Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте. Интересува ме дали има неперсонализирано търсене за Хром. Някакъв аддон или тулбар?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така става но за лявата част на лентата.Аз искам иконката да е от дясно, при часовника.ОС е ХР

За системния трей трябва да си сложиш например това ... и от настройки трябва да се включи "Изпълняване на приложения на заден план при затворен браузър Google Chrome"

Можете да деактивирате изпълнението на всички приложения на заден план, когато затворите Chrome.

• Кликнете върху иконата на гаечен ключ Публикувано изображение в лентата с инструменти на браузъра.

• Изберете Настройки.

• Кликнете върху Показване на разширените настройки.

• В секцията „Приложения на заден план“ махнете отметката от квадратчето „Изпълняване на приложения на заден план при затворен браузър Google Chrome“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[email protected], точно това имах предвид.Имах го това разширение но го изтрих без да искам, сега не можах да го намеря в магазина,Силно ти благодаря и приятна вечер.

Редактирано от sabljra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stable Channel Update

Tuesday, September 25, 2012 | 10:50

Labels: Beta updates, Stable updates

The Chrome Team is excited to announce the promotion of Chrome 22 to the stable channel. Chrome 22.0.1229.79 (also now available on the beta channel) has a number of new and exciting updates including:

• Mouse Lock API availability for Javascript
  • Additional Windows 8 enhancements
  • Continued polish for users of HiDPI/Retina screens
You can find out more about Chrome 22 on the Official Chrome Blog.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно 10 бета версии, още толкова девелъпър и един финал минаха и все още не са оправили следното:

Публикувано изображение

До 20-та версия и първата на 21 проблеми не съм имал, thumb-овете се появяваха на секундата :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравил си да опиташ и с Chrome Canary ! ... :D;)

Пробвай да отидеш на C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default (или съответстващата папка в Windows 7) и изтрий файловете Top Sites И Top Sites-journal. (Ако искаш само ги премести на друго място, за да пробваш първо...)

Също така това да се извършва при затворен Google Chrome.

Аз пробвах на Canary: Първо изчезват всичките миниатюри, но ще се покажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали тук е мястото, но предложете някое приложение за сваляне на мр3 от youtube. Благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали тук е мястото, но предложете някое приложение за сваляне на мр3 от youtube. Благодаря предварително ! :)

Има множество плъгини. Едно от многото.

успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има множество плъгини. Едно от многото.

успех

Да, да само дето ти изписва

Found media:

Due to Google Webstore Policy you're unable to download

Вече нито едно разширение от Chrome Web store - ът няма да може да сваля каквото и да било от YouTube.

Тук има разни работещи: https://www.google.b...iw=1280&bih=890 Инсталират се по специален начин : http://forums.data.b...post&p=15138344

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Наскоро промениха облика на сайта http://www.blitz.bg/. Досега винаги ми се е отварял нормално този сайт. Сега обаче не иска да ми зареди изображението - зарежда, зарежда и нищо:

Прилагам снимка: http://prikachi.com/...36rr87s3r326o63

Пробвах с Интернет Експорер, който по принцип не използвам - там изображението се отваря нормално.

Моля, ако някой има представа на какво се дължи проблема - да помага!

Имам предвид изображението под надписа ТОП.

Благодаря, че някой от админите ми е прехвърлил питането в общата тема. Аз опитах да я открия, но не успях и затова пуснах отделна тема.

Редактирано от human1970 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес пробвах отново - изображението се зареди. Не знам как се оправят от само себе си тези неща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем - спря токът докато работех с отметките на Chrom-а. След като дойде всички бяха изчезнали. Преди съм си ги възстановявала чрез едно файлче bookmarks.нещоси, но сега не го намирам. Изчезнали са ми и данните от form autofill, както и някои от паролите. Другата информация в компютъра е непокътната (пази Боже!), освен тази на Chrom-а ... поне доколкото виждам. Помагайте с идеи как да си възстановя отметките! Благодаря предварително! П.П. Интересното е, че в "най-посещавани" ми излизат точно част от загубените отметки, които не са най-посещавани всъщност.

Редактирано от Моникамария (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Windows XP: C:Documents and Settings<USER NAME>Local SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataDefault

За Windows Vista/7: C:UsersUSER NAMEAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefault

Там са файловете но... ако си с Vista или 7 виж това: http://forums.softvisia.com/index.php/topic/15340-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB/#entry139535

За Windows XP мисля, че единственият вариант е чрез възстановяване от точка на системата : http://support.micro...om/kb/306084/bg

Но пак не е сигурно... тъй като Chrome се намира в директория Documents & settings, мисля че ще стане... а и да не стане винаги може да се отмени операцията.

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше отдавна... ;) да нямаш случайно много добавки включени ? Наскоро ми крашваше като получа имейл от Yahoo с X-notifier (гледам вече са го изтрили от Chrome Web stoer-ът) и като кликна да отворя мейла, но вече май не...

Или пък отваряш много и HD клипове от YouTube, VBOX7 и т.н едновременно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавки нямам НИТО ЕДНА!!! :) Точно на HD клип във vbox7 ми се крашна поне 4-5 пъти :O (бях отворил само vbox7 и facebook...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да му изчистиш кеша чрез CCleaner или чрез Ctrl + Shift + Del, като и по двата начина внимавай да не си изтриеш и разни други неща като историята, бисквитките и запаметените пароли, ако имаш такива... https://support.goog...ta&answer=95582

English: https://support.goog...r_browsing_data

Ако е стоял клипът много време отворен и особено ако през това време си сърфирал активно и/или си отварял и затварял много раздели/прозорци на браузъра е много вероятно това да е причината. Също и ако си с малко RAM ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Windows XP: C:Documents and Settings<USER NAME>Local SettingsApplication DataGoogleChromeUser DataDefault

За Windows Vista/7: C:UsersUSER NAMEAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefault

Там са файловете но... ако си с Vista или 7 виж това: http://forums.softvisia.com/index.php/topic/15340-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D0%B9%D0%BB/#entry139535

За Windows XP мисля, че единственият вариант е чрез възстановяване от точка на системата : http://support.micro...om/kb/306084/bg

Но пак не е сигурно... тъй като Chrome се намира в директория Documents & settings, мисля че ще стане... а и да не стане винаги може да се отмени операцията.

Благодаря! По първия начин опитах, но просто няма такава директория въобще. :( А преди имаше - именно от там успях преди време, когато без да искам си изтрих една от папките.

Ще опитам втория начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря! По първия начин опитах, но просто няма такава директория въобще. :( А преди имаше - именно от там успях преди време, когато без да искам си изтрих една от папките.

Ще опитам втория начин.

Виждал съм Google Chrome инсталиран и в папка C:/Program Files... не знам поради каква причина (той сам си избира папката), но за да разбереш къде в момента се намира твоята инсталация цъкни с десен бутон на прекият му път (на Google Chrome)и после Свойства > Намиране на цел. След което отиваш една папка по-нагоре (т.е назад - най-лесно е с клавиша BACKSPACE) и от там на User Data> Default. Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем - спря токът докато работех с отметките на Chrom-а. След като дойде всички бяха изчезнали. Преди съм си ги възстановявала чрез едно файлче bookmarks.нещоси, но сега не го намирам. Изчезнали са ми и данните от form autofill, както и някои от паролите. Другата информация в компютъра е непокътната (пази Боже!), освен тази на Chrom-а ... поне доколкото виждам. Помагайте с идеи как да си възстановя отметките! Благодаря предварително!

П.П. Интересното е, че в "най-посещавани" ми излизат точно част от загубените отметки, които не са най-посещавани всъщност.

Ползвай cloud-a на Google. Така няма да ти се налага да пазиш отметки, настройки, история и какво ли не на всеки компютър отделно.

https://www.google.com/chrome/intl/en-GB/more/sign-in.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай cloud-a на Google. Така няма да ти се налага да пазиш отметки, настройки, история и какво ли не на всеки компютър отделно.

https://www.google.c...re/sign-in.html

И аз същото щях да предложа, но му нямам доверие на това. Аз в момента имам хиляди букмарки и съм чел че на много хора това им е изтирло всички отметки и за това така и не съм го ползвал до сега.

Най - добре е ръчно да се бекъп-нат от суровите файлове в юзър папката, пък ако ги искаш и на друга машина си ги качваш някъде, например в DOX / 4shared / MediaFire и т.н...

Google Chrome bookmark sync deleted all my bookmarks! - Google Groups и това 2012 година ! :no-no: Може би е нарочно но както и да е.

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз същото щях да предложа, но му нямам доверие на това. Аз в момента имам хиляди букмарки и съм чел че на много хора това им е изтирло всички отметки и за това така и не съм го ползвал до сега.

Най - добре е ръчно да се бекъп-нат от суровите файлове в юзър папката, пък ако ги искаш и на друга машина си ги качваш някъде, например в DOX / 4shared / MediaFire и т.н...

Google Chrome bookmark sync deleted all my bookmarks! - Google Groups и това 2012 година ! :no-no: Може би е нарочно но както и да е.

Аз ползвам google sync още от както беше в бета версия услугата. Никога не съм имал ядове. Проблема е в потребителя, не в Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се направи spell checkerа на Chrome да проверява едновременно на два или повече езика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...