Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На снимката която е показана Mozila Firefox не е заредил страницата докрая, за да се покажат изображенията. Щом проблема е със всички браузери, най-вероятно да е от доставчика (бавна скорост) или настройките за интернет. Спрете всички програми за сваляне(торент клиенти, като Bitcomet и др.) и се опитайте да заредите изображенията отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На снимката която е показана Mozila Firefox не е заредил страницата докрая, за да се покажат изображенията.

Щом проблема е със всички браузери, най-вероятно да е от доставчика (бавна скорост) или настройките за интернет.

Спрете всички програми за сваляне(торент клиенти, като Bitcomet и др.) и се опитайте да заредите изображенията отново.

И да е с всички браузъри, той трябва да изчака да се зареди, докато кръгчето не спре (това показва че е заредена)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакам около 30 секунди да се зареди и пак става така,провбах всичко,изчистих кеша,видях настройките на интернета (с модем съм) ,всичко е наред,пробвах най-различни версии и пак нищо,предлагайте нещо

Редактирано от D3nK0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинете ако въпроса е бил зададен вече но просто ме мързи да се ровя по страниците.. Браузъра ми запаметява търсенията (напр. ######, YouTube.com...) запаметява всички думи които съм написал и т.н. Преди сам го изключвах но сега просто не мога да намеря опцията.. Може би защото съм с най новата версия (6.0) Как да го изключа ?? (на български език ми е браузъра)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори Run (Win + R, или пък Start > Run), напиши cmd и в прозореца, който излиза, напиши последователно

ipconfig /release
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew

като натискаш ентър след всеки ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам гореупоменатия браузър.Интересното е,че когато искам да отворя пощата си в abv.bg ,би трябвало автоматично да изпише моето име и парола там.А не го прави.И се налага ръчно да въвеждам данните.При работа с други подобни сайтове,няма никакъв подобен проблем.Ако ползвам Mozilla,също не се изявява това,влизам си спокойно.Каква може да е причината,какво да направя?На Windows XP SP2 съм.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нарочна тема за браузъра - Всичко за Google Chrome мнения, проблеми, обсъждане, препоръки

Как изглежда тази таб от опциите при теб?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Опитах се да намеря отговор из форумите, но не можах. Възможно е само аз да имам този проблем... По принцип предпочитам да имам на флаш инсталационни файлове за популярни програми. Не се знае къде и на какъв компютър ще ми се наложи да седна. Хром е една от тях. За целта винаги си тегля инсталатора, който е пълен (от калдата.ком) и е с размер 19 МВ. Ако инсталирам Хром от сайта, инсталатора е около 550 КВ и тегли останалото от интернет, но предпочитам пълния, ако попадна на РС без нет връзка. И тук идва проблема... Ако инсталирам от пълния файл, под Уиндоус 7 опцията за ъпдейт никога не работи. Изписва ми нещо от сорта на "Грешка при свързване със сървъра за актуализация (грешка: 3)" Четох из Гугъл за това, казват че проблема е в правата на ChromeUpdate.exe Но аз дори нямам такъв файл. Ако инсталирам от малкия файл, теглейки останалото онлайн, този проблем го няма... Може ли някой да ми разясни проблема? И има ли начин да имам пълен инсталатор, след което ъпдейта да си работи нормално? Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами когато го инсталираш от голямия файл (19мб) то има в него уж всичко което трябва на Хромето да тръгва и да си brows-ваш без проблеми но за ъпдейти и настройки трябва да си инсталираш хроме от по малкия файл който тегли от нета всичко той е така направен че като го инсталираш с него се настройва всичко както трябва да си е ...и за това с него ти тръгва ъпдейта.

Редактирано от Evgenny (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих отговора в хелповете на Гугъл... Странно, но факт. Даден е от служител на Гугъл:

It's a little complicated, but here's the explanation.

When you install Google Chrome from the regular install page, the first thing you install is a mechanism called "Google Update." Once Google Update is installed, it automatically installs Google Chrome. Google Update then continues to look for new versions of Google Chrome and downloads them as necessary.

