Премини към съдържанието
Trichocephalus

"Бийте лекарите ! " или за новата мода в България

Препоръчан отговор

Гост

В ролята на ветеринарен лекар, с над 20 години спортен стаж, искам да изявя готовността...

Да, но за тези скотове няма да ти стигне само намордник, а ще ти трябва винкеу, че да ги пратиш в безсъзнание, ако те нападнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля. Всъщност веднъж "замествах" линейка. По път, по който ако караш над 80 трябва да се чувстваш късметлия или състезател бях шофирал със 130-140км/ч, за да докарам човека до болницата.

Много добре са ти го казали ! Късмета на новобранеца ! Няма какво да го коментираме изобщо.

Едно нещо че ти кажа обаче. Не може цял живот да караш с 80км и някога да ти се наложи да караш със 140км и да ми говориш за контрол без изобщо да имаш стаж на тази скорост !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се предотвратят сбивания, вариантите са:

[*]да зачислят по един полицай на линейка

[*]паник бутон към СОТ

[*]лекари-нинджи (изучаване на бойни изкуства, паралелно с докторската професия ) :P

П.П. От приятели-полицаи знам, че в циганските квартали, линейките чакат първо полицията и после пристигат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Много добре са ти го казали ! Късмета на новобранеца ! Няма какво да го коментираме изобщо. Едно нещо че ти кажа обаче. Не може цял живот да караш с 80км и някога да ти се наложи да караш със 140км и да ми говориш за контрол без изобщо да имаш стаж на тази скорост !

Не му е мястото на това обсъждане в темата, но някъде да съм споменавал, че съм карал цял живот само с под 80км/ч? Не скоростта не плаши толкова, колкото лошите пътища в България и ключовият момент не е, че съм развил 120-130-140, а това че в българските условия тази скорост не е много добра от гледна точка на състоянието на пътищата. Нямаше нищо късметлийско в ситуацията, освен че познавах пътя и имах аванс за своевременно реагиране. Намекът беше, че не би трябвало аз да нарушавам правилата за движение и да върша работа, която прогнилата и разпадаща се система не дава възможност да я свършат хората, които би трябвало да я свършат. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се предотвратят сбивания, вариантите са:

[*]да зачислят по един полицай на линейка

[*]паник бутон към СОТ

[*]лекари-нинджи (изучаване на бойни изкуства, паралелно с докторската професия ) :P

П.П. От приятели-полицаи знам, че в циганските квартали, линейките чакат първо полицията и после пристигат.

Щом  са в цигански квартал, това говори за липса на желание за интеграция в обществото. Медицинската (спешна) помощ е част от благата създадени от и за това общество. Следователно не е за тях!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом  са в цигански квартал, това говори за липса на желание за интеграция в обществото. Медицинската (спешна) помощ е част от благата създадени от и за това общество. Следователно не е за тях!

По законите на Р.България, всеки има право на спешна помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко още ще трябва да пишете преди да разберете, че проблема е в капитализъма, демокрацията и евреите. Как през доброто старо време можеше да не е "така" и то във всички области на живота на обществото, а сега едно едничко читаво нещо да си нямаме, а ако се опита да поникне, стадо свободоидиотолюбиви ултраси, скачат да го чупят. Вие сами си поискахте да сте "свободни"  - сега ще си носите последствията от това...Демек контузиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му е мястото на това обсъждане в темата, но някъде да съм споменавал, че съм карал цял живот само с под 80км/ч? Не скоростта не плаши толкова, колкото лошите пътища в България и ключовият момент не е, че съм развил 120-130-140, а това че в българските условия тази скорост не е много добра от гледна точка на състоянието на пътищата. Нямаше нищо късметлийско в ситуацията, освен че познавах пътя и имах аванс за своевременно реагиране.

Опитния шофьор не се плаши нито от скорост нито от лоши пътища още по малко и ако ги познава (та това си е рутина) ама се плаши от останалите непознати участници в движението на пътя. Ти  щом не ги вземаш под внимание значи напълно подкрепяш тезата късмета на новобранеца. Веднъж стомна за вода, втори път стомна ... рано или късно въпрос на време.

