Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте! Мисля, че това е една книга на Ейми Лорин, но не мога да си спомня името.

Върни се при любовта Ейми Лорин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами споменатата авторка, май има само 1 издадена книга http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=89892&title=%D0%92%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B8%20%D1%81%D0%B5%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%20%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B0 Тук има корица, ако ще помогне някак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за помощта. Не се сещам нищо от корицата но поне ще се опитам да открия рецензия на тази книга. Чела съм доста неща от Даниел Стил но сякаш не е от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях, че една съфорумка е питала за нея, но последно е била онлайн през февруари тази година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй, изпозаспахте предварително зимен сън всички.. А уж темата е "Дискусии любовни романи".. Ми дискутирайте де - кой какво е чел, кой какво му е харесало или не, кой какво иска да прочете като тип роман, кой къде е псувал преводача или редактора, кой какво иска да прочете - било като тип или точна книга.. Ама големи сте заспиии.. ;) Спокойно, нема да ви трепя.. много.. :P

Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако почна да споделям кво чета, най-много да си изям боя :D Че си чета за един бродик, чета си и за една лъвска порода, и ако тръгна да разправям ще ям бой от няколко страни, Съни и Плами ще са първи, после и всички останали, затова аз си трая. Ама ако някой вземе да ми препоръча някоя много много яка книга, на някоя по-неизвестна авторка, в която главните да се женят още в началото на книгата, много ще го обичам :tongue2::mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз точно завърших вчера "Танц с дявала" със Зарек от Нощните ловци и подхванах Улф. Я кажете (тези, които са чели следващите книги), Зарек да не е полубог? Че нещо недоразбрах по този въпрос. Пил е от кръвта на Богинята, за да стане Нощен ловец, жена му не може да живее на земята, защото е нимфа... Тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прежалих се да изчета Розмари Роджърс, ама прекалено хард ми идва цялото това ч..не. Извинявам се, ама то не е просто секс, ами нещо отгоре. Уж главните много се обичат, обаче в един момент всеки оножда всеки и ми идва малко по-отгоре. И хепиенда е на последната половин страничка. Това и в историческите и в съвременните. Иначе има интрига, чете се, ама чувството накрая ми е някак нагарчащо. Чак си се чудя на ината да прочета толкоз бълвоч, ама като се захванах, трябваше да ги доведа до край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прежалих се да изчета Розмари Роджърс, ама прекалено хард ми идва цялото това ч..не. Извинявам се, ама то не е просто секс, ами нещо отгоре. Уж главните много се обичат, обаче в един момент всеки оножда всеки и ми идва малко по-отгоре. И хепиенда е на последната половин страничка. Това и в историческите и в съвременните. Иначе има интрига, чете се, ама чувството накрая ми е някак нагарчащо.

Чак си се чудя на ината да прочета толкоз бълвоч, ама като се захванах, трябваше да ги доведа до край.

Аз розмарито отдавна съм я отказала. Малко съм "ЗА" двойния стандарт. Мъж имал много жени - Женкар, жена имала много мъже - Уличница при това разпасана. Ако беше съвременно, иде дойде, но в историческите като почнат да спят с кой ли не, ми става адски неприятно, особено ако и тръгнат ей така от благодарност. Да им имам благодарността. А ако почнат да ги насилват е тогава съм искрено ужасена. Затова имам черен списък с 4-5 авторки които ми са с главно НЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз точно завърших вчера "Танц с дявала" със Зарек от Нощните ловци и подхванах Улф. Я кажете (тези, които са чели следващите книги), Зарек да не е полубог? Че нещо недоразбрах по този въпрос. Пил е от кръвта на Богинята, за да стане Нощен ловец, жена му не може да живее на земята, защото е нимфа... Тогава?

Нененене, Зарек бе дарен със статута и силите на полубог, защото се ожени за Астрид. Каква кръв на каква богиня, той дори не е истински DH...

Zarek was born the unwanted son of a Greek slave and a Roman senator. Moments after his birth, his mother gave him to a servant with orders to kill the infant. The servant took mercy on the child and took him to his father who had no more use for the baby than his mother had so Zarek became the whipping boy of a noble Roman family.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но нали Артемида я било толкова гнус да го докосне, за да му вземе душата, че му дала да пие божествена кръв, за да придобие силите на Нощен ловец. (Нали всички имат знак, там, където Артемида ги докосва, за да им вземе душата, и Т. може да ги убие чрез него, но Зарек няма...защото...) Но мерси, че отговори на въпроса ми. Зачудих се за статуса на воина.

Редактирано от aranna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bullshit story, bro! Няма такова нещо, да Артемис наистина я било гнус да го докосне, затова го пипнала с пръчка през която му инжектирала нещо за безсмъртие, дали обаче е нечия кръв не помня. Прочети оригинала. А колкото до преводаческото своеволие, думи нямам. Едно е да приведеш езика на автора в благозвучие със родния ти, но съвсем друго е да променящ историята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами прежалих се да изчета Розмари Роджърс, ама прекалено хард ми идва цялото това ч..не. Извинявам се, ама то не е просто секс, ами нещо отгоре. Уж главните много се обичат, обаче в един момент всеки оножда всеки и ми идва малко по-отгоре. И хепиенда е на последната половин страничка. Това и в историческите и в съвременните. Иначе има интрига, чете се, ама чувството накрая ми е някак нагарчащо.

Чак си се чудя на ината да прочета толкоз бълвоч, ама като се захванах, трябваше да ги доведа до край.

Всеки, който се мъчи с Розмарито, за мен е голям герой, браво! Романите й са едни такива "мазохистични", може да се захвана с някой нейн само ако съм в гадно, самонаказващо се настроение. Иначе сега съм на "Кой би повярвал" на Сюзън Елизабет Филипс. Чета си и си пея- прекрасна книга, като всичко нейно разбира се. А да, има още една причина за приповдигнато настроение. Пуснали са регистрации в Замунда, най-после си имам своя, паметен ден, вярно че тук не е тема за това, но не мога да повярвам, щастие голямо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: :wors: :wors:

Здравейте! Мисля, че това е една книга на Ейми Лорин, но не мога да си спомня името.

Върни се при любовта Ейми Лорин

Ами споменатата авторка, май има само 1 издадена книга

http://knizhen-pazar... се при любовта

Тук има корица, ако ще помогне някак.

МНОГО, МНОГО ,МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ТОВА Е МОЯТА КНИГА

НЯМАМ ДУМИ ДА ИЗРАЗЯ БЛАГОДАРНОСТТА СИ ЗА ПОМОЩТА ВИ, ТЪРСЯ Я ОТ ПОВЕЧЕ ОТ 3 ГОДИНИ!!!

ВИЕ СТЕ ПРОСТО СУПЕР :clap: :clap: :yanim: :yanim: :cheerleading2:

Редактирано от medychy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази книга трябва да благодарим на Svetla Peeva. Първо участие и направо в десетката. Сега и ако някой се намери да я сканира..... Лошото е, че преди време когато е споменавана книгата, дамата се ядосва, че липсва кола от 10-20стр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си я купих от един сайт за книги втора употреба и всички страници са налице даже си я прочетох но нямам скенер за съжаление :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Днес се видях със Ива Игнатова и праща на всички много поздрави, защото няма много време да влиза тук :*

Редактирано от margc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета влизам с питане за една книжка,понеже не мога да си спомня заглавито и имената само горе долу съдържанието. Главната отива в Константинопол(не съм сигурна) при роднини/приятели. Отива в султанския дворец да преподава по нещо на дъщерята на сулатана.Там ч вижда някаъв емир и я взима/отвлича щото я вижда и си я харесва. Само това си спомням за съжаление,не е много. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дорийн О. Малек - Пантерата и перлата

Редактирано от galileo414 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета влизам с питане за една книжка,понеже не мога да си спомня заглавито и имената само горе долу съдържанието.

Главната отива в Константинопол(не съм сигурна) при роднини/приятели.

Отива в султанския дворец да преподава по нещо на дъщерята на сулатана.Там ч вижда някаъв емир и я взима/отвлича щото я вижда и си я харесва.

Само това си спомням за съжаление,не е много.

Благодаря предварително.

Прилича ми на "Пантерата и Перлата" на Дорийн О. Малек. Там главната отиваше при братовчед си, който е посланник. Дръпнаха я в двореца на султана да учи щерка му на английски, ама се пръкна главния, хареса си я и издейства да му я продадат. Приспаха я и той си я отнесе у дома. Много готина книжка. Главния беше говедо и половина.

Дорийн О. Малек - Пантерата и перлата

Аааахаха изпревари ме :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели, имам изключителното удоволствие да ви споделя, че вчера взех,та най-накрая се спънах в една дългоочаквана любима книга. Цели девет изчетох, за да стигна и до десетата за любимото семейство. Казвам автора веднага, но за останалото пак ще се осланям на интуицията ви. Знаете как да се свържете с мен ако тя не помогне. Та отново ще се чете Джоана Линдзи си мисля аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой нещо да е чел от Ванирска сага на Лена Валенти?Видях я в книжарницата и сега се чудя дали да я взема защото си ги поръчвам по интернет и ще съм ви благодарна ако някой нещо спомене.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...