Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

здравейте отново след дълго отсъствие, нуждая се пак от помощ за една редакция: Хулио Кортасар - Лотарията, липсват ми от 242 до 261 стр. Ще съм бладарна ако някой ги има и му се сканират/снимат да помогне. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам една молба. Някой има ли пдф-а на Бунтът на Нора Робъртс, че ми трябва. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не е тук точно мястото , но за друго не се сещам ::)) Търся книгите на Йенс Лапидус ::))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам една молба. Някой има ли пдф-а на Бунтът на Нора Робъртс, че ми трябва. Благодаря предварително :)

Аз нямам пдф-а, но имам книгата, ако трябва да се направи справка за нещо викай ще погледна. Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, мила:*Ако не намеря друг вариант ще ти пиша, ако нещо ми трябва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уилям Айриш - Валс в тъмнината - липсват ми 177-192, ако можете да помогнете, ще бъда благодарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся книжките на Джулия Куин , не ги намирам на обичайното място , така че може ли някой да ми ги прати ? Благодаря :))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся книжките на Джулия Куин , не ги намирам на обичайното място , така че може ли някой да ми ги прати ? Благодаря :))))

Имам ги. Дай някакви координати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам ги. Дай някакви координати.

Благодаря ти , но ги намерих :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира скан на Нора Робъртс - Да изкушиш съдбата, от поредицата Макгрегър. Пишете ми на личен. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,моля за помощ!Ако може някой да ми намери на английски: Bianca D'arc "Brotherhood of Blood"'

Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира скан на Нора Робъртс - Да изкушиш съдбата, от поредицата Макгрегър. Пишете ми на личен. Благодаря предварително.

Аз имам текстовия файл и книгата. Ако мога да помогна викай.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,моля за помощ!Ако може някой да ми намери на английски: Bianca D'arc "Brotherhood of Blood"'

Благодаря предварително. :)

Имаш вече мейл :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те, нова съм в това затова моля за разбиране ако изнервя някой :lock: не съм сигурна че тук точно трябва да пиша но не се ориантирам много добре :computer8: опитвам се да се сетя за книга която съм чела много отдавна може би преди 10 год, ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна :shy11: . В основни линии сюжета е следния - главната героиня е загубила съпруга си /гимназиалната и любов-футболна звезда/ децата и са големи и са в колеж тя остава сама в твърде голямата си къща която обмисля да продаде, Не се сещам как точно но се среща с друг познат от гимназията който тогава е бил невзрачен и незабелижим но вече е внушителен преуспял бизнесмен който междодругото е бил влюбен в нея още от гимназията. Та той някакси я кара да се омъжи за него и следват куп неприятности препирни докато се разберат и заживеят весело и щастливо :) Ако някой може да ми помогне да се сетя за книгата ще съм много благодарна, ако не съм направилното място моля за извинение :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой чел ли е "Искам те" на Джуд Деверо и какви мнения имате за нея?

