Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да, просто активирай синхронизацията с акаунта си от настройките на браузъра като предварително му зададеш какво да синхронизира с него (акаунта). Дано се справиш, не е много трудно. :) Даже това би трябвало да ти помогне: http://www.google.co...y?answer=185277 Иначе моя проблем все още го имам, няма ли как да го реша? :D

Да , наистина не е трудно, знаейки какво и къде да търсиш. Благодаря ти! Спести ми много време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дразнещ проблем проявяващ се при браузъра ми гугъл хром избирателно ми запазва паролите на по малко сайтове ги помни на повече не ги помни ето как изгелждат чат от нещата

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, друг проблем обаче ме преследва от известно време.

Имам няколко регистрации в сайта на М-Тел и проблема е там, че уж Chrome ми запазва паролите, а когато кликна върху прозорчето за логване не ми излиза нищо. Тоест трябва всеки път да си пиша името и паролата, което адски ме дразни.

По други сайтове проблема отсъства.

Погледах в запазените пароли от менюто и там си фигурират, тези от М-Тел. Изтрих ги и сега въобще не ми и излиза и лентата, която ме пита дали искам да запази паролата за сайта.

Тези дни дори изтрих браузъра + всички потребителски данни, след което го инсталирах отново, но проблема си остава. Някакви решения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Искам да попитам, може ли в Google Chrome браузъра да се направи така, (както е при Skyfire за Android) като отвориш някаква страница, първоначално да ти се зарежда всичко, без флаш анимациите, а ако искаш да ти се заредят и те, да цъкнеш след това върху някое прозорче, където трябва да са флаш анимациите, и тогава да се зареди всичко. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го има само при браузера Опера, при другите има подобна възможност, но процедурата е неудобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Възможно ли е браузването при Хром на цял екран?Влизам в "цял екран" чрез F11, но за разлика от лисицата, при Хрома не мога да сменям страниците! Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не става...

Какво точно не става , ако си заредил повече от една страница с комбинацията която ти е дадена в горния пост ти се сменят страниците , вече не знам какво точно искаш ти ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От две години ползвам гугъл хром и съм доволен! Но се налага да правя преинсталация на уиндоуса, та въпроса ми е следния. Мога ли по някакъв начин да запазя отметките към различните страници, които са на браузера, та да не се налага после да влизам наново във всички сайтове и да ги запаметявам. Благодаря предварително!

Както във всеки един браузър и тук е предвидена възможност за експортиране на отметките във файл - ключ, отметки, диспечер на отметките, организиране, експортиране.

Въпросния файл се записва някъде на дяла, на който няма да се инсталира новия уиндоус. След преинсталацията по същия начин се извършва инпортиране на отметките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно не става , ако си заредил повече от една страница с комбинацията която ти е дадена в горния пост ти се сменят страниците , вече не знам какво точно искаш ти ?

Ако не можеш да помогнеш, поне не сe прави на интересен! Както вече писах АДРЕСНАТА ЛЕНТА Я НЯМА!!!

В режим цял екран не може да бъде въведен адреса, за разлика от лисицата.Комбинацията Ctrl+Tab, ще ми свърши работа, ако съм отворил няколко таба, но това не може да стане пак повтарям, защото адресната лента в режим цал екран просто я няма. Капиш!? И за да онагледя нещата, прилагам няколко снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами както сте си задали въпроса такъв отговор ще получите под "смяна на страниците:" се разбира точно това, сърдете се на себе си - ние не се намираме в главата ви и не ви четем мислите и ако обичате, ще Ви помоля учтиво като потретбител на форума да не ни (на нас - всички останали потребители) викате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да помогнеш, поне не сe прави на интересен! Както вече писах АДРЕСНАТА ЛЕНТА Я НЯМА!!!

