Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

още първата страница на опциите под полето за избор на търсеща машина има поле за отметка на тази опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oтметнато си е. Със търсенето нямам проблеми. Проблемът е със сайтовете които въвеждам. Като натисна "s" ми се появява subsunacs.net, защото доста често съм го въвеждал, преди като натисна "s" страницата ми зареждаше на секундата преди да натисна Enter, а сега трябва задължително да натисна Enter за да ми зареди страницата. Автоматично се зареждаха, за разлика от сега. Това ме мъчи.

п.с. намерих една опция в поверителност за зареждане на страниците

Предвиждане на мрежовите действия, за да се подобри скоростта на зареждане на страниците

Отметнато е както винаги но нищо не се случва със страниците

Редактирано от PhX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

options>under the hood и слагаме отметка на Use a prediction service to help complete searches and URLs typed in the address bar

а ако все пак го ползваш на български: под капака > поверителност: втората опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, отметнато е и е същото което написах по-горе.. мхм.. защо не работи не ми е ясно. Интернет връзката ми е доста добра.. странно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой да може да ми каже случайно как направя developer tools да не се отварят с F12 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да ви се покаже детайлното описание на добавката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да мина от Chrome на Firefox, но мога само отметките да преместя а историята, паролите и другите неща не се местят. Бихте ли могли да ми кажете как става? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма местене, и аз се мъчих

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://support.mozil...Google%20Chrome ето. Грешка не съм прочел въпроса правилно. Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

има ли някакво разширение за Google Chrome,което е подобно на reader-а в Safari 5 (за това става въпрос)?

Всъщност се намери,това което търсех!Моля темата да бъде изтрита. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

има ли някакво разширение за Google Chrome,което е подобно на reader-а в Safari 5 (за това става въпрос)?

Всъщност се намери,това което търсех!Моля темата да бъде изтрита. :)

Бихте могли да го споделите, може да е полезно някому :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Google Chrome ми отваря pdf файлове без да ползвам каквито и да било разширения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да сменя браузъра FireFox с Хром. Прехвърлих си всичко, даже си намерих и същите разширения, но това за флаш видеотата не успях да го открия. Ползвах на фокса DOWNLOADHELPER, сваляне на видео и аудио от всякакви сайтове, където са пуснати за онлайн гледане - vbox7, youttube, btv и т.н. Обаче при Хром липсва, може ли да ми кажете нещо подобно на него? Или начин за сваляне от сайта на БТВ? За vbox и youtube има отделни разширения (вярно е неудобно за всеки сайт доб. добавка, но както и да е). А, и един проблем, като ми е пуснат УинАмпа се показват части от него върху Хрома, същото става и с uTorrent, също се появява върху браузъра докато си сърфирам. Не са активни, просто замазват един вид определената страница, която разглеждам, като скролна или превключа прозорец се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това разширение не е за .pdf файлове,а за най-обикновени сайтове със някаква статия.Въпросът е,че в някои сайтове се прекалява с реклами,банери или просто съдържанието не е поднесено достатъчно добре(дали шрифтовете или цвета на текста).Това разширение показва нещо като pdf версия на самата статия и филтрира всички тези неща(досадни банери,не четим цвят на текста),предоставяйки ти една лесно четима статия,в която са включени линкове и снимките,ако има. :)

Редактирано от FaceGoogler-2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ясно. Извинявам се, просто не съм разбрал за какво става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Значи, проблема е следния (глупав, но дразнещ), горе дето цъкаме на едно "+", за да отвори нов раздел ми изчезна, искам да кажете как да си го сложа пак. Тоест няма знакчето много е дразнещо! Помагайте ;дд Снимкаа:post-299061-0-27198000-1328820321_thumb.

Редактирано от KaLiMaNsKiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от темата. Понякога цветовете на тема се сливат с обектите на браузъра. Променя ли се нещо, когато я смениш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор! Ами не е от темата до сега бях с нея, всичко си беше наред.. Обаче влезнах във facebook и после изчезна, сега всеки път като цъкам да отвори нов раздел се побърквам, такова дребно нещо, а как дразни .. Пробвах с преинсталация не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, тъкмо мислех да търся из форума подходящо място да задам същия въпрос...Доколкото си спомням '+' изчезна след последното обновяване на Хром-а.Предполагам, че са го премахнали..., при вас как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След ъпдейта изчезна и при мен. Най-вероятно са го премахнали а и може бъг да е нещо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...