Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте,

Наложи ми се да преинсталирам Хроума. Деинсталирах го с Revo и почистих с CCleaner. До тук добре, но

след като исталирах браузъра на ново забелязах, че иконата му липсва. Как мога да я възстановя? С Win 7 x64 съм.

Преглед на изображението

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така - направих си настройките които ме интересуват в Хром но сега ми остана само една въпросителна. Има ли сайдбар в който мога да поставя букмаркс и от къде да го инсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така - направих си настройките които ме интересуват в Хром но сега ми остана само една въпросителна. Има ли сайдбар в който мога да поставя букмаркс и от къде да го инсталирам?

Ако става дума как да изведеш лентата с отметки, ето:

Преглед на изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако става дума как да изведеш лентата с отметки, ето:

Преглед на изображение

Мисля,че има предвид нещо такова: https://chrome.googl...ehiinnlijdlicdb

Но не го препоръчвам ! Защо ? Когато опитам да го пусна на която и да е страница я се отвори-я не,а ако стане изобщо след миг изчезва ми излиза това:

Засечен е злонамерен софтуер!

Предупреждение: Нещо тук не е наред!

В www.facebook.com има съдържание от slushaiknigi.com – сайт, за който е известно, че разпространява зловреден софтуер. Компютърът ви може да се зарази с вирус, ако посетите този сайт.

Google откри, че е възможно на компютъра ви да бъде инсталиран злонамерен софтуер, ако продължите. Ако сте посещавали този сайт или му имате доверие, е възможно наскоро да е бил компрометиран от хакер. Не бива да продължавате, вместо това опитайте отново утре например или отидете на друго място.

Вече уведомихме slushaiknigi.com, че открихме зловреден софтуер на сайта. За още информация относно проблемите, намерени тук – slushaiknigi.com, посетете Страница за диагностика за безопасно сърфиране на Google.

+ това не може да се пуска на всяка страница, но е само с 231 потребители,така че нищо чудно да е някоя гадинка.

Една приставка само има и тя е скапана ! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че има предвид нещо такова: https://chrome.googl...ehiinnlijdlicdb

Но не го препоръчвам ! Защо ? Когато опитам да го пусна на която и да е страница я се отвори-я не,а ако стане изобщо след миг изчезва ми излиза това:

+ това не може да се пуска на всяка страница, но е само с 231 потребители,така че нищо чудно да е някоя гадинка.

Една приставка само има и тя е скапана ! :D

Да точно това имах в предвид но то не работи коректно. В Хром пЛюс който сега е познат като Cool Novo имаше такъв който работи но там не ми работи коректно приставката Last Pass.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В новата 21-ва версия на Хром-а, не се изобразяват миниатюрите (страницата) в новия раздел, а само флавиконите.

Публикувано изображение

Освен това са сменили изображението на флавиконата на сайтове без такава, много е грозно..., но това както и да е .. :)

Публикувано изображение

Преди беше едно глобусче, много по-сполучливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В новата 21-ва версия на Хром-а, не се изобразяват миниатюрите (страницата) в новия раздел, а само флавиконите.

Публикувано изображение

Освен това са сменили изображението на флавиконата на сайтове без такава, много е грозно..., но това както и да е .. :)

Публикувано изображение

Преди беше едно глобусче, много по-сполучливо.

И на мен това ми направи впечатление, по скоро си мисля че е бъг. Практиката показва, че често с пускането на нова версия има такива дребни проблеми, които коригират до няколко дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснаха нова стабилна версия 21.0.1180.75, но и при нея има забелязаният бъг от предишната, както и този със сиво-синкава лента, която се появява от време на време. Помня, че в по стари версии също се появяваше, после я оправиха, сега пак не са изпипали нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснаха нова стабилна версия 21.0.1180.75, но и при нея има забелязаният бъг от предишната, както и този със сиво-синкава лента, която се появява от време на време. Помня, че в по стари версии също се появяваше, после я оправиха, сега пак не са изпипали нещата.

Аз не съм имал никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

21.0.1180.75 beta-m Същото положение.

Относно иконата с глобуса така ще бъде вече, без него в omnibox-а.

За сметка на това още от предния Dev build (22.0.1215.3) има опции в стил Firefox за бърз контрол над съдържанието за съответния сайт.

Публикувано изображение

В най-актуалната dev версия 22.0.1229.0 пък "гаечния ключ" е подменен с нова икона, така че и това ще нововъведение съвсем скоро в бета и официалния канал.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че са махнали глобуса, малко дразни окото, но ще се свикне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, използвам Хром 16.0.912.63 (май е малко старичка версия). Та, трябва ми добавка, която да ми показва, подчертава с червено сгрешените думи, изписани на български (кирилица). Говоря за технически и граматически грешки. Разрових се, но не открих за БГ, само за английски... Благодаря ви предварително! Поздрави и лек ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той си има вграден Settings / Show advanced settings / Change how Chrome handles and displays languages ..., само че аз вградения така и не успях да го накарам да работи при copy/paste работи само когато пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като напишеш нещо в полето за отговор, и натиснеш десен бутон, не излиза ли подменю "Опция на програмата за проверка на правописа"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да оправих се, мерси много. Така е много по-добре :) Поздрави и лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що попаднах на това: Voice Search for Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/hhfkcobomkalfdlmkongnhnhahkmnaad Може пък на някого да му хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вчера Хром-а води битка с vbox7 и не мога да разбера защо не се понасят..: Публикувано изображение

Никакъв шанс да зареди каквото и да било.С Опера нямам проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вчера Хром-а води битка с vbox7 и не мога да разбера защо не се понасят..: Публикувано изображение

Никакъв шанс да зареди каквото и да било.С Опера нямам проблем!

Разгледай шеста тема дали няма да ти помогне:

http://www.kaldata.com/forums/topic/198427-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-hd-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B2-youtube/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Това, което съм показал по-долу започна да се появява от време на време,

когато отворя някоя страница, без значение коя. Не знам на какво се дължи това,

но като скролна няколко пъти и изчезва и се вижда нормално страницата/ите.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, някой скоро да е усетил нещо нередно с google chrome?

От няколко дни, като отворя 3 страници в Chrome и процесора ми вдига 100+ градуса за нула време!?

В task manager/ processes има около 8-9 процеса на chrome, който черпят по 100к+ рам и са на челните места по ползване на Cpu.

Не мога да си обясня защо!? С Chrome съм от 2+ години и не е правил така!

Машината ми е:

CPU: Intel i5 2.55Ghz - по време на този проблем качва на 2.87ghz (overclock -%)

RAM: 4Gb DDR3 1333mhz

VGA: Intel HDintegrated + NVIDIA® GeForce GT 325M CUDA 1GB DDR3

ОS: Windows 7 SP1 64bit

Някакви предположения за проблема??

Още повече ме притеснява факт-а , че така бързото загряване и охлаждане от ~50 до 100 и... градуса, може да е фатално за спойките и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...