Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Горе- долу. Не точно едновременно. Виж тук най-отолу:

Само за Windows. Ако използвате редовно мрежата на няколко езика, можете лесно да превключвате между речници на различни езици, докато пишете.

Кликни на "лесно да превключвате между речници на различни езици" И ще излезе как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждал съм Google Chrome инсталиран и в папка C:/Program Files... не знам поради каква причина (той сам си избира папката), но за да разбереш къде в момента се намира твоята инсталация цъкни с десен бутон на прекият му път (на Google Chrome)и после Свойства > Намиране на цел. След което отиваш една папка по-нагоре (т.е назад - най-лесно е с клавиша BACKSPACE) и от там на User Data> Default.

Жив да си! Спаси ми много инфо! Черпя те една виртуална бира, че друга не мога! Стана по този начин - имаше трети файл с bookmarks.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Много хора са доволни от този браузър, затова и аз вече го използвам, но има някои неща, които много ме дразнят в него. Въпросът ми е дали може да се настрои така, както аз искам. Проблемът ми е свързан с изтеглянето на файлове през браузъра. В Internet Explorer при натискане на линк с препратка за изтегляне на файл, изкочилият прозорец те пита дали да запишеш файла или да го стартираш (ако е *.exe файл), не споменавам "отказ"-а. В Chrome това липсва и е много досадно, когато искам само да стартирам някоя малка програмка (примерно инсталиращите модули на Adobe или на някоя друга програма) и да трябва задължително да я запиша на хард диска и после, след инсталацията, да отида там, където е записана и да я трия! Също така ежедневно всички сваляме торенти. Искам при натискането на линка, направо да се отвори торент файла и да се зареди торент клиента. В момента всеки път трябва да го записвам някъде и после да го трия ръчно - пълна глупост. Същото се отнася за .zip и .rar архивите - искам да ми се отварят директно, без да съм ги свалил, а само избраният файл от архива да си запаметя. Това са супер елементарни операции, които с Internet Explorer се изпълняват супер лесно! Не ми подмятайте, че мога да задам по подразбиране Chrome да ми запаметява изтеглените файлове в папка Temp (която периодично се трие), защото това никак не ми върши работа. Много често свалям снимки и аудио файлове, които селектирам индивидуално и папката ми по подразбиране е на удобно за целта "място" от хард диска и в никакъв случай не трябва да бъде Temp. Надявам се да има лесно разрешение на този проблем, тъй като това са супер елементарни операции и не вярвам създателите на Chrome да са толкова глупави и недосетливи, че да пропуснат тези неща. (само да отбележа, че съм включил опцията от настройките на браузъра да ме пита къде да записва сваляният файл).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така ежедневно всички сваляме торенти. Искам при натискането на линка, направо да се отвори торент файла и да се зареди торент клиента. В момента всеки път трябва да го записвам някъде и после да го трия ръчно - пълна глупост.

За това има средно решение: в разширените настройки на uTorrent има една "gui.default_del_action", която трябва да се настои на стойност 1 и така като изтриеш торент задачата от клиента .torrent файла отива в кошчето.http://forum.utorren...=447304#p447304

За другите неща - страхувам се че няма да станат.

Всъщност се поразрових малко и май има Chrome с такива възможности : http://browser.taokaizen.com/ (намерих го от тая тема http://productforums...L4/wld03W9ZsmoJ ) И всъщност е версия 22 ! (мислех, че е версия 10 но просто темата е стара и за това там така пише. )

Advanced Chrome 22.0.1187.0 (в момента нормалният Google Chrome e версия 22.0.1229.94 m)

Този рилийз използва различен профил от основният Chrome, защото всъщност е Chromium :) (Все едно Google Chrome Canary : http://www.kaldata.c...80#entry2268914)

Пробвах го и действа.

Папката му за Windows XP се намира в C:Documents and SettingsAdministratorLocal SettingsApplication DataChromium (нищо, че самото приложение не се инсталира изобщо, а е вече инсталирано в ZIP архива, при първото му отваряне се създава тази папка.)

Та можеш от C:Documents and SettingsYOUR USER ACCOUNT NAMELocal SettingsApplication DataGoogleChromeUser Data да си копираш всичко в папката за Chromium и вече това е твоят браузър ! ;)

За Виста и 7мица са :

Windows Vista/7

FROM:

%USERPROFILE%AppDataLocalGoogleChromeUser Data

TO:

%USERPROFILE%AppDataLocalChromiumUser Data

Успех!

П.С: Сега това ме издразни, че този Chromium няма включен Smooth Scrolling /гладко превъртане на уеб страниците и документите/, та да кажа че може да се включи от chrome://flags/ :)

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся аз информация за даскалото, излиза ми сайт в който би трябвало да намеря търсеното от мен и когато се опитам да вляза в сайта ми излиза следната грешка "Shockwave Flash Crashes". Някакви идеи какво значи, каква е причината и как може да се поправи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся аз информация за даскалото, излиза ми сайт в който би трябвало да намеря търсеното от мен и когато се опитам да вляза в сайта ми излиза следната грешка "Shockwave Flash Crashes". Някакви идеи какво значи, каква е причината и как може да се поправи ?

И при мен се случи !

Изтрих приставката в Programs and Features където се показва наред с другите инсталирани програми. Изтеглих я от ново от Adobe , и я инсталирах от ново . Оправи се .

Друг вариант мисля е преинсталация на Google Chrome . Приставката си върви с него до колкото знам . От тук :

http://download.my-chrome.ru/en.html

...бързо и лесно...

