Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Като го изтеглиш от официалния сайт проблема изчезва.

Изтеглих го от официалния сайт и проблема изчезна :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Google Chrome е най - добрият . Ползвам го вече 2 години и съм доволен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като обнових с най-новата версия на браузъра.... Както си стоя във Facebook и страницата ми замръзва, не мога да направя нищо. Ако дам рефлеш си върти постоянно и нищо. Преди съм нямал такива проблеми... :no-no: Някой знае ли дали е от версията, ако е така веднага връщам на по-стара... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мне, фейсбук просто вече е твърде тежък а и флаша допълнително усложнява ситуацията а качеството на изработка на мухъл хром няма много общо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като обнових с най-новата версия на браузъра.... Както си стоя във Facebook и страницата ми замръзва, не мога да направя нищо. Ако дам рефлеш си върти постоянно и нищо. Преди съм нямал такива проблеми... :no-no: Някой знае ли дали е от версията, ако е така веднага връщам на по-стара... :(

При мен нещата седят по същия начин относно Facebook. Предполагам ще го коригират в следващите версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам основно хром, но днес като кликнах върху иконата не се отвори, а ми показа прозорец с грешката, че някакъв .dll файл липсва или е увреден и трябва да деинсталирам и инсталирам наново хром.Това и направих- деинсталирах го успешно, но когато се пробвах да го изтегля и инсталирам отново(от google.com/chrome) само започна да се тегли и изписа, че тегленето е неуспешно и че ще пробва пак и това 100 пъти... рестартирах лаптопа, също така пробвах и с изтеглен вече хром, но пак същия прозорец се появи и изписа същото.. Windows 7 е операционната система, модела лаптоп е HP ProBook 6360b, Intel core i5 процесор, ако трябва още някаква информация, давам :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам основно хром, но днес като кликнах върху иконата не се отвори, а ми показа прозорец с грешката, че някакъв .dll файл липсва или е увреден и трябва да деинсталирам и инсталирам наново хром.Това и направих- деинсталирах го успешно, но когато се пробвах да го изтегля и инсталирам отново(от google.com/chrome) само започна да се тегли и изписа, че тегленето е неуспешно и че ще пробва пак и това 100 пъти...

рестартирах лаптопа, също така пробвах и с изтеглен вече хром, но пак същия прозорец се появи и изписа същото..

Windows 7 е операционната система, модела лаптоп е HP ProBook 6360b, Intel core i5 процесор, ако трябва още някаква информация, давам :)))

Ето ти stand alone инсталатор на Хром: http://dox.bg/files/dw?a=93b8dcc8bd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dox.bg/files/dw?a=7e767bb961

изтеглих го и тоя път поне се изтегли, почна да се инсталира и ето какво ми изписа(както по-рано) - общо взето това ми е проблема :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Със уиндоус 7 съм и понякога използвам интернет експлорър 9 . При влизане в един сайт ми се предлага да инсталирам плъгина- гугъл хром фрейм за интернет експлорър за да могат да се използват по-пълно новите уеб технологии! Чета хубави отзиви в интернет ,но искам да попитам: Имали ли сте някакви проблеми със този плъгин за ИЕ9 -прави ли някакви конфликти или някакви допълнителни проблеми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Google Chrome е най - добрият . Ползвам го вече 2 години и съм доволен :)

Поредното мнение от юзер, който идея си няма защо Мухъл Погром е най-добрият, но повтаря прочетени неща и заучени фрази. А въпросният Мухъл Погром е боклук и половина и ако не се налагаше да го използвам за една определена игра, да съм го разкарал отдавна. И какво му е най-доброто? Че за всеки таб отваря отделен процес, че всеки таб дори и без флаш яде по 30-40 МБ РАМ, а с флаш скача на 500 и Погромът зацикля тотално? И всичко това на фона на Мозилата, която с 8 отворени таба яде между 10 и 50 МБ РАМ, с флаш скача на 60.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен нещата седят по същия начин относно Facebook. Предполагам ще го коригират в следващите версии.

Днес пуснаха нова стабилна версия, с коригирани проблеми, но този с Facebook още е на лице. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното мнение от юзер, който идея си няма защо Мухъл Погром е най-добрият, но повтаря прочетени неща и заучени фрази. А въпросният Мухъл Погром е боклук и половина и ако не се налагаше да го използвам за една определена игра, да съм го разкарал отдавна. И какво му е най-доброто? Че за всеки таб отваря отделен процес, че всеки таб дори и без флаш яде по 30-40 МБ РАМ, а с флаш скача на 500 и Погромът зацикля тотално? И всичко това на фона на Мозилата, която с 8 отворени таба яде между 10 и 50 МБ РАМ, с флаш скача на 60.

