Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

При мен си се отваря с chrome-а, но през IE 8 не иска. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера забелязвам нещо странно, за което нямам обяснение. Имам регистрация в новинарския сайт dnes.bg. Вчера реших да си сменя аватара. Въпреки многобройните опити, като влизах с Хроум, аватара не пожела да се смени. Дори писах на екипа, но не благоволиха да ми отговорят. Като влизам с Гугъл Хроум си стои стария аватар. Като влязох с Експлорър си е новия, който качих вчера. Каква е тая работа ? Като си вляза в профила или си погледна коментарите с Хроум се вижда стария, а с Експлорър новия аватар. Не знам другите потребители в сайта, кой от двата аватара виждат, но е странна работа. Някой има ли представа, какъв ще да е проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както винаги изчистете бисквитите, кеша и т.н.и опитайте отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско Aquaris, твоя съвет реше проблема. Изобщо не се сетих за кеша и бисквитките. Както се казва и малкото камъче обръща колата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

След проверка за ъпдейт Chrome ми замръзна, затворих го, но след това при кликане върху иконата не последва никакво действие. Последва рестарт, почистване на регистрите с CCleaner, опит за дейсталиране, но неуспешен - излезе ми съобщение, че програмата може би е била деисталирана, след това просто се изтри от списъка с инсталираните програми.

А това ми се появява при опит за нова инсталация:

Публикувано изображение

Изтрих всички файлове от директорията на браузъра и от администраторската папка в users, но отново не помогна.

Моля за помощ.

Редактирано от chris199 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни пристигна ъпдейт на Хрома и се бъгнаха някои работи. Наложи се няколко пъти да го преинсталирам. Оправих горе - долу работата, обаче едно нещо не става. По - рано, като начална страница излизаше такава с 8 прозореца с най - посещаваните сайтове, а сега с търсачката на Гугъл. Може ли да върна осемте прозореца или в новата версия е премахната тази опция. Имам предвид това:

post-89840-0-78230000-1312823814_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни най-посещавани и пак ще ти излиза на прозорци, сега предполагам ти е на линкове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изберете опцията да се зарежда home страницата на нов таб и за начална страница изберете опцията за new tab page или следния адрес chrome://newtab/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Betzefer, не излиза опция " най - посещавани ". Aquaris, благодарско ! Твоя съвет пак реши проблема. Оправи работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам дертове с последните две версии на Хром-а и работата му с Флаш, особено на Мак ОС. В Мак ОС за възпроизвеждане на 720п видео от ютюб, използва над 70-80% от процесора, докато Сафари - не повече от 30%. При Уиндоус също се представя доста по зле с флаша и HTML5 спрямо Интернет Експлорер 9 да речем. Има ли подобен дерт при вас .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, дори напротив - с ръка на сърцето (предпочитам FFx) мога да заявя че хром и производните му са най-"бързите" що се отнася до флаш съдържание имайте предвид че сафари е писан за мас - нормално е да се представи добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е следния:За да освободя малко място на харддиска си реших да изчистя данните за сърфирането си в интернет, но google chrome ми изтри и запазените е-mail и на мой приятел.За мен това не е проблем но приятелят ми не си знае е-mail-те и преди си влизаше директно ( в Facebook).Въпроса ми е следния:Има ли някакав начин да се възтяновят тези имейли или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я не ни взимайте за канарчета как така приятелят Ви няма да знае как е собствената му електронна поща не, няма начин да се възстановят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Проблема ми е следния:За да освободя малко място на харддиска си реших да изчистя данните за сърфирането си в интернет, но google chrome ми изтри и запазените е-mail и на мой приятел.За мен това не е проблем но приятелят ми не си знае е-mail-те и преди си влизаше директно ( в Facebook).Въпроса ми е следния:Има ли някакав начин да се възтяновят тези имейли или не?

IИ за да не се обиждате на "Aquaris" погледнете си профила: Най-активен:

Затворени теми - Кошче (3 мнения)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах старите разширения не работят. Искам да сваля с Хроум клип от Ютуб или подобен сайт. Има ли приставка, която да работи в момента ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имайте предвид че сафари е писан за мас - нормално е да се представи добре

Става въпрос за фрапантна разлика .., нещо куца на самият Хром и вграденият му флаш. Аз пак си го използвам, но ... дано в 11-та версия на флаш-а всичко да си дойде на мястото (по-скоро Хром до тогава да го приспособят така, че флаш-а да работи "нормално").

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много често ми дава тази грешка http://alfa.kachi-snimka.info/images/bfi1313740750b.JPG когато се опитам да гледам клипове,пробвах с някаква по нова версия но проблема си остана,някои да знае някакво решение за проблема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твърде общ проблем, за да Ви дадем смислен отговор ъпдейт на джава/флаш, премахване на FT, така като гледам и security съобщения ви чакат (най-вероятно ъпдейти...), кликнете на "click here" И вижте информацията.....има ли смисъл да продължавам нататък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко си инсталирах една приставка RealPlayer и като чели проблема се оправи,засега не ми е давало грешка незнам дали е било от това.Но в момента имам проблем с другият браузър Mozilla ще напиша в темата за Mozilla надявам се че ще може да помогниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички, имам следния въпрос.Има ли някакъв начин, когато тегля .torrent файлове, само те да се запазват в определена от мен папка ? Защото тегля доста торенти и ми е супер тъпо, че трябва след това да се занимавам да трия .torrent файловете. Общо взето ми се иска да е нещо като при Firefox, там се запазват в някаква временна директория. Дали може и на Chrome да се направи така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама използвайте търсачката, да не говорим че има и тема за този софтуер не, не е налична подобна функция и скоро едва ли ще е налична

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, друг проблем обаче ме преследва от известно време. Имам няколко регистрации в сайта на М-Тел и проблема е там, че уж Chrome ми запазва паролите, а когато кликна върху прозорчето за логване не ми излиза нищо. Тоест трябва всеки път да си пиша името и паролата, което адски ме дразни. По други сайтове проблема отсъства. Погледах в запазените пароли от менюто и там си фигурират, тези от М-Тел. Изтрих ги и сега въобще не ми и излиза и лентата, която ме пита дали искам да запази паролата за сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем с Google Chrome - когато тръгна да го ъпдейтвам от about страницата, ми се появява грешка 3 и дотам, нито тегли инсталатора, нито ъпдейтва и трябва ръчно да го тегля и инсталирам от сайт като Калдата (най-често оттук). Пробвах да го преинсталирам, даже и с revo uninstaller, както пишеше в support-а на Chrome, но грешката все още се появява. Възможно е да съм изтрил файловете на GoogleUpdate, защото четох, че трябва да задействам GoogleUpdate.exe и да променя след това някои регистри, но като задействам файла ми дава грешка, а въпросните регистрационни ключове така и не ги намерих. Можете ли да ми помогнете? Благодаря предварително. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От две години ползвам гугъл хром и съм доволен! Но се налага да правя преинсталация на уиндоуса, та въпроса ми е следния. Мога ли по някакъв начин да запазя отметките към различните страници, които са на браузера, та да не се налага после да влизам наново във всички сайтове и да ги запаметявам. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, просто активирай синхронизацията с акаунта си от настройките на браузъра като предварително му зададеш какво да синхронизира с него (акаунта). Дано се справиш, не е много трудно. :) Даже това би трябвало да ти помогне: http://www.google.co...y?answer=185277 Иначе моя проблем все още го имам, няма ли как да го реша? :(

Редактирано от vELiNiO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...