Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

търся заглавието на една книга и много се надявам на ми помогнете. Тук ми се струва правилното място да питам :) Преди около 10-12 години бях чела един любовен роман, само че не си спомням автора или заглавието. Ставаше въпрос за едно момиче, което се явява на обява за работа като домашна помощница или нещо подобно в къщата на млад мъж. Доколкото си спомням, градчето е малко и скоро се разпространяват слухове и двамата, решени да ги прекратят, сключват брак. Не си спомням други подробности. Но ще съм супер благодарна за всяка помощ

Много благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, сега видях корицата и се сетих. Много благодаря, ще я намеря възможно най-бързо и ще я започна. Хиляди благодарности :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали му е тук мястото, но да попитам. Тия дни Читанката ми излиза много странно, някой друг има ли проблеми или повредата е в моя телевизор? На Мозила съм, ако има значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно повредата е в твоят телевизор.При мен всичко е на ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, проблема бил в браузъра. Преинсталирах го и се оправи, благодарение съветите на админа на читанката.

Редактирано от poisonn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, момичета за 5та от Породите!Мятам я още сега.....

Ъъъ,нещо май съм изпуснала...5-та книга от Поредицата или не съм разбрала правилно?:))

Момичета, изненадайте ме приятно искам яяяя;)Къде сте я скрили?;)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм фен на Породите но не съм срещала нищо за тях отдавна :(

Редактирано от medychy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, някоя от вас случайно да е чела книгата "Чудото" на Бренда Джойс от поредицата "Деланза"? Ако да, моля ви кажете ми 2-3 думи за нея, в какъв жанр е, реджънси, рицари, каубои и т.н. Също ми трябва външният вид на главните, русокоси, чернокоси и т.н. за да й направя корица. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чела съм я отдавна, но ще ти напиша каквото си спомням, а другите ще допълват. Тя е американка, дъщеря на милионер, той английски благородник. Женят се по сметка, той е загубил жена си /самоубила се е след като детенцето им е починало/ и е обеднял и се жени за нея за пари. Много е студен. Тя се мъчи да му избяга - в предната книга му избяга на тържеството на годежа, но накрая се ожени за него. В Англия минаха през различни препятствия, май той не консумира брака си, а и имаше една съседка, която уж беше влюбена в него, а накрая се оказа влюбена в брат му, който уж беше болен, но се е преструвал, за да накара главния да се вземе в ръце след смъртта на първата си жена. Та главната се опитваше да го съблазнява, но той все я отблъскваше, защото мислеше, че е влюбен в жена си и накрая направиха един бал, на който главната се разплака и каза, че ще го напусне, главния осъзна, че я обича и че първата му жена е постъпила егоистично, като се е самоубила, спа с главната, брата и съседката се изясниха, че се харесват и брата каза, че не е болен, а само се е преструвал и така свърши. Той е рус, тя с тъмна или кестенява коса, но май тъмна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чела съм я отдавна, но ще ти напиша каквото си спомням, а другите ще допълват.

Тя е американка, дъщеря на милионер, той английски благородник. Женят се по сметка, той е загубил жена си /самоубила се е след като детенцето им е починало/ и е обеднял и се жени за нея за пари. Много е студен. Тя се мъчи да му избяга - в предната книга му избяга на тържеството на годежа, но накрая се ожени за него. В Англия минаха през различни препятствия, май той не консумира брака си, а и имаше една съседка, която уж беше влюбена в него, а накрая се оказа влюбена в брат му, който уж беше болен, но се е преструвал, за да накара главния да се вземе в ръце след смъртта на първата си жена.

Та главната се опитваше да го съблазнява, но той все я отблъскваше, защото мислеше, че е влюбен в жена си и накрая направиха един бал, на който главната се разплака и каза, че ще го напусне, главния осъзна, че я обича и че първата му жена е постъпила егоистично, като се е самоубила, спа с главната, брата и съседката се изясниха, че се харесват и брата каза, че не е болен, а само се е преструвал и така свърши.

Той е рус, тя с тъмна или кестенява коса, но май тъмна.

Супер много благодаря, горе долу се ориентирах за корицата, много мерси :*

А иначе пишеш "В предната книга" това значи ли, че тази е продължение на друга книга? Или просто главните са се мяркали в предишната книга от поредицата?

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета явно и аз имам проблем с читанката.Невиждам нищо ново от Лора Лей .последните книги са от 16 11 Помогнете ако можете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е рус, тя с тъмна или кестенява коса, но май тъмна.

