Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз не съм регистрирал профил в Google chromе и пак ми помни всички пароли!Разликата е че само не ми дава да си сложа фон,който и без това не ми е нужен.Браузъра си работи по бързо така.

Помни ги но ако преинсталираш компютъра/лаптопа или случайно отидеш някъде и влезнеш от нов компютър, няма да ти се появят. Аз на сега успях да се оправя, бил съм рестнал паролата но не бях излезнал напълно от Хрома (в таскбара) за това не ставаше. Като излезнах напълно влезнах в профила си и ме попита дали искам да добавя нова фраза (passphrase). Добре че не бях направил някаква глупост и да ми се изтрият всички пароли и отметки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, С Google Chrome съм. Използвах опцията за автоматично запаметяване на паролите за пощите, но преди няколко дни по погрешка, на едната изтрих паролата, която беше запаметена и въведох друга. От тогава не мога да си влезна нито в пощата, нито да си спомня паролата каква е била. Та, въпросът ми е, къде в браузъра има опция за промяна на паролите? Преди съм ползвала Мозила и имаше такава възможност... Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава възможност за промяна на пароли браузера,единствено може да ги запаметява. Отиваш на Гаечен ключ-Настройки-Лични неща-Управление на запазените пароли- и там са запаметени по сайтове,като са дадени със звездички,но като цъкнеш на звездичките,за даден сайт ти се показва опция-Покажи и така може да видиш, ако си запазила паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

С Google Chrome съм.

Използвах опцията за автоматично запаметяване на паролите за пощите, но преди няколко дни по погрешка, на едната изтрих паролата, която беше запаметена и въведох друга. От тогава не мога да си влезна нито в пощата, нито да си спомня паролата каква е била.

Та, въпросът ми е, къде в браузъра има опция за промяна на паролите? Преди съм ползвала Мозила и имаше такава възможност...

Благодаря :)

Избирате гайчния ключ -> настройки -> лични неща -> управление на запазени пароли, и намирате паролата която искате да промените. :)

Избирате гайчния ключ -> настройки -> лични неща -> управление на запазени пароли, и намирате паролата която искате да промените. :)

Обаче както каза колегата, не може да я промените, просто я премахнете и когато я въвеждате във въпросният сайт я задайте да се запамети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря момчета :) Направих всичко така, както написахте - видях паролата и след това изтрих въпросния ред с мейла. Сега пробвам да влезна, като си пиша потребителското име и въвеждам паролата, която видях, но не става. Ужас, там ми е цялата лична поща от годинии :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много ви благодаря момчета :)

Направих всичко така, както написахте - видях паролата и след това изтрих въпросния ред с мейла. Сега пробвам да влезна, като си пиша потребителското име и въвеждам паролата, която видях, но не става. Ужас, там ми е цялата лична поща от годинии :sobbing:

Вие просто не сте направили правилно процедурата. Сега смяната на паролата ще си я направите през "Забравил съм си паролата"Ще посочите вече алтернативен имеил, ако сте била хитра да си го въведете когато сте се регистрирала и на него ще ви изпратят линк с потвържение, че това именно сте ВИЕ. Кликвате и на второто писмо oт алтернативния адрес ще Ви дадат ника и новата парола. А промяна на парола Вие не трябва да правите от браузера, а ot имейла клиента, на който имате регистрация. Една точка да збъркате, всичко отива по дяволите. А от написаното от Вас, точно не сте изпълнили процедурата в браузера/ Goodle/ Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което написахте вече го направих, колкото и да не разбирам от компютри.

Не съм избрала опция за алтер мейл.

А другият вариант за таен въпрос и отговор - след въвеждането на рожденната дата отново не става, защото не помня отговора на въпроса. С тази поща съм от преди 10 години...

Явно да, всичко отиде по дяволите Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://passport.abv.bg/j/form_help.jsp

Пиши им ако искаш преди имаше вариант,ходеше се до офиса им и се легитимираш с лична карта,но не съм запознат и не мога да гарантирам,че ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това, което написахте вече го направих, колкото и да не разбирам от компютри.

Не съм избрала опция за алтер мейл.

А другият вариант за таен въпрос и отговор - след въвеждането на рожденната дата отново не става, защото не помня отговора на въпроса. С тази поща съм от преди 10 години...

