Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ей това нещо ще ме подлуди ей ... Направо се побърквам:

Публикувано изображение

Само при Chrome е така, при Mozilla и IE, Opera всичко е ОК и нямам такива проблеми.

Това им беше, връщам се на Firefox.

Можеш да направиш така че хрома да ползва плеара на Мозила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я му удрете по една чиста инсталация на Google Chrome Canary и не се занимвайте с глупости! :ph34r:

Ако проблема продължава и там...значи не е проблема точно в Chrome.

Това е най-последната възможна версия,която може да имате. Не може да се зададе като браузър по подразбиране,тъй като е прекалено бъгав,освен ако не се "хакне" - правил съм го.

Инсталира се отделно от основната версия "Side By Side".

Ето обяснение какво по-точно е-и по-интересното е защо са го кръстили Канарче :) - What Google Chrome Canary Is [Technology Explained] Последната му излязла версия е 20.0.1184.0 и се обновява ежедневно - нещо като Firefox Nightly Builds

Ето screenshot.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я му удрете по една чиста инсталация на Google Chrome Canary и не се занимвайте с глупости! :ph34r:

Ако проблема продължава и там...значи не е проблема точно в Chrome.

Това е най-последната възможна версия,която може да имате. Не може да се зададе като браузър по подразбиране,тъй като е прекалено бъгав,освен ако не се "хакне" - правил съм го.

Инсталира се отделно от основната версия "Side By Side".

Ето обяснение какво по-точно е-и по-интересното е защо са го кръстили Канарче :) - What Google Chrome Canary Is [Technology Explained] Последната му излязла версия е 20.0.1184.0 и се обновява ежедневно - нещо като Firefox Nightly Builds

Ето screenshot.

Бъгав,хакване...я сподели малко повече за това "канарче".Как се държи, впечатления спрямо Chrome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помня преди,като го ползвах за малко като основен браузър към версия 12 някъде - значително повече крашваше от стабилната версия... основно при отваряне на много Flash видеа разбира се,както при продължителна и усилена работа (отваряне и затваряне на разнообразни сайтове)... в момента си ползвам стабилният.

За момента няма Release notes за него. http://productforums...ome/Acaz-UJmXQQ

Има за Developer версиите,които са много сродни със Canary, малко по-рядко излизат може би... http://googlechromer...bel/Dev updates

По мои наблюдения основните промени са в потребителския интерфейс и на страницата chrome://plugins се добавят нови експерименти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2, 3 дни при стартиране на Хрома, първо ми излиза следния прозорец на бял фон с текст: "Your profile could not be opened correctly. Some features may be unavailable. Please check that the profile exists and you have permission to read and write its contents." post-312777-0-34706400-1341247666_thumb., като го натисна си се зарежда началната страница нормално, но....забелязах, че не помни вече попълваните форми.

Всичко останало уж е ок. Не съм трил регистри преди това, не съм пипал из ОС-а (Win7 64bit).

Предполагам, че е една преинсталация може би ще го оправи, но как да си запазя фаворитите и от какво може да се е получил този краш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай първо с един CC Cleaner да видим какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай първо с един CC Cleaner да видим какво ще стане.

Мислех си го, но от т'ва СиСи такива ядове брах в офиса, че не ми се пипа-затри ми всички регистри на легалната AdobeSuite CS5, че в чудо се видяхме с IT-тата....:)

Публикувано изображение

...то било лесно :)))) tnx :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да ти затрие. Няма да му даваш да ти пипа регистрите. Целта е да изчисти ненужната информация от браузъра. Понякога това е проблема. А ако проблема ти е това дето е на картинката се оправя с чисто нова инсталация на съответния браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, картинката си я копнах от екрана :)..ще се преинсталва явно ..поне си "прибрах" фаворитите, че не бяха малко и са ми важни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро ползвам браузъра и започва да ми харесва. Но не разбирам едно нещо защо се получава по следния начин?

Получава ми се следната ситуация когато браузвам форума и някои сайтове...

през Хромчето...

Публикувано изображение

Така излиза през Firefox 14 beta 10...

Публикувано изображение

Къде греша в настрйоките че изкарва файла като строшено изображение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо коментара ти е счупен.Не мога да видя какво изображение си прикачил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Eми виж счупеното изображение в горния линк - мозилата го визира като външен линк хрома го дава като строшено иозбражение. Странна работа.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля че google chrome има проблем с dns-ите.Защото първоначално страниците се отварят много бавно а поле подстраниците-норвмзално.Опитах дали ще се оправи в режим инкогнито но пак не стана.Моля помогнете(от един-два дена е така)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според някой мнения на професионалисти съм чувал, че е по добър браузър от Firefox и Опера и аз съм на това мнение зарежда ми по-бързо от колкото Firefox няма голяма разлика, но ви го препоръчвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При опит да го обновя ми излиза следната грешка:

Публикувано изображение

Само при мен ли е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не жеале да ми отвори коректно сайта на Министерство на отбраната. Дори изобщо не иска да го отвори ако трябва да сме напълно обективни.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При опит да го обновя ми излиза следната грешка:

Публикувано изображение

Само при мен ли е така?

Извинявам се за късният отговор. Сега видях коментара. И при мен е така, само че когато спра следните сервизни услуги:

http://prikachi.com/images/160/5013160e.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не жеале да ми отвори коректно сайта на Министерство на отбраната.

Дори изобщо не иска да го отвори ако трябва да сме напълно обективни.

На мен ми го зарежда, работи коректно. - цък Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за късният отговор. Сега видях коментара. И при мен е така, само че когато спра следните сервизни услуги:

http://prikachi.com/...60/5013160e.jpg

Хмм не съм спирал нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм не съм спирал нищо.

Сега не мога да разбера, погледна ли дали не са спрени, за да продължа да търся решение. Възможно е да използваш оптимизираща програма, която може да ги забранява.Това го казвам като пример.И каква ти е ОС.

Друг вариант, за който се сещам е да си деинсталираш хрома и да си изтеглиш последната версия. При новата инсталация той ще си оправи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем! Когато пусна всяка нова актуализация във началото ми изписва подобни работи, обаче аз продължавам да си сърфирам със друг браузър и след няколко часа без да съм го пипал гледам ,че само си се е актуализирало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не мога да разбера, погледна ли дали не са спрени, за да продължа да търся решение. Възможно е да използваш оптимизираща програма, която може да ги забранява.Това го казвам като пример.И каква ти е ОС.

Друг вариант, за който се сещам е да си деинсталираш хрома и да си изтеглиш последната версия. При новата инсталация той ще си оправи проблема.

Интересно, но при мен тези услуги ги няма: Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, но при мен тези услуги ги няма:

Хм. А трябва да я има услугата, иначе няма как да се направи връзка със сървъра. Все повече си мисля че една преинсталация на хрома ще оправи нещата.

Намерих нещо за тази грешка, но нищо конкретно. Обясняват че е трябвало да се стартира браузъра със админ. права, за да се оправи проблема:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=bg&answer=111996

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...