Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

Featured Replies

Здравейте, нуждая се от малко помощ.

Идеята ми е следната: Искам като се постави СД в устройството, автоматично да се копират всички файлове някъде в хард-а, разбира се ще е добре да е hidden самия процес :)

машината е на winXP

подобна идея отваря много възможности за злонамерени действия, така че ако не обясните точно и аргументирано за какво ви трябва ще тратя темата в коша!
  • Отговори 1,2k
  • Прегледи 425,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Най-популярни публикации

  • можели някой да ми каже как или от каде мога да сенауча да хаквам саътове благодаря предварително

  • Здравейте, някой може ли да ми каже програма за разбиване на пароли? Благодаря предварително.

  • За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe

Публикувани изображения

подобна идея отваря много възможности за злонамерени действия, така че ако не обясните точно и аргументирано за какво ви трябва ще тратя темата в коша!

Идеята не е злонамерена, всичко е с учебна цел.

Лектора си държи лекциите и презентациите на диск, който го взема всеки път като излезе от залата.. така или иначе ще ни ги даде в края на семестъра, просто искаме да ги вземем по рано, че да си помогнем с пресмятането на курсовия проект, и те са ни необходими..

иска ми се като вкара този диск в сд устройството, да се самокопира в ц:\ примерно, и така после като си вземе диска и замине, ние да си ги копираме на наше флаш устройство. :-) Мисля, че няма нищо злонамерено в това;)

Идеята не е злонамерена, всичко е с учебна цел.

Лектора си държи лекциите и презентациите на диск, който го взема всеки път като излезе от залата.. така или иначе ще ни ги даде в края на семестъра, просто искаме да ги вземем по рано, че да си помогнем с пресмятането на курсовия проект, и те са ни необходими..

иска ми се като вкара този диск в сд устройството, да се самокопира в ц:\ примерно, и така после като си вземе диска и замине, ние да си ги копираме на наше флаш устройство. :-) Мисля, че няма нищо злонамерено в това ;)

Аз мисля че има, целта на лекциите е да се учите в момента, не да ги вземете и да не се вяснете до края на годината. Научете се да мислите, да слушате, да учите!!!

Последна година съм, не е като да не съм се научил през тези 7 пълни и 8ми започнат семестър:) просто исках да получа помощ, но като ще ми реагирвате така като ''Майка Тереза" с това кое е правилно и неправилно от морална гледна точка, малко ме карате да съжелявам :) Ако ще ми помагате - помогнете, ако не.. защо са тия форуми и защо питате каква е целта ми, след като няма кой знае какво значение.. след като пак не е като да се е намерил отговор?..;д

Здрасти, знаете ли къде в нета мога да намеря хакер? Предварително благодаря за помощта и без поучения, моля!

Здрасти, знаете ли къде в нета мога да намеря хакер? Предварително благодаря за помощта и без поучения, моля!

Хахх (: Имаш ли средства да си го позволиш? :D:eek:

Здрасти, знаете ли къде в нета мога да намеря хакер? Предварително благодаря за помощта и без поучения, моля!

Кити ... що се занимаваш с глупости ! Слушай си поп-фолка и не мисли за простотии ;) !

Кити ... що се занимаваш с глупости ! Слушай си поп-фолка и не мисли за простотии ;) !

Ха-хаа гадно : D

Кити ... що се занимаваш с глупости ! Слушай си поп-фолка и не мисли за простотии ;) !

cool :friends1:

Кити ... що се занимаваш с глупости ! Слушай си поп-фолка и не мисли за простотии ;) !

ххахаха оправи ми настроението с т'ва :)

А на мацката да помогна ... еми в тая тема ще си намери хакер ,и то не какъв да е ....

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Здравейте, не знам тук ли е мястото и, се извинявам, ако не е тук, но искам да попитам и естествено да помоля, ако може да е лесен да ми се напарви един айм хак, а именно: Играем с жена ми една игра - carom3d. Интересно ми е (защото в нета има много малко изписано) дали има работещ хак за тази игра. Става въпрос за онлайн билярд, а айма, се изразява в това, че при целене се появяват линии, които указват посоката на топките - бияча и прицелната топка. В Ютуб, има клипчета (

) примерно, ,в което синята и червената линии, отсъстват от играта.Принтципно не знам някой ограе ли я тази игра, но няма никакви указателни линии . Попаднах на едни снимки в нета , но понеже не разбирам, там се вижда, че нещо се прави с някакъв хекс едитор....не мога да ги кача, прекалено големи са , а ,ако ги намаля ,няма да се вижда какво има ня тях ... Ще може ли някой да обясни ,и/или евентуално да помогне :)
Толкоз ли не можеш да биеш жена си на една игра та да искаш хак. :D :D :D :D

Спешно търся хак,крак или готов шейпър за гаджето . Целта ми е да я хакна някак да харчи по малко за шопинг и козметика . Ако някой добър човечец се отзове на молбата ми ще съм много благодарен . В противен случай я грози перманентен БАН по IP и MAC адрес от апартамента . Пробвах няколко пъти с приказки и не се получава. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Някои от вас да знае как да разбия парола на skype :)

хм, интересен въпрос. разгледайте темата към която добавям вашата като обърнете внимание на рздела в който се намира
  • 4 седмици по-късно...

Необходим ни е човек с добри познания в областта на уеб дизайна и сигурността на сайтове за да изпробва даден софтуеър. ТОва не е постояна работа а по точно единичен случай. Моля да ми пишете на лична и все пак да докажете по някакъв начин че сте сериозен и способен (а не и двете страни да си губим времето.)

Първо се научи да пишеш и след това мога да ти пиша на лични!

Моля да ми пишете на лична

Ама аз не съм хакер... Извинявай!

Нищо лично към постващия, но самата тема е смешна. Специализиран софтуер не се тества така, а и цената за такъв вид тест не е малка.

Необходим ни е човек с добри познания в областта на уеб дизайна и сигурността на сайтове за да изпробва даден софтуеър. ТОва не е постояна работа а по точно единичен случай. Моля да ми пишете ...и все пак да докажете по някакъв начин че сте сериозен и способен (а не и двете страни да си губим времето.)

1. има отделен сайт за работа,

2. какво означава "въленрабилити"

3. много интересна комбинация: web дизайн и сигурност

4. темата се присъединява към една специална тема в специален раздел

Може ли да разбереш паролата на юзър които е влизал в даден сайт с нея без да я е запазил ?

1. какво прави темата ви в раздел Мобилни оператори, Мрежи, Промоции, Абонаменти, Услуги

2. като го питате

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.