Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Когато влизам в Гугъл Хром, постоянно ми се явява друга операционна система-"Май старт.инкредибар, много е досадно.И бавно и не го искам . Как да се отърва от тези досадници? П.П. Нали не се сърдите , че ги изписвам на кирилица. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато влизам в Гугъл Хром, постоянно ми се явява друга операционна система-"Май старт.инкредибар, много е досадно.И бавно и не го искам . Как да се отърва от тези досадници? П.П. Нали не се сърдите , че ги изписвам на кирилица. :huh:

Леле,много операционни системи има тоя Хром!Ползвай програмата ADW cleaner !

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, нищо не се разбра, Google e браузер, а операционна система е друго, пример за такава е Windows XP, Windows 7 и т.н Опитай се да обясниш какво точно се случва като влезеш в Google или дай снимка най-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Изтеглете и стартирайте програмата AdwCleaner (by Xplode).

• Затворете всички стартирани програми и браузъри
  • Кликнете два пъти върху adwcleaner.exe за да стартирате инструмента.
  • Този път маркирайте Delete
  • Вашият компютър ще се рестартира автоматично. Текстовия файл ще се отвори след рестарта.
  • Моля, да публикувате съдържанието на този лог в отговора си
  • Можете да намерите лога,който автоматично се запомня тук C:AdwCleaner[s1].txt.

Публикувано изображение Моля изтеглете Junkware Removal Tool на вашия десктоп.

• Спрете временно работата на защитните програми.
  • Стартирайте инструмента JRT.exe
  • Ще се отвори ДОС прозорец. Натиснете което и да е копче от клавиатурата.
  • Затворете излишните приложения и всички браузъри и изчакайте проверката да завърши.
  • Ще се появи лог файл (който можете да намерите и ръчно на десктопа с името JRT.txt).
  • Моля копирайте съдържанието на лог файла в следващия си пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Леле,много операционни системи има тоя Хром!Ползвай програмата ADW cleaner !

Срам , не срам, признавам-въпроса ми беше тъп. Хора, аз съм обикновен потребител,случайно попаднал при вас, малко нещо за мен сте компютърни факири..Добре,надявам се по- ясно да задам въпроса си. Влизам в "Google Hrome" браузъра и ми се появява "MayStart by.Incredibar.com." Не искам да ми се появява, досадно е, бавно е. А бе, ужасно е. Как да се отърва от това? Месеци наред ползвах "Google Hrome" без проблеми. Какво стана?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Срам , не срам, признавам-въпроса ми беше тъп. Хора, аз съм обикновен потребител,случайно попаднал при вас, малко нещо за мен сте компютърни факири..Добре,надявам се по- ясно да задам въпроса си. Влизам в "Google Hrome" браузъра и ми се появява "MayStart by.Incredibar.com." Не искам да ми се появява, досадно е, бавно е. А бе, ужасно е. Как да се отърва от това? Месеци наред ползвах "Google Hrome" без проблеми. Какво стана?!

Защо не следваш инструкциите на колегата B-boy?!?! Той ще ти помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не ти пука , няма място за срам просто отиди в настройките на Хроме и смени първоначалната си страница при стартиране и активирай home page - buton ( къщичката ) да ти се показва постоянно и му задай например www.google.bg .

post-66192-0-39164100-1355864236_thumb.ppost-66192-0-53691300-1355864250_thumb.p  

Ако не ти помогне предния ми пост. Контрол панел- add remove programs, uninstall Chrome и си го инстални наново, нямаш кахър.

Редактирано от batvalyo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Искам да знам има ли начин, сайтовете, които ползвам за речници-търсачки в Mozilla-та,

от падащото меню горе в дясно на малкото поленце за търсене с по подразбиране-Google,

да ги вкарам и в Chromе-а и да си ги ползвам?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно да, само смяната е по-неудобна - налага се всеки път когато искате да смените търсещата машина да влизате в настройките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер. Някои може ли да ми обясни защо става това? Давам пример.. влизам в Калдата пиша нали име,парова,влизам на секундата, а като дам ''форуми'' зарежда близо минута ?? Замунда и тя така .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С друг браузър пробай.Ако там е добре,си поднови версията на Гъгъл хром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Реших да сменя браузъра, минах от Firefox на Google Chrome, и искам да попитам, може ли в Chrome да се настрой да не помни историята, че това ме дразни. Знам, че има режим "инкогнито", които не помни историята, но искам да го направя да си е така постоянно, а не като стартирам браузъра всеки път да трябва да избирам режима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Здравейте,

Реших да сменя браузъра, минах от Firefox на Google Chrome, и искам да попитам, може ли в Chrome да се настрой да не помни историята, че това ме дразни. Знам, че има режим "инкогнито", които не помни историята, но искам да го направя да си е така постоянно, а не като стартирам браузъра всеки път да трябва да избирам режима.

Влизате в настройки. Най отдолу има разширени настройки. Избирате тях и погледнете какво се появява на двете снимки подолу:

Слагате отметката на "история"

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Влизате в настройки. Най отдолу има разширени настройки. избирате тях и погледнете какво се появява на двете снимки подолу:

Махате отметката на "история"

Това, което ми показваш е как да си изчистя историята до момента... а не как да настроя да не я помни. ;)

И още един въпрос защо, когато отворя Chrome в Task Manager-а има 4 процеса chrome.exe, като съм отворил един път Chrome?

post-300107-0-20467900-1356652417_thumb.

Редактирано от smehurko1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това, което ми показваш е как да си изчистя историята до момента... а не как да настроя да не я помни. ;)

И още един въпрос защо, когато отворя Chrome в Task Manager-а има 4 процеса chrome.exe, като съм отворил един път Chrome?

Постави си следният плъгин:

http://prikachi.com/images.php?images/693/5664693Q.jpg

Погледни колко неща върши, след като затвориш браузъра.На първа линия е да изтрие историята.

А защо ти се отварят няколко процеса. Това зависи какво се стартира със браузъра. За да ти стане по ясно, след като отвориш хрома влез горе във дясно при трите чертички, избери инструменти, и след това диспечер на управление. Виж какво се зарежда.

ПП: Забравих да спомена, че за да чисти история и другите работи, тази страница трябва да е настроена така:

http://prikachi.com/images.php?images/698/5664698X.jpg

Трябва да се махнат всички, или тези които те интересуват, отметки.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Chrome от време на време като пусна някое клипче от youtube или vbox започва да пръщи като пусна друг браузър няма проблем от какво може да е това дали не ми е малко рамта Windowsa ми е пресен няма глупости по него и на един приятел по същия начин като се получава да не би нещо Chrome да е бъгнат ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам проблем с Chrome от време на време като пусна някое клипче от youtube или vbox започва да пръщи като пусна друг браузър няма проблем от какво може да е това дали не ми е малко рамта

Windowsa ми е пресен няма глупости по него и на един приятел по същия начин като се получава да не би нещо Chrome да е бъгнат ?

Пробвай по следният начин дали няма да се оправи:

Отвори Chrome. Горе във адресната лента, напиши chrome://plugins .Можеш да го копираш и поставиш. На следващата страница, натисни горе във дясно на плюсчето срещу Подробности.

Трябва да изглежда така:

http://prikachi.com/images.php?images/377/5669377U.jpg

Натисни да се деактивира 1.Той ще се оцвети във синьо.Рестартирай браузъра и пробвай със някой клип.

Това което деактивира, винаги можеш да се върнеш и да си го активираш. Но ако така ти работи добре, остави го така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам конфликт между Chrome i Shockwave Flash. Деактивирах вградената във Chrome версия, но промяна няма. Продължава да ми забива всеки път като отворя Youtube. Ще бъда благодарен, ако някой може да помогне, понеже Chrome ми харесва, но този проблем е много досаден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, имам конфликт между Chrome i Shockwave Flash. Деактивирах вградената във Chrome версия, но промяна няма. Продължава да ми забива всеки път като отворя Youtube. Ще бъда благодарен, ако някой може да помогне, понеже Chrome ми харесва, но този проблем е много досаден.

Тук трябва да направя малко доуточнение. Та съветите които съм дал по горе, са за тези които имат проблем със хрома и нямат проблем във същото време със другите браузъри. Разликата е че хрома си има негов собствен флаш плеар, който ползва. А другите браузъри използват системният плеар. При този начин само му се оказва на хрома и той да използва системният флаш. Но ако и при системният флаш има проблем, то причината вече може и да е във слабите характеристики на машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...