По скоро рано !

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Опитния шофьор не се плаши нито от скорост нито от лоши пътища още по малко и ако ги познава (та това си е рутина) ама се плаши от останалите непознати участници в движението на пътя. Ти  щом не ги вземаш под внимание значи напълно подкрепяш тезата късмета на новобранеца. Веднъж стомна за вода, втори път стомна ... рано или късно въпрос на време. По скоро рано !

Ти на голям експерт ли ми се правиш тук? Да съм ти искал укорителното мнение? Опитвам се да обясня, че състоянието на пътищата е лошо. Високата скорост с малко време за реакция в комплект с път с многобройни дупки, постоянно увеличаващи се като брой не означава нищо хубаво. Състоянието на пътищата не предразполага към движение с по-висока скорост и за да се движиш с такава трябва да познаваш пътя и как да действаш в лошите му участъци. Това направих и аз. Обаче не е работа на хората да заместват линейки и да фучат по пътишата. Да, лошото състояние на пътищата в България си е направо плашещо и не става въпрос до неопитност, става въпрос до кратерите, които се намират по някои от пътищата и могат да ти разбият колата, ако не ги познаваш. Та дори по магистралите имаше кратери на някои места. Много опитни шофери като теб вече плакаха с разбити предници, хлътнали в дупки дълбоки по 30см. В България не е неопитен този, който има опасения относно лошото състояние на пътищата, а не само опасения за действията на другите участници. Някои от пътищата са направо опасни за движение. И колкото и да минаваш по тях, те ще продължат да са си опасни. А относно увереността - само глупакът е прекалено уверен до безразсъдство. Другите осъзнават, че ограничения съществуват. Ако имаш някой друг глупизъм в аресанала си, който да изръсиш - моля да не е в тази тема. Не желая да затлачвам тема от подобен общественозначим вид. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ?! - Питам и отговор не чакам!

Питаш май сам себе си ти! И кво е написал ДимаДок и там не знам ой си, то съвсем не ме интересува. Пуснати са ултрасите -я. Няма накой да не е изпатил от доктор. Съдиите също. И в парламента закона няма да мине щото народа не може да ви диша. Чистите се от мършата или пребиване - тъй ще бъде. Гледам Док се държи най достойно от всички. Евала на такъв човек. Това са качествените хора. Това трябва да остане в България и да бъде уважавано, а не разни дупелизци, комплексари и увехнали гербери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питаш май сам себе си ти! И кво е написал ДимаДок и там не знам ой си, то съвсем не ме интересува. Пуснати са ултрасите -я. Няма накой да не е изпатил от доктор. Съдиите също. И в парламента закона няма да мине щото народа не може да ви диша. Чистите се от мършата или пребиване - тъй ще бъде. Гледам Док се държи най достойно от всички. Евала на такъв човек. Това са качествените хора. Това трябва да остане в България и да бъде уважавано, а не разни дупелизци, комплексари и увехнали гербери

Ами значи предполагам ти имаш някаква професия (и да нямаш пример ще дам), примерно си продавач консултант. Аз от утре почвам да пребивам всички продавачи и теб ще те хване страх, защото ще се чудиш кога ли и ти ще "оцелиш" на смяната си някой като мен дето прибива продавачи, ама аз ще ти кажа - не ми харесва обслужването и държането спрямо мен като клиент и докато Вие не си изчистите "гилдията" аз ще продължавам да Ви пребивам - :D Направо логиката ти ненадминава и тази на 9 год. дете :(. Знаеш ли какво значи думата лекар? Имаш ли представа за какво себеотдаване и отговорност говорим? Имаш ли представа?! Ако набият някоя чалга пйевачица или некой футболист, ще го жалите до утре - ама понеже са пребили тези, които се очаква утре да спасят твоят, моят или на роднините ни, живота - кучета ги яли тях... Както казах снощи на приятелката, която се възмущаваше от новините като чу това, ще Ви цитирам какво казах, мисля го и заставам зад думите си! "Дано излязат всички лекари, сестри и прочие на активна стачка - да поомрат така няколко хиляди човека, защото уважение в тази държава се завоюва явно по средновековният метод, със смърт, агресия и насилие!" И наистина така мисля, щом си бием лекарите, псуваме си полицаите и не уважаваме работата на държавните работници, които всъщност представляват държавата, то не заслужава и комат хляб от държавата! А до тук се стигна колкото и странно да Ви звучи от слабата и разрушена вече образователна система, защото точно там се изграждаш като възпитан, еродиран и дисциплиниран човек - а сега се роят някакви скотове озверели, които си мислят, че закона на джунглата още важи, да ама нормални се махаме един по един, скоро тук ще се самоизяждате от злоба, че и от глад ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте на запад как ги оценяват обаче ще трябва още да завишат цените защото нашите са тренирани да държат на бой без да се оплакват много.

