Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели на мен също ми харесва този браузър Google Chrome но при мен се получава един ОГРОМЕН проблем със мащаба...... 100% е малко а 120% е много а няма средно положение и не знам какво да правя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели на мен също ми харесва този браузър Google Chrome но при мен се получава един ОГРОМЕН проблем със мащаба...... 100% е малко а 120% е много а няма средно положение и не знам какво да правя.....

В интерес на истината не си първия човек от който чувам това. Само при Google Chrome ли е така? При другите браузъри как е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината не си първия човек от който чувам това. Само при Google Chrome ли е така? При другите браузъри как е?

Не и при Опера е тай само със Firefox i IE9с който съм в момента нещата са добре :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да го спра да не помни историята за сърфирането ? С най-новата версия съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да го спра да не помни историята за сърфирането ? С най-новата версия съм.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=WM35x1e8NxI&feature=youtu.be

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам впредвид да не я запомня.Като сърфирам известно време и после излеза и пак влеза да не е запомнило нищо.Както може при мозилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи какво имате предвид браузърът поддържа Incognito режим в които не помни нищо (или поне така е на теория :) ) но стандартно в браузърът не съществува функционалност в стандартен режим да не се помни историята

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предварително казвам,че не ползвам този браузер,но виж тази добавка https://chrome.google.com/webstore/detail/ljamgkbcojbnmcaonjokopmcblmmpfch?hc=search&hcp=main

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows XP sp3 Google Chrome Не ми отваря някои страници.. например avg сайта на Microsoft .. Някой знае ли от какво може да бъде?Днес си преинстал компа, преди влизах на всякъде без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сега! Google Chrome не можа да намери free.avg.com

Опитайте да заредите отново: free.­avg.­com/­us-­en/­homepage Ето това излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам проблем с гугъл хром не иска да се стартира кликам в/у иконката и нищо.Опитвам се да го деинсталирам и това не се получава.Компютърът е асер под уйндолс 7.Някой има ли идея какво се случва?Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти значи проблема е в фейсбук приложенията като CityVille, фермата и подобните... Забиват ми зверски докато играя и то е постоянно направо не може да се играе, пробвах и с лисицата същото положение. При Сафари почти не забива и ако забие е рядко. Има ли начин да го оправя, че с хрома съм си от дълго време ама ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Търся добавка за сваляне на видео от сайтове като Youtube, Vbox.. и т.н. Свалих някакви FlashVideoDownloader & Youtube download, но нещо не сработват. Та, ако някой има някаква изпитана добавка ще съм благодарен да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета става ли по някакъв начин да искарам стрелката в адресната лента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да направя, така че да не ми запаметява имена или това което съм търсил ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Merry chrishmash Публикувано изображение

Имам проблем с Chrome и по-специално с неговите разширения от Уеб магазина. Chrome e изтеглен от официалния сайт и би трябвало да е от последните версии. Което и разширение да избера, след като му дам добави, бутонът стои със статус “Проверява се“ и не се инсталира. С Win 7 ultimate SP1 64bit съм. Някой има ли идея от какво може да е?

Весели празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Когато се отваря сайт на чужд език излиза едно меню, което дава възможност съдържанието да се преведе на езика по подразбиране /български/. Преди време по погрешка бях задал да не ми превежда никога от италиански. Сега търся вариант да си възстановя тази възможност, но не успявам по никакъв начин.

Моля за съвет!

undefined

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,стартовата ми страница на Chrome е подменена с http://search.babylon.com/home искам да попитам какво да направя,има ли опастност за системата или просто от настройки да си върна предишната стартова страница,нужно ли е сканиране с антивирусна или други...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте,стартовата ми страница на Chrome е подменена с http://search.babylon.com/home искам да попитам какво да направя,има ли опастност за системата или просто от настройки да си върна предишната стартова страница,нужно ли е сканиране с антивирусна или други...

Просто си инсталирал програма и не си отметнал да не ти се инсталира тулбара на тази програма: http://www.babylon.com/

Напоследък доста често го има в различните програми!

Просто го деинсталирай и това е!

Случва се когато инсталираш нещо от

CNET !

http://www.ghacks.net/2011/08/17/the-cnet-download-com-installer/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да отварям файл, без да го сейфам на компа? Например торент или някво клипче, постоянно ми излиза, че тряя да го сейфам и тогава да го отворя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да отвориш нещо, ти първо го сваляш. При повечето браузъри, това се случва в Temp (уж) временна папка, но съм забелязал, че някои файлове не се изтриват след като съм ги използвал. За мен при Хром това е предимство, виждаш къде ти се е запаметил торент файлът и го триеш, след като повече не ти трябва. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време пуснаха функцията където докато пишеш нещо и то се зарежда веднага (динамично търсене). Със сайтовете беше по същият начин, докато пиша Phonearena.com той се зарежда веднага например. Но сега забелязах (понеже бях в чужбина за 2-3 седмици) и видях че като въвеждам сайт в лентата, той не се зарежда автоматично. Бях свикнал с тази опция и сега ми е кофти. Търсех в настройките но нищо не намирам, но търсенето в Гугъл през лентата ми зарежда автоматично както преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...