Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

capnemo

Бисери от форума версия 2!

Препоръчан отговор

Моля когато пак срещнете подобни извинения, препоръчвайте тази клавиатура. 

Публикувано изображение

Мисля, че ще е полезна на децата във форума да учат буквите, и в същото време да се учат да пишат.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи която и игра да инсталирам от вчера се пуска за секунда нали отваря се и се затваря. незнам какво да правя.

Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този simeonn нещо не му върви на игри.Има сериозен проблем със ЗКУ.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този simeonn нещо не му върви на игри.Има сериозен проблем със ЗКУ.  :)

На игри не му върви, но на бисери определено (ДА), вади ги от шапката, както се вика.

Слушайте ме, този пич ще измисли некой бисер за годината, моля не го изпускайте от поглед. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже какво е това ?

http://www.kaldata.com/forums/topic/216093-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%B6%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%B5-%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0/#entry2649497

Някой може ли да ми каже какво е това и закво се използва ? Прикачени миниатюри    IMG_1300.jpg    IMG_1301.jpg  

Така като ви гледам аватара, май не сте от тука а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Симеоне, ако некой ти изтрие баш тоа коментар, лично че го изгоним от форума.....доживот!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора вие сте много злеледате само правописните грешки на хората . / , като правите това явно се мислите за по-големи, но сте същите,не знам на какви се праВите, Сега някой модератор ще ми изтрие коментара за да не ви кажа истината.Айде ходете се снимайте някъде.

Няма защо да ми благодариш, отне ми само 1-2 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак с паленето...

Май че е от карбуратора ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали? И аз това си мислих ама ся не знам дали е инжекцион , или с карбуратор...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля.. чак ми лисва "simeonn"-овата епоха. От два дена - пълна скука в раздел "Игри". Няма проблеми, няма бисери, няма наредби, пълен мир и спокойствие. Не може така..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся по добрата програма от Hirens Boot.

От поста се вижда, че колегата не иска излишни коментари и очевидно е добре запознат. Странно, как му е убягнало, че Hiren's Boot CD е колекция от програми, а не една единствена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От поста се вижда, че колегата не иска излишни коментари и очевидно е добре запознат. Странно, как му е убягнало, че Hiren's Boot CD е колекция от програми, а не една единствена.

Това е ФАКИРА човече,не го критикувай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля.. чак ми лисва "simeonn"-овата епоха. От два дена - пълна скука в раздел "Игри". Няма проблеми, няма бисери, няма наредби, пълен мир и спокойствие. Не може така..

Хихиххи сигорно е зает да учи буквите, след последната критика в този раздел, може да се е обидил на себе си :D. и да е изпаднал в 3D измерението на буквите от азбуката .

Или още по лошо, да са го отвлекли извънземните, да прават опити със него, или да го клонират тоз индивид.  :D 

Спирам да не се обиди :ohmy: .

Сори Майна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...след това по време на зареждането пише "ПОДГОТВЯНЕ НА РАБОТНИЯ ПЛОД"...

Ха, вече Windows-а зарежда и плодове :) п.с. надявам се работният плод да не е слива!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е за бисерите ама айде:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е за бисерите ама айде:

Публикувано изображение

туй приятелите са опасна работа   :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

туй приятелите са опасна работа   :D

Защо ни излъга само не разбрах. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай чистито първи пост :)

Лаптопа още няма 1 месец от както съм го взел, модела е asus x550vc-xx093,харда е hgst 750gb.Когато долепя ухото на клавиатурата от харда се чува този звук http://www.youtube.c...h?v=iutuQbMAx04 (също като радиация) обаче като отлепя ухото този звук не се чува и затова питам нормално ли е да издава такъв звук харда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай чистито първи пост :)

Абе мисля си тоя звук от детекторът ... предполагам ,че няма нищо общо със самата радиация.

Демек пре-спокойно може да се направи един детектор като засече радиация ,да засвири песен на Азис,вместо този звук.

И така като чуем Азис ще си мислим че е паднала атмона бомба ..., и разгеле да бегаме далече.

А по темата ,тоя лаптоп от Кокошима ли го купи ? (как точно се казваше централата не помня ...помня само,че хард-дисковете бяха много скъпи).

Ако е така ,веднага да го заровиш в земята !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоя лаптоп от Кокошима ли го купи ? (как точно се казваше централата не помня ...помня само,че хард-дисковете бяха много скъпи).

Фокушима е в Япония, Чернобил не може да не я знаеш... И дисковете бяха поскъпнали заради наводнение в съвсем друг регион на света, а не заради Земетресението, цунамито или последвалата авария във Фокушима 1. Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важното е, че трябва да го зарови в земята завит във фолио. Да направи и карта, да я качи тука за да избягваме опасното място. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко Ъп на темата:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фокушима е в Япония, Чернобил не може да не я знаеш... И дисковете бяха поскъпнали заради наводнение в съвсем друг регион на света, а не заради Земетресението, цунамито или последвалата авария във Фокушима 1. Поздрави!

Хахха добре че ми подреди информацията в главата.

Бисер съм написал (Кокошима) :)

През онази вечер се прибрах от едно гости,и даже  не помня как съм уцелил врата да се прибера.

Тоя пост можеше да е и по-зле :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

споко пак съм тук този път без грешки хах се пак ходя на училище 

Ако не бягаш от часовете ,няма да си звезда в темата с бисерите : )

От друга страна погледнато ,по-добре да говорят лошо за тебе ,от колкото нищо,така че е въпрос на личен избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! На скоро компютъра работеше с 2 платки рам 2гб по 667mhz но сдухаха едната и ми сложиха една нова 2гб и си работеше, но и другата сдуха (бяха някаква марка бъфало) купих една нова 2гб но на 800mhz и всичко ок...

ОМГ :D:shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...