Всеки си мнение ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Гугъл хром и нямам проблеми от много години,както и в момента с Фейсбук.Забелязал съм че когато в системата има инсталиран Интернет експлорер 8 или 9 -ако той не е по подразбиране се случват странни проблеми и забавяния с инсталираните други браузъри.Това е като един вид несъвместимост,конкуренция между тях, Не забравяйте че дори в актуализациите има такива за сигурност на Интернет експлорер(а за другите няма),които реално забраняват използването или забавят другите браузъри.Целта е да си върнеш браузъра на Микрософт -Интернет експлорер.Аз лично винаги си го забранявам и така се работи перфектно с всички други.

Здравейте

Със уиндоус 7 съм и понякога използвам интернет експлорър 9 .

При влизане в един сайт ми се предлага да инсталирам плъгина- гугъл хром фрейм за интернет експлорър за да могат да се използват по-пълно новите уеб технологии!

Чета хубави отзиви в интернет ,но искам да попитам:

Имали ли сте някакви проблеми със този плъгин за ИЕ9 -прави ли някакви конфликти или някакви допълнителни проблеми ?

Да...поредното забавяне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Едно нещо не мога да разбера, докога хората ще пищят за тази RAM, компютрите се развиват,програмите също,както масово вече комповетв са с 6-8 GB RAM така и новите версии на програмите дърпат повече..съвсем логично и нормално е...аз дето съм само с 2 gb нямам никакъв проблем с Хрома...отвикнете от този критерий,да се ползва малко RAM, не сме 2004 год. а сме 2012. P.S. Също както много хора искат да ползват версия 1 на utorrent и да нямат проблеми...ми трудна работа и при скайп същото...никой няма да се съобразява с нашите слаби машини, те са си наша грижа.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,можете ли да ми кажете как да си импортна паролите от операта към хрома?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да импиртираш адресите в друг браузър, но паролите за сигурност при първото влизане си ги изисква. Можеш да импортираш адресите в друг браузър, но паролите за сигурност при първото влизане си ги изисква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Включвам си Chrome и остановявам, че bookmark tab е празен, дава опция Import bookmarks now!! Ами сега... Някакви идеи!? Някой.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търсих, но не открих това, което ми трябва. Затова ще си позволя да питам тук. Търся приставка / адон или нещо подобно за Google Chrome, с което да могат да се свалят клипове от ютуб или вбокс да речем. Имам предвид нещо подобно на Download Helper при Mozilla. Приложението да си е част от браузъра, а не да инсталирам отделна програма за сваляне от типа Доунлоуд Мениджър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За youtube ползвам ето това http://youtubedownlo....anoniamto.com/ и съм много доволен .Не зная дали става за vbox7 ,по простата причина че ,се намирам в чужбина и зараждането на страниците е ужасно бавно .Дано съм бил полезен .Успех

Ето и един шот ,на предлаганите формати за сваляне на клип .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият ъпдейт

The Chrome Stable channel has been updated to 18.0.1025.162 on on Windows, Mac, Linux and Chrome Frame. This release fixes issues including:

Windows

• Facebook page hangs after a while (Issue: 121141)
  • black screen on Hybrid Graphics system with GPU accelerated compositing enabled (Issue: 117371)
Mac

• HTML5 audio doesn't work on some Mac computers (Issue: 109441)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият ъпдейт

Време беше, изкара ме от нерви последните дни с това "увисване" в Facebook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Въпросът ми не е за тук, но моля за помощ. Как да попитам във форума за проблем с гледането на видео с Гугъл Хром? Благодаря и извинявайте. Нов съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време имам проблем с гледането на видео с Гугъл Хром. Независимо дали В-бокс, ютюб или другаде. Накъсва и не може да върви нормално. Опитах да инсталирам нов флаш плеър, но ми дава инфо, че имам последна версия в браузъра. С други браузъри няма проблеми, но съм свикнал с Хром-а. Моля, помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти си временните файлове и бисквитките.

Инсталирай Adobe Shockwave Player

ПП: Опитай да инсталираш Chrome на ново http://www.google.bg/chrome/index.html?hl=bg&brand=CHNG&utm_source=bg-hpp&utm_medium=hpp&utm_campaign=bg&installdataindex=homepagepromo

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...