Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добре направих каквото казахте по-горе с плугините но за вбокс си иска флаш плейър ...

Редактирано от n00b4370 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Вчера инсталирах някакво разширение в google chrome, което синхронизира браузъра с телефона ми и от тогава се започнаха проблемите. Когато отворя някоя страница, превключа на друга и после пак се върна на първата страница тя е забила и не мога да правя нищо по нея. Давам рефреш и всичко си е по същия начин, т.е. забило. Същото е и в youtube - пускам клипче, превключвам, после се връщам и клипът е спрял, но музиката си върви. Пробвах да деактивирам всички разширения, но нищо не се промени. Някой има ли идея от какво може да е проблемът? П.П. извинявам се за некадърното обяснение :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай google chrome и приложението, рестартирай компютъра и инсталирай чисто нов Chrome. След това кажи дали проблема продължава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да го преинсталирам няколко пъти, не става.

А приложението е Chrome to Mobile.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах да го преинсталирам няколко пъти, не става.

А приложението е Chrome to Mobile.

Каква грешка ти дава?През контролния панел ли пробва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми дава грешка, успешно го преинсталирах, но положението е същото. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за нахалството, но някой ще може ли да помогне? Страшно неприятно и дразнещо е.. :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не ми дава грешка, успешно го преинсталирах, но положението е същото. :(

Вие успешно сте го инсталирали, но преди това е трябвало много добре да почистите регистрите от оставащите след деинсталацията малки файлове. Също тряба да погледнете преди инсталацията дали в папка "ProgramFiles" е останала папка с име Google Hrome и ако има такава, да я премахнете.. Чак тогава се започва нова преинсталация - на чисто.Това са основни правила и е редно всеки да е запознат с тях, а не на който както му е удобно. Желая Ви успех! Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся добвака за Хром, анолгична на прекрасната функция за четене на Maxthon

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, търся добвака за Хром, анолгична на прекрасната функция за четене на Maxthon

Публикувано изображение

Аз ползвам това

https://chrome.google.com/webstore/detail/readability-redux/jggheggpdocamneaacmfoipeehedigia/related

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moje li da vi popitam . Odeve si igrah sas pada i sega ne mi pokazva lentata na zadachite (za tova pisha na latinica) ... Pomosh na skype :kamikadze-1996

post-331028-0-23465500-1353174568_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем като искам да отворя Google Chrome ми зарежда известно време и ми изписва това : Блокирани страници> Следните страници са блокирали.Можете да изчакате, докато те се активират отново, или да ги затворите. И малко черно квадратче и пише: Неозаглавен. Пробвах да деинсталирам но нямаше ефект ако може някои да помогне да пише. Моля помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека продължим темата. Въпроса е, че аз също имам подобен проблем. Когато пусна клип през Google Chrome или Mozila звукът насича и гъгне, същия проблем го няма с Internet Explorer. Проблема беше забелязан преди няколко дни от моя позната. Та въпроса ми е има ли и друг този проблем и начина за оправянето му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам следният проблем с Хром.Преди време си го инсталирах и си направих настройки по мой вкус.Наложи се да преинсталирам ОС на лаптопа и когато сложих Хром отново,той беше с настройките от стария Уиндоус.Деинсталирах го и го инсталирах отново-същата работа.Пази всички стари настройки.Как да го върна във фабричното му състояние и къде може да са се сейвнали тези настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Наложи се да преинсталирам ОС на лаптопа и когато сложих Хром отново,той беше с настройките от стария Уиндоус....

Следователно не сте преинсталирали Windows, а сте го сложили върху стария. Преинсталиране (чисто) означава да се изтрие системния дял, да се създаде нов такъв и тогава да се инсталира нова и чиста ОС!

...Деинсталирах го и го инсталирах отново-същата работа.Пази всички стари настройки.Как да го върна във фабричното му състояние и къде може да са се сейвнали тези настройки?

Браузърът се инсталира (за Windows 7) в (скрита) папка C:Users<име на потребителя>AppDataLocalGoogleChrome

Там има папка C:Users<име на потребителя>AppDataLocalGoogleChromeUser Data

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следователно не сте преинсталирали Windows, а сте го сложили върху стария. Преинсталиране (чисто) означава да се изтрие системния дял, да се създаде нов такъв и тогава да се инсталира нова и чиста ОС!

Браузърът се инсталира (за Windows 7) в (скрита) папка C:Users<име на потребителя>AppDataLocalGoogleChrome

Там има папка C:Users<име на потребителя>AppDataLocalGoogleChromeUser Data

Благодаря ви.Това означава ли,че като деинсталирам браузъра и изтрия въпросната папка и го инсталирам наново вече ще е с настройките по дефълт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем, при инсталирането на някоя програма съм пропуснал и съм позволил на някаква търсачка да ми стане начална страница. Много дразнещо! Както и да е това го оправих, но животното се е забутало така, че при отварянето на нов раздел пак да се отваря то. Сега положението е такова: при стартиране на Google Chrome всичко е както преди, но когато отворя нов раздел е пак досадната търсачка. Въпроса ми е може ли някой да ми каже от къде да настроя страницата по подразбиране за нов раздел.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задаване на предпочитанията при стартиране на браузъра - Помощ за Google Chrome

И ви препоръчвам да пуснете една тема по инструкциите тук : http://www.kaldata.c...-да-правя-сега/ или поне да сканирате със SUPERAntiSpyware.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задаване на предпочитанията при стартиране на браузъра - Помощ за Google Chrome

И ви препоръчвам да пуснете една тема по инструкциите тук : http://www.kaldata.c...-да-правя-сега/ или поне да сканирате със SUPERAntiSpyware.

И коя от тези настройки точно е решението на проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постояно ми излизат най различни реклами долу в лявата част на монитора когато отварям нова страница в интернет.Как мога да ги спра,нямам вируси сканирах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...