Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

...

Вярно е, че и аз не съм спец, но виж, ако ме биваше в програмирането, да не кажа, че щях да работя за Opera Software, но поне щях да се пробвам.

Относно Chrome: най-много ме дразни фактът, че браузър на няма и три годинки набира такава популярност (и толкова хора го ползват за сметка на нещо друго) - не толкова заради качествата си, колкото заради това, че е под крилото на Google, оттам и рекламата и така нататък. Не виждам нищо кой знае колко интересно или иновативно - имам чувството, че просто е събрано най-доброто от Fx, Opera и Safari в един браузър. Това си е моето мнение, естествено.

Донякъде вярно е, че нямам правото да критикувам, преди сам да седна да пиша софтуер, но пък по същия начин мога да критикувам например музиката - само като слушател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Вярно е, че и аз не съм спец, но виж, ако ме биваше в програмирането, да не кажа, че щях да работя за Opera Software, но поне щях да се пробвам.

Относно Chrome: най-много ме дразни фактът, че браузър на няма и три годинки набира такава популярност (и толкова хора го ползват за сметка на нещо друго) - не толкова заради качествата си, колкото заради това, че е под крилото на Google, оттам и рекламата и така нататък. Не виждам нищо кой знае колко интересно или иновативно - имам чувството, че просто е събрано най-доброто от Fx, Opera и Safari в един браузър. Това си е моето мнение, естествено.

Донякъде вярно е, че нямам правото да критикувам, преди сам да седна да пиша софтуер, но пък по същия начин мога да критикувам например музиката - само като слушател.

Не ме разбирай погрешно, защото те уважавам. И нямам никакви лоши чувства ни към Теб, ни към който и да е друг потребител.То не се забелязва само при браузерите, но и във всички други подфоруми, особенно за антивирусните програми. А че са успели хората, еми работили, направили.Софтуерните компании мисля че повече се заслушват в мненията на техните Бета тестери, а не в нашите.

Приятна вечер на теб и всички останали.

С уважение: Стефан!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следния - с Google Chrome влизам в един сайт, но не ми разчита текста. Пробвах с IE - с него всичко си е наред. Според вас на какво може да се дължи този проблем и как да го реша ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За конкретния сайт - Настройки -> Опции -> Разширени настройки -> Уеб съдържание -> Персонализиране на шрифтовете -> Кодиране Unicode (UTF-8).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина стана ! Много благодаря за помощта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете но от сутринта имам този проблем със Facebook-a и знам че е от Chrome защото от Firefox-a си ми влиза без проблеми.. Какво му стана и как да го оправя? Изтрих бисквитките но проблемът си остава... п.с. Оправих си проблема /от първата снимка/ със една бърза преинсталация но изникна нов проблем защото първо бях на -бета 11- и сега пак се върнах на версия 10 и ми изникна нов проблем /втората снимка/. Какво да правя? п.с2 Проблемът вече е решен!

post-225147-0-93760500-1303313124_thumb.

post-225147-0-36339300-1303328438_thumb.

Редактирано от PhX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе както всички нови програми трябва да го "пипнат" тук там. Аз като отворих един PDF файл ми бъгяса системата.

Най-вероятно нямаш програма за отваряне на pdf файлове ! Изтегли си Foxit PDF Reader отТУК

Като го инсталираш пробвай пак да отвориш някой pdf файл! Ако не стане пиши в форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някаква възможност като запазване на сесията в Хрома? Също така, ако е възможно, къде се търси файла със запазената сесия? В папката "App Data" ли? Дайте едно рамо, че ще се разстрелям, омръзна ми през пощата да пращам линкове само! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в новите версии (мисля че тва което имам е 12 дев) има рестартиране на отворените табове от последния път но стандартно не се предлага мениджър на сесиите проверете в добавките за браузъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хромът, както всеки браузър, си има своите предимства и недостатъци. Аз лично ползвам Опера за браузване, но Хром, когато работя, тъй като го правя от вкъщи. Моето мнение е, че заедно с Операта е най-добрият браузър, но все пак всеки си има лични предпочитания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като пуснах горния коментар видях, че може да се синхронизират отметки, теми, разширения и т.н. с гугълски акаунт, който имам, но нещо не мога да схвана как точно става този процес! Има ли някъде повече инфо за тази синхронизация? Според мен трябва на всички компютри да е стартиран Хрома, за да може да стане тази работа. Или пък не! Имате ли някакви идеи, как мога да видя и къде споделената информация? Къде да я търся? Ползвам браузера на работа, защото никой от колегите не знае паролата на администраторския акаунт, за да мога спокойно да си инсталирам Операта! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като пуснах горния коментар видях, че може да се синхронизират отметки, теми, разширения и т.н. с гугълски акаунт, който имам, но нещо не мога да схвана как точно става този процес! Има ли някъде повече инфо за тази синхронизация? Според мен трябва на всички компютри да е стартиран Хрома, за да може да стане тази работа. Или пък не! Имате ли някакви идеи, как мога да видя и къде споделената информация? Къде да я търся? Ползвам браузера на работа, защото никой от колегите не знае паролата на администраторския акаунт, за да мога спокойно да си инсталирам Операта! Благодаря!