Майтап,току-що я изчетох с идеята да помогна. Ама не мога да си спомня той дали е рус - тя ми седи кестенява по-скоро и миньонка, това сигура. Дали да повторя четенетоооо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майтап,току-що я изчетох с идеята да помогна. Ама не мога да си спомня той дали е рус - тя ми седи кестенява по-скоро и миньонка, това сигура. Дали да повторя четенетоооо

Хехе щом току що си я изчела, значи ти трябва да знаеш по-добре. poisonn каза, че я е чела отдавна и може да е объркала боята ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм, да видим.

Стр.31

Той отново я погледна изпитателно, и Лиза помисли, че ще я изгони. Но Сейнт Клер отстъпи встрани. Лиза влезе в гостната. Тя забеляза само камината, в която гореше огън, и изтъркания килим на пода. Нищо повече. Всичките й чувства бяха съсредоточени във високия, златокос мъж до нея. Лиза се опитваше да си спомни наставленията на Робърт, но не можа. Само една дума се бе запечатила в съзнанието й — съблазняване.

Стр. 7

Джулиън постави чашата на масата. Пред очите му се появи картина: Лиза, свита на леглото, нейните по детски пухкави устни съблазнително притворени, малкото вирнато носле, тя спеше. Тъмните й коси, разпилени по възглавницата…

Стр.50

— Лиза… — провлече той, сякаш пробваше името й на вкус и поглаждаше тъмните й коси.

Рална, при мен книгата се пада седма и последна от поредицата. В предната се разказва за сестрата на Лиза и Едуард Деланза, а връзката им с Браг е, че Реджина Браг се влюби в Слейд Деланза.

Ето ти още цитати за Лиза и от предната книга /"След невинността"/:

Лиза, дребна, тъмнокоса и изключително красива, възкликна

Софи трепна, не само от откритата проява на интимност. Защото той беше не само висок и великолепно сложен, но и беше много красив, със сиви очи и тьмнозлатиста коса; с две думи, приличаше по-скоро на древногръцкия Адонис, а не на обикновен мъж. Софи позна блясъка в очите му. Смути се. Знаеше от личен опит докъде може да доведе Лиза подобно желание.

— Това е годеникът ми — каза Лиза, сияеща и трептяща от радост. Пред него тя изглеждаше мургава и дребна, съвършеният обков на неговата ослепителноярка красота. — Маркиз Дьо Коно, Джулиан Сейнт Клер.

Нейните очи са тъмни, но също в предната книга е описанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И действието се развива в началото на двадесети век.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм, да видим.

Стр.31

Стр. 7

Стр.50

Рална, при мен книгата се пада седма и последна от поредицата. В предната се разказва за сестрата на Лиза и Едуард Деланза, а връзката им с Браг е, че Реджина Браг се влюби в Слейд Деланза.

Ето ти още цитати за Лиза и от предната книга /"След невинността"/:

Нейните очи са тъмни, но също в предната книга е описанието.

Ех боже супер си, много благодаря :*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо. ;) Много си я харесах тази поредица, мисля първо прочетох книгата за Никол и не мирясах докато не прочетох цялата поредица. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе щом току що си я изчела, значи ти трябва да знаеш по-добре. poisonn каза, че я е чела отдавна и може да е объркала боята ;)

Не се хили бе детко,имам си обективни причини дан съм разблала, ма видя ли - изчетох предната книга и ти писах у скайпя. Брее,чак се изненадах от себе си. Впрочем поредицата ми допаднар макар уж да е омешана малко с другата - Браг, а там попаднах на заспали книги, та съм я зарязала г-жа Джойс - грешка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ставам досадна но наистина много искам да открия тази книга за това постоянно питам дали някой се сеща и пак ще попитам, Чела съм я може би преди 10-12 години главните герои са около 40-те год. познавали са се в гимназията но нищо повече, Главната героиня е останала вдовица с две големи деца в колеж а главния герой е преуспяващ бизнесмен. Срещат се не си спомням как точно но той и предлага брак и тя се съгласява, От начало семейния живот е много студен и отчужден но преминават през някакви премеждия/ не се сещам точно какви бяха/ и в крайна сметка заживяват влюбено и щастливо! Ако някой се сеща за име или автор ще съм много благодарна на някаква информация! Благодаря предварително и се извинявам на който му е станало досадно от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не мога да помогна, но да отбележа, че звучи интересно. Дано някой се сети, бих я прочела и аз. Аз съм много зле с авторите и заглавията. Помня подробности от книги, особено, ако са ме впечатлили героите или ситуациите, но понякога забравям автора или заглавието и тук момичетата ми помагат страшно много. Благодаря им още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм я чела, поразрових се, но никъде не намерих книга с подобен сюжет :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е книга на Даниел Стийл, при нея героите са около и над 40 и с деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...