Аз съм чела книгата до края, на мен ми хареса и я прочетох на един дъх .В началото не е много увлекателна ,но после ми хареса .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде на следващото пакетче редакции, дами.. Нали знаете къде да търсите? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам само горещо да благодаря, че направихте възможно и не толкова "англочетящите" да се насладят на Реквием за Дявола. Въпреки че разбрах предварително какво става с главната и че става дума за Луцифер и бандата му в наши дни (така де, шантаво си е) книгата е... уау. Оказа се забавна, тъжна, необикновена, прекрасна, едно бижу! Толкова благодаря за романа, че... ех, да имаше повече такива, жалко че вече я прочетох, пиша несвързано, но преди малко прочетох и последната страница и много ме държи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изненадана съм, че някой може да хареса тази книга. На мен лично нищо в нея не ми хареса. До последния момент се надява нещо да се случи та да ми промени негативното мнение, ама то с всяка прочетена страница ставаше все по-лошо. Дяволът изобщо не се съпротивляваше на тази любов, ами като мекотело ходеше след главната и и подаряваше цветя. Никак не ми се връзва с моята представа за силен и властен мъж, управлявал цяла империя от зло. А и главната никак не ми допадна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си кажа сега книгата я започнах с огроооомни резерви. Ей така на шега. Не стига, че е за Дявола, но и за Мефистофел, Велзевул... забъркват пъклени планове :eek: Очаквах да стигна до 50-70 страница и да я зарежа. Но е толкова истинска история и те грабва, не искаш да свършва. Главната въобще не ми хареса, да се чудиш защо пък по нея умря от любов врелия и кипелия Дявол. Обаче не е като да не се съпротивляваше, той се дърпаше и мислеше, измъчваше. Страшен образ пък той, ужасно забавен. Обра ми точките когато на коледната трапеза с цялото семейство на Джана изтърсиха, че брат й е гей. (Не че не бяха наясно всички от семейството.) Ситуацията беше ужасно тегава, мрачна и напрегната, а дяволчо се притесни и му беше жал за брата и само дето не рипна и не извика: "Той може да е гей, но аз съм Дяволът!" Може да не го разказвам смешно, но в книгата беше трепач. И други подобни моменти. А всъщност авторът има ли още романи... така де, само питам :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам една молба. Може ли някой да сканира или снима страници 362 и 363 на "Тиха клопка" на Нора Робъртс. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си кажа сега книгата я започнах с огроооомни резерви. Ей така на шега. Не стига, че е за Дявола, но и за Мефистофел, Велзевул... забъркват пъклени планове :eek: Очаквах да стигна до 50-70 страница и да я зарежа. Но е толкова истинска история и те грабва, не искаш да свършва. Главната въобще не ми хареса, да се чудиш защо пък по нея умря от любов врелия и кипелия Дявол. Обаче не е като да не се съпротивляваше, той се дърпаше и мислеше, измъчваше. Страшен образ пък той, ужасно забавен. Обра ми точките когато на коледната трапеза с цялото семейство на Джана изтърсиха, че брат й е гей. (Не че не бяха наясно всички от семейството.) Ситуацията беше ужасно тегава, мрачна и напрегната, а дяволчо се притесни и му беше жал за брата и само дето не рипна и не извика: "Той може да е гей, но аз съм Дяволът!" Може да не го разказвам смешно, но в книгата беше трепач. И други подобни моменти. А всъщност авторът има ли още романи... така де, само питам :shy11:

Авторката има и други романи, но нито един от тях не е преведен на български. Тук можеш да видиш кои са: http://www.jerismithready.com/books/

ПП: Може би трябваше да оставя удоволствието на Найти да ти отговори, защото тя откри тази наистина невероятна книга, която за съжаление не всеки може да оцени по достойнство и да вникне в замисъла й, защото това не е повърхностната любовна история с предвидим край и гарнирана с повечко секс, за да е по-пикантно.

Редактирано от shemett (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторката има и други ромаи, но нито един от тях не е преведен български. Тук можеш да видиш кои са: http://www.jerismithready.com/books/

ПП: Може би трябваше да оставя удоволствието на Найти да ти отговори, защото тя откри тази наистина невероятна книга, която за съжаление не всеки може да оцени по достойнство и да вникне в замисъла й, защото това не е повърхностната любовна история с предвидим край и гарнирана с повечко секс, за да е по-пикантно.

Спомням си в едни далечни времена как Найти беше възхитена от книгата, благодаря й за "откритието" :bday19: Наистина- колкото и да бяха страстни любовните сцени не на това трябва да се обърне внимание в историята, други са й предимствата. Редактирано от Ayase (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също много ми хареса книгата "Реквием за Дявола" от Джери Смит-Реди. Това е нетрадиционен поглед върху образът на Дявола. Липсват блудкави любовни сцени. Действието се развива динамично. Стилът на авторката е увлекателен и се чете леко. Нито за момент не ми доскуча, докато четях. И наистина, ама наистина щях да бъда разочарована от Happy End... Слава Богу, това не се случи! Финалът си е като от истинския живот - гаден и тъжен. Поревтуних си като една видна ревла... Благодаря на преводачите направили достъпна тази книга, за хората, които не могат да четат на английски. Тук е мястото да благодаря и на редакторите! Благодарение на тези хора, когато се чете една преводна книга, може да се наслаждаваш, или да се препъваш на всяка неграмотия, оставена от превода или редакцията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...