Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едни малки програмки.които изкарват на десктопа или някое коте.вали сняг и затрупва иконите.някакви цветя или надписи.Незнам и как се казват даже!Някакви флаш анимации ли са?Къде мога да си намера такива или програма.която ги прави.Да опитам да си направа сам някои!Длагодаря предварително!!!

Аа, то има и едни мацки които ти играят на пилон ;)

ПП. Ама и доста буби със нея ще се навъдят в компютъра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде е бисера?

И от мен са търсели подобни програмки с жовтни, наричат се screenmates, за да ги пускат на децата си.

Аз все още пазя Felix 2 (коте), което се разхожда из десктопа и прави разни неща (няма смисъл да изброявам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа, то има и едни мацки които ти играят на пилон ;)

ПП. Ама и доста буби със нея ще се навъдят в компютъра :)

Абе не са мацки, котета са :P , ии па и ти ;) .

И къде е бисера?

И от мен са търсели подобни програмки с жовтни, наричат се screenmates, за да ги пускат на децата си.

Аз все още пазя Felix 2 (коте), което се разхожда из десктопа и прави разни неща (няма смисъл да изброявам).

Еми незнам можеби сте прав, но намен ми се стори забавно и смешно, не съм го мислил много, просто ми хареса :)

Сори ако нещо, не съм запознат, просто аз котета немам на десктопа, имам tux пенквинчета ;), които скачат по прозорчетата и панелите-ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде е бисера?

Бисера е в начина на изкаване на автора на темата :)

Примерно eMule-то прави точно това ,което иска човека,ама как го е написал... си е баш за тука :)

Здравейте търся програма по възможност без платна чрез която да тегла музика. Да си кажа честно ме мързи да търся сайтове за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бисера е в начина на изкаване на автора на темата :)

Примерно eMule-то прави точно това ,което иска човека,ама как го е написал... си е баш за тука :)

Да съм коментирал това? Не, нали?

ivoarch ме е разбрал, ти не си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се карайте пичове, важното е как се вика Бисери да стават и да се забавляваме със гениите на нашето време (леле леле) :cooking1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да съм коментирал това? Не, нали?

ivoarch ме е разбрал, ти не си!

Много добре те разбрах какво искаш да кажеш.А също така разбрах,че си опериран от чувство за хумор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъ Енглиш ман :)

fedora 19 vim tty color problem

http://www.kaldata.com/forums/topic/215655-fedora-19-vim-tty-color-problem/

Сега да коментираме :)

Човека се е объркал де, еми какво, просто вместо да си напише проблема и темата, той си е написал ТАГОВЕТЕ към темата  (МОМЧЕ ТАГОВЕ СЪС ЗАПЕТАЙКИ, СЕ СЛАГАТ). Епа стават такива работи :P:D , всичко е синъо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъ Енглиш ман :)

fedora 19 vim tty color problem

http://www.kaldata.com/forums/topic/215655-fedora-19-vim-tty-color-problem/

Сега да коментираме :)

Човека се е объркал де, еми какво, просто вместо да си напише проблема и темата, той си е написал ТАГОВЕТЕ към темата  (МОМЧЕ ТАГОВЕ СЪС ЗАПЕТАЙКИ, СЕ СЛАГАТ). Епа стават такива работи :P:D , всичко е синъо.

И съответно на Rezko много рЕзко му изтриха темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От известно време на сам ОС ми мисли по бавно от преди.. също така като се опитам да ползвам някои от браузерите като Мозила или Интернет (тоя е нов) се случва често да забият. Благодаря за помоща :)

Като за добре дошъл във форума ,та ...добре дошъл и в темата с бидерите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за добре дошъл във форума ,та ...добре дошъл и в темата с бидерите :)

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игра на "Направи темичка заключи темичка"

familly keylogger(1)

здравейте,имам 3 въпроса към по разбиращите потребители на форума,относно посочената програма :) 1.записва ли данните от сърфиране в режим инкогнито в браузъра. 2.има ли опция да изпраща записаната информация на имийл и ако да как става това? 3.шпионира ли месинджъри като скайп и т.н. Благодаря предварително.

http://www.kaldata.com/forums/topic/215737-familly-keylogger/#entry2642511

familly keylogger(2)

здравейте,имам 3 въпроса към по разбиращите потребители на форума,относно посочената програма :) 1.записва ли данните от сърфиране в режим инкогнито в браузъра. 2.има ли опция да изпраща записаната информация на имийл и ако да как става това? 3.шпионира ли месинджъри като скайп и т.н. Благодаря предварително.

http://www.kaldata.com/forums/topic/215738-familly-keylogger/#entry2642600

Този пич освен да получи отговор от разбиращи потребители, получи и подарък тема x2 под ключ. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Този пич освен да получи отговор от разбиращи потребители, получи и подарък тема x2 под ключ. :D

Ама то нали си има специална тема :) няма да е излишно да се повеселим малко :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах... Второто затваряне е от мен... Тук има един момент (освен заглавието и раздела), ами самото искане, и, че няма как да докаже добронамерени желания... Няма как да докаже дали е чистосърдечен или е начинаещ хакер/кракер... Иначе, лично аз, съм изпадал в подобна ситуация, ако е истина, за човека, то много жалко за него... Ама си имаме правила тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах... Второто затваряне е от мен... Тук има един момент (освен заглавието и раздела), ами самото искане, и, че няма как да докаже добронамерени желания... Няма как да докаже дали е чистосърдечен или е начинаещ хакер/кракер...  

