Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://store.picbg.n...ea95b86dc34.jpg

Не знам как да опиша проблема.. изкарва ми го много често ,а както се вижда е отворен само един фейс.. Преди не ми правеше такива мизерии .. Това е Google Chrome Portable версия ,но не вярвам да е от това.. все пак някакви предложения как да го оправя ?

Предполагам,че това става и с други сайтове или... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам,че това става и с други сайтове или... ?

Не съм забелязал да ми прави така на други сайтове.. само на фб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на стандартната версия (която се инсталира имам предвид) не ти забива страницата на Facebook е много вероятно да е от това. Пробвай, от опит глава не боли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://store.picbg.n...ea95b86dc34.jpg

Не знам как да опиша проблема.. изкарва ми го много често ,а както се вижда е отворен само един фейс.. Преди не ми правеше такива мизерии .. Това е Google Chrome Portable версия ,но не вярвам да е от това.. все пак някакви предложения как да го оправя ?

Истеглете това http://software.addpcs.com/tfc/index.php ако ви поиска джава инсталирайте почистете с програмата и дано да се управи

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам питане по един въпрос. В някои сайтове, като кликнеш върху изображение и поискаш да го запазиш, цъкането с десния бутон на мишката не работи. Предполагам, че такива са настройките на сайта, за да не могат да копират изображения. Всъщност това не важи само за Хрома, ами и Експлоръра не ще, ама рекох да не отварям тема и питам тука. Има ли някакъв чалъм да се заобиколи това ? В момента не се сещам за конкретен сайт. Последно преди няколко дни познат ми даде линк към някакъв музикален сайт и поисках да запазя обложки на албуми, и не стана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

print screen ровене из кашето и евентуално друг източник на обложките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

print screen

ровене из кашето

и евентуално друг източник на обложките

Както е казал колегата за PrintScreen с малко допълнение.

Правиш си снимка на екрана, изрязваш обложката (за конкретния случай).

Отваряш Google Images, ъплоудваш изрязаната снимка.

Сваляш си обложката с по-добро качество от скрийна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Ползвах лисицата известно време, но след последните 1-2 ъпдейта преминах на Chrome. С Firefox използвах FlashGot и Free Download Manager, но след като инсталирах Chrome, разбрах, че FDM по никакъв начин не се интегрира в браузъра. Търсих из интернет и най-доброто, което намерих беше Download Accelerator Manager, но първо, че и той не се интегрира напълно и второ, че самата програма просто не става, или аз не знам как да работя с нея. Трябва при всяко изтегляне да добавям типа на файла към името, иначе като го изтегля не се отваря и др. такива дразнещи неща. Та въпроса ми е - кой безплатен download manager бихте ми препоръчали за Google Chrome? Искам като тръгна да свалям нещо, manager-a директно да го прихваща. Възможно ли е това? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Download Master

Може ли да ми дадеш линк към програмата на английски език, понеже успях да я намеря само на руски, а за съжаление той не ми е от силните и изобщо не мога да се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж този трябва да е на английски:

http://chrome-plugin...ownload-master/

Благодаря, но и това е на руски. Открих как се сменя езика в самата програма, но има само руски, украински, езика на Беларус(не знаех, че си имат собствен) и полски(или нещо такова). Май я няма на английски програмата :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В безплатния вариант на download master няма английски език. Доколкото зная го има в платения. Това е само като пояснение - аз не използвам Chrome и за съжаление не мога да Ви насоча към download manager за него, който лично да съм пробвал. Все пак можете да проверите дали в тази категория няма някой, който да Ви устройва: http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=cat&id=38

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите, IDA ще е. То всъщност IDA е Download Master на английски, с малко променена цветова гама на интерфейса. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, друг проблем обаче ме преследва от известно време.

Имам няколко регистрации в сайта на М-Тел и проблема е там, че уж Chrome ми запазва паролите, а когато кликна върху прозорчето за логване не ми излиза нищо. Тоест трябва всеки път да си пиша името и паролата, което адски ме дразни.

По други сайтове проблема отсъства.

Погледах в запазените пароли от менюто и там си фигурират, тези от М-Тел. Изтрих ги и сега въобще не ми и излиза и лентата, която ме пита дали искам да запази паролата за сайта.