Коя е причината за срива не знам и ми е интересно да разбера....без да съм сигурен , мисля че е от самият сайт който съм посетил....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да кажа за моя проблем, който е, когато си пусна в един таб песен от youtube и в друг таб си ровя из нета почва едно накъсване на музиката, защо е така, моля за помощ :) Компютъра е: Intel® Pentium® 4 CPU 2.93 GHz 2.95 GHz едноядрен 2GB RAM Nvidia GeForce 9400 GT

Редактирано от sando99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е от бавен интернет или слабия процесор. Като пуснете клипа направете качеството да е 480p или 360p. Защото HD клиповете изискват повече ресурси и по-бърз интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е заради процесора, защото във Firefox си гледам 720p без проблем, сигурно е заради хрома или това, че съм на Wireless.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си CC Cleaner и си почисти браузърите. Пробвай после пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е такъв, че като вляза в някой сайт за гледане на клипове или за слушане на музика нямам никакъв звук, а иначе мога да си слушам музика в "Winamp", да гледам филми и т.н.

Благодаря предварително! : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър и виж дали е така проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с "Internet Explorer" и си има всичко, но си искам да си оправя хрома защото на него съм закачил всички сайтове които използвам най-често и пароли : )

Редактирано от n00b4370 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се е прецакал флаш плейъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох из други форуми, че това може да е ама той е вграден нямам как да го преинстална тос флаш плейър ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте програмата , като внимавате да не си изтриете записите - има такава опция и ще Ви пита ! Инсталирайте отново от тук :

Успех ! :)

П.П. Flash Player-а можете да си свалите отделно и да си го инсталирате от Adobe....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да инсталира оттам, като си има официален сайт на Chrome? Пробвай друг хак: chrome:plugins -> изключи NPSWF32.dll и pepflashplayer.dll -> включи gcswf32.dll. Само ако това не проработи, преинсталирай. успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да инсталира оттам, като си има официален сайт на Chrome?

....

От години ъпгрейдвам от там без никакви проблеми - постоянно обновявам с DEV версиии.....Пък и там изпраща екстеншъна на самият Google Chrome ....

http://picbg.net/u/47526/53004/675503.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте програмата , като внимавате да не си изтриете записите - има такава опция и ще Ви пита ! Инсталирайте отново от тук :

Успех ! :)

П.П. Flash Player-а можете да си свалите отделно и да си го инсталирате от Adobe....

Благодаря много :) Свалих си "Google Chrome Canary" и сега си е всичко като хората ; )

Може лок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много :) Свалих си "Google Chrome Canary" и сега си е всичко като хората ; )

Може лок.

Не, нищо не е като хората. Това не е стабилна версия и за простосмъртни юзъри е почти безсмислено да се използва. Има вероятност в бъдеще да се натъкнеш на много повече проблеми. Не, не може лок. Винаги stable версия. Опитай с по-горното решение.

От години ъпгрейдвам от там без никакви проблеми - постоянно обновявам с DEV версиии.....Пък и там изпраща екстеншъна на самият Google Chrome ....

http://picbg.net/u/4...3004/675503.png

Ко речи? Chrome си има вграден механизъм за ъпдейти/ъпгрейди - GoogleUpdate. Не ти е нужно някакво допълнително, посредствено сайтче. DEV версиите също не са препоръчителни за обикновените потребители, не напразно се наричат DEV(eloper) версии. И какъв екстеншън са самия Google Chrome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Предлагам само проверени в практиката , прости и действащи решения . Собствените си експерименти , особено по-сложните , не ги споделям твърде и със всеки......най-малкото за да не ми хихикат..... :) . Ето , че споделих експериментирането си с DEV версиите и "белята" се получи.... :D

Имам си и други , като този например :

http://picbg.net/u/4...3004/675316.png

Не че съм професионалист , но ми е забавно и любопитно.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, нищо не е като хората. Това не е стабилна версия и за простосмъртни юзъри е почти безсмислено да се използва. Има вероятност в бъдеще да се натъкнеш на много повече проблеми. Не, не може лок. Винаги stable версия. Опитай с по-горното решение.

Ко речи? Chrome си има вграден механизъм за ъпдейти/ъпгрейди - GoogleUpdate. Не ти е нужно някакво допълнително, посредствено сайтче. DEV версиите също не са препоръчителни за обикновените потребители, не напразно се наричат DEV(eloper) версии. И какъв екстеншън са самия Google Chrome?

DEV версията не е ли просто така известната бета версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

chrome:plugins -> изключи NPSWF32.dll и pepflashplayer.dll -> включи gcswf32.dll.

Искам да добавя нещо, във случай че някой чете тази тема и му трябва решение.

Преди, поне при Windows7,беше този начина за да си използваш системният флаш. Но от скоро има малки промени.

Та значи във вграденият флаш на хрома има два файла. Те са тези:

http://prikachi.com/images.php?images/53/5474053T.jpg

И ако си инсталирал флаш плеар той се води като системен. И сега във момента е изместен, най от долу.

http://prikachi.com/images.php?images/119/5474119K.jpg

И ако не искаш да ползваш вграденият флаш, трябва да деактивиташ двата файла със червените стрелки.И да се сложи отметка на системният флаш винаги да се използва, на втората снимка със стрелката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая , само за днес е така . Но по принцип DEV версията е различна от Бета с нещо ново добавено или променено . Предлага се на потребителя със здрава обратна връзка защото не е сигурно че промяната е добра и точна - обикновено се казва , че ти ровят в компютъра , но това не е съвсем така.....в някаква степен и се грижат за "здравето" на Вашия компютър....но това е друга тема. Казаното от ba4o_kiro е точно така когато отделно инсталирате флаш-плеъра , но може да се ползва и без да се задълбочавате особено в това.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...