Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Изчисти си временните файлове и бисквитките.

Инсталирай

ПП: Опитай да инсталираш Chrome на ново http://www.google.bg...x=homepagepromo

Хром го инсталирах наново. Същото е. Ще видя с плеъра сега да опитам да се справя. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да изтриеш временните файлове с Ccleaner, като на отметките за Google Chrome не трябва да има на "запазени пароли".

ПП: Виж настройките на FlashPlayer-a от иконата в контролния панел, дали не е забранено да кешира информация на компютъра!

И когато е пуснат клип, десен бутон в/у видеото настройки на FlashPlayer и увеличи размера за кеширане.

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Въпросът ми не е за тук, но моля за помощ. Как да попитам във форума за проблем с гледането на видео с Гугъл Хром? Благодаря и извинявайте. Нов съм.

Виж това дали ще ти помогне, ако не - пиши в същата тема пак

http://www.kaldata.com/forums/topic/193743-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bc-%d1%81-%d0%b3%d0%bb%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d1%81-%d0%b3%d1%83%d0%b3%d1%8a%d0%bb-%d1%85%d1%80%d0%be%d0%bc/page__p__2223624__hl__+google%20+chrome__fromsearch__1#entry2223624

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С другите браузъри няма проблем.

Най-лесно е да изтриеш временните файлове с Ccleaner, като на отметките за Google Chrome не трябва да има на "запазени пароли".

ПП: Виж настройките на FlashPlayer-a от иконата в контролния панел, дали не е забранено да кешира информация на компютъра!

И когато е пуснат клип, десен бутон в/у видеото настройки на FlashPlayer и увеличи размера за кеширане.

Почистих с клийнъра, свалих наново Хрома, инсталнах Шокуейва... Пооправи се малко. Ютюб вече върви що годе добре. Но В-бокса пак е същия кошмар. Сега ще опитам това с настройките на плеъра. Мерси.

П.П. В Контролния панел има само икони на Flash Player 11 AktiveX и Flash Player 11 Plugin. Има само опции за деинсталирането им. При пуснато видео във Вбокса опитах да променя настройките, но не видях къде се увеличава размера за кеширане. Без особен ефект. Но нека не бъда повече досаден. Благодаря за помощта :)

Редактирано от atlant888 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти достига скоростта на интернет.Ако си с включен уторент или друго приложение което използва ресурсите на интернет,а ги има доста в всяка система става така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти достига скоростта на интернет.Ако си с включен уторент или друго приложение което използва ресурсите на интернет,а ги има доста в всяка система става така.

Не, приятел. Скоростта ми е добра. С другите браузъри няма ядове. Всяко видео върви супер. Само с Хром, дето съм му свикнал нещо стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам защо е така но е малко мястото тук за обяснение.Сигурен съм че имаш инсталиран в системата Интернет експлорер....от там основно идват всички пречки в другите браузъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това дали ще ти помогне, ако не - пиши в същата тема пак

http://www.kaldata.c..._1#entry2223624

Мда, темата я пуснах аз. Опитаха се да ми помогнат, но нямам пълен успех засега. Вбокса не върви като хората. Свалих нов Хром, Шокуейв плеър, изчистих бисквитки...Ютюб върви добре, но В- бокса накъсва пак. Мисля, че Флаш плеъра е проблемът, дето ме мъчи. И това стана изведнъж отпреди 10-на дни. Не мога да го деинсталирам от контрол панела. Всъщност що ви занимавам с моите щуротии? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам защо е така но е малко мястото тук за обяснение.Сигурен съм че имаш инсталиран в системата Интернет експлорер....от там основно идват всички пречки в другите браузъри.

Така е. Скоро преинсталирах стария боец и му сложих Уин7, а с него и ИЕ. Като се замисля, от тогава горе-долу започнаха проблемите с Вбокса през Хром. Всичко друго на Хром-а си бачка перфектно и съм свикнал с него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е. Скоро преинсталирах стария боец и му сложих Уин7, а с него и ИЕ. Като се замисля, от тогава горе-долу започнаха проблемите с Вбокса през Хром. Всичко друго на Хром-а си бачка перфектно и съм свикнал с него...

Хром използвам и аз от много години и съм доволен от него,но когато оставя в системата си и конкурентния браузър,който е на фирмата на Уиндоуса,дори и да не е по подразбиране започва конкуренция между тях.Познай кой ще я спечели....Затова си го деинсталирам и забранявам освен това като функция от панела за премахване на програми.Тогава дори със слабия ми безжичен интернет не ми засича никога.С него теста за скороста ми е 3мб на сваляне и 0,6 качване,а защо ли без него е 10мб, на 1мб !Къде ли ми изтича скоростта или може би ми се ограничава...!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хром използвам и аз от много години и съм доволен от него,но когато оставя в системата си и конкурентния браузър,който е на фирмата на Уиндоуса,дори и да не е по подразбиране започва конкуренция между тях.Познай кой ще я спечели....Затова си го деинсталирам и забранявам освен това като функция от панела за премахване на програми.Тогава дори със слабия ми безжичен интернет не ми засича никога.С него теста за скороста ми е 3мб на сваляне и 0,6 качване,а защо ли без него е 10мб, на 1мб !Къде ли ми изтича скоростта или може би ми се ограничава...!

