Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Привет Публикувано изображение

опитвам се неуспешно да се сетя за името на един роман, може би ще можете да ми помогнете.

В него главната героиня е вдовица на възрастен богаташ, който се е оженил за нея за да я предпази, но всъщност са имали платонични отношения. след смъртта на съпруга има един гръцки бизнесмен, който иска да изкупи нейните наследени акции. Той иска да спи с нея, тя обаче е девствена, не вярва в интимни отношения извън брака и той решава да се омъжи за нея, но всъщност и е ядосан и я кара да подпише предбрачен договор, отказва да й купи бяла рокля за сватбата и други такива неща. след сватбата при първата брачна нощ той осъзнава че тя е девствена, че не го е лъгала и т.н. но се е натрупала много горчивина в нея. Накрая стигат до разбирателство...

говори ли ви нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет Публикувано изображение

опитвам се неуспешно да се сетя за името на един роман, може би ще можете да ми помогнете.

В него главната героиня е вдовица на възрастен богаташ, който се е оженил за нея за да я предпази, но всъщност са имали платонични отношения. след смъртта на съпруга има един гръцки бизнесмен, който иска да изкупи нейните наследени акции. Той иска да спи с нея, тя обаче е девствена, не вярва в интимни отношения извън брака и той решава да се омъжи за нея, но всъщност и е ядосан и я кара да подпише предбрачен договор, отказва да й купи бяла рокля за сватбата и други такива неща. след сватбата при първата брачна нощ той осъзнава че тя е девствена, че не го е лъгала и т.н. но се е натрупала много горчивина в нея. Накрая стигат до разбирателство...

говори ли ви нещо?

"Скандална тайна" Линда Хауърд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, имах семейни проблеми и не бях влизала доста време във форума. Прочетох, че преди време е пусната "Съблазън" на Кристина Дод в dox , но за съжаление сега не е активен. Може ли някой да ми я прати лични. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има ли друга книга на български език на Джесика Хол,защото "Изпепеляване" много ми хареса.Искам да попитам и за други книги от поредицата "Кралиците на трилъра" и къде мога да ги намеря.

Редактирано от Тор
Линкове се дават само на ЛС! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, издирва се добре сканирана предна корица на книгата на Джоана Кингсли - "Силата на съдбата". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :)

Моля, ако някой има книгата Мълчание на Лиза Джаксън, да ми сканира или снима стр 271-272. Сканирах я, но тази страница ми липсва в книгата и не мога да я пусна така. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, приятели, отдавна не съм писала защото бяхме заети. Защо бяхме заети ли? Ами ние таковата се оплетохме  в едни нови видове и понеже, защото, таковата... първият от тях се оказа един такъв хем  fast  хем  furious и си го кръстихме Фюри. Радвахме му се, плашихме му се, после пак му се радвахме, ииииииии....накрая включихме на пета скорост, за да може да му се порадвате и вие.

От нас за вас с огромно удоволствие представяме една нова  авторка,  Лорън Донър,  с  поредицата „Новите видове”, като разбира се започваме с Фюри. Мястото на срещата мисля вече е известно.

Приятно четене от екипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно е било пета надолу по склона. Много сте бързи, докато разбера, че "очаквам", чакането свърши. Благодаря много за труда, момичета. Ще бъде страхотна почивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на целия екип и от мен.Обичам ви!! :inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, приятели, отдавна не съм писала защото бяхме заети. Защо бяхме заети ли? Ами ние таковата се оплетохме  в едни нови видове и понеже, защото, таковата... първият от тях се оказа един такъв хем  fast  хем  furious и си го кръстихме Фюри. Радвахме му се, плашихме му се, после пак му се радвахме, ииииииии....накрая включихме на пета скорост, за да може да му се порадвате и вие.

От нас за вас с огромно удоволствие представяме една нова  авторка,  Лорън Донър,  с  поредицата „Новите видове”, като разбира се започваме с Фюри. Мястото на срещата мисля вече е известно.

Приятно четене от екипа.

Чуудесно, страхотни сте!!! :) Обаче имам една молба - може ли едно ЛС за мястото на срещата, тъй като нещо се пообърках?!  :no-no: Мерси предварително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуудесно, страхотни сте!!! :) Обаче имам една молба - може ли едно ЛС за мястото на срещата, тъй като нещо се пообърках?!  :no-no: Мерси предварително 

Имаш поща на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :) Моля, ако някой има книгата Мълчание на Лиза Джаксън, да ми сканира или снима стр 271-272. Сканирах я, но тази страница ми липсва в книгата и не мога да я пусна така. Благодаря :)

Благодаря на отзовалите се, страничките се намериха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, че сте бързи бре! :yanim:  :wors: Благодаря ви , момичета за тази страхотна книжка! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че знам къде да търся , но там има само романи на Лорън Донър на английски.

Някой да ме светне къде е превода?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, че знам къде да търся , но там има само романи на Лорън Донър на английски.

Някой да ме светне къде е превода?!

Имаш инфо на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте дами,може ли лс за Лорън Донър и ако не е тайна къде са качени новите пакети Предварително влагодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте дами,може ли лс за Лорън Донър и ако не е тайна къде са качени новите пакети Предварително влагодаря

Имаш поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, търся нещо на Jaid Black на английски за свободно теглене. Благодаря предварително ако не става ще си купя официално някоя книжка.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсят се кориците на две книги: Силата на съдбата (Джоана Кингсли) и Съдбовна нощ (Сандра Браун). Дами, моля, вижте из библиотеките си и ми ги сканирайте, че са готови и чакат само за корици, за да се качат в Читанката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има тази книга Дженифър Уайлд - Господарката на Лайън Хаус. Ако да, моля да ми пишете на лични преводача, редактора, коректора и ISBN, които мисля се намират на последната страница. Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз с молбичка...

Търся стр.19 на "Завещанието" на Патриша Симпсън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има тази книга Дженифър Уайлд - Господарката на Лайън Хаус. Ако да, моля да ми пишете на лични преводача, редактора, коректора и ISBN, които мисля се намират на последната страница. Благодаря ви предварително.

Пратих ти нещичко ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пратих ти нещичко ;)

Ooo тичам да видя :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, повтарям молбата си за тези, които не са успели да проверят - търся предна корица на "Силата на съдбата" (Джоана Кингсли). Моля да ми я сканирате - книгата чака само корица, за да бъде качена в Читанка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...