http://pik.bg/%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82-23-%D1%85%D0%B8%D0%BB-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B8-news78139.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пияна и бременна предизвика същинско меле в Спешна помощ

(24 часа)

Пиян пациент нападна екип на Спешна помощ в Брацигово. Инцидентът станал в събота срещу неделя през нощта. По чудо няма пострадали, разбита е само вратата на филиала, съобщи Marica.bg.

Екипът се отзовал по сигнал за бременна жена, на която й било зле.

Адресът бил в една от пресечките на централната улица във ведомствен блок. За него мълвата в града твърди, че е населен от аутсайдери, наследили служебните жилища на родителите си, но неумеещи дори да ги поддържат. Същата ситуация заварили медиците на това място. Пред входа нямало никакво осветление, вратата била заключена. Тогава д-р Здравка Калайджиева се свързала с колегите си от 112, за да ги помоли да се обадят на пациентите да отключат. В същия момент се появил побойникът - Петър В., с джиесем на ухото, говорейки с координационния център и крещейки, че вече половин час чака линейка. Вдигнал такъв скандал на екипа, че лекарката се уплашила и избягала.

Аз не съм си намерила живота на улицата и не ми е задължение да стоя, за да ме бият! - с гняв обяснява тя. - Усетих, че този път работата съвсем не е на хубаво и се прибрахме в центъра. Веднага помолих колегите да повикат полиция, защото очаквах още неприятности. Преди да дойде патрулката, пристигнаха пациентът и уж болната му приятелка. Той се развилня и започна да троши, да заплашва, беше страшно. Имаме паник-бутони, но дори да ги използваме, не се знае какво ще стане, докато дойде помощ - ние не сме в безопасност.

Лекарката е подала жалба до полицията, но колегата й - шофьорът на линейката, се уплашил. Той е местен и се страхувал от гнева на буйния пациент, който бил канара човек и известен с пиянството си и сприхавия си нрав.

Също като при последния подобен инцидент в София, белята станала заради жена, която дори нямала нужда от лекар. Тя била гостенка на Петър от Холандия и твърдяла, че може би е бременна... от вчера. А защо е била пияна до смърт, след като носи бебе, не можала да обясни. Прегледите показали, че й няма нищо и че се нуждае само от здрав сън за изтрезняване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ново нападение над медици: Над 20 роми щурмуваха Спешен център-Благоевград, укротяват ги с полиция и гардове

Над 20 ядосани роми щурмуваха спешен център Благоевград, групата дошла да придружи близък, който имал сърдечен проблем. Независимо от бързата реакция на нощните екипи ромите връхлетели с крясъци, обиди и заплахи, че ако нещо се случи с техния човек, ще се лее кръв. Тогава медиците с паник бутон повикали полиция. Два екипа полицаи пристигнали на минутата, пристигнали и охранителите на болницата, начело с шефа им и укротили развилнелите се обитатели на Предел махала в Благоевград. За щастие никой не е пострадал, на пациента е оказана помощ и той е освободен. Това е поредният неприятен инцидент в местния Спешен център. Преди месеци в рамките на седмица бяха нападнати два пъти нощните екипи, което наложи засилване на охранта на здравното заведение.