Хмм, това на мен ми звучи като да имаш две коли в гаража и едната да ти пречи докато караш другата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Митак по тая логика аз трябва въобще да нямам интернет,с тия 11 браузъра който са ми на компютъра...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митак по тая логика аз трябва въобще да нямам интернет,с тия 11 браузъра който са ми на компютъра...

Публикувано изображение

Ако можеше да дойдеш при мен в Испания да ти пусна интернет с безжичната мрежичка тук,никой от тези нямаше да отвори страница за по бързо от 5 секунди.А за видео трябва да забравиш тук или да го гледаш на части с паузи от минута между тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеше да дойдеш при мен в Испания да ти пусна интернет с безжичната мрежичка тук,никой от тези нямаше да отвори страница за по бързо от 5 секунди.А за видео трябва да забравиш тук или да го гледаш на части с паузи от минута между тях!

И това какво общо има с направеното от твърдение, че IE пречи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това какво общо има с направеното от твърдение, че IE пречи?

Мисълта ми беше,който е с безжична мрежа и по слабичък интернет,като мен търси и най малката пречка за да вдигне скорост на нета.Аз съм само с Гъгъл хром и Моция и така ми отваря сайтовете в момента на кликването,без да чакам повече от половин секунда,а иначе се чака доста.Гледам и клипове до 480Р без да прекъсва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хромът има сериозен проблем с youtube. При мен забива на два компютъра, а както се вижда не е само при мен

Забавното е и , че при firefox го има този проблем ,който явно е от тъпия флаш плеър и новия дизайн на youtube.

Иначе може да пробваш следното - отиваш долу в страницата на youtube - try something new - HTML5 video, цъкаш на try it out и след това на join the HTML5 Trial.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си тема за Хроум, обаче не ми хареса и реших да я махна. Рових и с Хрома, обаче никъде не виждам, откъде да я деинсталирам. Сигурно е нещо просто, ама не мога да я разкарам. Някой сеща ли се, как да стане това ? Не е разширение, а тема, а и браузъра и без това ми казва, че нямам разширения. Темата я изтеглих от опцията на Хроум за избор на разширения и теми. Докато свалях темата видях, че е голяма около 5 мб, но къде се сваля това нещо, няма го в папка Downloads на Хрома ?

Редактирано от tulski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си тема за Хроум, обаче не ми хареса и реших да я махна. Рових и с Хрома, обаче никъде не виждам, откъде да я деинсталирам. Сигурно е нещо просто, ама не мога да я разкарам. Някой сеща ли се, как да стане това ? Не е разширение, а тема, а и браузъра и без това ми казва, че нямам разширения. Темата я изтеглих от опцията на Хроум за избор на разширения и теми. Докато свалях темата видях, че е голяма около 5 мб, но къде се сваля това нещо, няма го в папка Downloads на Хрома ?

Цъкаш на гайчения ключ -> настройки -> лични неща -> най-отдолу има опция Теми и избираш "Възстановяване на темата по подразбиране". Това е ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, marto92 оправи се работата. Ама съм любопитен темата дето я свалих, тия 5 мб къде отиват, да не вземе да ми бави браузъра ? Връщането на темата по подразбиране, деинсталира ли предишната тема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, marto92 оправи се работата. Ама съм любопитен темата дето я свалих, тия 5 мб къде отиват, да не вземе да ми бави браузъра ? Връщането на темата по подразбиране, деинсталира ли предишната тема ?

Няма да ти бави браузъра, избора на тема "по подразбиране" премахва старата, лично аз не я намирам старата никъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска изскочи един проблем. Трябваше да синхронизирам отново Хрома и влезнах в профила си и ми излезна passphrase да въведа. Често я забравях тази парола но все пак се сетих каква беше и я въведох но нищо не стана. Въведох всички възможни пароли и отново ми искаше. И сега не знам как да я ресетна. Влезнах в Google Dashboard защото пишеше че ако спра синхронизацията и изтрия синхронизацията с Хром щяло да се ресетне но отново не стана. И случайно намерих в някакъв форум където на 2-3 пъти посочиха че за да се ресетне Passphrase-ата трябва да преинсталирам Хром. Но сега ако го направя ще ми се изтрият всички пароли, приложения, история и отметки защото съм изтрил синхронизацията от профила а имам над 90 пароли и толкова отметки които са подредени, също и 30 приложения. Няма ли някакъв друг вариант какво да направя? Не искам да изгубя всичко заради тази парола дето не иска да се въведе. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм регистрирал профил в Google chromе и пак ми помни всички пароли!Разликата е че само не ми дава да си сложа фон,който и без това не ми е нужен.Браузъра си работи по бързо така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...