Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

:D Не дърпай лъва за опашката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D Не дърпай лъва за опашката?

Много благодаря! Точно тя е. Голямо издирване падна, а тя се била скрила в един пакет редакции. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата която се опитвам да намеря съм чела много отдавна може би преди 10 год, ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна . В основни линии сюжета е следния - главната героиня е загубила съпруга си /гимназиалната и любов-футболна звезда/ децата и са големи и са в колеж тя остава сама в твърде голямата си къща която обмисля да продаде, Не се сещам как точно но се среща с друг познат от гимназията който тогава е бил невзрачен и незабелижим но вече е внушителен преуспял бизнесмен който междодругото е бил влюбен в нея още от гимназията. Та той някакси я кара да се омъжи за него и следват куп неприятности препирни докато се разберат и заживеят весело и щастливо Ако някой може да ми помогне да се сетя за книгата ще съм много благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета, ще може ли да ми пуснете Наслади се на мига и Щастливи завинаги на Нора Робъртс.

Благодаря Ви!!!

Редактирано от tiiliaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново имам нужда от помощ: Джудит макнот - Някой бди над теб редактор: ? коректор: ? Софи Кинсела - Можеш ли да пазиш тайна редактор: ? коректор: ? Даниел Стийл - Неустоима сила Редактор: ? Коректор: ? Луиз Бегшоу - Нежна завист Редактор: ? Коректор: ? Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джудит Макнот-Някой бди над теб редактор-Лилия Анастасова коректор-не открих превод-София Русинова художник-Димитър Стоянов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак за заглавие, ако можете да помогнете, че четох книгата една нощ и съм изключила заглавието и автора. Мисля, че беше част от поредица. Мъчих се да търся с ключови думи, но безуспешно. Главната е била сгодена за главния, но разтрогнала годежа, защото открила, че той играе комар. След години трябва да помогне на баща си да си вземат някаква диадема, огърлица или нещо такова от лошия и отива в някакво имение да залага /мисля/. Там среща главния, накрая си спомням, че той игра срещу лошия, заложи я и я загуби. Лошия тръгна да бяга с нея, а помощниците му ограбиха гостите на имението. Главния ги настигна и се би с него. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кристина Дод - "Още един скандал", следващата от поредицата е за братовчедката на главната и се казва "Твоята целувка"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джудит Макнот-Някой бди над теб

редактор-Лилия Анастасова

коректор-не открих

превод-София Русинова

художник-Димитър Стоянов

Благодаряяяяяя!

ПП: Да ти се намира и ISBN? :mark::shy11:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата която се опитвам да намеря съм чела много отдавна може би преди 10 год, ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна . В основни линии сюжета е следния - главната героиня е загубила съпруга си /гимназиалната и любов-футболна звезда/ децата и са големи и са в колеж тя остава сама в твърде голямата си къща която обмисля да продаде, Не се сещам как точно но се среща с друг познат от гимназията който тогава е бил невзрачен и незабелижим но вече е внушителен преуспял бизнесмен който междодругото е бил влюбен в нея още от гимназията. Та той някакси я кара да се омъжи за него и следват куп неприятности препирни докато се разберат и заживеят весело и щастливо

Ако някой може да ми помогне да се сетя за книгата ще съм много благодарна.

Никой ли не се сеща за подобна книга ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо го няма,книгата е издадена 2004 година и явно тогава не са писали този номер

Редактирано от inarra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо го няма,книгата е издадена 2004 година и явно тогава не са писали този номер

Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за новия пакет! Супер сте! :)

Аз докато се сетя да го представя, ти вече го намери.. :P

Та.. за тези, които още не са се усетили - има нов пакет, дами.. И още три дни ще го има - преди да го направят на парчета.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, от много време не съм писала, затова сега реших да намина и да ви споделя една тайна... За една по-голяма Тайна... Или може би не беше Тайна, а книга... не съм много сигурна. Може би да беше Тайна, написана от една жена на име Джули Гарууд... Една Тайна, за един леърд и една лейди... Ще попитате как да разберете каква е голямата Тайна, но все пак нали е Тайна, няма как да я издам... Нека само кажа, че имало една Читанка и тя обичала да събира разни неща, та взела, че приютила една Тайна... Има и едно магично място, което също приютило Тайната, но то също е тайна и от вас зависи да разберете, къде точно може да откриете "Тайната". Редактирано от Тор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :wors: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехаааа, Инче, това е една от най-великолепните благинки на Джулка. Благодаря ти, мила, с тайното желание и занапред все с такива радости да ни стопляш зверски изгладнелите за мъничко романтика души. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине,прекрасно същественце,стопли ми душата............... Джулка е прекрасна разказвачка,напълно игнорирах околните и сега съм глуповато ухилена от кеф.................. Нека музата е с вас ,щот ми е адският гъдел да видя улова на Рамзи и Бродик........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ralna, Огромно Благодаря! Книгата е супер забавна и се надявам да се насладим и на другите части. Благодаря не само за труда, който си положила, а и за желанието ти да продължиш да превеждаш и да радваш нечетящите на друг език, въпреки всички спънки, които се появиха напоследък. Отново много благодаря!!! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да благодаря, тъй като съм от нечетящите на чужди езици. Преводите са с изключително качество и е удоволствие да се четат, а конкретната авторка харесвам много. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...