Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тази новина изпреварва вече с един месец, чувал съм за часове, ден, два, но месец изпреварване и продукта все още да го няма .. Рядко има такова изпреварване, ако трябва да сме честни .., да не кажа никога .. Някой може ли да даде някакво по-правдоподобно мнение .. или е просто грешка на сайтовете и няма такава версия .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако се вярва на url на линка в калдата очевидно има и нищо чудно да е само windows версия всички съмнения се разрешават с 1 бърза кореспонденция с автора на новината....Който като гледам е администратора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е вярно, последната версия е 7.0.517.41. http://googlechromereleases.blogspot.com/ Update: Google Chrome Frame, 7.0.517.43, has been release to stable and beta channels. Google Chrome 7.0.517.41 has been released to the stable and beta channels for Windows, Mac, and Linux. Updates from the previous stable release include: Hundreds of bug fixes An updated HTML5 parser File API Directory upload via input tag What is Google Chrome Frame? Google Chrome Frame is an open source browser plug-in. Users who have the plug-in installed have access to Google Chrome's open web technologies and speedy JavaScript engine when they open pages in the browser. Google Chrome Frame is available in Stable, Beta, and Developer (Dev) releases. To get the latest features, you should install the dev release. Go here to find out how to subscribe to the developer channel and to learn more about the various versions.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите,как мога да увелича количеството на адресите в адресната лента?Повече от 8 не се запомнят,или се правят/и от къде/настроики?В Firefox при написване в адресната лента "about:config"и "browser.urlab.max Rich Results" от направените по подразбиране 12,може да се направят и 20.Как става тази хватка при Google Chrome,моля??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям въпроса, уточнявайки, че ползвам последната финална версия от 7-ма серия под Windows 7 Ultimate х32. Вместо да ми праскаш минуси, вземи та обясни, AngryDevil!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е елементарен, предполагам, но много се дразня, когато трябва да връщам само с мишката горе ляво на предишна отворена страница при Google Crome.Опитах с клавиши, но не успях.Операционната система е W 2000 XP.Ще се радвам, ако някой ми помогне - новак съм - [email protected]Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично използвам успешно "Backspace" бутона :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен Backspace бутона, може и следното: цъкаш на празно място с десен бутон на мишката и от менюто избираш бак или назад! Има и една програма, казва се hotkeyz или нещо от сорта!

Препоръчвам ти Операта, нея можеш почти цялата да я управляваш само с мишката! Дотолково съм свикнал с жестовете, че чак се опитвам да си правя по инерция в Уиндоуса!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alt+стрелка на ляво е още един вариант. Иначе Операта равна няма, стига да имаш търпението да я опознаеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем със тази програма..Докато си ровя из сайтовете и изведнъж ми изкарва post-286931-0-61118600-1294091483_thumb.и трябва да затворя браузера и да го отворя на ново.А преди време се бях изнервил много,защото пак така не ми ги отваряше и сега като пробвам да инсталирам същата програма ми изкарва някаква грешка.. ако е важна ще я снимам.Ако някой знае от какво изведнъж така откача и не ми отваря сайтове да помогне !

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем със тази програма..Докато си ровя из сайтовете и изведнъж ми изкарва post-286931-0-61118600-1294091483_thumb.и трябва да затворя браузера и да го отворя на ново.А преди време се бях изнервил много,защото пак така не ми ги отваряше и сега като пробвам да инсталирам същата програма ми изкарва някаква грешка.. ако е важна ще я снимам.Ако някой знае от какво изведнъж така откача и не ми отваря сайтове да помогне !

Благодаря предварително.

Проверил ли си дали с другите браузъри е така ? Ако не си няма да е лошо да провериш . Щом ти дава някаква грешка , свали си отново Google Chorme . Редактирано от Sniper Control (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам портабъл версията и нямам проблеми. Изтегли си я и опитай с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверил ли си дали с другите браузъри е така ? Ако не си няма да е лошо да провериш . Щом ти дава някаква грешка , свали си отново Google Chorme .

Не е така със Мозилата си ми зареждат.. и както по нагоре писах не ми дава да инсталирам отново Google Chrome дава ми тази грешка ! без име.bmp

Аз ползвам портабъл версията и нямам проблеми.

Изтегли си я и опитай с нея.

В момента съм с нея и пак прави същите мизерии! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос - някой използвал ли е greasemetal (подобно на greasemonkey) и дали скриптовете от сайта не са опасни? Иначе търся adblock script.

Редактирано от Svetli4 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
https://chrome.google.com/extensions/detail/cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb оригиналът (но не на Actavis) а този от Firefox някъде из добавките има и Element Hiding Helper но не ми се търси къде е Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Извинявам се ако темата ми се повтаря, но със първата нещо сбърках или не разбрах какво стана и сега пиша за втори път.Проблема ми е че от вчера преводачът на браузъра ми изписва товаpost-230250-0-59002400-1294565516_thumb.Не знам при мен ли е проблема , и как да го поправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Извинявам се ако темата ми се повтаря, но със първата нещо сбърках или не разбрах какво стана и сега пиша за втори път.Проблема ми е че от вчера преводачът на браузъра ми изписва товаpost-230250-0-59002400-1294565516_thumb.Не знам при мен ли е проблема , и как да го поправя.

С каква ОС си? С друг браъзур тествал ли си дали дава същата грешка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другият браузър който имам е експлорер но той няма преводач.Няма как да тествам.Със Windows XP съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с портабъл версията и при мен си я превежда нормално. Пробвай и ти с портабъл версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Наскоро изтрих браузера Гугъл Хром- стори ми се много голям за стария ми комп - 75 МВ, а вчера го качих пак-свикнал съм с него.Като погледнах в Контролен панел с учудване видях, че вече заема 149 МВ!! На какво се дължи това?При вас как е?Грешка ли съм допуснал и къде би могла да бъде?Предварително благодаря, поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма грешка, каква грешка може да допуснеш-функционира ли браузера-да, тогава какво се чудиш? Chrome си е гладен за ресурси всеки го казва,ако ти е много ориентирай се към по -минималистични браузери, има такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам, колко място имаш на хард диска, но по-важно е да ли натоварва, а Хром е един от леките браузъри. За да чистиш временните файлове може да използваш CCleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...