Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Процесора ти загрява, защото се натоварва на 100%. А се натоварва на 100%, защото обработва голям поток информация, който, щом от няколко дни е така, ми се струва твърде вероятно да е причинен от някое вирусче. Аз съм с Chrome вкъщи и нищо по-различно от обикновено няма при мен, така че проблемът, дето се вика, е във вашия телевизор. За всеки случай, пусни един Firefox със същите табове и сравни положението. Може самия Chrome да има бъг, може и преинсталация на браузера да оправи положението, но ми се струва логично да се пусне една проверка за вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, някой скоро да е усетил нещо нередно с google chrome?

От няколко дни, като отворя 3 страници в Chrome и процесора ми вдига 100+ градуса за нула време!?

В task manager/ processes има около 8-9 процеса на chrome, който черпят по 100к+ рам и са на челните места по ползване на Cpu.

Не мога да си обясня защо!? С Chrome съм от 2+ години и не е правил така!

Машината ми е:

CPU: Intel i5 2.55Ghz - по време на този проблем качва на 2.87ghz (overclock -%)

RAM: 4Gb DDR3 1333mhz

VGA: Intel HDintegrated + NVIDIA® GeForce GT 325M CUDA 1GB DDR3

ОS: Windows 7 SP1 64bit

Някакви предположения за проблема??

Още повече ме притеснява факт-а , че така бързото загряване и охлаждане от ~50 до 100 и... градуса, може да е фатално за спойките и т.н.

Може ли снимка на въпросното отчитане на температура! Впрочем за лаптоп, ако се е задръстил с прахоляк, не е чудно в настоящите жеги да почне да прегрява. Какво е положението с хардуерната акселерация на флаш и други натоварващи процеси в браузерите с използуване възможностите на видео картата(между другото проблема може да е както от страна на браузера така и от страна на Адоби, които ако не се лъжа вече прекратиха поддръжката на Флаш(засега съм сигурен в това само за версията за Андроид, но вероятно и за Уиндоус положението не е особено различно). Да не би да Сте по някаква причина го изключили и/или да е станал проблем с Нвидиа картата и да карате на вграденото Интелско видео?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално да вдига такава температура от отворени 3-4 таба. Забелязвам че зачестяват оплакванията тук във форума за проблеми от това естество. При някои проблема се решава с преинсталация на браузера, при други на флаш плеъра. Възможно е прегряването да е причинено и от задръстване с прахоляк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето как се държи без натоварване:

Публикувано изображение

Ето веднага след отварянето на Chrome (Калдата,фейсбук,Сайт за хотели)

Публикувано изображение

След малко ровичкане по сайтове, форуми и т.н. Не отваряни повече от 4 таб-а. :

Публикувано изображение

Лаптоп-а е чисто нов.

Вируси - едва ли.

Защита- Уин, Авира

Прахоляк- няма.

Прави ми го от скоро. Принципно си ровя едни и същи неща- работя, но сега става нещо страаанно!

Редактирано от How_to (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече, не виждам нищо странно в натоварването на машината ти - единственото странно нещо е защо "без натоварване" както казваш, има включени и едновременно работещи 82 (осемдесет и два) процеса ?!

На последния шот има 98 (!!!) процеса. Какво очакваш от машинката ? Махай всичко ненужно, което не ти трябва, само за сравнение ще ти кажа, че при мен с пуснати браузер с 10-ина таб-а, музика, архиватори, офис пакет с няколко документа отворени, антивирусна и т.н. имам всичко на всичко 40 процеса.

Да не споменавам, че при теб даже не е маркирана отметката да се показват процесите от всички потребители.. така че има и още..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Интересуваме има ли начин в Ghrome да добавя няколко линка към специализирани речници и примерно като маркирам дума от десен бутон да избера да я търси в.... един къде си и да може да се превключва бързо между отделните речници-сайтове? В лисицата ставаше от падащото меню на търсачката горе в дясно, но в Chrome няма такова нещо и за това питам ако има къде се намира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега под речници имате предвид речник като сбор от думи по даден критерий или търсеща машина като бинг?