Тази добавка прави сесии.

Публикувано изображение

Изтегли: https://chrome.google.com/extensions/detail/bbcnbpafconjjigibnhbfmmgdbbkcjfi?hl=bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази добавка прави сесии.

Изтегли: https://chrome.googl...gdbbkcjfi?hl=bg

Тя добавката е полезна, ама къде запазва файла със сесията? Рових в %AppData%, но никъде не видях някой подозрителен файл, който да мога да си го кача и отворя на компа вкъщи! Този вариант вероятно отпада! Хм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом това не ти е целта, ползвай синхронизацията от настройките. Нищо трудно, няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом това не ти е целта, ползвай синхронизацията от настройките. Нищо трудно, няма.

Така е! Синхронизацията е направена като за олигофренДчета :baby:, ама кой да разбере?! Елементарно и лесно! Лепиш отметките и готова работа! Няма излишно губене на времето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От версия 10 .. вече като си влезна в профила в Гугъл, не мога да организирам отметките си, или поне не мога да намеря къде са преместени .. Преди, когато влизах в Гугъл Документи, ми се показваха Отметките ... Някой знае ли къде се намират в момента..? Когато съм на друг компютър не ми е нужно да синхронизирам цял профил, а само да видя някоя друга отметка .., затова питам, ако някой знае какво е дереджето да помогне ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Google Chrome.Преди време се бях свързал към интернет през рутер на виваком.Но абоната не си беше платил за месеца и когато се опитвах да влизам в някой сайт ме пренасочваше към страница на виваком.От тогава всеки път като се опитам да вляза в google.bg ме пренасочва към този сайт.Случва се само с Chrome и само с google.bg или google.com.Как мога да го оправя да не ме пренасочва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с Google Chrome.Преди време се бях свързал към интернет през рутер на виваком.Но абоната не си беше платил за месеца и когато се опитвах да влизам в някой сайт ме пренасочваше към страница на виваком.От тогава всеки път като се опитам да вляза в google.bg ме пренасочва към този сайт.Случва се само с Chrome и само с google.bg или google.com.Как мога да го оправя да не ме пренасочва?

Пробва ли да влезеш във опциите на хрома, после основни положения. И във графата начална страница да сложиш отметка отваряне на тази страница и да запишеш google bg.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет отново! Преди малко изтрих папка с отметките без да искам и сега не мога да намеря начин за възстановяването им! Ако някой има идея как да ги върна ще съм ви много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако си с XP отиди в C:\Documents and Settings\<име-на-акаунта>\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\ или в C:\Users\<име-на-акаунта>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default за 7ца. В папката ще намериш 2 файла: Bookmarks.bak и Bookmarks. За да възстановиш старо копие на отметките изтрий Bookmarks и преименувай Bookmarks.bak на Bookmarks. Не знам от кога е копието, но ако съдържа изтритите отметки ще ги възстановиш. Може да си копираш двата файла настрани за всеки случай преди да пробваш.

Редактирано от NEOhidra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако си с XP отиди в C:\Documents and Settings\<име-на-акаунта>\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\Default\

или в C:\Users\<име-на-акаунта>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default за 7ца.

В папката ще намериш 2 файла: Bookmarks.bak и Bookmarks. За да възстановиш старо копие на отметките изтрий Bookmarks и преименувай Bookmarks.bak на Bookmarks. Не знам от кога е копието, но ако съдържа изтритите отметки ще ги възстановиш.

Може да си копираш двата файла настрани за всеки случай преди да пробваш.

Тази идея отпадна! Не стана номера! Благодаря все пак!

Публикувано изображениеEDIT: предполагам, че ще стане номера с прехвърляне на файловете с историята! Добре, че няма кой да се сеща да трие хисторито на служебната кошница!Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от SuperLuigi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, в kaldata.com хром не зарежда добре, когато е включен адблок. В дневник същия проблем (там не ми излизат водещите новини). Има ли някакво решение? За сега единственият вариант е да изключвам адблок, друг начин има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери настройките, при мен са по следния начин и нямам никакви проблеми:

Публикувано изображение

С най-новата версия на Хром съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в дневник.бг при включен адблок зареждат ли ти водещите новини? При мен не зареждат и за сайта съм го изключил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен е.Лек, практичен, елементарен, бърз.Чудесен браузър, браво на Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...