+ Също може да се вземе напредвид и това, че авторът не е използвъл Кирилица за тема/ита/е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D

хаха няма смисал да го поправям,излови ме :D

"С" и "Д" са едно до друго ,нещо не ги целя напоследък :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от няколко дни не пали от първия път. но само когато му е първо пускане за деня ... ако го пускам втори трети път през дена си пали нормално днес го пускам и не искаше да запали и бръмчеше яко. при второто пускане тръгна да зарежда ама заби. на третото пуска тръгна нормално и сега и бръмченето спря

пак с паленето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувам тази тема тук защото това е важно за игрите мен ме интерсува защото харесвам League of Legends там съм 25 левел и искам да стана 30 но една сутрин ми изписа (Couldn not load Direct3D) и тръгнах да търся  Google там имасе доста неща които оправят нещата но нито 1 не стана пробвах със DXDIAG но там нямах копчета за позволение за ускорение има и 1 друг начин но там не се получиха нещата смисал във дисплеи/разделителна способност на екрана/разширени/отстраняване на проблеми/промяна на настроиките но аз нямаше как да натисна копчето промяна на настроиките смисал там си е но не може да се натисне и не знам какво да правя ако знаете някакъв начин кажете кефи ме тази игра 

П.П съжалявам за правописните грешките в правописа но имам проблем с клавиятурата :)

хахаха ,очевидно има проблем с бутоните за точка и запетая,ама тоя проблем мисля не е само в клавиатурата :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Геймърче

публикувам тази тема тук защото това е важно за игрите мен ме интерсува защото харесвам League of Legends там съм 25 левел и искам да стана 30 но една сутрин ми изписа (Couldn not load Direct3D) и тръгнах да търся  Google там имасе доста неща които оправят нещата но нито 1 не стана пробвах със DXDIAG но там нямах копчета за позволение за ускорение има и 1 друг начин но там не се получиха нещата смисал във дисплеи/разделителна способност на екрана/разширени/отстраняване на проблеми/промяна на настроиките но аз нямаше как да натисна копчето промяна на настроиките смисал там си е но не може да се натисне и не знам какво да правя ако знаете някакъв начин кажете кефи ме тази игра    П.П съжалявам за правописните грешките в правописа но имам проблем с клавиятурата :)

хахаха ,очевидно има проблем с бутоните за точка и запетая,ама тоя проблем мисля не е само в клавиатурата :P

Списък на нужните компчета, за следващият път когато пише отново във форума :)

- копчета за ускорение.

- копчета за промяна на настроиките.

- копчета със запетайки етк..

+ липсващите копчета от клавиатурата.

но една сутрин ми изписа (Couldn not load Direct3D)

От тука идва грешката :)

да не е било (Couldn not load your keyboard)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дисплеи/разделителна способност на екрана/разширени/отстраняване на проблеми/промяна на настроиките но аз нямаше как да натисна копчето промяна на настроиките смисал там си е но не може да се натисне и не знам какво да правя.

Ама и това си го бива. Копчето ли е развалено, кабелчето ли е откачено? Що не се натиска? :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дисплеи/разделителна способност на екрана/разширени/отстраняване на проблеми/промяна на настроиките но аз нямаше как да натисна копчето промяна на настроиките смисал там си е но не може да се натисне и не знам какво да правя.

Ама и това си го бива. Копчето ли е развалено, кабелчето ли е откачено? Що не се натиска? :no-no:

А ти какво написа ,че нищо не разбрах :) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти какво написа ,че нищо не разбрах :) ?

Бисер написа, на точно определеното място...спестява куп процедури, като цитиране, отиване в нужната тема, постване и т.н.  :D  .....иначе тия клавиатури много проблемни, преди  дни срещнах извинение, че се пише на шльокавица, щото клавиатурата била арабска   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди  дни срещнах извинение, че се пише на шльокавица, щото клавиатурата била арабска   :D

Моля когато пак срещнете подобни извинения, препоръчвайте тази клавиатура. 

Публикувано изображение

Мисля, че ще е полезна на децата във форума да учат буквите, и в същото време да се учат да пишат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...