Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

здравейте...ми аз съм ходил в македония ,гърция,турция , дубай ,словения , хърватско,полша,чехия,сърбия,италия,франция,австрия,швейцария,германия,дом.репуб лика,сащ..... мечтата ми е да отида в русия и индия....а може и китай....или япония... най-много ми харесва в германия , невада , аризона , южна франция-кот д'азюр най не ми хареса в париж-много мръсно ню йорк - много мръсно и шумно, дом.република-много лош климат и мръсно , италия-мръсно и все пак мръсотията ,която имаме в БГ я няма никъде по света....можш би в румъния,но се съмнявам обичам да почивам и в БГ...защото освен Испания никоя друга европейска страна не може да се мери с нашите черноморски дадености-водата е чиста и не толкова солена като средиземно море , пясъка златист и финен , а не като плажовете в Турция.......и почиващите не са в затворен комплекс и изолирани от целия останал свят......... ако и вие решите да почивате лятото на нашето черноморие ви давам адрес на моя апартамент в Свети Влас web.hit.bg/svetivlas

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

През зимата не мога да вирея на студ хич-да има как да се изнеса на някое топло островче и там да си правя къръсътата

Публикувано изображение

Ще ги пращам на шефа в бутилки по Гълфстрийм

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм така ,дай да забегнем на някой остров зимата,ще си пращаме работата. Публикувано изображение

Супер ;)

Ще си имам и компания на приятел Публикувано изображение

Само трябва да си изберем островчето-по възможност да няма мъже на него

:offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово,върти глобуса и на който остров попаднеш,кажи да питам има ли такива изкопаеми, Стягяме багажа и готово... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в Нова Зеландия когато в Европа е зима, ама е на другия край на света и ме е страх да не взема да остана за винаги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо,искам да отида отново в Гърция.Най-красивата държава която съм виждал. :)

Ако си търсиш къде да отседеш това е мястото, което трябва да разгледаш - Справочник за хотели, вили, къщи, апартаменти и квартири за настаняване и почивка в Гърция - Цени, снимки, директни контакти и описание на места за настаняване в Северна Гърция - Кавала, Керамоти, о. Тасос, Катерини, п-в Халкидики, Серес, Аспровалта. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм била само в Гърция и мисля, че има какво да се види. Плажовете са неверятни и българската мръсотия липсва. Всичко си е уредено и чисто, точно както приляга за една туристическа държава. - Посети моят уебсайт

Редактирано от bibsan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много искам да отида в Италия, Испания и Франция.Може и в Англия.На мен ми харесват повече страните в западна Европа. Във Франция искам да отида в Париж за да видя Айфеловата кула.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-различни дестинации бих желала да посетя :)

Като за начало мисля да спомена Испания, винаги ме е привличала..

И да не забравяме Финландия!

Също така не бих отказала и да видя прочутите карнавали в Бразилия...

Аз както почнах така и до утре мога да си изброявам държави, защото всяка една привлича туристите с нещо по-различно, уникално :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в страни като Ирак, Иран .. :angry:

За Ирак, Ок.

Но Иран защо? Публикувано изображение

Аз пък точно там мисля да ходя другото лято. Има много, ама много какво да се види. Изключително интересна и екзотична дестинация.

И в Ирак бих искала да отида, но първо трябва да си завърша журналистиката.

Иначе аз съм си набелязала Виентам от доста време Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

France, да видя Eiffel Tower и връх Mon Blan !

Публикувано изображение ... Публикувано изображение

Canada, ... красива държава е !

Публикувано изображение ... Публикувано изображение

Switzerland - Matterhorn, не е лош връх, пък има и много други красиви места за гледане !

Публикувано изображение

Peru - Tам е и Machu Picchu, a и тази част на Андите ми харесва най-много !

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Япония :clap:

Хааха, градски, к'во ще правиш у Япония, а? :)

Иначе, аз искам да отида...може би във Франция. Не знам, защо...също бих искал да отида в Египет. Да видя пирамидите...даам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да отида в Египет да обиколя пирамидите и да посетя Червените Фенери.:rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да отида на: -Ниагарският водопад -да ходя по Китайската стена -да отида в Аляска и да видя северното сияние

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде на тихо/без деца/,все едно къде се намира,искам да ми почиват ушите. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Била съм в Австрия, Германия, Франция - на екскурзия

В Испания - 2 пъти, Малта, Турция - 2 пъти, Тунис - на море

Андора и Гърция и Сицилия просто така :)

Но най - голямата ми мечта е да отида на остров Бора Бора Публикувано изображение

Редактирано от bubu=] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто прочетох една забележителна книжка на Мирослав Стингъл, много ми се иска да отида на Понапе - острова с пет кралства в Каролинския архипелаг на Маршаловите острови. Всъщност, цялата Микронезия ми е крайно интересна. Само дето е толкова далече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване