Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Лятото като писах на ХЕРМЕС и ми бяха казали че до средата на януари щяла да излезе книгата, но понеже никаква я нямаше малко се бях отчаяла. Та сега като видях, че вече има обявена дата, цена, че и опция за предварителна поръчка - искрено се зарадвах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили дами, ще ги кача на обичайното ни място. Ако не се ориентирате, пишете ми на ЛС. ;)

И тук да изкажа благодарности за книжката..мноооооооого благодаря . :singer: отивам на работа с по- голям хъс  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря!  :bday19:  Вече серията за принцесите е пълна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотна книжка! Глътнах я на един дъх. Много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лятото като писах на ХЕРМЕС и ми бяха казали че до средата на януари щяла да излезе книгата, но понеже никаква я нямаше малко се бях отчаяла. Та сега като видях, че вече има обявена дата, цена, че и опция за предварителна поръчка - искрено се зарадвах :)

Права си разбира се, чудесно е, че излиза книжлето. Аз мрънкам, щото част от поръчката трябваше да замине за Германия и малко ми разбутаха нещата, но по-добре да я има, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали "Сладки приказки" на Джули Гаруд е от поредицата Бюканън-Ренард ...има ли изобщо други издавани книги освен качените?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали "Сладки приказки" на Джули Гаруд е от поредицата Бюканън-Ренард ...има ли изобщо други издавани книги освен качените?

Да,книгата е от поредицата и по-специално е свързана със "Скрита камера". Главните герои са братовчеди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,книгата е от поредицата и по-специално е свързана със "Скрита камера". Главните герои са братовчеди.

Напротив - нито "Идеалният мъж", нито "Сладки приказки" са част от някоя поредица - книгите са самостоятелни. Просто в "Сладки приказки" се появява герой от поредицата.

И за двете книги съм писала на Джули още когато излизаха книгите, а ето ги и отговорите:

"Hi, Yordanka. No, The Ideal Man isn't part of a series.  I do have a brief mention of one of the characters in an older book, but that's the only connection. I hope you like it. Julie"

и

"Hi, Yordanka. It's not a Buchanan book, but one character from a pervious story does appear. I hope you like it. Julie"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата "Сладки приказки" е свързана със "Скрита камера",която косвено е свързана с поредицата Бюканън,тъй като гл. герой не е Бюканън,но Алек Бюканън е второстепенен персонаж в нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че са свързани - това не го оспорвам, но книгата не е част от поредицата. Доколко знам книгите от поредицата Бюканън са 8 и май няма да има още.

П.П. - Надявам се предния ми коментар не е прозвучал като заяждане, защото нямам тази цел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че са свързани - това не го оспорвам, но книгата не е част от поредицата. Доколко знам книгите от поредицата Бюканън са 8 и май няма да има още.

П.П. - Надявам се предния ми коментар не е прозвучал като заяждане, защото нямам тази цел. :)

мислех си че ще има и книга за Кордилия-приятелката на Реган Мадисън и брат й Ейдън.Но пък не се знае...може и да има :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мислех си че ще има и книга за Кордилия-приятелката на Реган Мадисън и брат й Ейдън.Но пък не се знае...може и да има :)

Наистина ще е хубаво да има, но това зависи само от Джули. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм благодарна, че сподели това инфо - понякога се обърквам кое е от поредица, кое е съпътстващ роман и така нататък. Дано книжката е завладяваща /вярвам, че е така/ иии да има и други с пълнокръвни образи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз желая ЛС ако може с 2 нови книжки-и благодаря за труда

Здравей,Маги!

И двете книжки на Кристина Дод: "Загубена в твоите обятия" и "Изчезналата принцеса", ги качих  в escape-а.

Приятно забавление! Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Днес си купих новата книга на Линда Хауърд  "Ловен сезон"  трябва да Ви кажа ,че е доста свежа  и забавна.Искам да попитам и за една книга на Кристина Дод - "Съблазън"( тя е от поредицата за братята Манли ) дали има шанс да я качат някъде защото първите две книги много ми харесаха и с удоволствие бих прочела и нея.Предварително благодаря за информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за книгата на Кристина Дод. Ако не е много нахално от моя страна бих искала да помоля за още една поредица,за която четох в предишни ваши коментари ,но така и не успях да я намеря никъде - става въпрос за Сара Джоузеф и нейните книги "Сега и завинаги","С този пръстен" и "Любовта да пребъде".Предварително Ви благодаря.

Редактирано от greysi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, мога ли и аз да измоля Кристина Дод - Съблазън?

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още една маймунка на клончето на Кристина Дод и нейната  Съблазън -моляя,ако има такава опция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още една маймунка на клончето на Кристина Дод и нейната  Съблазън -моляя,ако има такава опция

имам книгата ,но не знам как да я изпратя,защото никога до сега не съм го правила.Пробвах да я кача на този адрес ,но не съм сигурна ,че съм се справила успешно  http://dox.abv.bg/files/listtree отивате на "страница за достъп dox.bg bdx. файл организатор за лесно съхранение" или на този адрес http://dox.bg/files/dw?a=6954a6b5a6

Редактирано от greysi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересувам се от книгата  Преди да умра на  Джени Даунам. Излязла е началото на 2010 и се надявам някой да я има сканирана или поне идея къде да я търся. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...