Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Хром е един от леките браузъри

Базиран на Хром-същата работа и с Хром-а Марчиано

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.Успях да се справя. Бях си направил бекап на цялото С и си го възтанових, проблема със браузъра се оправи.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се качва нова версия на броузера, трябва ли да се деинсталира предишната или просто да се надстрои до новата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се качва нова версия на броузера, трябва ли да се деинсталира предишната или просто да се надстрои до новата?

Ако питаш за Chrome той се ъпдейт-ва автоматично и дори не пита, когато инсталира по-нова версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори но ползавала съм почти всички браузари, но се спрях на операта. при инсталация и в последствие си правиш акаунт в my opera и правиш синхронизация и при преинстлация на ОС си инсталираш операта. влизаш си в акаунта и правиш синхронизация и операта си става както преди преинсталацията. имам впредвид че както изгледа така и всички отметки и паното за бързо стартиране и всичко. СОРИ, Google Chrome e бърз с 1-2 сек, НО е ПОСТЕН и то прекалено. ТА кой гледа вече на ЧЕРНО БЯЛ ТВ при положение че има 3D. Няма бутони опции тъп начин за влизане в опциите. това е като да ползваш стар мобилен телефон-черно бял екран при положение че има HTC - ТЪПО е Имам мозилата и гогъла но основно си ползвам опера. ОООО сори май стана малко като реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори но ползавала съм почти всички браузари, но се спрях на операта. при инсталация и в последствие си правиш акаунт в my opera и правиш синхронизация и при преинстлация на ОС си инсталираш операта. влизаш си в акаунта и правиш синхронизация и операта си става както преди преинсталацията. имам впредвид че както изгледа така и всички отметки и паното за бързо стартиране и всичко.

СОРИ, Google Chrome e бърз с 1-2 сек, НО е ПОСТЕН и то прекалено. ТА кой гледа вече на ЧЕРНО БЯЛ ТВ при положение че има 3D.

Няма бутони опции тъп начин за влизане в опциите. това е като да ползваш стар мобилен телефон-черно бял екран при положение че има HTC - ТЪПО е

Имам мозилата и гогъла но основно си ползвам опера. ОООО сори май стана малко като реклама.

Подкрепям мнението ти за Opera, но ако още имаше минусчета, щях да ти цъкна едно - Opera синхронизира само следните неща: отметки, бележки, бързо избиране, история, търсачки и правила за блокиране на съдържание, което не е всичко. Или ако все пак това за теб е всичко, значи ползваш Opera на 10% от възможностите й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да отбележа само,че съм ползвал и Мозила и Опера и не знам си още какви браузъри,но странно защо все се връщам на "добрия стар" Интернет Експлорър.Ето последно преди няколко дни си инсталнах Хрома и разбърка нещо регистрите в ХР-то.Това е мое,субективно мнение все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, вчера е имало актуализация на браузъра. Изведнъж ми изчезна българския интерфейс и не мога да го възстановя. Български страници ми предлага да ги превежда на английски и т.н. Някой има ли представа, как да се реши проблема или само преинсталация. П.П. Оправих я. Все пак странно, че досега при обновявания не се беше случвало.

Редактирано от tulski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, вчера е имало актуализация на браузъра. Изведнъж ми изчезна българския интерфейс и не мога да го възстановя. Български страници ми предлага да ги превежда на английски и т.н. Някой има ли представа, как да се реши проблема или само преинсталация.

П.П. Оправих я. Все пак странно, че досега при обновявания не се беше случвало.

Това е продукт и инструмент на Google, не е чудно разни неща да се случват без твое знание и/или одобрение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се, че все пак има проблем. Видях го тази вечер. Интерфейса на браузъра е български, но оформлението на страниците е на английски. Това имам предвид :

post-89840-0-22688600-1296936772_thumb.j

Редактирано от tulski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е в това, че не мога да си поставя страници в отдел Най-посещавани (подобно като в Opera) ако някой знае как да си реша проблема да пише :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди на Tools\Разширения и си инсталирай разширението speed dial. След това когато дадеш нов таб, ще можеш да си настроиш страниците, които искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

1. От известно време ми се появи нова папка My Documentss - с 2 с-та накрая /виж картинката/. Нито знам как ,нито защо. Бих искал да я премахна по някакъв начин. 2. Ползвам Google Chrome. На настолния компютър, незнам как съм настроил като тегля нещо да се записва на десктопа. На лаптопа обаче се записва в горепосочената папка - My Documentss.

post-220580-0-19432800-1299568150_thumb.

Редактирано от capnemo
заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си го написал - с грешката, когато си бил запитан къде да се записват свалените файлове. Виж в настройките на програмите, които използваш за сваляне и го поправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти май си за провеки на вируси ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така си го написал - с грешката, когато си бил запитан къде да се записват свалените файлове.

Виж в настройките на програмите, които използваш за сваляне и го поправи.

Емм той Google Chrome сам си сваля /не ползвам допълнителна програма за сваляне/, но в неговите настройки не открих как да задам друг път за сваляне. Преди сваляше в My Documents, а сега в My Documentss.

Антивирусната която ползвам и на двата компютъра е AVG, като на лаптопа е free-версията. Мисля, че не е проблема от вируси.

Мисля си - ако изтрия папката My Documentss дали няма да се записват поне като преди в My documents.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емм той Google Chrome сам си сваля /не ползвам допълнителна програма за сваляне/, но в неговите настройки не открих как да задам друг път за сваляне. Преди сваляше в My Documents, а сега в My Documentss.

Антивирусната която ползвам и на двата компютъра е AVG, като на лаптопа е free-версията. Мисля, че не е проблема от вируси.

Така се променя мястото за сваляне на файлове Chrome :

• Щракваш иконата Публикувано изображение
  • Избираш Options.
  • Щракваш на Under the Hood таба и превърташ надолу до "Downloads" секцията.
    • За да смениш щракни Browse и избери къде искаш да се зъхраняват
    • Ако искаш да избираш място за всеки отделен download маркирай "Ask where to save each file before downloading".
  • Щракни Close когато си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така се променя мястото за сваляне на файлове Chrome :

• Щракваш иконата Публикувано изображение
  • Избираш Options.
  • Щракваш на Under the Hood таба и превърташ надолу до "Downloads" секцията.
    • За да смениш щракни Browse и избери къде искаш да се зъхраняват
    • Ако искаш да избираш място за всеки отделен download маркирай "Ask where to save each file before downloading".
  • Щракни Close когато си готов.

Еее, брагодаря! Единия проблем се реши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е втория проблем ?

1. От известно време ми се появи нова папка My Documentss - с 2 с-та накрая /виж картинката/. Нито знам как ,нито защо. Бих искал да я премахна по някакъв начин.

Използвай ТАЗИ програма :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Използвай ТАЗИ програма :angry:

Не мисля, че му трябва допълнителна програма.

Както вече казах, тази папка се е появила в резултат на негово действие. Посочил я е за да сваля там файлове, но е направил грешка с още един S в името.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че му трябва допълнителна програма.

Както вече казах, тази папка се е появила в резултат на негово действие. Посочил я е за да сваля там файлове, но е направил грешка с още един S в името.

Този път съм напълно съгласен :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа, направих това което смятах за правилно - прехвърлих папките и файловете от My Documentss в папка My Documents, но след това като опитах да изтрия празната вече папка My Documentss ми даде съобщение, че това е системна папка на Уиндоус и не може да се изтрие. Някакви идеи? Благодаря на този, който ми е преименувал темата - така става по-ясно за какво става въпрос в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа, направих това което смятах за правилно - прехвърлих папките и файловете от My Documentss в папка My Documents, но след това като опитах да изтрия празната вече папка My Documentss ми даде съобщение, че това е системна папка на Уиндоус и не може да се изтрие.

Някакви идеи?

Благодаря на този, който ми е преименувал темата - така става по-ясно за какво става въпрос в темата.

Написах Ви по-горе:

Използвай ТАЗИ програма :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написах Ви по-горе:

Използвай ТАЗИ програма :yanim:

Избрах с Програмата папка My Documentss - да я изтрия ли или да и дам да се премести в My Documents?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...