Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

От вчера си разнасям една книжка на Стефчето Лорънс на алангле и се чудя да я почвам ли или не. Май е таз дето я преведоха на бг за фамилията Синистър. Не съм й прекалено голям фен на таз кака, като се има предвид, че съм започнала една от таз поредица, ама от по-назад дето са, от миналото лято и още не съм я довършила. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера си разнасям една книжка на Стефчето Лорънс на алангле и се чудя да я почвам ли или не. Май е таз дето я преведоха на бг за фамилията Синистър. Не съм й прекалено голям фен на таз кака, като се има предвид, че съм започнала една от таз поредица, ама от по-назад дето са, от миналото лято и още не съм я довършила. :sunglasses:

Ма що бе, "Годеницата на дявола" много свежа беше /ако е таз за която си мисля с многото братовчеди, дет съдбата не ги слушала като си пожелавали скоро да не се женят./ Аз все си мисля, че някои може се нави да ги превежда, тях или на Саманта Джеймс книгите дет са вързани със "Съвършен герой" - те поне по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи прочетох "Брачна авантюра"...Боже съсипах се от смях .Сара беше супер досадна и само плачеше аххахаах побърка и Нейтън и екипажа :lol6: най големия майтап беше със супата,слънчобрана и пожара...а когато ги нападнаха пиратите беше потресаващо.Много забавна книга.Много ми хареса ,още снощи започнах да чета "принцеса Александра" и се зарадвах че е с Колин :) Обаче все си мисля че трябва да има и с Кейн и Джейд :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Снощи прочетох "Брачна авантюра"...Боже съсипах се от смях .Сара беше супер досадна и само плачеше аххахаах побърка и Нейтън и екипажа :lol6: най големия майтап беше със супата,слънчобрана и пожара...а когато ги нападнаха пиратите беше потресаващо.Много забавна книга.Много ми хареса ,още снощи започнах да чета "принцеса Александра" и се зарадвах че е с Колин :) Обаче все си мисля че трябва да има и с Кейн и Джейд :)

Има има ама не е преведена. Обаче там пък къв смях е. А Алесандра не пада по долу от "По дяволите, Сара". Не риве толкоз ама купона пак е същия. Редактирано от cheetah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе според мен достатъчно е да кажете само Джули Гарууд, и всеки ще знае, че която и книга да сте хванали, тя е страхотна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаахах "по дяволите Сара" ...Колин я пита дали има някакъв специален начин по който Нейтън я нарича и тя му вика ДА :По Дяволите Сара!!!! :) А дали има вероятност да бъдат преведени.Трябва да направите една тема за "Железарската класика" хахаха.Сега като прочета принцесата и отивам на Куик "Прелъстяване".Толкова се смях с тия пирати че ако можеше някой да ме види отстрани щеше да ме помисли за някоя олигофренка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тори, хайде следващия път като решиш да ми ампутираш мнението, да ми прочетеш правата!

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Принцеса Александра" :) и мислих да почна "Прелъстяване" хахаха ама първо ми грабна окото "Графинята и сребърния меч" щото е от мойто време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Рай" на Джудит Макнот, няма да резюмирам, имам чувството че аз съм последния човек който не е чел най-хубавите книги на авторката. Минах 100 страници и страшно ми харесва романа, но като знам какво ще се случи и ми се свива сърцето. Мат обаче е просто разкошен герой, толкова да ги обичам, същото важи и за Мередит - съвсем от любимия ми типаж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз хванах да препрочета Бюканън на Джули Гарууд, суперска поредица, който не я е чел, веднага да се поправи, вече съм на книга номер седем, а именно "Огън и Лед" :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета "Рай" на Джудит Макнот, няма да резюмирам, имам чувството че аз съм последния човек който не е чел най-хубавите книги на авторката. Минах 100 страници и страшно ми харесва романа, но като знам какво ще се случи и ми се свива сърцето. Мат обаче е просто разкошен герой, толкова да ги обичам, същото важи и за Мередит - съвсем от любимия ми типаж.

ООООООООООО, Пете, това е един от най-любимите ми съвременни романи.

Като се има предвид, че е и на една от любимите ми авторки - всичко е ясно. РАЗКОШ.

Романа е пропит с присъствието на главните герои. Двамата са страхотни. Такива спазми в корема съм имала с много малко книги. Хихи. То така ми се беше свил корема, че не ме отпусна до края на романа. Не можех да подхвана никоя друга книга след това поне няколко дни от невероятните усещания от книжлето.

И в тази връзка страшно се ядосвам на Плеяда, че взеха вместо някоя от страхотните книги на Макнот, те преиздадоха "Вълшебства".

Много съм ядосана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

......a big, bad sexy-as-hell major league baseball pitcher. Pace Martin is tough and edgy, a bit of a badass really, and doesn't see a problem with that. Intensely private, he's devastated to discover that what should have been a simple injury might well be a career ending one. And then a reporter shows up. Holly Hutchins has a nose for secrets, and a free pass from the Heat's management to travel with Pace's team all summer and write about the guys in detail. From the very first moment with Pace, when he inadvertently abducts her, they irritate – and arouse – the hell out of each other. But certain life experiences have a way of bringing out the best in people, and the best between Pace and Holly is very, very good . . .

Poor Pace. He just wants to be left alone, and yet every single time he's with Holly the oddest thing happens. He feels. He wants. That she drives him crazy is a problem, as is her 'tude, but hey, he has his own bad 'tude half the time so he can appreciate it. Especially when they're kissing instead of banging heads. Pitting these two against each other was great fun.

Ето това чета.Забавно и приятно.

Главната е журналист и се опитва да хване главния за интервю.Само дето той не поддава лесно.

Главния пък е подложен на голям стрес.Всички смятат,че той е отговорен за спечелването на всяка игра.

Наистина забавно и сладко бе как го караха да целува главната преди всяка игра за късмет.Не,че не му харесваше де...

Останалите герои са сладури отвсякъде,а суеверията яко ги друсат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време искам да прочета "Изпитание на чувствата" на Патриша Гафни. Ала целия Интернет разпердушиних и не можах да си намеря линк! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Ако може някой да ми даде линкче за тази книга ще съм безкрайно благодарна! :angry:;):cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пепинце,завиждам ти за удоволствието и забавлението,

тъй да знаеш.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

И в тази връзка страшно се ядосвам на Плеяда, че взеха вместо някоя от страхотните книги на Макнот, те преиздадоха "Вълшебства".

Много съм ядосана.

Гледай от положителната страна на нещата, поне знаем, че Плеяда има намерение да преиздаде всичко на Макнот. Моя милост с това се крепи докато чака "Преди да те срещна" и "Сега и завинаги".

А по темата... чете ми се, та две не виждам, но съм в сесия :) Последното, което ми мина през ръцете беше "Мисията на Макензи" на Хауърд. Мисля, че не е нужно да я хваля, Джо си имаше присъствието още като тийнейджър в "Белязаният Макензи", с тези сини очи... Кхъ, кхъ, размечтах се.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пепинце,завиждам ти за удоволствието и забавлението,

тъй да знаеш.......

Ох,да знаеш как ми се иска да имам повече време.

А книжката има и втора част,също толкова забавна.

Ако ти е интересна мога да ти я пратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох,да знаеш как ми се иска да имам повече време.

А книжката има и втора част,също толкова забавна.

Ако ти е интересна мога да ти я пратя.

ох,мило,ти хубУУ ще ми я пратиш,

амЪ аз само ще и се радвам и ще си я оглеждам.

Кат съм моночятящо-говорящо,тъй ще е .........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ох,мило,ти хубУУ ще ми я пратиш,

амЪ аз само ще и се радвам и ще си я оглеждам.

Кат съм моночятящо-говорящо,тъй ще е .........

Моно,моно,а с руския как си?

Събра ли кеш за Първия гроб?

Книгата е супер и направо умирам за номер 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моно,моно,а с руския как си?

Събра ли кеш за Първия гроб?

Книгата е супер и направо умирам за номер 2.

Оххх ,шефа още нИ мЪ е спонсорирал

и нервата ме тресе ЯКО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох "Ондин" на Хедър Греъм. И преди съм я чела, но я бях забравила, много хубава книжка. Главния е от най-доверените хора на краля. Омъжен е за една малка страхлива и болнава женица, но той си я харесва. Тя обаче постоянно вижда разни духове и една нощ умира. Всички мислят, че е нещастен случай, но главния е сигурен, че е убийство. В същото време, бащата на главната, който е дук, е обвинен в измяна и убит, а доведения му брат иска да принуди главната да се омъжи за сина му, и след като тя отказва, той изфабрикува доказателства, че и тя е предала краля, затова главната е принудена да бяга. Минават няколко месеца, и главната, след като е убила един елен е осъдена на смърт чрез обесване. Вече са й надянали примката, но палача казва, че има стара традиция, ако някой се ожени за нея, ще й спаси живота. И се появява главния, който се жени за нея. Решил е, че му трябва жена, която да послужи за примамка да хване убиеца. А коя е по-добра кандидатка от една осъдена на смърт престъпница? Само дето сметките му излизат криви, защото се влюбва в него. Книжката е забавна, романтична и много интересна. Който не я е чел да почва. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ауч, аз много отдавна не съм се вясвала в тази тема, но то и време нямах досега де... Уф, какво да се прави. Последното, което бях прочела като книги беше на Джулия Куин "Последният херцог Уиндъм". Не си спомням дали я бях коментирала, но беше много приятно и леко книжле. Хареса ми, а и главните герои бяха супер забавни. Следващата книга, която лапнах набързо докато имах свободно време, беше "Удоволствието на краля" на Шанън Дрейк и с ръка на сърцето мога да кажа, че меко казано обикнах историята. Страхотна, силна и запомняща се е. Главните освен, че са страхотни личности, са горди и силни и се борят за своето до последния си дъх.

Сега съм подхванала поредицата за Анита Блейк и вече съм на третата книга - "Циркът на прокълнатите". Готина и лека поредица е, зарибява и освен това Жан-Клод е просто... Ох, влюбих се в този мъж! Направо да го изядеш, ям, ям... Хихихих, а иначе Анита ме кефи, ама на моменти ме дразни, защото и тя самата не знае какво иска. В смисъл, ок, държи на своите принципи и така нататък, обаче да отрича белезите, с които е маркирана от вампира - ами... доста детинско е и някак си несериозно. В смисъл, ако се има за голям човек, би трябвало да се държи като такъв и да приема нещата такива каквито са, а освен това и да изведе възможно най-голямата полза от ситуацията. Както и да е, мисля също така че понякога е нерешителна и доста объркана личност. Помага на останалите, дава добри съвети, ама себе си да оправи - абсурд!

Паралелно с това иначе чета "Ахерон" на Шерилин Кениън от Мрачните ловци (тъй като я превеждам в един форум) и мога да кажа, че книгата е невероятна и много тежка. Историята е повече от прекрасна и направо ме кара да... ами да плача, да се ядосвам и общо взето от всичко в големи количества. Никак не завиждам на съдбата на Ахерон и как се отнасят с него като с боклук, когато той е просто... прекрасен! Цялата изтърпяна болка, понесено унижение... са го направили твърд и просто един невероятен мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо приключих с книжката на Софи Кинсела "Можеш ли да пазиш тайна" - много свежо и забавно четиво. Посмях се и се поразтоварих, това ми е първата книжка на авторката и задължително ще прочета и другите. Накратко главната Ема е най-обикновено момиче, което пътува по работа - след провал на деловата й среща тя се прибира със самолет, а тя се страхува... удря три водки за отскок и се качва на самолета... При много силна турбуленция и опасност от падане на самолета.. тя се вкопчва в ръката на един напълно непознат...и му изповядва всичките си тайни... Страшното става, когато разбира, че това е... шефът й... и оттам комичните и неудобни ситуации заваляват. Хареса ми. Сега съм си набелязала Дженифър Ашли - Моят съсед пиратът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо приключих с книжката на Софи Кинсела "Можеш ли да пазиш тайна" - много свежо и забавно четиво. Посмях се и се поразтоварих, това ми е първата книжка на авторката и задължително ще прочета и другите.

Накратко главната Ема е най-обикновено момиче, което пътува по работа - след провал на деловата й среща тя се прибира със самолет, а тя се страхува... удря три водки за отскок и се качва на самолета... При много силна турбуленция и опасност от падане на самолета.. тя се вкопчва в ръката на един напълно непознат...и му изповядва всичките си тайни... Страшното става, когато разбира, че това е... шефът й... и оттам комичните и неудобни ситуации заваляват. Хареса ми.

Сега съм си набелязала Дженифър Ашли - Моят съсед пиратът.

След "Моят съсед пиратът", можеш да хванеш и "Училище за пирати" двете са от една поредица, само дето май са първа и трета книга. :newspaper:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След "Моят съсед пиратът", можеш да хванеш и "Училище за пирати" двете са от една поредица, само дето май са първа и трета книга. :)

Не май, ами са точно така издадени, за съжаление.

А аз снощи започнах "Игра на тронове". Много ми шумят около мен за сериала и определено се зарибих да го изгледам, но реших първо да изчета книгата. Вътрешно се бях подготвила за абсолютно скучно и поне за мен неразбираемо четиво, (каквито са спомените ми от "Властелина на пръстените", очаквах и тази книга да е същата), но след 150 страници съм много приятно изненадана. Със сигурност се чете малко по-бавно от любовен роман, обаче си заслужава да изчиташ внимателно всяка дума. Много е интересна книгата, пълна с герои, но е така написано че не се объркваш и историята върви много гладко, определено ми харесва стила на автора.

Малко ми е пренаселено с гадни персонажи, но не се впечатлявам особено, подготвена съм психически за гадни предстоящи неща и ще ги понеса, не вярвам да ми развалят впечатлението от книгата.

Адски ми е интересна историята и само съжалявам, че следващите няколко дни съм ангажирана и няма да мога да я доизчета на един дъх, както обичам.

Мисля да гледам и сериала успоредно докато чета книгата, даже вече нямам търпение, едвам се удържах за първия епизод, докато докопах книгата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...