Явно да, всичко отиде по дяволите Публикувано изображение

Не е отишло и всичко може да се оправи! Само че! Паролата е нужна на имеил клиента, а не на браузера. Браузера само ви я помни за да не я пишете всеки път. А вие, точно това сте сменили. Клиента ви сега откъде ще знае, че сте я сменили? Тя е необходима само на него!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз затова всички пароли, пин кодове и подобни си ги имам на 3 места записани,включително и в gsm-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В браузера нищо не съм сменяла, само си видях паролата и изтрих запаметеното потребителско име, както и нея. Сега влизам в абв, въвеждам си името и пиша паролата, която видях и ми излиза, че е грешно. Не разбирам къде е проблемът!? Явно или аз полудявам, или съдбата гадно си играе с мен :sobbing: Както и да е, вероятно нищо не може да се направи вече, ще чакам небесата да се смелят над мен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш че просто си сменила паролата на пощата и не я помниш...другите гимнастики са излишни...Е как може да я смениш и да не я запомниш или поне да си я запишеш някъде? В този случай и небесата няма да помогнат. Другото което се сещам е да провериш отново в браузера, на запаметенеи пароли,дали имаш само една парола за абв запаметена,защото аз за някои сайтове имам по няколко там,не знам защо...та виж дали са повече от една и ако има и други,пробвай със всички възможни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравила си си паролата, не се сещаш за тайният отговор, забрави да ти оправят имейла. Преди ми беше хакнат абв имейла, както и фейсбука и скайпа (въпреки че паролите бяха напълно различни) и се опитах по всякакъв начин да ми върнат паролат на имейла защото изведнъж и тайният отговор явно беше сменен. Звънях им даже и те отказаха да сътрудничат, дори да им бях отговорил на всички въпроси и ги помолих поне да ми върнат паролата на фейсбука за да го изтрия или нещо такова да не злоупотрбяват с личните ми данни но те отказаха да ми помогнат. От тогава съм забравил за абв-то, прехвърлих се на GMail започнах на чисто и не съжалявам. Тука поне съм 99% сигурен че не могат да ми разбият паролата, а и някой случайно да я разбере няма да може да влезне защото получавам SMS със код който трябва да въведа за да влезна. Така че ако не успееш да си възтановиш паролата по някакъв начин съветвам те просто да забравиш за абв, а и като гледам че ползваш Хром ще ти е доста по добре с GMail пощата ;). Успех все пак но не се надявай много да ти помогнат. Ако си използвала всички варианти и не става, се сбогувай с имейла ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хром-а нещо не обновява промените в някои сайтове, преди да изчистя кеш-а. Някакъв фикс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Имам някъв проблем от вчера-при всеки уебсайт, в който искам да вляза /включително и kaldata.com/ ми изписва това:

Публикувано изображение

и е дразнещо, защото постоянно тряя да натискам "зареждане въпреки това" и после на каквото и да цъкна пак ми се появява /дори в сайтове като фейсбук,/

От какво може да е-вчера инсталирах няколко програмки и от едната автоматично се е беше инсталирала някъв туулбар и ми се беше променила началната страница, но аз го изтрих това? Вирусчета може ли да са ?

Дори сега като публикувах мнението пак ми се появи горе под лентата с отметките

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам някъв проблем от вчера-при всеки уебсайт, в който искам да вляза /включително и kaldata.com/ ми изписва това:

Публикувано изображение

и е дразнещо, защото постоянно тряя да натискам "зареждане въпреки това" и после на каквото и да цъкна пак ми се появява /дори в сайтове като фейсбук,/

От какво може да е-вчера инсталирах няколко програмки и от едната автоматично се е беше инсталирала някъв туулбар и ми се беше променила началната страница, но аз го изтрих това? Вирусчета може ли да са ?

Дори сега като публикувах мнението пак ми се появи горе под лентата с отметките

Програмката ти е поменила някои настройки на браузъра и опции на интернет (в контролния панел).Ще си ги отвориш и поправиш.Ще прочетеш там кои се отнасят за „незащитеното съдържание“ и ще ги промениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес забелязах,че при търсене в google липсва репутацията на avast web rep докато при Internet Explorer си е налице. С последна версия на браузера съм,в неговите настройки ми дава че плугина е коректно инсталиран. Дали и други имат такъв проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес забелязах,че при търсене в google липсва репутацията на avast web rep докато при Internet Explorer си е налице. С последна версия на браузера съм,в неговите настройки ми дава че плугина е коректно инсталиран. Дали и други имат такъв проблем?

Опитай да инсталираш наново плъгина както е показано тук http://support.avast...cleid=740&nav=0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес не мога да заредя Google Chrome. Получавам това съобщение:

"Възникна грешка. Презаредете или опитайте това предложение".

Няколко пъти пробвам с подчертаните, но няма резултат.

С мозила и експлорър нямам проблеми. ОС Windows XP, SP3

Моля вашата помощ.

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с новата версия на Хром 19.0.1084.46 значи като стартирам браузера,си стартира с началната страница,изображение,отметки,в профила съм си,но отворя ли нов таб ми изписва че не съм в профила си и ми показва бързо избиране на най посещавани страници.

Някой има ли идея?

Публикувано изображение

От настройки съм задал Отваряне на конкретна страница- www.google.bg. Така изглежда при стартиране,но при нов таб...

Публикувано изображение

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с новата версия на Хром 19.0.1084.46 значи като стартирам браузера,си стартира с началната страница,изображение,отметки,в профила съм си,но отворя ли нов таб ми изписва че не съм в профила си и ми показва бързо избиране на най посещавани страници.

Някой има ли идея?

Публикувано изображение

От настройки съм задал Отваряне на конкретна страница- www.google.bg. Така изглежда при стартиране,но при нов таб...

Публикувано изображение

Пробвали преинсталация, при мен няма такъв проблем с новата версия. Предполагам, ако наистина се касае за проблем ще го коригират до седмица, обикновено седмица след нова версия излизат кръпки за възникналите проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега не ми се ще да преинсталирам,ще изчакам, то не че е проблем и така да си карам, но съм свикнал да съм си с началната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах имаш профил в Google Chrome, т.е. преинсталирането няма да засегне паролите, запазените страници и т.н., защото ще се синхронизира със сървъра, след преинсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...