Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Кой любовен роман четете в момента?" (част 3)

Препоръчан отговор

О, аз спокойно мога да им влезна в положение по отношение на Ник, така да се каже. В къщи си имам едно две годишно, което е същото. Добре, че не живеем в ранчо :rolleyes: Най-лошото е, че тези дяволчета са толкова сладни и така ти се усмихват след поредната беля, че просто не можеш да им се скараш. А мойта малката доста успешно се справя и да прехвърля вината на кака си...Не ми се мисли, като порасне и й дойде малко повече акъл в главата, какво ще ни прави :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кристин Уорън-поредицата The Others. Интересна ми е и ми допада,макар да не е най,най.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предадох се на нетърпението и подхванах Mackenzie`s Magic или по-точно книгата за Марис. Интересна е, вече си я преполових. :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не можах да устоя и си попълвам последния пропуск от Макензи - първата книга. Вече съм към края. Тези Макензи вече абсолютно и тотално ме завладяха :wors: Страхотни мъже! Джо е страхотен още от първата книга, където е само на 16год. И аз се чудя дали ще изтрая до преводите на последните две и да не взема да ги почна на английски... Ако някой ги има вече свалени, ще може ли да ми ги метне на мейла, моля - [email protected] Да видим колко време ще им се чудя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратих ти книгите за Макензи, ако още някой не ме е преварил.

Вече почнах и книгата за Чанс. И нея си я бива. Но много лъжи се наговориха :Д и накрая... ще стане мешано и с драми. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратих ти книгите за Макензи, ако още някой не ме е преварил.

Вече почнах и книгата за Чанс. И нея си я бива. Но много лъжи се наговориха :Д и накрая... ще стане мешано и с драми. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif

Мерси много :) Първо ще прочета за Чанс и после за момичето в семейството.

Аз довърших първата книга и вече направо се размазвам от удоволствие по тази фамилия :) Изкарах ги малко в обратен ред, но няма значение. И трите книги са върха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хи-хи, и аз в обратен ред ги карам. Първо преди време бях започнала 1-ва книга и я бях оставила не знам защо недовършена. И когато излезе превода на Зейн, скокнах на трета книга. Вчера на Марис бях. Днес съм на Чанс. И като я свърша ще започна или отново Уолф или на Джо. :biggrin: Последователността ми на четене е за оплакване. (rofl) :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чета "Лекари" на Ерик Сийгъл. Не е нова, но силно я препоръчвам на всеки, който не я е чел. Две части са :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа, изчетох Зейн в почивните дни. Момичета, Благодаря! Както винаги, Дрийма са се справи чудесно-историята върви леко, но напрежението е осезаемо. Игра на думи, закачки, емоции-всичко е преведено и предадено така, че и моноговорящите да усетят и оценят нюансите. Забелязвах нещо, което ми прави впечатление и в другите проекти- в началото момичетата са някак по-стегнати.Вероятно в желанието да са максимално близо до оригинала, в изреченията доста се срещат „той” и „тя”, но после историята увлича и не се набиват повторения. Аз обаче имам претинции към Линда /ама тя не ще да чуе, та да кажа на вас/ . Всъщност, преди мен вече отбелязаха, че е несериозно да описва секс сцени по време на мисия /не й е сефте/, но не е само това. Въобще, дамата е показала непознаване на професионалния живот на агенти,тюлени и т.н. или е подценила читателите си. В днешно време има твърде много информация, книги написани от професионалисти, тъй че би било хубаво поне основното да е спазено. Знам, че е любовен романа, но за авторката явно е важна и професията на главния - ми да я направи важна и за нас. Малко с крива усмивка подминах пленничеството, добре че после си дойдохме на думата! Каквото го може, го може жената. Аааа, абе Линда, кой слага такова завладяващо представяне на един герой /Чанс/, пък после да пише за друг. Бая се чудих, да чета ли или да изчакам книгата за Чанс. Кукли не разбрах кой идва Марис или Чанс? Кога идва, а с какво/на кон,със самолет или.../

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа, изчетох Зейн в почивните дни. Момичета, Благодаря!

Както винаги, Дрийма са се справи чудесно-историята върви леко, но напрежението е осезаемо. Игра на думи, закачки, емоции-всичко е преведено и предадено така, че и моноговорящите да усетят и оценят нюансите. Забелязвах нещо, което ми прави впечатление и в другите проекти- в началото момичетата са някак по-стегнати.Вероятно в желанието да са максимално близо до оригинала, в изреченията доста се срещат „той” и „тя”, но после историята увлича и не се набиват повторения.

Аз обаче имам претинции към Линда /ама тя не ще да чуе, та да кажа на вас/ . Всъщност, преди мен вече отбелязаха, че е несериозно да описва секс сцени по време на мисия /не й е сефте/, но не е само това. Въобще, дамата е показала непознаване на професионалния живот на агенти,тюлени и т.н. или е подценила читателите си. В днешно време има твърде много информация, книги написани от професионалисти, тъй че би било хубаво поне основното да е спазено. Знам, че е любовен романа, но за авторката явно е важна и професията на главния - ми да я направи важна и за нас. Малко с крива усмивка подминах пленничеството, добре че после си дойдохме на думата! Каквото го може, го може жената.

Аааа, абе Линда, кой слага такова завладяващо представяне на един герой /Чанс/, пък после да пише за друг. Бая се чудих, да чета ли или да изчакам книгата за Чанс.

Кукли не разбрах кой идва Марис или Чанс? Кога идва, а с какво/на кон,със самолет или.../

Аз по встрани от темата, но не съвсем - та значи книгата не съм я чела още ( Рум-рум прости ми хихи , мн ми се иска ама с това дипломе ) тааа не мога се изкажа колко е достоверно описанието фактически и така нататък, но че е важно важно, обаче пък от друга страна , бях чела една книга където я прехвърлях през не знам колко страници, поради факта че авторката се оливаше с тия фактически описания - нали сега маце ако искам да се образовам в най малки подробности в брачните обичай на средновековна Англия ще си потърся специализирана литература. Таа мисълта ми е трудно е се намери баланса хем да не се прекалява хем да го има достатъчно достоверно представено и пак все пак как казваш то това лИбовен роман те тия неща се се случват в реалния живот дет се вика така чее може донякъде да й простим на жената, щот пък другото наистина й се отдава , а и пълно щастие няма :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такаааа, изчетох Зейн в почивните дни. Момичета, Благодаря!

Както винаги, Дрийма са се справи чудесно-историята върви леко, но напрежението е осезаемо. Игра на думи, закачки, емоции-всичко е преведено и предадено така, че и моноговорящите да усетят и оценят нюансите. Забелязвах нещо, което ми прави впечатление и в другите проекти- в началото момичетата са някак по-стегнати.Вероятно в желанието да са максимално близо до оригинала, в изреченията доста се срещат „той” и „тя”, но после историята увлича и не се набиват повторения.

Аз обаче имам претинции към Линда /ама тя не ще да чуе, та да кажа на вас/ . Всъщност, преди мен вече отбелязаха, че е несериозно да описва секс сцени по време на мисия /не й е сефте/, но не е само това. Въобще, дамата е показала непознаване на професионалния живот на агенти,тюлени и т.н. или е подценила читателите си. В днешно време има твърде много информация, книги написани от професионалисти, тъй че би било хубаво поне основното да е спазено. Знам, че е любовен романа, но за авторката явно е важна и професията на главния - ми да я направи важна и за нас. Малко с крива усмивка подминах пленничеството, добре че после си дойдохме на думата! Каквото го може, го може жената.

Аааа, абе Линда, кой слага такова завладяващо представяне на един герой /Чанс/, пък после да пише за друг. Бая се чудих, да чета ли или да изчакам книгата за Чанс.

Кукли не разбрах кой идва Марис или Чанс? Кога идва, а с какво/на кон,със самолет или.../

Слънце, знаеш ли от кога тръпна, да те прочета :yanim: ! Е, разгеле олекна ми! :) Може би Госпожата си мисли,че като сложи любовните сцени по средата на напрегната мисия се засилва ефекта от разигралите се чувства между героите(чакай че малко сложно стана и аз не мога да се разбера :) ).Не й е за първи, няма да й е и за последен път.В повечето й романи първите любовни сцени са в най-напрегнатите ситуации.

Сега идва ред на Марис, дъщерята занимаваща се с коне.После идва Чанс и една история със самолет. :wub::wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би Госпожата си мисли,че като сложи любовните сцени по средата на напрегната мисия се засилва ефекта от разигралите се чувства между героите....Пфууу, няма мога да чета за горещ секс,не мого захапя такава елементарна кукичка. Ма после кат се обясняват, много ги докаросва. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо свърших книгата за Чанс и страшно ми хареса. :) Главните много ми харесаха като характер и си пасват, главната е силна и борбена жена(то не че при Линда има глезли за главни де, ама да си го кажа аз). :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време, реших да видя що е то тюлените на Мелтън. Явно не ми е било времето или не съм уцелила книгата, но след 10стр. ми нагорча от наивитет. Да ама съм упорито муле и отметнах "Не ме забравяй', ами друга бира излезе. Та да ви моля, кажете каква е поредността им според действието, не според издаването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време, реших да видя що е то тюлените на Мелтън. Явно не ми е било времето или не съм уцелила книгата, но след 10стр. ми нагорча от наивитет. Да ама съм упорито муле и отметнах "Не ме забравяй', ами друга бира излезе. Та да ви моля, кажете каква е поредността им според действието, не според издаването

1. Не ме забравяй

2. В тъмнината

3. Време за бягство

4. Набелязана мишена

Прекрасни са , много ме е яд на тия от Хермес , че спряха да ги превеждат :yanim::ph34r::angry: аз пък спрях да си купувам техни издания. Изключението е само свадбената агенция на Нора :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря,аз бях нацелила книгата за Хана и Лутър /нали така, да не се обърках/, та ме досмеша на обучената агентка дет подскача и тича при него.... Както и да е сега ще ги изчета, но бавно, с паузи да не стане пренасищане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лорета Чейс-The Mad Earl’s Bride.Много приятна книжка.Поинтересувах се от авторката и разбрах,че е доста четена и харесвана.Книжката е част от поредица,а героите на авторката са необикновени .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Charlie All Night на Jennifer Crusie.