иначе същата опция като във firefox има и в Gошо, но смяната на търсачката става единствено от меню settings

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега под речници имате предвид речник като сбор от думи по даден критерий или търсеща машина като бинг?

иначе същата опция като във firefox има и в Gошо, но смяната на търсачката става единствено от меню settings

Речник като търсеща машина. Става дума за тези -

http://onelook.com/
http://www.thefreedictionary.com/
http://mycroft.mozdev.org/search-engines.html?name=answers
Да, това с меню настройки го видях, но е дразнещо и мудно лично за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://cleeki.com/download.html

Изтегли го от линка Download Chrome Add-on - Free (4.0.221.6+, with full configuration) и след това ще ти излезе страница с настройки, откъдето можеш да добавяш и триеш търсачки. (най-долу на страницата)

Chome обаче няма да ти позволи да го инсталираш директно от сайта, за това след като го изтеглиш отвори страницата chrome://chrome/extensions/ , хвани .CRX файла от Download лентата и го провлачи към нея. Само така ще стане.

Намерих май и по-добро, с десен бутон е: https://chrome.googl...pejifljephjabjd

Това е подобно : https://chrome.googl...lmgolijbagmdnfk

A тук и тук даже има още !

Може да пробваш и нещо от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих май и по-добро, с десен бутон е: https://chrome.googl...pejifljephjabjd

Това ми върши работа. Но сега имам проблем с отварянето (зареждането) на една от търсещите машини, линк -> http://mycroft.mozdev.org/jsreq.html/

Показва ми следното предупреждение -

Javascript must be enabled to install a search plugin

If you have installed NoScript, you will need to allow this page to run scripts.

Влезнах в настройки и там е разрешено използването на Java скрипт, не използвам блокиращи плъги за реклами и т.н. Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, отново съм аз с проблема със загряването. При току що инсталиран уиндоус 7 и драйвъри, машината постоянно си поддържа по 55-60 процеса. Също така започна да дава проблема на един друг колега, който беше писал тук - зелени/оранжеви квадрати- текстура на целия екран. Ако няма други предложения, ще приема , че проблема е в моя телевизор. Но ако някой има какво да каже...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, отново съм аз с проблема със загряването.

При току що инсталиран уиндоус 7 и драйвъри, машината постоянно си поддържа по 55-60 процеса.

Също така започна да дава проблема на един друг колега, който беше писал тук - зелени/оранжеви квадрати- текстура на целия екран.

Ако няма други предложения, ще приема , че проблема е в моя телевизор. Но ако някой има какво да каже...

Колега, темата е "Всичко за Google Chrome". Няма нищо общо питането ти с Google Chrome, така че си пусни една темичка и подробно опиши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя NFS HP2 , Battlefield2 BadCompany, CD3:MW на макс графики и нямам проблеми. Защо пък само при работа с Хром да вдига 100градуса? Щом още пиша тук, значи проблема ми е Chrome!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя NFS HP2 , Battlefield2 BadCompany, CD3:MW на макс графики и нямам проблеми. Защо пък само при работа с Хром да вдига 100градуса?

Щом още пиша тук, значи проблема ми е Chrome!

Щом знаеш, че проблема ти е Chrome, защо питаш ? Обяснихме ти вече няколко души твоята ситуация. Няма да се повтаряме по 100 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Също така започна да дава проблема на един друг колега, който беше писал тук - зелени/оранжеви квадрати- текстура на целия екран.

Ако няма други предложения, ще приема , че проблема е в моя телевизор. Но ако някой има какво да каже...

Очевидно проблема не е само в твоя телевизор защото и аз бях писал за този проблем - Цък

Решение до момента не съм намерил също и отговор защо така става, но като се има в предвид

бъговете и недостатъците, които има Хроума, мисля че не трябва да се изненадваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете няква програмка подобна на Video Download Helper, защото трябва да слагам Firefox само заради тая програма, понеже не мога да намеря подобна за този браузър, търсих в web магазина и не мога да намеря-трябва ми която може та тегли флаш клипове от всеки сайт и със всякво качество, а не само от youtube, Video Download Helper си беше перфектна, но е само за Firefox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единствения път когато ми се наложи да слагам нещо подобно на хроме ползвах тва: https://chrome.google.com/webstore/detail/lfmhcpmkbdkbgbmkjoiopeeegenkdikp хахаха най-големия ташак е че не бачка в тубата, но аз и без тва отдавна не свалям клипове не се сърдете но идеята на хром е полярно обратна на лисицата - само необходими и достатъчни условия за съществуване без излишни глупости - така че едва ли скоро ще възможностите на лисицата (или опера). ако това стане хром ще се превърне в същото като тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

единствения път когато ми се наложи да слагам нещо подобно на хроме ползвах тва: https://chrome.googl...oiopeeegenkdikp

хахаха най-големия ташак е че не бачка в тубата

Аз я пробвах тая програма, но на някои сайтове не работи и наистина е странно, че не работи на youtube, при положение, че сайта го държи гугъл

Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я пробвах тая програма, но на някои сайтове не работи и наистина е странно, че не работи на youtube, при положение, че сайта го държи гугъл

Internet Download Manager.Работи с всички браузъри безотказно!Това е доунлоад менаджер, но има страхотна функция (автоматична) за сваляне на всякакво видео от почти всички сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от вчера Хром-а води битка с vbox7 и не мога да разбера защо не се понасят..: Публикувано изображение

Никакъв шанс да зареди каквото и да било.С Опера нямам проблем!

Такаа,оказа се че ето тази малка джаджа ми прави мизерийте:

Публикувано изображение

Не знам откъде се взе, но ако не кликна на "Зареждане въпреки това" vbox7 остава в този размазан вид и не може нищо да се гледа.Този проблем го наблюдавам само с Хром, само при vbox7.Някакво решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що за абсурд? Забелязах, че под Firefox, така наречения - Knowledge Graph на Google си работи, а под Chrome - НЕ! И не само това, въобще при мен - weather, time, calculator под Chrome не бачкат, а в Firefox са налице. Единствено конвертора на валута присъства и при двата. Естествено става въпрос за .com версията на сайта! Бахти и иронията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами общо взето е на първо място за мен. После са мозила, опера и ИЕ. Изключително бърз и със страхотни адони :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Браузер Гугъл Хром!Антивирусната ми програма някой път при сърфиране в интернет ми изкарва предупреждения и ми спира достъпа до някои страници!Бих искал да попитам в такива ситуации трябва ли веднага (и винаги) да сканирам с антивирусната и втори въпрос:дали трябва да деинсталирам браузера,както и историята на посетените страници чрез него и интернет историята и характеристиките като цяло на компютъра(не само конкретния браузер и да го инсталирам наново,защото си мисля.че е увреден и по-нататъшното ми сърфиране не е безопасно или няма нужда от деинсталация?Благодаря Ви предварително за отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Браузер Гугъл Хром!Антивирусната ми програма някой път при сърфиране в интернет ми изкарва предупреждения и ми спира достъпа до някои страници!Бих искал да попитам в такива ситуации трябва ли веднага (и винаги) да сканирам с антивирусната и втори въпрос:дали трябва да деинсталирам браузера,както и историята на посетените страници чрез него и интернет историята и характеристиките като цяло на компютъра(не само конкретния браузер и да го инсталирам наново,защото си мисля.че е увреден и по-нататъшното ми сърфиране не е безопасно или няма нужда от деинсталация?Благодаря Ви предварително за отговорите!

Щом спира достъпа, предполага се че е ограничила достъпа до компютъра ти от съмнителни страници. Все пак, ако забележиш съмнително "поведение" на компютъра е хубаво да сканираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се стартира хрома не ми излизат приставките за абв пощата и още някой други.Вместо това ми излизат приставки за авг и скаип.Също така началната страница ми е сменена с тази на апликациите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...