Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте момичета!Търся две книги на Джули Гарууд- ,,Идеалният мъж " и  ,,Сладки приказки".Ако може някой да ми помогне.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Идеалният мъж" можеш да я намериш в escape-bg, а "Сладки приказки" в книжарниците - излезе преди няма 2 месеца и едва ли скоро ще се сканира :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Девойки, продължавам да търся "Завещанието" на Патриша Симпсън. Освен липсващата стр.19 има доста думи, които много бих искала да се окажат, че са грешни само на скана. Освен това ще ми трябват и всички други данни, необходими за попълването на инфочастта.

Ще съм много благодарна, ако собственичка на тази книжка се отзове на молбата ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много искам да прочета на Джейн Фийдър "Опасен маскарад", но никъде не я намерих качена в интернет. Мисля , че има две години от издаването й. И в книжарницата я търсих, но я нямаха налична. Ако някой я има дали би могъл да ми я прати в електронен вариант? Благодаря. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много искам да прочета на Джейн Фийдър "Опасен маскарад", но никъде не я намерих качена в интернет. Мисля , че има две години от издаването й. И в книжарницата я търсих, но я нямаха налична. Ако някой я има дали би могъл да ми я прати в електронен вариант? Благодаря. :)

Ами книгата излезе през март 2012г., т.е. изминала е една година от издаването й. Затова и не сме я сканирали досега. Ще гледам утре да я метна през скенера. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разхождала ли си се до ескейп-а? Бобич удържа обещанието си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разхождала ли си се до ескейп-а? Бобич удържа обещанието си.

Да, снощи видях , че е качена. Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,моля за помощ къде в ескейпа е качена книгата на Джейн Фийдър Опасен маскарад не можах да я намеря,Блатодаря предварително,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,моля за помощ къде в ескейпа е качена книгата на Джейн Фийдър Опасен маскарад не можах да я намеря,Блатодаря предварително,

Имаш ЛС  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли други книги които са преведени на български език на Джули Джеймс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся една книга по точно поредицата братя форчън в името на пийт мисля че тя е две в едно а автора е елиз тайтъл ако някой може да ми помогне да я намеря ще съм му благодарна

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здавейте момичета, прочетох Жена на страстта - книга 1 на Вирджиния Хенли, но никъде не откривам книга 2. Може ли някой да ми помогне? Предварително благодаря:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте дами,може ли лс за Лорън Донър и ако не е тайна къде са качени новите пакети Предварително влагодаря

Здравейте и от мен!Адмирации за труда,който полагате ,за да можем да се насладим на прекрасните книги и историите в тях.

Ако може и едно лс ,къде качвате новите книжки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде е качена книгата на Вирджиния Хенли ,защото не я намирам в читанка и в escape?Някой може ли да ми каже нещо за Оливия Паркър и нейната книга "На лов за съпруга" на изд. Тиара Букс  защото анотацията е доста обещаваща,но авторката ми е непозната?

Редактирано от greysi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз исках да прочета на Вирджиния Хенли  "Жена на страстта" - 1 и 2 част ,но никъде не го намирам качени. Някой ги   дали ще може да ми помогне или насочи? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, писах на една дама която има всичко /е, може би почти/ от историческите романи - надявам се да има книгата на Хенли и да ни отрази. Съжалявам, че с друго не мога да помогна лично. И друга подсетих, но при нея нещата са не по-рано от великденските празници....

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли я скенирана Съвършенство на Джудит Макнот. Ако не дали някой немже да я скенира и качи!? :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли я скенирана Съвършенство на Джудит Макнот. Ако не дали някой немже да я скенира и качи!? :help:

има я, разбира се в ескейп-а

Момичета, писах на една дама която има всичко /е, може би почти/ от историческите романи - надявам се да има книгата на Хенли и да ни отрази. Съжалявам, че с друго не мога да помогна лично. И друга подсетих, но при нея нещата са не по-рано от великденските празници....

Дами, за съжаление остава варианта /евентуално/ след празниците да се появи Жена на честта - пак казвам, аз само посреднича така че не гарантирам.

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, аз я търсих в Читанката и като там не я открих , реших ,че и в Escape- а я няма. Веднага си я свалям :D:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз прочетох Жена на страстта - книга 1 от библиотеката, но не открих там книга 2 :(

Ще се радвам да се намери и да я прочетем всички желаещи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся редактор и преводач на:
Рей Морган. Търси се съпруга
Деби Макомбър - Желан годеник

Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактор: Ани Димитрова

Преводач: Вера Найденова

Рей Морган - Търси се съпруга

Редактор: Марияна Василева

Преводач: Весела Димитрова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактор: Ани Димитрова

Преводач: Вера Найденова

Рей Морган - Търси се съпруга

Редактор: Марияна Василева

Преводач: Весела Димитрова

Мерсииииии :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...