Много свежо и приятно, да не кажа пристрастяващо. Леко, изпълнено с хумор и... ако някой иска по-подробно мнение, нека да посети блога ми за целта. Налага се да промотирам, какво да се прави :mad: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава коментар, но нали знаеш какво следва, след като прочета коментара в блога ти:) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне ще си имам план график за следващите месеци до края на годината, че и за следващата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах "Изпитание на чувствата" на Патриша Гафни. Главната Лили, изведнъж се озовава в пълна бедност, след смъртта на баща си. До навършване на пълнолетието й има цяла година, а тряба да е на 21 за да получи малкото пари завещани й от баща й. Тогава пристига някакъв братовчеда на баща й, религиозен фанатик, който иска да я омъжи за сина си. Тя отказва и за да я принуди да му съдейства той я обвинява в кражба. Лили се спречква с него, в опита си да избяга и той си удря главата в една стена. Полицията идва за нея и тя бяга, знаейки, че ще я търсят за кражба, нападение и може би убийство. В един крайпътен хан, чува една жена да казва,ч е търси прислужници за дома на господаря си, и след като сама си написа препоръките и започна да говори с Ирландски акцент получи работата. Но мизерията е пълна, работи като роб, а икономката е зла лелка, която й вгорчава живота. Главния Девън пък е отвратен от жените като цяло. Веднъж е бил наране и няма да позволи това да се повтори. Той е сприхав и раздразнителен, а щом без да иска вижда Лили и една от другите прислужници да се къпят голи в морето, веднага решава, че ще я взима за любовница. От тук нататък, той се опитва да я навие да спи с него, а тя трупа лъжа след лъжа, че има годеник и какво ли още не. Но външността и маниерите й са безупречни, като на истинска дама и колкото и да се опитва да ги скрие, Девън е сигурен, че тя не е прислужница и не е тази за която се рпедставя. Още съм в началото но книжката е доста забавна, дано продължи така. :biggrin::whist::ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине, и аз четох "Изпитание на чувствата" преди известно време.Наистина започва интересно и не мога да кажа, че нататък е скучна, но като цяло "забавна" не е епитет, който бих използвала. Това беше една от най-тежките книги, които съм чела.Логичен и очакван хепи енд, но предшестван от толкова много драма, че ... Не искам да възпирам устрема ти, книжката наистина е хубава, но не очаквай много смях. А може пък просто да съм я чела в някакъв по-особен момент и да преувеличавам малко, знам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине, и аз четох "Изпитание на чувствата" преди известно време.Наистина започва интересно и не мога да кажа, че нататък е скучна, но като цяло "забавна" не е епитет, който бих използвала. Това беше една от най-тежките книги, които съм чела.Логичен и очакван хепи енд, но предшестван от толкова много драма, че ... Не искам да възпирам устрема ти, книжката наистина е хубава, но не очаквай много смях.

А може пък просто да съм я чела в някакъв по-особен момент и да преувеличавам малко, знам ли?

Мне, няма преувеличение. Бях зачела книгата, когато я сканирах. Много тежка наистина, Девън толкова се провини по едно време, че ми идеше да го фрасна с нещо, а Лили изживя доста. Но като цяло книгата си струва четенето, въздействаща е и на мен лично много ми хареса, въпреки драматичните случки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее пък вие, чак много тежка не е. Чела съм къде къде по-тежки. Вярно, наща яде бой, ама то се очакваше от дъртата вещица. И да нашия действаше импулсивно и като пълно магаре, почна да си прави грешни заключения и я нарани. Но примерно не ми беше тежко като й развали сватбата с оня плужек. Наистина доста грозно стана, ама се радвам, че Лилито не се ожени за оня. После у блатото също беше малко тъжно, особено като умря бабаето. Но като цяло смятам, че нигата си заслужава да й се отдели време :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Като виждам имате доста високо мнение за книгата на Патриша Гафни. От това, което прочетох за нея виждам, че е интересна и за това искам да ви помоля да ми дадете някой линк за теглене на книжката. ( Всъщност в темата Линкове към Лябовни романи има заглавието, обаче не може да се изтегли от fanagoriq.net изглежда са спели сайта http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif )За това ви моля за линк, тъй като мненията ви за тази книга са доста позитивни! :ph34r: Редактирано от The_young_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...