http://www.struma.com/obshtestvo/novo-napadenie-nad-medici-nad-20-romi-shturmuvaha-speshen-centur-blagoevgrad_41243/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ново нападение над медици: Над 20 роми щурмуваха Спешен център-Благоевград, укротяват ги с полиция и гардове

Вместо полицаите да бият протестиращи и да пазят депутатите, да бяха отишли да пребият двадесетте роми с палки и гумени куршуми. Те го заслужават. Трябва да разберат малцинствата, че не могат да правят каквото си искат и да бият лекари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново нападение в Спешен център 26.8.2013, zdrave.net

Група роми изкараха гнева си върху нощния екип в Спешен център-Сандански. Инцидентът станал след като близък роднина на ромите издъхнал. Тогава над 10 роми нападнали екипа в центъра със скандали, закани и обиди, информира Struma.com. Единият от тях стоварил железен прът върху едно от бюрата в центъра. Незабавно е извикана полиция и групата била укротена. Това е поредното нападение над лекари в Пиринско, благоевградският Спешен център е рекордьор по най-много нападения от близки на пострадали пациенти, отбелязва сайтът и припомня, че е имало дори нападение над директора на благоевградската болница Красимир Михайлов. За пореден път Спешните центрове алармират за неотложна денонощна охрана, за да се предотвратят наистина тежки последици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ново нападение в Спешен център 26.8.2013, zdrave.net

Група роми изкараха гнева си върху нощния екип в Спешен център-Сандански. Инцидентът станал след като близък роднина на ромите издъхнал. Тогава над 10 роми нападнали екипа в центъра със скандали, закани и обиди, информира Struma.com. Единият от тях стоварил железен прът върху едно от бюрата в центъра. Незабавно е извикана полиция и групата била укротена. Това е поредното нападение над лекари в Пиринско, благоевградският Спешен център е рекордьор по най-много нападения от близки на пострадали пациенти, отбелязва сайтът и припомня, че е имало дори нападение над директора на благоевградската болница Красимир Михайлов. За пореден път Спешните центрове алармират за неотложна денонощна охрана, за да се предотвратят наистина тежки последици.

Отдавна се чудя кога ще дадат на полицаите ни права като във всяка една бяла и развита държава. Защо не отидат група роми в Италия да правят золуми, ще си останат в спешното ама в "Реанимация" след като дойдат карабинерите. Защо не отидат в САЩ там пък е още по - зле, там направо полицая ако не направиш точно ама ТОЧНО каквото ти каже си повален на земята и единият полицай ти е стъпил на ръцете, дръг е седнал върху теб, трети най - много да те срита 2-3 пъти е така за "оказване на съпротива по време на арест"... Не казвам, че нашите полицаи ще са много примерни, 100 % ще бият и без причинно, но с времето ще се отучат, защото има и термин "полицейска бруталност". Аз съм бил свидетел как полицаи задава директно въпрос на мой познат - "Искаш ли да ти бия 2 шамара сега?" - нямаше добър ден аз съм серж. еди кой си, нямаше нищо. Вярно моят познат напарави глупост, но все пак... А съм бил свидетел и полицаи как се молят на някакви роми, които кълнат, обиждат и посягат на същите служители на реда. Защото полицията знае, че зад циганите стоят 1000 инситуции за защита на човешките права и партиите, и кой ли още не! Това в Афганистан, Догестан, Туркменистан и ако щете и в Уганда където има геноцид не бият лекарите БЕ!

Редактирано от icekiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така ще нарушавате правата и свободите на ромите вие?

А ?  

Те имат право на безплатно медицинско обслужване денонощно.Право за ползване на безплатни ток и вода.Право на кандидатстудентска степендия-защото са роми.Право на наставници които да помагат на ромите студенти-да им пишат и четат лекциите понеже не се обучават на майчин език.Право да бие безнаказано.Право на безсмъртие даже ( както е видно от последндите новини - ром не може и не трябва да умира )

А, а, а .....

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нападнаха екип на „Спешна помощ“ във Велинград 02.9.2013, zdrave.net

Велинградски криминалисти разследват инцидент с екип на „Спешна помощ” в курортния град, съобщиха от Областна дирекция на МВР – Пазарджик. Снощи, късно вечерта бил получен сигнал за наличие на родилка в тежко състояние, намираща се в района на велинградския квартал „Асфалтова база”. На мястото пристигнал екип от местния филиал на „Спешна помощ”. Те били посрещнати от група афектирани мъже в резултат на което на фелдшера и шофьора били нанесени удари, а предния капак на линейката бил повреден. Двамата не са сериозно пострадали. Сигнал за случилото се бил подаден в РУП-Велинград и на мястото незабавно престегнали дежурни полицейски екипи. Установена е самоличността са всички присъстващи и са предприети са действия са разкриване на извършителите. На местопроизшествието е извършен оглед, образувано е дознание. По случая ще бъде подаден сигнал до прокуратурата, каза за Радио "Фокус" - Пазарджик д-р Благовеса Стоянова, завеждащ филиала на ЦСМП в Пазарджик. "Все още уточняваме щетите, които са нанесени по санитарния автомобил. Случаят е в ромския квартал във Велинград, като става дума за родилка, която е трябвало да бъде транспортирана до болницата. Тя е обслужена, закарана е до филиала на "Спешна помощ" във Велинград, а след това и до МБАЛ-Пазарджик, където е в момента. Въпреки нападението, екипът си е свършил работата", каза също д-р Стоянова. Тя допълни, че това е поредният случай на нападение срещу медици от "Спешна помощ", след този в Брацигово от преди два месеца. Очакваме да бъдат предприети сериозни мерки срещу нападателите, след направените законодателни промени в тази посока, уточни д-р Стоянова.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прави впечатление, че всички последни инциденти са приблизително от един и същи район? Нещо във водата ли има там, алкохола ли е объркан......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пациент нападна лекар с нож

Пиян пациент е нападнал снощи дежурната лекарка в Спешното отделение на МБАЛ „Христо Ботев" Враца.

37-годишен мъж от с. Бели Извор е докаран със съмнение за инфаркт. В отделението станало ясно, че мъжът е пиян и след въпрос на дежурния доктор дали е употребил алкохол, станал агресивен, скочил от носилката, използвайки нецензурни думи и я нападнал с нож.

Докторката успяла да извика охраната чрез „паник бутона", съобщено е и на тел.112. Днес изпълнителният директор на болницата Светозар Луканов заяви категорично, че ръководството на здравното заведение ще съдейства на служителите си, за да бъде потърсена съдебна отговорност от извършителя. „Подобно поведение е недопустимо и трябва да се наказва с цялата сила на закона", допълни Луканов.

Мъжът е задържан за 24 часа.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1151594

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пациент нападна лекар с нож

Пиян пациент е нападнал снощи дежурната лекарка в Спешното отделение на МБАЛ „Христо Ботев" Враца.

37-годишен мъж от с. Бели Извор е докаран със съмнение за инфаркт. В отделението станало ясно, че мъжът е пиян и след въпрос на дежурния доктор дали е употребил алкохол, станал агресивен, скочил от носилката, използвайки нецензурни думи и я нападнал с нож.

Докторката успяла да извика охраната чрез „паник бутона", съобщено е и на тел.112. Днес изпълнителният директор на болницата Светозар Луканов заяви категорично, че ръководството на здравното заведение ще съдейства на служителите си, за да бъде потърсена съдебна отговорност от извършителя. „Подобно поведение е недопустимо и трябва да се наказва с цялата сила на закона", допълни Луканов.

Мъжът е задържан за 24 часа.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1151594

Лично, аз отведох там близък човек преди 20-тина дни. Човекът беше признат като спешен случай и вписн в изчакване за повикване. След 4 часа никой не се поинтересува от него. Мнаха пред нас едва 3 пациента. За сметка на това разни в престилки ходеха насам, натам безцилно, пиеха си кафенце и се пощипваха по дупетата.

В това отделение цари неописуемо безобразие, мърлявщина, безхаберие, мръсотия, простотия. Само пари искат, но нищо не се променя.

Заставам твърдо зад "прегрешилия" За малко и аз самия щях да вляза в черната новинарска хроника. На това не се издържа, та дори да имаш нерви като "корабни въжета", възпитание - просто изпушваш. Когато на дежурните екипи не им изнася пациента, то го обявяват за пиян и кво ли друго не.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично, аз отведох там близък човек преди 20-тина дни. Човекът беше признат като спешен случай и вписн в изчакване за повикване. След 4 часа никой не се поинтересува от него. Мнаха пред нас едва 3 пациента. За сметка на това разни в престилки ходеха насам, натам безцилно, пиеха си кафенце и се пощипваха по дупетата.

В това отделение цари неописуемо безобразие, мърлявщина, безхаберие, мръсотия, простотия. Само пари искат, но нищо не се променя.

Заставам твърдо зад "прегрешилия" За малко и аз самия щях да вляза в черната новинарска хроника. На това не се издържа, та дори да имаш нерви като "корабни въжета", възпитание - просто изпушваш. Когато на дежурните екипи не им изнася пациента, то го обявяват за пиян и кво ли друго не.

Много е лесно да кажа "каквото повикало,такова се оабдило" ,ама не върви ...въпреки,че винаги ще съм на страната на пациента.

Не е редно някой лекар да злоупотребява със нещастието на хората които нямат пари да му платят,защото въпросният лекар не си е направил сметката дали да става лекар ,предвит смешното заплащане в България.

Мисля си ,че ако имаше някакъв орган ,който да отнема правата да практикуват след издънки,тоагва щяха да се замислят.

От години никой не им търси сметка ,и за това е така .Аз съм посягал на лекар ,и кво ?? Не съм съжалявал,даже си мисля ,че тоя тапанар е станал по-добър лекар след това ...

Има си граници,които не трябва да бъдат прекрачвани и от двете страни.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекарка в комоцио след сблъсък с депутат
Хасан Хаджихасан я бутнал "леко", защото върнала жена му, която била със съмнения за мозъчен кръвоизлив

Публикувано изображение

Ръководството на областната болница във Велико Търново и Българският лекарски съюз ще разследват жалби за конфликт между депутат и лекарка от спешното отделение. Сблъсъкът между Хасан Хаджихасанов и лекарката станал в събота по обед.
Народният представител от ДПС закарал съпругата си в болницата. "Намерих я паднала пред пералнята, повиках невролога д-р Недялков и заедно с него отидохме в болницата", разказа Хаджихасанов. Заради съмнения за мозъчен кръвоизлив жената била насочена към спешното отделение, пише "24 часа". Там именно възникнал конфликтът между депутата и д-р Милена Узунова.

"Ходихме на скенер и ми казаха, че съпругата ми трябва да лежи неподвижно. Тази лекарка обаче застана пред носилката и отказа да ни пусне, защото не сме влезли през правилната врата за пациенти. Тогава я блъснах леко с ръце, но ако вашата майка беше в такова състояние, как щяхте да реагирате", обясни Хаджихасанов.

При скандала в спешното отделение бил натиснат и паник бутонът. Екип на СОТ посетил обекта по сигнал, съставени са актове, казаха от полицията.

На Хасан Хаджихасанов явно му се е насъбрало повече, след като в същата болница в средата на септември почина неговият зет Рейхан Чакъров. 37-годишният мъж остави вдовица дъщерята на народния представител и две деца - на 6 и 10 г., сирачета. /БЛИЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щотото е господин депутатът ,и за това може да си позволява такива работи нали :)

Ако имахме работещо правосъдие ,тоя щяха да го осъдят за назидание на обикновените хора.Но уви това не е възможно в държавата на проститтутките,където очевидно най-много от тях са в съдилищата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване