Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Може ли и н

Имаш ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катлийн Удиуиз

Вълкът и гълъбицата 

Завинаги в твоята прегръдка 

Като пепел във вихъра 

Като цвят по течението 

Любимият непознат

Роза през зимата 

Шана 

Сълзи от злато 

Ако някой има скановете на тези книги, да ми пише и да се разберем как да ми ги прати :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета и Христос Воскресе - ще ме информирате ли къде се намират новите фен преводи?Моля и предварително благодаря :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли и на мен ЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас чела ли е "Любов без край" на Аарон Флетчър? Ако да, може ли малко да ми я преразкаже, да каже дали няма някакви много гадни неща. Че ми се чете нещо хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,  много ми се иска да прочета книгата на Барбара Делински- Семейно родословие. Издадена е 2008 година.  Обаче в нета никъде не я намерих. Ако някой може да помогне..  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Шърли Бъзби - Сърце за превземане

На ИК "Коала" е. Искам редактор и коректор. Мерси предварително :)

Редактирано от hrUssI (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шърли Бъзби - Сърце за превземане

На ИК "Коала" е. Искам редактор и коректор. Мерси предварително :)

Редактор:Сергей Райков

Коректор-няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам... За Джули Гарууд... Намирам само "Венчило с дявола" и "Венчило с варварина" от тази серия. Някой знае ли, дали има друга книга от тази серия (нещо не  намирам), ако има... Къде да я намеря и евентуално (ако няма, така, както не намирам), дали серията продължава и ще видим нова книга от тази поредица скоро. (Точно си препрочетох  "Венчило с варварина" и съм на вълна... шотландци и исторически романи.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам... За Джули Гарууд... Намирам само "Венчило с дявола" и "Венчило с варварина" от тази серия. Някой знае ли, дали има друга книга от тази серия (нещо не  намирам), ако има... Къде да я намеря и евентуално (ако няма, така, както не намирам), дали серията продължава и ще видим нова книга от тази поредица скоро. (Точно си препрочетох  "Венчило с варварина" и съм на вълна... шотландци и исторически романи.)

Тази поредица на Джулито се състой само от тези две книжки. А ако искаш истории с шотландци може да прочетеш "Тайната" на Джулито или някоя от другите й книжки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочела съм и трите книги от поредицата на Тайната, но мислех, че може би има написана книга и за малката сестра на Брена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че няма. В сайта на Джулито са записани само тези двете като част от поредицата. А дали ще има още не знам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Все пак имах някакви надежди.

А дали някой знае, дали "Ванирската сага" на Лена Валенти я има някъде на английски или руски, защото испанския ми е на ниво речник.

Редактирано от aranna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можете ли да ми пратите съобщение къде качвате нови неща? Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mоже ли и на мен на лични да пратитите за новите книги?

[email protected]

Редактирано от olenka63 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mоже ли и на мен на лични да пратитите за новите книги?

[email protected]

steliano Mоже ли и на мен на лични да пратитите за новите книги?

[email protected]

Имате лс.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам са попитам дали на Саманта Джеймс има нещо друго преведено на български освен " Съвършен герой"? Като че ли преди бях чела, но не съм сигурна как се казваше. Дали от серията Perfect Trilogy има друга преведена книга освен "Съвършен герой"? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго издадено от тази поредица на български език - няма. Има започнат фен-превод на първата книга, но кога ще е готов не знам. Не се ангажирам със срокове.

Редактирано от Голата Маха (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катлийн Удиуиз

Вълкът и гълъбицата 

Завинаги в твоята прегръдка 

Като пепел във вихъра 

Като цвят по течението 

Любимият непознат

Роза през зимата 

Шана 

Сълзи от злато 

Ако някой има скановете на тези книги, да ми пише и да се разберем как да ми ги прати :)

Имам ги почти всички в текстов документ ако те интересува

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катлийн Удиуиз

Завинаги в твоята прегръдка - 1 и 2 книга

Редактор, коректор, ISBN, преводач - обаче и от двете книги, може да са различни. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катлийн Удиуиз

Завинаги в твоята прегръдка - 1 и 2 книга

Редактор - Правда Панова, коректор - Виолета Иванова, ISBN - 954-445-024-8, преводач - Илия Стоянов - обаче и от двете книги, може да са различни - едни и съща са и на двете. Мерси предварително! Черпи един сладолед, ама шоколадов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми препоръчали някоя книга на Джудит Макнот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...