Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

Айде, кога тръгваме? Публикувано изображение

Някой спомена и за Куала Лампур - та кога викате тръгваме Публикувано изображение ?

Щом е с теб - веднага :yanim: Куала - та - за десерт Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

Щом е с теб - веднага :) Куала - та - за десерт Публикувано изображение

Тамън ;) В три от изброените държави имам бегъл опит, в останалите - не ме търси:yanim:

А ти какво се чудиш коя Скандинавска държава? Даваме ги всичките подред, че чак до Исландия ще стигнеш (то като сме тръгнали към Исландия, дай и до Канада да отидем) Публикувано изображение

Размечтахме се много :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, ха! Аз искам да отида в Гюргево, че не съм бил там от 1994 година, а е на по-малко от 10 километра от задника ми ;) Ще ми се да видя, дали са махнали паветата и макадама в града ;) Иначе, ще ми се да посетя и "държавата" София, че и там не съм стъпвал от 96-та година :P Понеже не съм ходил по-надалече от Ужице - Сърбия, ще ми се пак да отида там, че 94-та Сърбия ми се стори наистина рай, с хора, които ни уважаваха нас българите и с къщурки, за които можем само да мечтаем в България. На друго място не ми се ходи. Първо трябва да обиколя България, А обиколя ли я веднъж, знам, че пак ще искам да я обиколя :wors: Ами не ми омръзва да пътувам из България и това е! За какво ми е чужбина, а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не видя с очите си http://www.youtube.com/watch?v=kx7DtTgiEuU, най-изящното нещо, което съм виждала, ще си остане

:)

А иначе, ако Ви падне възможност, посетете остров Свети Стефан в Черна гора. Прекрасно е.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам в Испания...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бразилия и по-точно Рио де Жанейро по време на карнавала! Там е уникално а и статуята на Исус

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бразилия и по-точно Рио де Жанейро по време на карнавала! Там е уникално а и статуята на Исус

Ако искаш да видиш статуя без уникално, и Богородица вместо Исус / но поне е в рекордите на Гинес /. ... може заповядаш в Хасково ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не видя с очите си http://www.youtube.com/watch?v=kx7DtTgiEuU, най-изящното нещо, което съм виждала, ще си остане

;)

А иначе, ако Ви падне възможност, посетете остров Свети Стефан в Черна гора. Прекрасно е.

Публикувано изображение

Не искаш ли да отидеш ... незнам примерно в Монако , т'ва е сигурно най - готиното място , където съм бил ...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

само заради 1 хотел ли искаш да отидеш в Лас Вегас ? ;)

Редактирано от ToBy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам с очите си да видя Гранд каньон-намира се в Аризона Америка Публикувано изображение

Иначе има и други места в Америка, които искам да посетя, до Испания, Гърция, Италия, Франция, Англия, Германия, Бразилия също бих отскочила. Само че досега не съм имала щастието като вас да изляза от милата ни Родина Публикувано изображение Е, надявам се няма да е за дълго :nono:

Редактирано от potrebitel (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искаш ли да отидеш ... незнам примерно в Монако , т'ва е сигурно най - готиното място , където съм бил ...

Ако е до едното искане, що да не искам. Остава само на някой да му се прииска да ме заведе. :P

само заради 1 хотел ли искаш да отидеш в Лас Вегас ?

Не заради самия хотел. Искам да видя целият този воден спектакъл.

Пък знам ли каква е причината... възможно е да имам леко професионално изкривяване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам с очите си да видя Гранд каньон-намира се в Аризона Америка Публикувано изображение

Иначе има и други места в Америка, които искам да посетя, до Испания, Гърция, Италия, Франция, Англия, Германия, Бразилия също бих отскочила. Само че досега не съм имала щастието като вас да изляза от милата ни Родина Публикувано изображение Е, надявам се няма да е за дълго ;)

хаха ... айде следващия път с мене ? :)

Не заради самия хотел. Искам да видя целият този воден спектакъл.

Пък знам ли каква е причината... възможно е да имам леко професионално изкривяване.

Аз пък незнам ... не ми се иска да ходя в Америка ... и в Европа има много готини места , който можем , а и е по - лесно да посетим :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Доста коментари се изписаха в тази Тема ... Аз бях написал , че искам да отида в Нова Зеландия и Австралия !

Бил съм в абсолютно всички европейски държави , включително - Дания , Швеция , Норвегия , ... в Турция , в Афганистан , в Йемен , в голяма част от бившите републики на СССР , ... в Северна Корея и в Япония . .... Мечтата ми е да видя дивата природа на Австралия ! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАха ... ей човек , кво правиш ти бе ? :) И коя то изброените ти се струва най - интересна и красива ? :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХАха ... ей човек , кво правиш ти бе ? :wors: И коя то изброените ти се струва най - интересна и красива ? :write a letter:

Хората в Дания и Швеция са много "студени" , но държавите са им организирани перфектно . Може би по тази причина Дания през 1994 година каза "Не" при гласуването си за Евросъюза . Това са двете държави , които ми харесват .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още от малко пишлеме искам да ида до Холандия и ще го направя. Само ми трябват съратници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още от малко пишлеме искам да ида до Холандия и ще го направя. Само ми трябват съратници.

... Ако се прибере DJ Tiesto в Холандия от "почивката" в Ibiza и тръгвам на негов концерт . .... Може и да ти се обадя преди да тръгна Публикувано изображение .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, аз ако ходя ще е след време. Като завърша примерно или имам достатъчно доходи за поне седмица престой. Мераклия съм да ида и на Армин, ама ще видим как ще се получи. Има време.

Редактирано от M1st3r_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората в Дания и Швеция са много "студени" , но държавите са им организирани перфектно . Може би по тази причина Дания през 1994 година каза "Не" при гласуването си за Евросъюза . Това са двете държави , които ми харесват .

Напротив.

Във Швеция хората са студени, но датчаните са прекрасни хора. В началото са малко резервирани, но бързо се отпускат.

Датчаните са най-толерантните на целия Скандинавски полуостров:yanim:

Иначе, да държавите са им организирани много добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

И аз като теб не съм излизал все още от България, но мисля, като за начало да започна с една екскурзия до Ибиза :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България, Саудитска арабия, Катар, Дубай, Египет, югоизточна Азия и Централна Америка. Но точно сега никъде не ми се ходи. От всички държави, в които съм ходил, най-гадно е било в България и Германия, а най-хубаво в Турция и Скандинавия (Дания и Швеция).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм ходила извън България ,а много искам да ида на екскурзия някъде ;) Най-много искам в Доминиканска република..гледала съм едно предаване за нея и направо се влюбих ;) няма да откажа и на Египет,Лас Вегас,Франция,Гърция,Италия,Испания,Португалия,Дубай..и още много Публикувано изображение

Редактирано от macinci (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм ходила извън България ,а много искам да ида на екскурзия някъде ;) Най-много искам в Доминиканска република..гледала съм едно предаване за нея и направо се влюбих ;) няма да откажа и на Египет,Лас Вегас,Франция,Гърция,Италия,Испания,Португалия,Дубай..и още много Публикувано изображение

Не бих си похарчил парите да ходя до Франция. Няма нищо интересно. Ходил съм няколко пъти от скука и не съм видял кой знае какво. Що се отнася до щатите, бих скочил на драго сърце до Кейп Каневерал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване