Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

Рум-Рум, и за Галето понякога има нужда от преводач, както при Сън. Тъй-като аз съм от хората, които я познават лично :inlove1: , ще си позволя да изтълкувам думите й.В случая според мен е искала да направи връзката със заглавията, които Капитана пуска в играта познай заглавието. Тоест, че така ще ги увърта, че има да се чудиш коя е тая книга :cheers: . И това естествено пак е в кръга на шегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я,я, туй мънаното, ако ми анонсира книгите, най-много да са чудя дали не ми требе гинкобилоба,че да навържа измишльотините :inlove1: Накрая, че ме ядоса и ша я ступам. :cool: Нъл тряба си го изкарам на някой кат не вдяна.

Плясъкова, само по лицето не давам да знаеш хихи (за биенето), а иначе има голям шанс те поизмъча с мойте анотации, но тържествено ти обещавам щом прочетеш книгите ша фащаш за к'о иде реч, а и събудено пустото любопитство на тъй наречения човешки род е могъща сила, не смяташ ли :beat:

Рум-Рум, и за Галето понякога има нужда от преводач, както при Сън. Тъй-като аз съм от хората, които я познават лично :inlove1: , ще си позволя да изтълкувам думите й.В случая според мен е искала да направи връзката със заглавията, които Капитана пуска в играта познай заглавието. Тоест, че така ще ги увърта, че има да се чудиш коя е тая книга :cheers: . И това естествено пак е в кръга на шегата.

Руме , как казва Ети мисля че баш това е визирала и беше просто шега, а и права е , ако сте не забелязали Галето отдавна е вдигнала ръце от мойте щури асоциации щом играя хахахаха.

П.П.: Руме забравих да ти благодаря за огромният комплимент, който ми направи http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Редактирано от Vera_Pamil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз плясъкова си я разбирам перфектно. Вие ползвайте преводач ако ви требе. А по въпроса с анотациите аз прочела достатъчно, за да взема такова решение. Рум не пускай фитили, че ша вадиш гащите с перка скоро мисля. Ети марш да учиш, че ша запознавам в събота с една твоя парятелка. Което значи че и на теб ша ти трябва един чифт с перка хихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко бе хора,майтапя се. Тука всички сме зевзеци. Ако се понапъна Верапамилче-ще те хвана,ама пусто остарявам :)

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално приключих с "Удоволствието на Макензи" :) Страхотни сте, момичета. Свършили сте прекрасна работа. Чела съм поредицата на руски, но си е друго да се потопиш в историята на родния си език. Този Зейн си е направо разтапящ, но и Ченс не остава по- долу. Лично аз чакам с нетърпение и следващите ви преводи. Пък като приключите работата по семейство Макензи, какво ще кажете да метнете едно леееко преводче на книжките за Блеър на Линдичка?

Аз малко съм нахалничка, ама то ми е от зодията

Редактирано от jenia123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, тя скоро си идва на наша територия, тъй че ша я хванем, няма де да иде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, тя скоро си идва на наша територия, тъй че ша я хванем, няма де да иде :)

Ухааааааааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз плясъкова си я разбирам перфектно. Вие ползвайте преводач ако ви требе. А по въпроса с анотациите аз прочела достатъчно, за да взема такова решение. Рум не пускай фитили, че ша вадиш гащите с перка скоро мисля. Ети марш да учиш, че ша запознавам в събота с една твоя парятелка. Което значи че и на теб ша ти трябва един чифт с перка хихи.

Хихихихи, хайде Ети, ние сме !!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:clap::yanim: Супер са! Да взема да ги обувам и като уча ли... не само като превеждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахаха ох лошо ми се пише усещаааам :yanim:

Маа Божка ша та оварди ве, не са плаши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В късни(или ранни?!) доби приключих "Удоволстието на Макензи". Отново искам да благодаря на екипа(момичета, златни сте), който ни запозна със Зейн-мъж-мечта, спор няма. :yanim::wors::wors: Такаааа, аз май ще съм единствената с леко отрицателно мнение за сюжета. Всичко се случи някакси прекалено набързо-измъкнаха се от лошите, поборичкаха се на пода и се влюбиха. Предполагам, не трябва да се взирам чак толкова,тъй като е художествена фантазия, но точно това боричкане ми се стори много, ама много непрофесионално от страна на тюлен,трениран да запазва зверско самообладание във всякакви ситуации, пък и мисията още не бе завършена и можеха да ги хванат. Въпреки лекото разочарование изчетох книжката на един дъх. Хм, трябва да си призная, че от тримата познати(за сега) Макензи, татко Уолф :speak::yanim: и книгата за него най ми лягат на сърцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но точно това боричкане ми се стори много, ама много непрофесионално от страна на тюлен,трениран да запазва зверско самообладание във всякакви ситуации, пък и мисията още не бе завършена и можеха да ги хванат.

Да, и аз си помислих точно това за този момент...Но пък сцената беше толкова готина, че го преглътнах лесно :) Вече свикнах на някои такива лирични неточности в името на добрата сцена :cool:

В Разбивача на сърца, който чета в момента, също има някои моменти, които не се връзват. Но то и в американските им филми е доста подобно, та не ми прави впечатление :P

Между другото след провлаченото и доста досадно начало, Разбивача на сърца започна да ме кефи. Вече съм към края, ще видим какво ще стане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз Зейн лекинко го огледах и го оставих на спокойствие да го хрусна в събота. Но преди време изпищях от Медина, точно защото:... ама много непрофесионално от страна на тюлен,трениран да запазва зверско самообладание във всякакви ситуации, пък и мисията още не бе завършена и можеха да ги хванат. Въпреки лекото разочарование изчетох книжката на един дъх.Така се почувствах тогава,явно авторката не държи и на реалистичното,а основно на романтичното.Дано дозировката й този път ми пасва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също прочетох Макензи. Да, наистина нещата се случиха много набързо, но не забравяйте факта, че Бари е преживяла ужасен шок, а Зейн й спасява живота. Това си е напълно естествена реакция на мозъка - хората се влюбват в спасителите си, в лекари, в пожарникари и т.н. Пък и тоя красавец да ми се изправи пред мен и без да ме е спасил бих се влюбила в него. Та в това отношение смятам че книгата дори си е съвсем реалистична. А колкото до "боричкането", все пак тя го помоли да й отнеме девствеността, за да не попадне пак в ръцете на похитителите и те да я свършат тази работа. Въпреки, че мисията не беше свършила, имаха цял ден пред себе си, в който само трябваха да чакат. А и това, че Зейн е тюлен, не означава, че не е мъж от плът и кръв и когато остане насаме с полугола мацка, която директно му се предлага в ръцете ще откаже. Мъже - в това отношение всички са еднакви. Та в заключение, дори нещата да се случиха много набързо, това си беше напълно в реда на нещата. Колежки от Дрийма, браво! :wors: Щом успяхте да ме накарате да прочета съвременен роман и то на един дъх, значи сте се справили невероятно добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз приключих със запоснанството си с първия от братята Бюканън - Ник, сиреч прочетох Разбивача на сърца :) Ами леко съм със смесени чувства към романа. Началото беше супер провлачено, чак ми дотегна от 4 глави пълни с описания на какво ли не. По едно време доста абзаци минавах по диагонал, че съвсем ми дотегнаха. А пък краят на книгата супер претупан. В 10 страници се случиха толкова неща, за които ако караше както с писането до тогава, трябаваше да отнемат на авторката поне 50...Крими нишката ми хареса, макар че имаше някои неточности на моменти. Тези двамцата Ник и Лорен, също са готини. Общо взето ми хареса книжката, но все пак има неща, които ме подразниха. И за момента Бюканън не мога да ги наредя към любимците ми Бриджъртън и Макензи, които ми харесаха ужасно много още от първите романи които прочетох за някой от тях :wors: Но все пак искам да прочета още за Бюканън - с кого ще ми препоръчате да се запозная след Ник ;) Сега мисля да се захвана с пръвите две книги за Макензи :)

Редактирано от veselina_s_p (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз изчетох книжката "Споделена любов" на Дж. Р. Уорд. Историята на Бъч и Мариса е много хубава, само дето на моменти ми идеше да хвана бъч, да го стисна за грацмуля и да го млатя в стената докато му дойде акъла. На два пъти към стената щях да зафуча и Мариса, ама като цяло книжката много ми допадна. Име един леко хомосексуален елемент около Вишъс, ама следващата книга е за него, та се надявам авторката да компенсира. Освен това, в началото, Бъч спа с една вампирка, дето я описват голяма мъжкарана, а Рив й е дружка за смукане, в смисъл, че се хранят един от друг, и се оказва, че точно тя ще е половината на Джон Матю. Честно да си кажа, не ми направи особено добро впечатление тази героиня, затова ще ми е много интересно, как ще я изтипосат главна героиня в осмата книга. В тази имаше един много хубав момент, в който моя любимец Рот, щеше да трепе Бъч заради Бет, милия ревнуваше за нищо, но много ми допадна да се срещна отново с моите любимци от "Тъмна любов". Също така имаше и едничка мъничка сцена със Зи и Бела, която също ме зарадва, но за Рейдж и Мари нямаше нищо, и се чувствам леко ощетена. Иначе самата история и развитието около Бъч, за миналото му, за настоящето и т.н. беше доста интересна, отделно, че авторката е вкарала много повече екшън и изненади, много изненади. Хареса ми и досега до живота на Мариса. Как е като кукла за украса, домакиня за приемите на брат си, и отритната от обществото, защото е зарязана от Рот. На моменти в началото ми беше много мъчно за нея, как всички й обръщаха гръб и не я поглеждаха, но постепенно тя излезе от пашкула си и показа, че е силна натура. Таааа общо взето книжката беше добра. Ще чакаме следващата :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оххххххх,аз ЧАК другата седмица ще се заимам със "Споделена любов" и умирам лекинко от нерви в момента.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оххххххх,аз ЧАК другата седмица ще се заимам със "Споделена любов" и умирам лекинко от нерви в момента.........

Не така слънце, не мри, ще остискаш вярвам в теб :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също приключих с четенето на "Удоволствието на Макензи".Страхотен и неповторим роман.А Зейн е мъж-мечта :inlove1: Благодаря ви отново за това неземно удоволствие,момичета :wors:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Съгласна съм,че всичко изглежда прекалено бързо между Зейн и Бари,но мисля,че ако това не бе станало историята нямаше да е толкова емоциална и чуственна каквато е.Зейн е страхотен в отношението си към Бари и все още нероденото им дете.А напълно разбим Бари,коя жена която знае,че всеки момент може да бъде хваната и изнасилена и която е преживяла шок не би предпочела да се отдаде на един страхотен мъж.Много ми хареса,че срешнах и с останалите Макензи.Те вече са ми трета любима фамилия след Малъри и Бриджъртън.А дъшеря им Ник е такова дяволче и всичките ги върти на пръста си.Нямам търпение да прочета и за останалите от фамилията :cool:

Още веднъж БЛАГОДАРЯ http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :):ph34r::withflowers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кренц - Докосване на жена

за Стокбридж с/у Балард

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм подкарала една от книгите дето вървят по РЕП-те с женско списание.Става дума за "Много гот" на Кармен Рийд,това не е чиклит, но е типично женки роман.Главната /много гот,тя е наборче и с това приликите се изчерпват/ им 4 деца от 2 брака.Глемите синове са по на 21-22, а последния на 2г. Тя го раздава майка-героиня, но иска и да живее.Така че си забърса един за в кревата. Обачееееее, тръпката към втория съпруг е жива /той е 10г. по-млад/, обачеее единият от синовете ще става баща, обачеееее........С една дума, забавно е, добада ми, има от всичко /като за толкоз тънко книжле/, без претенции да е шедьовър. За онези,които решат да четат предупреждавам-шрифта е много дребен и хартията кофти,но то се предполага от начина на разпространение/и цената/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз снощи, като подкарах книжката за Джо Макензи, та пак осъмнах :clap: Прочетох я наведнъж. Леле, тези Макензи са страхотни :P И явно хич не си поплюват с жените ;) Доста бързо действат да стигнат до главното - много добре :) Това са ми първите съвременни романи и мисля, че вече ще ми станат редобно четиво редом с историческите. Сега мисля да прочета за още някой Бюканън...Мисля да се спра на Дилън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, не току що свърших Зейн и направооо... не знам, края беше неописуем. Вече определено малката Ник ми е най-най-най на сърцето от тази книга. Чак им съчувствам на всичките Макензи Публикувано изображение. Всички искаха момиче, е ей ви момиче. Публикувано изображениеПубликувано изображение Книгата бе страхотна и отново ще изкажа големи благодарности на Рум и всички редактори и т.н. за превода. :) И сега кат ме е подхванала вълната, май има голяма вероятност да изчета и книгите, които не са преведени от поредицата :yanim:

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малката е толкова забавна и такъв шемет, че чак ми се иска Линда да напише книга и за нея. Макар, че при толкова много братовчеди от семейство Макензи историята на ухажора й ще е повече криминална, отколкото романтична :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...