В режим цял екран не може да бъде въведен адреса, за разлика от лисицата.Комбинацията Ctrl+Tab, ще ми свърши работа, ако съм отворил няколко таба, но това не може да стане пак повтарям, защото адресната лента в режим цал екран просто я няма. Капиш!? И за да онагледя нещата, прилагам няколко снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Такива странни индивиди като теб , първо трябва да прочетат правилата за това как се задават въпроси и чак тогава да пишат във форума .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що инсталирах тая програма и ми прави впечатление че вяма лента с менюта първо, и второ, че не отваря отметките в нови табове автоматично.... При лисицата има табмикс и може да се направят настройки. Тук има ли как да стане и може ли да се покаже лентата с менюта? Как мога да настроя програмата да отваря всички адреси нови табове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, менюта няма с много търсене може и да намерите подобна добавка за Chrome - иначе единственото Ви спасение е да отваряте всичко със средния бутон на мишката (обикновено това е scroll-а)

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих сертификат от epay.bg и се опитвам да го импортна в браузъра (Chrome, последна версия - 14.0.835.202), но всеки път удрям на камък.. До колкото гледах в сайта на epay, сертификата трябва да е в "Personal". Във всички други категории го добавих без проблем, но точно в персоналните не мога.. По какъв начин мога да го вкарам там, защото в момента не мога да достъпя акаунта си в epay, поради липса на дадения серитификат? Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече три години ползвам браузера Гугъл Хром, но за първи път ми се появява този проблем - отваря се, но не зарежда никаква страница . Изписва се само "Ужас - тази страница е блокирала" с препоръка за прекратяването й, но бутонът не реагира (преди това работеше). Изпълних всички указания, посочени тук, обаче без успех. Проверих за вируси с 3 програми - няма. Пробвах и с преинсталиране на програмата , но проблемът си остава. Получавам следните съобщения:

1."Файлът с предпочитанията ви е повреден или невалиден. Гугъл Хром не може да възстанови настройките ви."

2."Потребителският ви профил не можа да бъде отворен. Уверете се, че той съществува."

С браузерите експлорър и мозила нямам проблеми.

Моля помощта ви, като имате предвид, че не разбирам английски и съм лаик на тема компютри. Лаптопа ми е с ОС Windows XP SP 3.

Предварителна благодарност за съветите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече три години ползвам браузера Гугъл Хром, но за първи път ми се появява този проблем - отваря се, но не зарежда никаква страница . Изписва се само "Ужас - тази страница е блокирала" с препоръка за прекратяването й, но бутонът не реагира (преди това работеше). Изпълних всички указания, посочени тук, обаче без успех. Проверих за вируси с 3 програми - няма. Пробвах и с преинсталиране на програмата , но проблемът си остава. Получавам следните съобщения:

1."Файлът с предпочитанията ви е повреден или невалиден. Гугъл Хром не може да възстанови настройките ви."

2."Потребителският ви профил не можа да бъде отворен. Уверете се, че той съществува."

С браузерите експлорър и мозила нямам проблеми.

Моля помощта ви, като имате предвид, че не разбирам английски и съм лаик на тема компютри. Лаптопа ми е с ОС Windows XP SP 3.

Предварителна благодарност за съветите.

Като за начало, деинсталирай Google Chrome и почисти с CClear, като почистваш както Windows така и регистрите. След това сваляш от сайта на Google браузъра и инсталираш. Пиши след това :whist: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Деинсталирай програмата и премести папката папката C:\Program Files\Google\Chrome някъде на друго масто на диска.

Пробвай след това нова инсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересува ме дали в браузера има опция за обновяване и къде е,аз го обновявам сега като тегля от тук от сайта(kaldata.com) последната стабилна версия и давам run на файла,но дали това е правилния начин?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,интересува ме дали в браузера има опция за обновяване и къде е,аз го обновявам сега като тегля от тук от сайта(kaldata.com) последната стабилна версия и давам run на файла,но дали това е правилния начин?

Отваряш браузъра, избираш гаечния ключ, след това ''Всичко за Google Chrome'', при което ще ти покаже текущата версия, и ще актуализира автоматично при наличие на нова. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно мерси,а при всяка нова излязла стабилна версия ли се актуализира или не?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...