Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

veselina_s_p аз бих ти препоръчала също така поредиците "Сейнт Килда" и "Реъритис Ънлимитид" на Елизабето Лоуъл. Също така поредицата "Макензи на Линда Хауърд и "Аркейн" на Джейн Ан Кренц. Страхотни поредици. Имат крими елемент, има любовна история и главните са точно този тип, който си казала, че харесваш. ;) Аз пък си прочетох "Излъжи ме нежно" на Аманда Куик. Като изключим, че главния се казва Амброуз и главната Конкордия, книжката е много хубава. Когато е на 13 Амброуз остава сирак и започва да се подвизава като крадец. Вече пораснал, той използва наученото от младежките си години, и става много добър частен детектив. И тъй като има пари, вместо да иска хонорар от бедните си клиенти, той иска услуги. И така, той е нает от една жена да открие къде е изчезнала сестра й, и дали е още жива. Последно сестра й е била частна учителка в един замък. И той тръгва натам за да разбере какво се е случило. През това време във въпросния замък, новата учителка, нашата главна героиня Конкордия планува кака да избяга с четерите си ученички. Те са четири млади момичета, от добри семейства, които са останали сираци. Конкордия подозира, че собственика на замъка е решил да ги продаде като елитни компаньонки, затова подпалва замъка и бяга с момичетата. По време на бягството им, ги среща Амброуз и щом Конкордия му се доверява и му разказва всичко, той ги отвежда в дома си и се заема да открие кой и защо иска да продаде момичетата. От тук започват куп интересни и забавни ситуации. Двамата постоянно се маскират влизайки в различни роли, на богата възрастна двойка, на надута вдовица и на обикновен невидим доверен човек. Има и една невероятно забавна сцена Амброуз бе решил, че трябва да отидатна един бал, за да проучат един мъж, и Конкордия много се зарадва, защото никога не бе ходила на бал. Само дето той не я заведе като гостинка, а се облече като лакей, а нея като прислужница и прехвърляйки се през оградата отидоха на бал :biggrin::eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръките, момичета :) По дадения ми съвет, започнах тюлените подред. Страшно ми харесва как пише тази авторка. Всичко е написано страхотно. Историята, героите, случките - всичко :P Днес се надявам да довърша книгата за Гейб и Хелън. Нямам търпение да ги прочета всичките. Голями сладури са целият екип :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета Дивачката на Мери Джо Пътни. Доста интересен сюжет. Незнам защо досега не съм я прочела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наваксах с двете книжки на Джулия Куин и ми допаднаха. Много...жизнерадостни едни такива, само в Уиндъм,херцогинята беше много злобна кучка/що ли обиждам кучките/. Рядко изпитвам желание, да мога да вляза в "действието", ма тука ми се прищя,че да й извия врата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.от 2 години и повече сигурно тегля книжки от вашия форум но никога не ми идвало на ум да се разровя по обширно и като гледам какви теми и игри съм пропуснала много ме хваща яд :ph34r: От 15 годишна чета и първата ми книга беше "Чериса".много се радвам и съм благодарна че ви има :ph34r: В момента чета Колийн Шанън-Нежният звяр.Интересна и разтоварваща книга и забавна.Разказва се как главния иска да отмъсти на бащата на главната затова че е убил неговия баща и всичкото заради майката на главната и заради един камък"Златната роза".Главния Дрейк насъбрал много и иска да си отмъсти и едва ли не ги остава до просешка тояга-нея,баща и,брат и.И въпреки че се влюби в нея почти до края не иска да спре.И през цялото време носи маска за да крие самоличността й щото много приличал на баща си,даже в началото за 1 седмица я беше затворил в леговището на звяра и всички му викат Дракона .не е лоша книгата ...хареса ми :baby: Ама и аз като не виждала редове за писане :wors: много се увлякох дано не съм прекалила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай, те за туй са редовете.И казвай, на какво си попаднала може да сме пропуснали нещо.То напоследък от историческите не се издава много и ще е жалко ако има пропуск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.от 2 години и повече сигурно тегля книжки от вашия форум но никога не ми идвало на ум да се разровя по обширно и като гледам какви теми и игри съм пропуснала много ме хваща яд :blink: От 15 годишна чета и първата ми книга беше "Чериса".много се радвам и съм благодарна че ви има :ph34r: В момента чета Колийн Шанън-Нежният звяр.Интересна и разтоварваща книга и забавна.Разказва се как главния иска да отмъсти на бащата на главната затова че е убил неговия баща и всичкото заради майката на главната и заради един камък"Златната роза".Главния Дрейк насъбрал много и иска да си отмъсти и едва ли не ги остава до просешка тояга-нея,баща и,брат и.И въпреки че се влюби в нея почти до края не иска да спре.И през цялото време носи маска за да крие самоличността й щото много приличал на баща си,даже в началото за 1 седмица я беше затворил в леговището на звяра и всички му викат Дракона .не е лоша книгата ...хареса ми :blink:

Ама и аз като не виждала редове за писане :P много се увлякох дано не съм прекалила

Глупости въобще не си се увлякла, ако видиш някои мои постове, е аз вече се уливам направо, ама според мен, няма лошо, да се разкаже подробно една книга и всеки да си прецени дали му допада. Затова не се стряскай и продължавай все така.

Аз напоследък съм на препрочитане, минах, всичките невести и каубои на чичо Лей, прочетох Излъжи ме нежно на Аманда и след това Рени, от поредицата на Евразия и Нежна Грубост на Катрин Харт. Бях я забравила тази последната, Мноооого хубава книга, за това какво прави една жена за да оцелее, като пленница на индианци, за зверствата които понасят останалите пленници и за това, как ако попаднеш при правилния човек, животът ти може коренно да се промени към по-добро. Снощи я свърших, а сега имам желание да я почна наново, наистина прекрасна книга. Някои викаше, че била гадна, защото главната взела два скалпа, станала дивачка, убила няколко човека, ама не е така, книгата е прекрасна. Вярно главната си стана почти индиянка, и макар да не й харесваше, за да защити себе си и тези които обича й се наложи да отепа 3-ма, 4-ма, не беше особено голяма загуба. Авторката много хубаво е описала всичко, и историята за една силна, истинска любов, заедно с красивите, и не до там красивите моменти, за болката, щастието и всичко човешко. Просто страхотна книга. Препоръчвам я с две ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре :) аз съм си бабрива и затова си мисля че съм се увлякла .Аз сега започнах да чета "Венчило с варварина" иначе чета само исторически има ли пирати,шейхове и викинги съм на линия.това са ми любимите.Kатлийн Удиуиз,Кони Мейсън,Джоанна Линдзи,Кристина Дод,Хедър Греъм и т.н. това са само част от любимите ми авторки.Искам да попитам за линковете към романите.има книги които не мога да тегля и са от сайта фанагориа.ком мисля че беше.от къде другаде да си ги дръпна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре :rolleyes: аз съм си бабрива и затова си мисля че съм се увлякла .Аз сега започнах да чета "Венчило с варварина" иначе чета само исторически има ли пирати,шейхове и викинги съм на линия.това са ми любимите.Kатлийн Удиуиз,Кони Мейсън,Джоанна Линдзи,Кристина Дод,Хедър Греъм и т.н. това са само част от любимите ми авторки.Искам да попитам за линковете към романите.има книги които не мога да тегля и са от сайта фанагориа.ком мисля че беше.от къде другаде да си ги дръпна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Фанагорията добре трябва да я забравиш. Нашия оазис се казва ескейп. Ако линк не ти действа значи момичетата все още не са сколасали възстановят колекцията. Иначе браво за вкусовете. Сигурна съм, че преводачката на варварина ще очаква с нетърпение коментара ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре :rolleyes: аз съм си бабрива и затова си мисля че съм се увлякла .Аз сега започнах да чета "Венчило с варварина" иначе чета само исторически има ли пирати,шейхове и викинги съм на линия.това са ми любимите.Kатлийн Удиуиз,Кони Мейсън,Джоанна Линдзи,Кристина Дод,Хедър Греъм и т.н. това са само част от любимите ми авторки.Искам да попитам за линковете към романите.има книги които не мога да тегля и са от сайта фанагориа.ком мисля че беше.от къде другаде да си ги дръпна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Оу, четеш моята книга, много се радвам, приятно четене и дано да ти хареса. Иначе аз имам всичко сканирани и преведени книги, или поне се надявам да са всички, затова, ако нещо не можеш да откриеш викай, ще ти го пратя :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ще ми хареса,защото "Венчило с дявола"беше много добра.веднага щом я прочета ще пиша :) и много благодаря че ми обърнахте внимание :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз приключих Не ме забравяй на Марлис и съм просто очарована! Страшно се изкефих на екшъна накрая. Много ми хареса и че имаше нови елементи, които до сега не съм срещала. Бракът на Гейб И Хелън въобще не е бил идеален в началото. Тя има дете от друг мъж. А паралелните любовни истории са страхотно допълнение :) Харесва ми и това, че има преливане между книгите. Обичам да чета какво се случва с героите и след, като приключи "тяхната" книга. Вече нямам търпение да подхвана следващата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау!Прочетох книжката за Марис.Благодаря много на дамите които ни я подариха :wors: .Много ми хареса края.Прочетох го пет пъти.Сега още повече запалихте нетърпението ми за Чанс :P .А сигурни ли сте че няма някоя книжка и за Ник?Много се смях докато четох за нея. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Напоследък страшно се увлякох по паранормалните романи.

Тези на Даринда Джоунс,Кейти Макалистър и Thea Harrison.

Сега съм почнала книгите за Aisling Grey.

Ашлин Грей е куриер и първата и задача е да достави една статуетка на дракон в Париж.

Получателката се оказва убита при странни обстоятелства,полицията подозира Ашлин,а статуетката я открадва привлекателен,но фалшив детектив на Интерпол.

За Ашлин не остава друг избор освен сама да издири убиеца и откраднатата статуетка.

Така разказано много паранормални явления и същества няма,но всъщност е пълно с вещици,демони и не на последно място много,много привлекателен дракон.

А Ашлин открива за себе си,че е Пазителка на портите на Ада,Господар на Демон(в кучешка форма) и dragon`s mate.

You slay me-Aisling Grey1-Amazon

Редактирано от peppinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оу, четеш моята книга, много се радвам, приятно четене и дано да ти хареса. Иначе аз имам всичко сканирани и преведени книги, или поне се надявам да са всички, затова, ако нещо не можеш да откриеш викай, ще ти го пратя :speak:

Книгата е страхотна и мога да кажа че страшно се забавлявах .много обичам когато има хумор и добре е използван .а това със съндъка където ходат след нея да събират вещите й беше върха даже си забравяла обувките хахахаах.А онзи мен с коняра където обяснява как господарката само като се усмихнела той нищо неможе да каже и има още много моменти които ми хареса ама немога да почна всички да изреждам сега :P .Брена и Конър са много готини и Алек и Джейми също .Няма ли продължение примерно с Коинлан ? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif или с техните деца?

Не на последно мястоо да кажа БРАВО НА ПРЕВОДАЧКАТА !!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една книжка за Куинлан и Фейт и на мен би ми била много присърце, честно казано. Надявам се да има ще е забавно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е страхотна и мога да кажа че страшно се забавлявах .много обичам когато има хумор и добре е използван .а това със съндъка където ходат след нея да събират вещите й беше върха даже си забравяла обувките хахахаах.А онзи мен с коняра където обяснява как господарката само като се усмихнела той нищо неможе да каже и има още много моменти които ми хареса ама немога да почна всички да изреждам сега :wors: .Брена и Конър са много готини и Алек и Джейми също .Няма ли продължение примерно с Коинлан ? http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif или с техните деца?

Не на последно мястоо да кажа БРАВО НА ПРЕВОДАЧКАТА !!! :wors:

Много се радвам,ч е ти е харесала. Аз също много си я обичам. За жалост "Венчило с дявола" и "Венчило с варварина" са еиднствените книги от поредицата. И аз бих се зарадвала на книга за Куинлан и Фейт, или може би една за малката Грейс, но уви до момента такива книги не съществуват. Дай Боже на авторката да й дойде музата ид а ни зарадва скоро с нещо ново. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се радвам,ч е ти е харесала. Аз също много си я обичам. За жалост "Венчило с дявола" и "Венчило с варварина" са еиднствените книги от поредицата. И аз бих се зарадвала на книга за Куинлан и Фейт, или може би една за малката Грейс, но уви до момента такива книги не съществуват. Дай Боже на авторката да й дойде музата ид а ни зарадва скоро с нещо ново. :D

Дай Боже! Другите две книги "Брачен договор" И "Принцеса Александра" хубави ли са? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай Боже! Другите две книги "Брачна авантюра" И "Принцеса Алесандра" хубави ли са? :speak:

Мамоооо, иска ли питане Публикувано изображение Това са железарска класика в жанра, ако искаш да се забавляваш шеметно и в транс, изпапквай ги скоропостижно. Публикувано изображение Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамоооо, иска ли питане Публикувано изображение Това са железарска класика в жанра, ако искаш да се забавляваш шеметно и в транс, изпапквай ги скоропостижно. Публикувано изображение

Абсолютно и с две ръце се присъединявам към това мнение :hush:

А аз се опитвам да приспя малката дразнителка

и да се "метна" на "Магията на Макензи" :speak:

Редактирано от Книжно човече (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамоооо, иска ли питане Публикувано изображение Това са железарска класика в жанра, ако искаш да се забавляваш шеметно и в транс, изпапквай ги скоропостижно. Публикувано изображение

хахахаа слушам изпълнявам !!! :baby: веднага ги започвам и ако ме грабне още утре ще е прочетена и ще се похваля.Сега като знам че има къде да споделям се радвам много .От мойте приятелки никой не чете този жанр(ако въобще четат нещо) и кво да им се обеснявам.Дори да разкажа нещо те не разбират забавното и се чудят защо от една книга съм толкова въодушевена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахаа слушам изпълнявам !!! :) веднага ги започвам и ако ме грабне още утре ще е прочетена и ще се похваля.Сега като знам че има къде да споделям се радвам много .От мойте приятелки никой не чете този жанр(ако въобще четат нещо) и кво да им се обеснявам.Дори да разкажа нещо те не разбират забавното и се чудят защо от една книга съм толкова въодушевена :P

Тука все сродни души сме се събрали. И аз преди нямаше с кой да си говоря за книги, ама прави като мен, аз с "Венчило с дявола" съм зарибила 4 приятелки. След нея, са върли почитателки на жанра :cool: Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pecova89,кат сме тръгнали да ти говорим за "железарска класика", да дам и аз моя принос. "Прелъстяване" на Аманда Куик- сигура съм и Бобич ще ме подкрепи кат един върл фен на Куинката. В тая книга има всичко! Аз за една бройка да не я прочета,щото корицата на това издание беше съвременна,а аз търсех исторически роман ..... Слава богу,че не се отказах,много е сладка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pecova89,кат сме тръгнали да ти говорим за "железарска класика", да дам и аз моя принос.

"Прелъстяване" на Аманда Куик- сигура съм и Бобич ще ме подкрепи кат един върл фен на Куинката. В тая книга има всичко! Аз за една бройка да не я прочета,щото корицата на това издание беше съвременна,а аз търсех исторически роман ..... Слава богу,че не се отказах,много е сладка.

Мерси,тегля я веднага.и аз да ти кажа все подбирам книгите които чета ама на Аманда Куик не съм чела май нито една.Аз като тегля гледам картинката да видя дали е историческа за какво се разказва и чак тогава тегля.И от време на време като се сетите за някоя "железарска класика" :rolleyes: ми я казвайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз изчетох "Малката стопанка" на Джоана Лейн. Сладурка книжка, особено в началото сгърчих се от смях. Главния е среден син. Живее с баща си, пълне проидоха, който две стотинки да има ще бърза да ги изхарчи, по-големия му брат е инвалид и има жена, която и тя като бащата е с широки пръсти и затънала в дългове, и по-малкият брат, който е пияница. След като са профукали парите от зестрата на снахата, всички живеят в дъгове и имението се руши. Главния беше ходил да се бие с Наполеон, и сега се чуди как да намери пари да изправи имението на крака. Баща му получава писмо, от една много богата жена, която обаче няма знатен произход, мъжа й е бил търговец, и предлага, да даде огромна зеста на внучка си, ако някой от синовете му се омъжи за нея. И така решават да е по-малкия син, ама тъй като предишнта вечер се е напил като казак, на срещата отива главния. Богатата възрастна жена, е една грамадна лелка, без грам вкус, отрупана отгоре до долу с бижута. Преди много години е била влюбена в бащата на главния и сега иска да го държи в ръцете си, всмисъл той да зависи от нея. Също така държи именно главния да се омъжи за внучка й, защото той единствено няма никакви пороци, и ще успее да борави добре с парите, дори изпързалва баща му, като заявява, че цялата зестра, ще влезе не в семейството, а в джобовете единствено на главния, и той ще реши какви пари да даде на роднините си. Предложението е толкова примамливо, че главния приема. Главната пък е тиха, мъничка девойка, която иглежда на 12 тъй като баба й я кара да се облича в разни натруфени, целите в панделки и дантелки рокли. Книжката е лека и много забавна. Има някои по-силни моменти, няколко тъжни, има интрига, романтика, общо взето висчко. Препоръчвам я с две ръце :rolleyes: И да попитам, някой чел ли е "Омагьосана" на Стела Камерън. Разказва се, как главния, койот е наследник, е отвлечен като бебе от люлката си и даден на едно бедно семейство, като го заменят с друго бебе. Той обаче научава истината и решава да си отмъсти, като за начало смята да прелъсти жената, която е сгодена за узурпатора му. Все я почвам и все се отказвам да я чета, не знам защо. Ако някой каже няколко мили думи за нея, много ще ми помогне. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...