(да видя Великата китайска стена) , Франция (Париж) , Италия (Рим), Великобритания (Лондон) ааа също така на Хавайте и Ямайка....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване