Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Когато се стартира хрома не ми излизат приставките за абв пощата и още някой други.Вместо това ми излизат приставки за авг и скаип.Също така началната страница ми е сменена с тази на апликациите

Ще можеш ли да направиш шот със който да обясниш какво точно искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ползвам Ubuntu 10.04 и освен Chrome имам, и Opera, и FF. Основния браузер ми е Хрома. В никой от тях не ми работи скрола, т.е. като натисна колелцето на мишката като ляв/десен бутон, не ми се появяват стрелкичките на екрана за по-бързо прелистване на страницата. Като искам да видя края на страницата трябва да натисна клавиша End. Вече ми омръзна. Гледах настройки в Хрома, но никъде не видях за скролирането. Дайте някакво предложение! В Операта сложих един аддон и почти стана работата, но Хрома не ще! Къде, кое трябва да пипна? Мишката ми си е здрава и работеща - Logitech M100 на около 2 години! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте ! От скоро време незнайно защо след като си пусна Chrome първото което наблюдавам е първата отворена страница се отваря в продължение на 8-10 секунди ... което никога преди това не е ставало .. при отваряне на страница забива изключително много ... пускане на клип от Ytube и др .. на 30-40 секунди от клипа го имам този проблем отново забива ... тествах с IE е няма го този проблем.. ако може да ми кажете как да разреша проблема ... Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте флаш плеъра, и сложете по-стара версия. А машината на колко годинки е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си версията на chrome. Ако е по-стара - направи един ъпдейт и дай рапорт за ситуацията.

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
няма отново инсталирам всичко си правя ..... незнам какво става... 1 седмица бях на почивка.. компютъра изключен , прибирам се пускам и започна тва нещо .. сега отново слагам и пак е така ..а кое ще ми препоръчате Опера или Мозила ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете са на един хал общо взето, но Операта може много повече неща, които Мозилата ги може с добавяне на разширения (добавки). Въпрос на вкус. Имам наблюдение, че мозилата от край време си е гладна за рам памет, но не знам как е в последните 5-6 версии. Аз си седя на Опера от версия 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай го .Изчисти всичко свързано с него в C ,ако се налага и ръчно, след това го инсталирай на чисто . До колкото съм запознат ,хрома няма нужда от флаш плеър ,той си е вграден .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а кое ще ми препоръчате Опера или Мозила ?

И двата браузъра съм ползвал, и от двата съм доволен. Всеки сам решава кой да ползва. :)

ПП: Въпрос на избор е.

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...а кое ще ми препоръчате Опера или Мозила ?

Операта от време оно се мъчи на 1-2% пазарен дял. Препоръчвам Лисицата

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера инсталирах програма за изображения Pixer...не помня цялото име,Пробвах я и не ми хареса и я деинсталирах от деинсталиране на програми.Реших да вляза в Хрома и ми се появи този надпис.Оказа се че при всяко отваряне не ми зарежда веднага Хрома а първо надписа и като дам ОК или затворя прозореца тогава се зарежда Гугъл.Вътре пък в настройките където е управление на търсачките спря да ми дава да си избирам търсачка.Която и да избера не става-все си остава само на една като фиксирана и единствена.Рестартирах лаптопа,деинсталирах Хрома и пак го инсталирах и нищо не става.

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера инсталирах програма за изображения Pixer...не помня цялото име,Пробвах я и не ми хареса и я деинсталирах от деинсталиране на програми.Реших да вляза в Хрома и ми се появи този надпис.Оказа се че при всяко отваряне не ми зарежда веднага Хрома а първо надписа и като дам ОК или затворя прозореца тогава се зарежда Гугъл.Вътре пък в настройките където е управление на търсачките спря да ми дава да си избирам търсачка.Която и да избера не става-все си остава само на една като фиксирана и единствена.

Ще попитам: Кой надпис се появи?

Можеш да направиш няколко снимки, за да ни помогнеш. Ще ни е по лесно ако видим проблема ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавих ги в предния пост.И в профила си влизах и излизах 10 пъти и нищо не се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което си показал, ми прилича на : Програмата, която си бил инсталирал, се е вмъкнала във хрома и си е направила нейни настройки. След като си я премахнал някой трябва да възвърне старите настройки. Във случая това си ти. Кликни горе във дясно на гаечният ключ. Избери настройки. Маркирай / Отваряне на конкретна страница или набор от страници /. Кликни на синьото, където пише /Задаване на страница/.Вътре трябва да има само един ред. Например: https://www.google.bg/. Пробвай и ако не съм те разбрал правилно; Пиши пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямя дя ти навреди да сканираш за гадинки със SAS и MBAM. На твое място бих премахнал Google Chrome и бих си сложил Chromium а разните там настройки и отметки не е проблем да сихронизираш. Това при положение , че нямяш вируси или конфликт на програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе в дясно при ключа с инструментите ми се появява червено квадратче с удивителна-проблем при синхронизирането.Излизам от профила-влизам и нищо.В настройките най отгоре на първия ред където е синхронизирането-правя го и пак нищо.Ако вляза през Интернет Експлолера не ми дава грешката и Хрома се зарежда без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе в дясно при ключа с инструментите ми се появява червено квадратче с удивителна-проблем при синхронизирането.Излизам от профила-влизам и нищо.В настройките най отгоре на първия ред където е синхронизирането-правя го и пак нищо.Ако вляза през Интернет Експлолера не ми дава грешката и Хрома се зарежда без проблем.

Аз за друго във момента не се сещам. Но ако беше на моя комп, щях да деинсталирам хрома. Щях задължително да изтрия всичко свързано със хрома от Appdata.И щях да си изтегля наново хрома и да си го инсталирам от тук:

https://www.google.com/intl/bg/chrome/browser/eula.html?system=true&standalone=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с Гугъла като страница не се оправя.Защо и машините за търсене ми са блокирани?Дава ми десетина за да си избера и като маркирам някоя тя не се зарежда а само една и съща остава-старата.Защо през Експлолера нямам проблеми с Хрома?Този Chromium по добър ли е от Хрома?Има ли търсачки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с Гугъла като страница не се оправя.Защо и машините за търсене ми са блокирани?Дава ми десетина за да си избера и като маркирам някоя тя не се зарежда а само една и съща остава-старата.Защо през Експлолера нямам проблеми с Хрома?Този Chromium по добър ли е от Хрома?Има ли търсачки?

За всеки случай, мини от тук:

http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%B5%D0%B3%D0%B0/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Може ли Google Chrome да остава постоянно отворен?Да се сложи например икона в уведомителната лента. И ако може, как става? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под постояно отворен .За да го сложиш в лентата на задачите , клкаш с десен бутон на иконата и в отворилото се меню ,кликаш на ( закачи към лентата на задачите )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така става но за лявата част на лентата.Аз искам иконката да е от дясно, при часовника.ОС е ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...