When you install Google Chrome from the alternate/offline/standalone installer, you do not install Google Update first. This means Google Chrome cannot update automatically, which makes it much less secure. That's why we strongly recommend that, if at all possible, you download from the regular install page.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам следния проблем като отворя Google Chrome и не иска да ми зареди нито една страница кадето и да влезна ми излиза ето това http://picbg.net/pic.php?u=474474wZLL&i=478297&file=.jpg помогне ми ако можете.

имам един проблем неще да ми зарежда нито една страница където и да влезна ми излиза тази грешка http://picbg.net/pic.php?u=474474wZLL&i=478297&file=.jpg някой знае ли защо става така иначе с мозилата ми го отваря ама много бавно

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми начи направих си регистрация в 1 сайт "който няма да спомена, за да несе зачете като реклама" таа уж си влизам такъв запаметявам си паролата и сега опитвам се да вляза днес, обаче не ми е запомнило паролата а аз я забрааайх... пък нова регистрация не иска. Та искам да питам тоя Google Chrome освен в "ocal Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Login Data" има ли някакъв друг .log файл в който запаметява каде с какъв ник и с каква парола съм влизал ?? 10х...

Използвайте търсачката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че не излизам от рамката на темата с въпроса си. Може ли някой да каже плюсовете и минусите между тези три браузера: 1. Chromium - проект с отворен код. 2. Google Chrome. 3. ChromePlus.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ ъпван редовно (ако не ежечсно, то поне през нкк часа) - предимно тестови версии +...аз се затруднявам -липсват основни функции -неработещо (качествено) блокиране на рекламите +същото като горното с оправени - -... надявам се че няма нужда да споменавам кое за кое се отнася - то е видно офф: са ше се почнат 1 субективни дискусии (не че моята е много обективна), но в общи линии ползваш тва което ти е удобно (ако щеш и Netscape ползвай) - за мен това е chromium защото е portable, работи по-добре с флаш-базирани игри от основния ми браузър и го ползвам достатъчно рядко, за да ми правят впечатление липсващите неща

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволявам си да добавя още няколко от семейството на Chromium (да, той е оригиналът):

SRWare Iron, Comodo Dragon Internet Browser, новият Flock (пуска се на заглавната страница), WPF 3D Chromium Browser, Androme, Chromium Browser VM и т.н.

Малко сравнения:

1 | 2 | 3

Comodo, както може и да се предположи, е ориентиран към сигурността; Flock е с ударение върху социалния аспект на сърфирането (каквото и да значи това); Iron е с уклон към блокирането на реклами и анонимността при сърфиране; в ChromePlus към стандартния Chromium са добавени допълнителни опции; Androme е фокусиран върху бързодействието; VM стартира във виртуална среда/машина; 3D го избива на ефекти. Накратко толкова, основните им опции обаче са еднакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За SRWare Iron може да се каже още едно важно нещо, че го има за даунлод от официалната страница в портативна версия.

Portable-Version for USB-Sticks (no Installation; no Admin-rights needed; Profils in the same folder)

SRWare Iron ми е втори браузър в компютъра, след Opera и съм с доста положителни впечатления за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите ВИ. Спирам се на SRWare Iron, като втори браузер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За него ползвам няколко полезни (според мен) добавки - FlashBlock, Session Saver, Smooth Gestures, Speed Dial for Chrome, QuickSearch, AutoZoom, Easy Youtube Video Downloader.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://chrome.google.com/extensions/detail/fgpgbimpbapjogkgkgmdkcdimopnnljb?itemlang=bg&hl=bg

Готино приложение,с което следите новините на Дневник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да си сложа такава стрелкичка на Chromium, както на Мозила, че така е много неудобно. Трябва да се пишат ръчно сайтовете или с няколко букви.

Публикувано изображение

Редактирано от FeArR (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя, че единственият ми проблем с SRWare Iron когато искам да бъде на цял екран долната му част излиза от екрана с Windows 7 съм . Независимо от това остава като втори браузер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм... добре де .. от 2-3 седмици в "Калдата" и в "Софтвизия" гледам нова версия на браузъра .. - Google Chrome 7.0.517.43 -

С Мак ОС съм и нито през автоматичния ъпдейт, нито пък ако сваля от сайта на Гугъл, версията не е тази, а ми пише, че все още е ...41 .. Как да го разбирам това .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kато необявен официален финал тва с изпреварващите новини не е ли дискутирано вече? >:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...