И аз имах същия проблем с паролите. След едночасово търсене намерих решение в един сайт. Има сайтове които имат autocomplete=off flag и затова хром-а не пита да запомни ли паролата. Решението е с добавяне на разширението за Google Chrome -> Autocomplete=on, който включва autocomplete=on

https://chrome.googl...ggklcfmgbnbabhh

Редактирано от Malef (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от много време като си преинсталирам компютъра(и да не съм го преинсталирал) като пусна най високата резолуция на клип във youtube(1080p) и сече не много но сече а във всички други браузъри ми вървят перфектно на най високата резолуция 1080p без никакви проблеми и процесора се твари едвам на 30% а видеото на 7/8% има една опция във youtube като кликна дясното копче на мишката на клипа има опция Hardware aceleration пусната е и пак сече САМО на 1080p на 720p върви перфектно от какво може да е :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опиши си конфигурацията като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от конфигурацията казвам отново при всички други браузъри го нямам този проблем само при google chrome бях със 5 GB DDR2 на 1090Mhz работи но махнах единия гигабайт за да работи по бързо паметта(dual channel) видеото е Nvidia G-force 9600GT GDDR3 256 bits процесора е Amd 6000+ на 3.3Ghz HDD 400GB дъното е Asus m2n-sli

Редактирано от ivan3618 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откакто инсталира последната версия ли се получава това или по-назад?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от много време като си преинсталирам компютъра(и да не съм го преинсталирал) като пусна най високата резолуция на клип във youtube(1080p) и сече не много но сече а във всички други браузъри ми вървят перфектно на най високата резолуция 1080p без никакви проблеми и процесора се твари едвам на 30% а видеото на 7/8% има една опция във youtube като кликна дясното копче на мишката на клипа има опция Hardware aceleration пусната е и пак сече САМО на 1080p на 720p върви перфектно от какво може да е :beer:

30% натовареност - това е много, бе! Моят процесор се качва на толкова само при BlueRay филми, а за флаш клипове, независимо от резолюцията им, не качва повече от 4%.

Пробвай да си инсталираш някоя по-нова версия на флаш плеъра специално за Мухъл Погром - влизаш в сайта на адобе, цъкаш на флаш плеъра и си избираш версия за Мозила и други браузъри. Неотдавна си инсталирах бета версия на флаш плеър за Мозила и други браузъри и се държеше доста по-стабилно от предишните официални релийзи. Само че не мога да си спомня бетата кой номер версия беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30% натовареност - това е много, бе! Моят процесор се качва на толкова само при BlueRay филми, а за флаш клипове, независимо от резолюцията им, не качва повече от 4%.

Пробвай да си инсталираш някоя по-нова версия на флаш плеъра специално за Мухъл Погром - влизаш в сайта на адобе, цъкаш на флаш плеъра и си избираш версия за Мозила и други браузъри. Неотдавна си инсталирах бета версия на флаш плеър за Мозила и други браузъри и се държеше доста по-стабилно от предишните официални релийзи. Само че не мога да си спомня бетата кой номер версия беше.

Грешка не 30 това беше образно сега проверих на 1920 се товари на 19%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, може ли да попитам, защо в последно време изобщо не мога да обновя версията на Google Chrome. На какво би могло да се дължи това? Преди пак го имах този проблем, но се оправи от само себе си... Ама сега доста време мина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, може ли да попитам, защо в последно време изобщо не мога да обновя версията на Google Chrome. На какво би могло да се дължи това? Преди пак го имах този проблем, но се оправи от само себе си... Ама сега доста време мина...

Тя би трябвало да се обновява автоматично? Като цъкнеш на гаечния клуч на браузера и отидеш на Всичко за Google Chrome  какво ти изписва??Аз съм имал проблеми с обновяването когато съм инсталирал  Chrome  от тракери или от тук kaldata.com ,а когато си го дърпам от официалния сайт няма проблеми! https://www.google.com/chrome/index.html?hl=bg&brand=CHMB&utm_campaign=bg&utm_source=bg-ha-emea-bg-sk&utm_medium=ha

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го изтеглиш от официалния сайт проблема изчезва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...